Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 43 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 855
  1. #581

    Re: Teeme koos trenni?!

    jõusaali kindaid võid ka proovida, osadele sobivad, osadele mitte.

  2. #582
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Pikalt ja regulaarselt pole kunagi käinud. Olen hooti käinud kuu-paar, niisama tühja pannud ja siis jälle pool aastat või aasta vahele jäänud. Aga selle kava tegi professionaalne treener ja toitumisnõustaja, kellele kirjutasin füüsilise aktiivsuse kohta:

    "Vahelduv. Suvel 1-2 korda nädalas aeroobne (jalgpall), talvel 1-2 korda nädalas jõusaal või sisetingimustes aeroobne treening (1h ellipsil vms)."

    Kava tundub endale päris raske jah, aga samas saab hetkel hakkama. Olen kuu aega teinud, ca 3 korda nädalas, valikuliselt kombineerides treeneri kirjutatud soovitusi ja võimalusi. Nimelt on kavas 4 erinevat päeva, aga ma üritan neist 3 teha. Enda jõusaalis on mõned seadmed puudu (jalapress, jala tagapea lihase trenazöör, rinnalihase harjutuse trossid) ja sellepärat kõike ei saaks ka soovi korral täpselt teha.

    Kuigi kuu aja pealt ei saa veel järeldusi teha, siis arengut on tunda küll. Rinnalt surumises on see vast kõige selgemalt mõõdetav. 72 kg kehakaalus juures oli kuu aega tagasi max 75 kg, nüüd 95 kg (enda varasem rekord oli 85). Kükke jms asju ei taha üksi trennis max raskuse peale teha.

    Aga see kuradi haare raisk rikub pool rõõmu ära, seriously.
    Kirjutasin ju enne, kuid võin uuesti.
    http://fitshop.fitness.ee/treeningva...rist%20Straps/

  3. #583
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 21.02.13 at 12:54

  4. #584
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Kirjutasin ju enne, kuid võin uuesti.
    http://fitshop.fitness.ee/treeningva...rist%20Straps/
    Soovitan soojalt, need on seljapäeval suhteliselt asendamatud.

  5. #585

    Re: Teeme koos trenni?!

    need rihmad ülimalt solid asjad jep, aga saab ka talk kasutades
    soovitud efekti ja käed arenevad ka rohkem. Ja Tolmuahvile küsimus, et kuna tundud suht alga ja ei pruugi teada aga kas jõutõmmet tehes kasutad sellist haaret, et üks käsi pealthaare ja teine althaare?
    Viimati muudetud veeretas poolt : 21.02.13 at 15:08 Põhjus: talgi asemel mõtlesingi pigem seda magneesiumi

  6. #586
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Teeme koos trenni?!

    treenige haaret & ostke magneesiumiklotsid parem rihmade asemel

  7. #587

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Pikalt ja regulaarselt pole kunagi käinud. Olen hooti käinud kuu-paar, niisama tühja pannud ja siis jälle pool aastat või aasta vahele jäänud. Aga selle kava tegi professionaalne treener ja toitumisnõustaja, kellele kirjutasin füüsilise aktiivsuse kohta:

    "Vahelduv. Suvel 1-2 korda nädalas aeroobne (jalgpall), talvel 1-2 korda nädalas jõusaal või sisetingimustes aeroobne treening (1h ellipsil vms)."

    Kava tundub endale päris raske jah, aga samas saab hetkel hakkama. Olen kuu aega teinud, ca 3 korda nädalas, valikuliselt kombineerides treeneri kirjutatud soovitusi ja võimalusi. Nimelt on kavas 4 erinevat päeva, aga ma üritan neist 3 teha. Enda jõusaalis on mõned seadmed puudu (jalapress, jala tagapea lihase trenazöör, rinnalihase harjutuse trossid) ja sellepärat kõike ei saaks ka soovi korral täpselt teha.

    Kuigi kuu aja pealt ei saa veel järeldusi teha, siis arengut on tunda küll. Rinnalt surumises on see vast kõige selgemalt mõõdetav. 72 kg kehakaalus juures oli kuu aega tagasi max 75 kg, nüüd 95 kg (enda varasem rekord oli 85). Kükke jms asju ei taha üksi trennis max raskuse peale teha.

    Aga see kuradi haare raisk rikub pool rõõmu ära, seriously.
    jala taguosa saad treenida nt hantlid käes väljaasted, või kang turjal sama. rinnalihase harjutused trossidel asenda lendamistega pingil, saad kallet muuta ju (positiivne kalle ja tasapinnal, samuti negatiivse kaldega surumine) leia endale rihmad, 5-15€ ja elu aeg kasutad (kui just väga üüratuid raskuseid ei kasuta) ei pea mõtlema enda haardele vaid liigutuse õigele sooritusele.

  8. #588
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Teeme koos trenni?!

    Selline küsimus, et kui ilma spetsiaalsete jalanõudeta tõsta, eriti just jõutõmmet teha- kas see võib jalatalla, pöia, varba vms piirkonna ära rikkuda? Endal on peale tõmbe tegemist teinekord pöid ja suur varvas alt haigeks läinud.

  9. #589
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    +1oohohile ja veeratas mis vahet sel on kas sa kasutad seda haaaret mida sa nimetasid v lihtsalt pealthaaret. Mugavuse asi...

  10. #590
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tolmuahv, olen täpselt samas kaalus ja täpselt sama probleem. Varem tegin seljapäeval 1. asjana jõutõmmet, aga kuna see võtab nii läbi randmed ja käed, siis lõpus turja ei suuda teha lihtsalt. Nüüd olen nii teinud, et teed näiteks jõutõmmet üle nädala vms. Ilma jõutõmbeta suudan kõik ülejäänu normaalselt ära teha. Ilmselt ostan strapsid ka mingi aeg ära ja vaatab mis kasu on.

  11. #591
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tänud, ma otsin need strapsid üles. Veeratas - jah, olen teinud üks käsi pealt ja teine alt haardega.

  12. #592
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tegelt on üks praktiline küsimus veel: Päris tihti on nii, et avastan end õhtul peale tööd 5-6 paiku olukorras, kus kõht on täiesti tühi (viimati 12-paiku mingi rääbis söök) ja tuleb valida, kas koju või trenni minna. Seni olen võtnud mingi lame-ass võileiva kontori köögist ja läinud trenni. Kas jõusaali on sel juhul mõtet üldse minna või on see pigem kahjuks kui kasuks?

    Obv kõige mõistlikum vastus on, et mõtle ette ja söö korralikult. Aga töö ja päevakava on selline, et alati ei ole võimalik või ei suuda piisavalt ette planeerida.

  13. #593
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Tegelt on üks praktiline küsimus veel: Päris tihti on nii, et avastan end õhtul peale tööd 5-6 paiku olukorras, kus kõht on täiesti tühi (viimati 12-paiku mingi rääbis söök) ja tuleb valida, kas koju või trenni minna. Seni olen võtnud mingi lame-ass võileiva kontori köögist ja läinud trenni. Kas jõusaali on sel juhul mõtet üldse minna või on see pigem kahjuks kui kasuks?

    Obv kõige mõistlikum vastus on, et mõtle ette ja söö korralikult. Aga töö ja päevakava on selline, et alati ei ole võimalik või ei suuda piisavalt ette planeerida.
    Kui on tühja kõhuga trenni minek, siis võta 10 tabletti 15-20 min enne trenni. Hoiab ära lihaste kataboolseks mineku.

    http://fitshop.fitness.ee/kompleksid...dmore/20/BCAA/

  14. #594
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ma pole kunagi ühtegi toidulisandit kasutanud. Loll küsimus, aga kas nad on täiesti loodusliku sisuga ja samad ained saaks tavapärasest toidust? S.t. hea meelega mingeid eksootilisi kemikaale ei sööks, aga mingeid eelarvamusi ka pole lisandite suhtes.

  15. #595

    Re: Teeme koos trenni?!

    Söök segab trenni siis, kui veresuhkur on madal trenni ajal. Üldiselt juhtub see siis, kui oled süsivesikuid söönud enne trenni u 1-2h. Siis ei jõua eriti teha.

  16. #596
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ma pole kunagi ühtegi toidulisandit kasutanud. Loll küsimus, aga kas nad on täiesti loodusliku sisuga ja samad ained saaks tavapärasest toidust? S.t. hea meelega mingeid eksootilisi kemikaale ei sööks, aga mingeid eelarvamusi ka pole lisandite suhtes.
    Jah, valku, glutamiini, BCAA-d ja aminohappeid, kreatiini, arginiini, beeta-alaniini. Kõike saab ka kas toidust või ka keha ise sünteesib.

  17. #597
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Võib ka toidukorra asemel mõnda batooni mugistada.

    http://fitshop.fitness.ee/batoonid/1...ore/707/Giant/

  18. #598

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tolmuahv, esmamulje on, et oled saanud endale suvalise kulturisti "riiuli" kava, mida müüakse kõigile.

    Kui sa Kiivikasega kevadel võidu lavalaudadele võimlema ei taha minna, siis võid vabalt oma kavast enamus isoleerivad harjutused välja jätta ja keskenduda baasharjutustele. Enamus tavakodanike viga ongi, et tellitakse kava mõne kulturisti käest ja hakatakse mõtetult palju isoleerivaid harjutusi tegema ja sellega raisatakse ainult aega.


    Kava võid vabalt jaotada 2 päevaks - alakeha ja ülakeha ning mõlemal päeval teha lisaks alaselga+kõhulihaseid. Kui teed 3 trenni nädalas siis 3 trenn võiks olla aeroobne. Vaheldumisi üle nädala pikk rahulik aeroobne kuni 150 pulsiga ja teine HIIT formaadis.

    Mis haardetugevusse puutub, siis rihmasid võid kasutada, aga see on probleemi eiramine, mitte sellega tegelemine. Haaret annab ka edukalt treenida. Võid iga trenni lõpus hoida mõlemas käes 10kg raskusega ketast. Kinni hoiad ainult näppudega ja hoiad kuni enam ei jõua. Teine võimalus on trenni lõpus rippuda lõuatõmbekangi küljes kuni haare järgi annab.

    Toitumise koha pealt nii palju, et ma ise trenni ei lähe kui pole 6-7 tundi korralikult söönud, kuna lihtsalt pole energiat. BCAA tablettide asemel söö 2h enne trenni kasvõi batoon või osta valgupulber ja tee shake. Kõige parem on muidugi süüa normaalne lõunasöök.

  19. #599
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Selle "riiuli" osas on sul vist õigus. Arutasin seda ühe sõbraga, kelle toitumiskava oli sõna-sõnalt sama, koguseid me peast ei mäletanud kui arutasime. Aga font, lauseehitus jms olid 100% samad. Eks saan isegi aru, et ega seda kullana võtta ei saa. Aga ma pole piisavalt haritud, et teada, millised on isoleerivad harjutused ja millega neid asendada võiks.

    Teine üllatav aspekt selle kava juures oli, et kõhulihastel oli väga vähe rõhku. Kõik kokku ühel päeval neljast ja 3 erinevat harjutust (1 seeria kõiki). Varem olin kuulnud, et kõhtu võib iga trenni lõpus teha. Seni ebaselge, kumb mõistlikum on.

  20. #600

    Re: Teeme koos trenni?!

    sa võid iga päev teha kõhtu, aga kui sa ühel päeval kõhu korralikult läbi treenid (nt. ei suuda enam ühtegi istessetõusu sooritada, peaks sul kõht järgmine päev korralikult tunda andma) endal piisab 2. harjutuset kumbagi 3 seeriat ja 12-15 kordust seerias, et 2-3 päeva kõhtu valutada. sa pead ise tundma kuidas sinu lihas mingile harjutusele reageerib ja kui harjutus ei toimi küsi endalt miks.

Lehekülg 30, kokku 43 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES