Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 32, kokku 43 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 855
  1. #621
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    tolmuahv teeb obv nii et reied on 90kraadi maapinnaga ja küünardega puudutab reisi. Ehk liikumine minimaalne...

  2. #622
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tehnika ja asend peab obv olema nõuetekohane, ehk selline nagu seal youtube videos.

  3. #623
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    tolmuahv teeb obv nii et reied on 90kraadi maapinnaga ja küünardega puudutab reisi. Ehk liikumine minimaalne...
    Pakkumisele sa ei vastanud, hädaldasid ainult selle üle, et tehnika on ilmselt halb.

    Muuseas, meil koolis ei lubatud nii teha, nagu videos on näidatud, sest nii sai tugeva maapõrkega teha, mis oli lihtsam.

  4. #624
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ma ei saa aru, kas sa tõsimeeli arvad, et sa teed 30 sekundiga 48 ? Ehk samas tempos 60 sekundiga 96 tõstet, mis oleks 42 tõstet rohkem kui maailmarekordi mees teeb ?

  5. #625

    Re: Teeme koos trenni?!

    Mis lollus see on? Sul on mingid valed numbrid...

  6. #626

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Ülaltoodud videos maailmarekordi omanik teeb minutiga 54.

    Kui keegi väidab, et ta teeb 30 sekundiga 48 (^^), siis see on obv bullshit.
    Ma hakkasin ennem mõtlema, et see 48 oleks mulle nagu millegipärast nagu tuttav arv. Igatahes mingi sarnase tulemusega (48-52) olin ma imo gümnaasiumi lõpuklassi parim (3 paralleeli), kuid ajaks oli siiski minut. Põhja sain alla põhikooli ajal, kus jalad kušeti all tegin 500 kanti jäävaid seeriaid.

  7. #627
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hmm me koolis lasime ka 60+ minuti jooksul, aga obv jalad võisid nii koos olla kui tahtsid ja hea põrkega võis teha...

    Aga kui 5 minutiga tegi 268 ja 1 minutiga 54, siis 268 / 5 = 53.6, ehk 5 minutiga ei lähe tempo üldse alla, lihtsalt korrektne tehnika ei võimalda rohkem teha minutis?

  8. #628
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Ma ei saa aru, kas sa tõsimeeli arvad, et sa teed 30 sekundiga 48 ? Ehk samas tempos 60 sekundiga 96 tõstet, mis oleks 42 tõstet rohkem kui maailmarekordi mees teeb ?
    Ta teeb seda 30 minutit. Minu number on 30 sekundi kohta. Samamoodi suudan ma joosta 100m tunduvalt kiiremini kui maailmarekordiomanik hoiab maratonitempot. See pole just overly impressive, kui aus olla.

    Üldiselt, siit mingit betti vist ei tule. Kui tahad tõendusmaterjali, siis meil koolis (HTG) peeti all-time rekordite tabelit, mis oli ka seinal üleval. Ma väga kahtlen, kas keegi mu tulemuse üle on teinud, seega võid kahtluse korral minna ja sedasama tabelit vaadata. Seda pidas ka õpetaja, kes on Eestis mõistes olnud pikka aega tippsportlane ja kes sohki teha ei lasknud.

  9. #629
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ta teeb seda 30 minutit. Minu number on 30 sekundi kohta. Samamoodi suudan ma joosta 100m tunduvalt kiiremini kui maailmarekordiomanik hoiab maratonitempot. See pole just overly impressive, kui aus olla.

    Üldiselt, siit mingit betti vist ei tule. Kui tahad tõendusmaterjali, siis meil koolis (HTG) peeti all-time rekordite tabelit, mis oli ka seinal üleval. Ma väga kahtlen, kas keegi mu tulemuse üle on teinud, seega võid kahtluse korral minna ja sedasama tabelit vaadata. Seda pidas ka õpetaja, kes on Eestis mõistes olnud pikka aega tippsportlane ja kes sohki teha ei lasknud.
    Ma ei räägi 30st minutist, ma räägin 30st sekundist, 60 sekundist ja 5st minutist.
    Kas sa videot üldse vaatasid ?

  10. #630

    Re: Teeme koos trenni?!

    Seal videos teeb ju jumala aeglaselt mees. Ma usun küll tolmuahvi, täiesti teostatav see 30 sek 47tk.

  11. #631

    Re: Teeme koos trenni?!

    teebki aeglaselt ja tal tuleb migni 26 tki 30 sekiga

  12. #632
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Aga poisid tehke video, ma saadan recordholders.org-i ja saate oma nime interneti forver

  13. #633
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ma näen seal videos 1 minutit korraliku tehnikaga harjutust. Kas midagi jääb kahe silma vahele? Üldiselt numbrite kohta: 30-35 kordust 30 sek jooksul on norm tulemus (meil oli koolis 5+ norm vist 36), 37-40 tk tegi meil koolis vast 10-15 inimest kindlasti. Mäletan, et Reiniku Gümnaasiumis (Tartus) tehti minuti peale ja üks seal õppiv sõber ütles, et tegi 78 ja kooli parima tulemuse. Ma pakkusin talle, et teeks v.o. 90+, ta arvas obv, et bullshit. Peaaegu oleks kihla vedanud, aga keegi rikkus ära, seega jäi proovimata. 85+ oleks väga easy olnud, 90+ ei oska hinnata, tookord olin optimistlik. See harjutus ei väsita poole minuti jooksul eriti imo, seega minutiga tempo ei tohiks drastiliselt langeda.

  14. #634

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Aga poisid tehke video, ma saadan recordholders.org-i ja saate oma nime interneti forver
    Sa võiksid Sassiga video teha, kuidas koos trenni teete ja puhkehetkedel maailma parandate oma geniaalsete sõnavõttudega. Ma saadan youtube.com-i ja saate oma näod interneti foreva.

  15. #635
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Sa võiksid Sassiga video teha, kuidas koos trenni teete ja puhkehetkedel maailma parandate oma geniaalsete sõnavõttudega. Ma saadan youtube.com-i ja saate oma näod interneti foreva.
    Miks sa nii kuri oled ? Hiljuti just oli meedias uudis, et rõõmsamatel inimestel on veres karoteenide tase kõrgem. Go eat your veggies.

  16. #636

    Re: Teeme koos trenni?!

    http://news.google.com/newspapers?ni...g=6698,6359409 ei tea kui tõsiseltvõetav see on, kuid selle kohaselt tegi vend 1h jooksul 4181 kõhulihast, mis teeb 69,1 per minute.

    Peaks olema ruumi küll, et 48 ära teha per 30 sek ju.

  17. #637
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Sick vend, 18 aastat järjest iga päev kõhulihaseid teinud.

  18. #638

    Re: Teeme koos trenni?!

    loll küsimus ja sorry, kui läbi käinud kuskilt, kuid

    millise tehnikaga oleks kõige parem kõhulihaseid treenida? Jõusaalis ringi vaadates kohtab igasugu imenippe. On neid, kes lasevad seina ääres ulmetempos umbes 30 kraadilise ulatusega liigutusi. Samal ajal ka neid, kes teevad kaldpingil üliaeglase tempoga, lastes selg korra ka täielikult puhkeasendisse.

    Ning kui keegi teab tartus head jõusaalitreenerit soovitada, võib ka teada anda. Aga tõesti head, sellist, kes oskaks arvestada individuaalsete eripäradega ning valida õige treeningmeetodi, mitte ei pakuks random treeningkava. Kuna noorena mängisin omajagu tennist, siis on üks kehapool märgatavalt tugevam kui teine (loomulikult ei viitsinud tasakaalustavaid harjutusi teha) ning selja ja rühi puhul on vahe osati ka silmaga nähtav. Kehvast rühist ka sagedased seljavalud jne.
    Arvatavasti asi selles ka, et ise jõusaalis käies olen siuke standard biitsa/rinna/kõhuvend olnud ning seljale vähe tähelepanu pööranud. Samas üksinda üritada ka ei julge, sest kardan liiga teha.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 26.02.13 at 16:31

  19. #639
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kui ma kunagi seljavigastusega kompetentset abi otsisin, siis füsio selgitas, et seesama istessetõus on tegelikult üks halvemaid kõhulihaste harjutusi. Pigem treenib ta jala sirutajalihast ja mõjub alaseljale halvasti. Praegu teen ise pigem pehmel alusel "jalgratast" ja istessetõusu nii, et alla ei lase ja lihas on pidevalt pingul. Aga mul pole aimugi, kas need soovitud lihase treenimise mõttes ka efektiivsed on.

  20. #640

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Miks sa nii kuri oled ? Hiljuti just oli meedias uudis, et rõõmsamatel inimestel on veres karoteenide tase kõrgem. Go eat your veggies.
    Kulla inimene, ma olen kurja vastand.

Lehekülg 32, kokku 43 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES