Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 43 EsimeneEsimene ... 233132333435 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 855
  1. #641
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    loll küsimus ja sorry, kui läbi käinud kuskilt, kuid

    millise tehnikaga oleks kõige parem kõhulihaseid treenida? Jõusaalis ringi vaadates kohtab igasugu imenippe. On neid, kes lasevad seina ääres ulmetempos umbes 30 kraadilise ulatusega liigutusi. Samal ajal ka neid, kes teevad kaldpingil üliaeglase tempoga, lastes selg korra ka täielikult puhkeasendisse.

    Ning kui keegi teab tartus head jõusaalitreenerit soovitada, võib ka teada anda. Aga tõesti head, sellist, kes oskaks arvestada individuaalsete eripäradega ning valida õige treeningmeetodi, mitte ei pakuks random treeningkava. Kuna noorena mängisin omajagu tennist, siis on üks kehapool märgatavalt tugevam kui teine (loomulikult ei viitsinud tasakaalustavaid harjutusi teha) ning selja ja rühi puhul on vahe osati ka silmaga nähtav. Kehvast rühist ka sagedased seljavalud jne.
    Arvatavasti asi selles ka, et ise jõusaalis käies olen siuke standard biitsa/rinna/kõhuvend olnud ning seljale vähe tähelepanu pööranud. Samas üksinda üritada ka ei julge, sest kardan liiga teha.
    mina olen see kes teeb ubes 30 kraadi kaldes kõhulihasepingil kõhtu rahulikus temps ja lasen peaaegu täiesti puhkeasendisse keha ja siis rullin ennast järjest üles ülevalt poolt jalgadeni välja ja rahulikult tagasi jällle

    E: keskmises tempos, mitte väga rahulikult

  2. #642

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    mina olen see kes teeb ubes 30 kraadi kaldes kõhulihasepingil kõhtu rahulikus temps ja lasen peaaegu täiesti puhkeasendisse keha ja siis rullin ennast järjest üles ülevalt poolt jalgadeni välja ja rahulikult tagasi jällle

    E: keskmises tempos, mitte väga rahulikult
    see tundubki õigem. sellepärast küsisingi, et saada selgust. "imenipi" all mõtlesingi pigem seda esimest varianti.

    igastahes osad räägivad, et tee kiiresti ja ilma selga toetamata, teised räägivad, et just rahulikult, laskudes iga kord täiesti alla jne. võta sa kinni siis milline viis õigem.

  3. #643

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kui ma kunagi seljavigastusega kompetentset abi otsisin, siis füsio selgitas, et seesama istessetõus on tegelikult üks halvemaid kõhulihaste harjutusi. Pigem treenib ta jala sirutajalihast ja mõjub alaseljale halvasti. Praegu teen ise pigem pehmel alusel "jalgratast" ja istessetõusu nii, et alla ei lase ja lihas on pidevalt pingul. Aga mul pole aimugi, kas need soovitud lihase treenimise mõttes ka efektiivsed on.
    See kõhulihasepink on jah viimaselajal palju kriitikat saanud ja mina kah seda ei soovitaks.
    Midagi sellist on palju seljasõbralikum:
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  4. #644
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kas keegi oskab soovitada mõnda head Taastajat jõualadele?

  5. #645
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 807

    Re: Teeme koos trenni?!

    Keegi jalgadele head selja ja põlve sõbralikku kava oskab soovitada jõusaali? ma ntx. tava kükke eriti ei taha teha,põlvedel hakkab valus :)

  6. #646

    Re: Teeme koos trenni?!

    Pole küll fitness teemal aga,
    Keegi ujumisprillide kohta oskab midagi rääkida?
    Käisin üle pika aja ujumas ja selgus et vanadel lasevad tihendid läbi. Kuna lõikumisest paranemine pole läinud soovitult ja hetkel tuleb ainult ujumine kõne alla siis mõtlesin uued soetada. Kuna tahaks ainult ühe korra osta, siis korralikud.

    Mõtlesin võibolla swedish tüüpi (ilma tihendita) proovida.

  7. #647
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Enda teema lõpetuseks sain arstid ja kardioloogi läbi käidud ning öeldi, et kõik näitajad on väga head. Veres hemoglobiini tase on tavatust kõrgem, aga see on geneetiliselt nii koguaeg olnud (vanamees tegi kõvasti noores eas sporti ja tal oli ka). Põhiline, et saan ka nüüd trenni tegema jälle hakata. Päris vastik kogemus oli see ületreening.

  8. #648
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    http://www.apollo.ee/toidurevolutsioon.html

    High fat, low carb nüüd ka eesti keelde tõlgitud.

    Olen ise proovinud ja rasva põletamise viisidest by far kõige tõhusam kogemus.

  9. #649

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Keegi jalgadele head selja ja põlve sõbralikku kava oskab soovitada jõusaali? ma ntx. tava kükke eriti ei taha teha,põlvedel hakkab valus :)
    Tee 3-kuuline glükoosamiini kuur (näiteks arthrostop plus), võttes 1 tableti 3 korda päevas peale sööki (soovitatav kogus on 1 tbl päevas, aga sellest ei piisa). Peale 3 kuud pausi võib uue 3-kuulie kuuri teha.

    Tee täiskükke ja jõutõmmet, lase asjatundjal tehnika paika panna. Lisaks otsi netist mingi hea kava põlve tugilihaste tugevdamiseks ja tee vabal päeval seda.

    Saad nii jalad, selja kui põlved tugevaks, kui õigesti teed.

    Lihtne kava jalgadele:

    4x10 kükki
    3x10 istudes masinal reie nelipealihasele (reie eesmine lihas)
    3x10 kõhuli pingil reie kolmpealihasele (reie tagumine lihas)
    3x10 püsti sääremasinal
    3x10 istudes sääremasinal

    Ja näiteks seljapäeval jõutõmme, et alaselg tugevaks saada. Ilma küki ja jõutõmbeta tugevaks ei saa, johnnybravosid on meil piisavalt.

  10. #650
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Sai trenni lõpus proovitud selle laadset kõhuka trenni. Päris korralikult hammustab kõhtu ning samas ei nu**i nii palju jalgu ja selga. Hakkangi seda kasutama.


  11. #651
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Sai trenni lõpus proovitud selle laadset kõhuka trenni. Päris korralikult hammustab kõhtu ning samas ei nu**i nii palju jalgu ja selga. Hakkangi seda kasutama.

    See ka üks hea video:


  12. #652

    Re: Teeme koos trenni?!

    keegi sellist asja proovinud?

  13. #653
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Teeme koos trenni?!

    otsin jooksu kaaslast Viimsis. FR cashi mehed eriti oodatud.

  14. #654
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Matu Vaata postitust
    keegi sellist asja proovinud?
    Eelmine suvi tegin muudele trennidele lisaks nädalas keskmiselt paar korda. Väärt asi. Sai pärast trenni isegi alukatest higi välja väänata :D
    Plaanis ka lähiajal täies mahus 60-päevane programm läbi teha. Muidu arvutis kõik failid olemas, kuid olen kindel, et internetiavarustest leiad isegi ühtteist.

  15. #655
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    otsin jooksu kaaslast Viimsis. FR cashi mehed eriti oodatud.
    Cool story bro!.


    Ma otsin joomakaaslast Toilas. FR mehed oodatud.

  16. #656

    Re: Teeme koos trenni?!

    keegi Tartus normaalsel tasemel erinevaid ujumisstiile valdab? mul mingi kala rinnuli ujumisega, teen vist midagi jalgade töös valesti, ühe puusa juurest jääb mingi x lihas julmalt valusaks, peab mingi jama olema

  17. #657
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Vastuoluline küsimus, aga kuidas reaalselt lihasmassi arvelt kaalu tõstmine võiks välja näha? Seda eeldusel, et ma tahan kõhu pealt rasva edasi põletada või vähemalt mitte rasva arvelt massi kasvatada. Viimase kuu ajaga olen 3-4kg maha võtnud treeningutega, ehkki visuaalselt lihasmass tundub kasvavat. 70-71 kg on kuidagi vähe, võiks iseenesest 74kg peal olla.

    e: Tegelikkuses ega ma üle 3x jõukat ei saaks kuidagi teha, sest jalka on ka. 8x nädalas trenni teha ei kavatse. Võibolla sellise treeningkavaga see polegi võimalik.
    Viimati muudetud inward poolt : 02.05.13 at 13:07

  18. #658
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: Teeme koos trenni?!

    Keera valku tugevalt peale, ideaalis 2-4gr per kilo. Süsivesik jäta suures enamuses pärast trenni. Ja need võiks enamasti tulla brokkolist, bataadist ja lillkapsast. Korralikult vett, 40ml per kilo. Kava võiks olla jaotatud rind+käed, jalad, selg+õlg. Ideaalis vahetaks harjutusi iga 3nädala tagant (3x jõusaali nädalas puhul), ja iga trenn keerad raskusi peale. Trenni aeg ei tohiks ületada tundi, ideaal 45min-60min.

    Pmst on asi kinni pisikestes detailides; korduste arv, tempo, distsipliin, no alko jne. Kui täpsemalt huvi, siis PM.

  19. #659
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Cremer Vaata postitust
    Keera valku tugevalt peale, ideaalis 2-4gr per kilo. Süsivesik jäta suures enamuses pärast trenni. Ja need võiks enamasti tulla brokkolist, bataadist ja lillkapsast. Korralikult vett, 40ml per kilo. Kava võiks olla jaotatud rind+käed, jalad, selg+õlg. Ideaalis vahetaks harjutusi iga 3nädala tagant (3x jõusaali nädalas puhul), ja iga trenn keerad raskusi peale. Trenni aeg ei tohiks ületada tundi, ideaal 45min-60min.

    Pmst on asi kinni pisikestes detailides; korduste arv, tempo, distsipliin, no alko jne. Kui täpsemalt huvi, siis PM.
    In b4 kidney failure.

  20. #660
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: Teeme koos trenni?!

    Straw, see pole soovitus eluks vaid maksimaalselt vormi saavutamiseks, ideaalis kestusega kuni 3 kuud. Kui me räägime rasva arvelt lihase kasvatamisest, siis midagi toimivamat mina ei tea.

Lehekülg 33, kokku 43 EsimeneEsimene ... 233132333435 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES