Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 35, kokku 43 EsimeneEsimene ... 253334353637 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 681 kuni 700, kokku 855
  1. #681
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 304

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Keegi vingub Marek Kalmuse üle - http://minajakutid.blogspot.com/2013...-approach.html
    Seal all ka tema toitumiskava ja kodune trennikava. just sayin'
    Miks sa kutsud enda tuttavat kui «Keegi» ?

  2. #682
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Teeme koos trenni?!

    e: ebaoluline, arvasin, et see kallutab teksti vms
    Viimati muudetud nikitheone poolt : 26.06.13 at 23:32

  3. #683
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Pean tunnistama, et ka mina olen leidnud enda tellitud "personaalse treening- ja toitumiskava" täpselt sama sõnastusega (ja rohkete kirjavigadega) kellegi teise käes. Lisaks tundus, et ette antud treeningkava oli pigem elukutselisele kui harrastajale tehtud, seda vist sai eespool kusagil arutatud ka juba. Tänaseks on esimesest kontaktist möödas 6 kuud, seni pole ise uuesti ühendust võtnud ja pole ka treener kordagi huvi tundnud, kuidas läheb või kas küsimusi on. Mitte et ta peakski, aga 'personaalne treeningkava' on antud kontekstis selge liialdus. Pigem paistab, et pakutakse müügiks üht valmis treitud toitumiskava ja treeningkava, kus tellija nimi ära vahetatakse.

  4. #684

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tolmuahv, täpselt nii see ongi. Personaalset pole nendes kavadest mitte midagi.

  5. #685
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Teeme koos trenni?!

    keegi on nõus sellisele vennale toitumiskava eest maksma? artikli viimased 3 lõiku on lol http://sport.postimees.ee/62086/kult...pinguga-vahele

  6. #686
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kui toitumiskava toimib, siis miks mitte.

  7. #687
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Tolmuahv, täpselt nii see ongi. Personaalset pole nendes kavadest mitte midagi.
    Alatu laimamine. Vahetatakse ainult nimi ära? See on loomulik, et treener ei hakka kava igakord nullist tegema. Staazikal treeneril võib sadu kavasid olla. Ja kui tuleb tüüpline klient, kes tahab kaalu langetada ala 70kg pealt 60kg peale või massi kasvatada 80to90kg siis, miks peaks igakord jalgratast leiutama hakkma? Suht arusaadav ju, et v6etakse mõni varasem kava, muudetakse seda vajadusel veits, arvutatakse toidukogused uuesti jne.

    Ja kui te tahate PERSONAALSET kava siis öelga ise treenerile mida te tahata - millised toiduained peaks kindlasti sees olema, millised välistatud on või mitu toidukorda päevas olema peaks jne jne. Samamoodi treeningkavaga - millised lemmik harjutused on, mida üldse ei salli või mingi vigastused tõttu teha ei saa. Kui ise küsida, siis saab pmst alati täpselt seda, mida tahad. Kui juhtub, et ei ole nõus mõne asjaga siis vali lihtsalt teine treener, lihtne.

  8. #688

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Alatu laimamine. Vahetatakse ainult nimi ära? See on loomulik, et treener ei hakka kava igakord nullist tegema. Staazikal treeneril võib sadu kavasid olla. Ja kui tuleb tüüpline klient, kes tahab kaalu langetada ala 70kg pealt 60kg peale või massi kasvatada 80to90kg siis, miks peaks igakord jalgratast leiutama hakkma? Suht arusaadav ju, et v6etakse mõni varasem kava, muudetakse seda vajadusel veits, arvutatakse toidukogused uuesti jne.

    Ja kui te tahate PERSONAALSET kava siis öelga ise treenerile mida te tahata - millised toiduained peaks kindlasti sees olema, millised välistatud on või mitu toidukorda päevas olema peaks jne jne. Samamoodi treeningkavaga - millised lemmik harjutused on, mida üldse ei salli või mingi vigastused tõttu teha ei saa. Kui ise küsida, siis saab pmst alati täpselt seda, mida tahad. Kui juhtub, et ei ole nõus mõne asjaga siis vali lihtsalt teine treener, lihtne.
    Aga probleem ju selles, et mees ise REKLAAMIB seda kui PERSONAALSET toitumiskava, seda see ei ole ju?

  9. #689
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust

    e: Enda pikkuse järgi tuleb vastav raam ka valida.
    true. kehtib ka muudel elualadel.

  10. #690

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Alatu laimamine. Vahetatakse ainult nimi ära? See on loomulik, et treener ei hakka kava igakord nullist tegema. Staazikal treeneril võib sadu kavasid olla. Ja kui tuleb tüüpline klient, kes tahab kaalu langetada ala 70kg pealt 60kg peale või massi kasvatada 80to90kg siis, miks peaks igakord jalgratast leiutama hakkma? Suht arusaadav ju, et v6etakse mõni varasem kava, muudetakse seda vajadusel veits, arvutatakse toidukogused uuesti jne.

    Ja kui te tahate PERSONAALSET kava siis öelga ise treenerile mida te tahata - millised toiduained peaks kindlasti sees olema, millised välistatud on või mitu toidukorda päevas olema peaks jne jne. Samamoodi treeningkavaga - millised lemmik harjutused on, mida üldse ei salli või mingi vigastused tõttu teha ei saa. Kui ise küsida, siis saab pmst alati täpselt seda, mida tahad. Kui juhtub, et ei ole nõus mõne asjaga siis vali lihtsalt teine treener, lihtne.
    Kuidas alatu laimamine? Personaalne treening ja toitumiskava eeldab seda, et võetakse arvesse inimeste spetsiifikat - olgu selleks siis suur ülekaal, tsöliaakia, vale rüht, lihaste vale proportsionaalsus vms. Enamikel juhtudel vajab see treeneri ja treenitava kohtumist, mitte ei tehta kavasid läbi veebikeskkonna.

    Need "kavad" mida massiliselt läbi FB promotakse on kõige algelisemad abivahendid, mis mõeldud eelkõige hõlptulu teenimiseks. Personaalsest lähenemisest on asi kaugel. Üldiselt, mis puudutab kulturistide müüdavatesse kavadesse, siis soovitan neisse suhtuda paraja annuse skeptisisimiga.

    Ma võin ise anda tasuta nõu, kuidas oma menüüd tervislikumaks muuta:
    * Ärge sööge liigselt süsivesikuid - eemaldage enamus lihtsüsivesikud oma menüüst.
    * Sööge palju värsket hooajalist kaupa
    * Vältige poolfabrikaate
    * Hoiduke alkoholist ning limonaadidest/mahladest

  11. #691
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Aga probleem ju selles, et mees ise REKLAAMIB seda kui PERSONAALSET toitumiskava, seda see ei ole ju?
    Kuna tolmuahvi kava oli kellegi teise k2est tellitud siis eeldasin, et jutt on üldine. Mareki asjaga ei olnud kursis ja ausalt öeldes kava temalt väga ei telliks. Aga mulle tundub, et antud naisterahvas on lihtsalt vihane, et keegi tema raha eest päeva otsa tööd ei teinud.
    "Sinu toitumisest tekkis mul b12 vitamiini puudus mis on imetavatel emadel suurem ja tänu sellele ka päris ohtliku olukordi"
    Juba see näitab imo, et probleeme otsitakse tikutulega taga. Kava telliti vähem kui kuu tagasi ja juba sellised järeldused...

  12. #692
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kuidas alatu laimamine? Personaalne treening ja toitumiskava eeldab seda, et võetakse arvesse inimeste spetsiifikat - olgu selleks siis suur ülekaal, tsöliaakia, vale rüht, lihaste vale proportsionaalsus vms. Enamikel juhtudel vajab see treeneri ja treenitava kohtumist, mitte ei tehta kavasid läbi veebikeskkonna.

    Need "kavad" mida massiliselt läbi FB promotakse on kõige algelisemad abivahendid, mis mõeldud eelkõige hõlptulu teenimiseks. Personaalsest lähenemisest on asi kaugel. Üldiselt, mis puudutab kulturistide müüdavatesse kavadesse, siis soovitan neisse suhtuda paraja annuse skeptisisimiga.
    Need võivad algelised olla, aga viivad enamasti eesmärgini ja imo ei saa kuidagi öelda, et see maha visatud raha on. Hind on ka ju vastav, ma kujutan ette, et mingi eksperdi tehtud kavad+kohtumine jne on 2-5x kallim. Ja ma ei saa nõustuda sellega, et skeptiliselt tuleks kulturistide kavadesse suhtuda. Miks? Sest ma arvan, et keskmise kava tellija senine toitumine on olnud üsna halb. Aga kui rahast kahju pole, siis kindlasti on paremaid variante.

    Ma ei väida, et kõik kavad oma raha väärt on ja kindlasti tasuks enne tellimist erinevaid võimalusi uurida.

  13. #693

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kõik need kavad on täielik kräpp, kuna tellijatest heal juhul 1% suudab seda järgida. Ei mõista, kas neil treeneritel endal imelik ei ole neid niimoodi printida ja müüa. Lisaks on veel hull saladus nende sisu ja kui keegi kusagil avaldab, siis hakkab mingi ohkimine pihta. Kui paljud oma kavad üles paneks, siis oleks varsti sellel äril kriips peal. Lisaks on mingi kaasakoogutajate seltskond igalpool, kes iga toitumisalase küsimuse peale postitab "telli endale korralik toitumiskava".
    Kes lavale tahab minna, see leiab paari minutiga netist selle puder-täisteraleib-tomat-kurk-pruun riis-kanarind-kohupiim-kodujuust-salat-oliivõli-pähklid kava, selleks pole vaja 30 Euri raisata.

    Ja kui kellelgi tuli nüüd tahtmine öelda, et lollidelt tulebki raha ära võtta, siis ega ikka ei tule küll. Kui me ei aktsepteeri seda, et füüsiliselt tugevam endast nõrgemalt raha ära võtab, miks me peaksime aktsepteerima seda, kui vaimult tugevam nõrgemalt raha ära võtab?
    Viimati muudetud alaska poolt : 26.06.13 at 22:19

  14. #694
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Kuna tolmuahvi kava oli kellegi teise k2est tellitud siis eeldasin, et jutt on üldine. Mareki asjaga ei olnud kursis ja ausalt öeldes kava temalt väga ei telliks. Aga mulle tundub, et antud naisterahvas on lihtsalt vihane, et keegi tema raha eest päeva otsa tööd ei teinud.
    "Sinu toitumisest tekkis mul b12 vitamiini puudus mis on imetavatel emadel suurem ja tänu sellele ka päris ohtliku olukordi"
    Juba see näitab imo, et probleeme otsitakse tikutulega taga. Kava telliti vähem kui kuu tagasi ja juba sellised järeldused...
    Ma tellisin kava just M.K-lt, sest üks tuttav pokkerimängija soovitas teda soojalt. Kirjeldasin esialgses tekstis üsna detailselt oma harjumusi, s.h. seda, et nädalavahetusel liigub graafik kuni 12h pöördesse ja R+L õhtud mööduvad tihti alkoga koos. Või kasvõi seda, mis on eelnev taust, mida varem teinud trennis jms. Kui kõige selle tulemuseks on täpselt sama jutt, nagu mõnel teisel mehel, siis minu järeldus on, et minu jutt oli kusagile recycle bin'i tarbeks kirjutatud. Mistõttu ma enam ise ka nimetatud inimesega täpsustavat kontakti ei otsinud. Ilmne, et personaalne lähenemine pole siiski see, mida ta müüa soovis. Minu viga, et valet asja ostsin, kirjutan kerge südamega €50 korstnasse ja rohkem kellegi aega ei raiska. Aga soovitada küll ei julge.

    Lähiajal proovin ka päris personaalse treeneri ära. Tema hind on küll mitte €50 kogu kava eest, vaid €50 tunni eest. Aga tundub sellevõrra ka usutavam, et lähenemine võiks olla personaalsem ja minu teadmistest ja vajadustest lähtuv.

  15. #695

    Re: Teeme koos trenni?!

    Enne igasugustelt kulturistidelt toitumis- ja treeningkavade kirjutamist võtke arvesse, et neil inimestel ei pruugi olla pea mittemingisugust põhjalikku ja teaduslikku teadmist ei toitumisest ega treenimisest. Soovitatakse lihtsalt seda, mida ise ollakse mõnest kulturismi ajakirjast või foorumist lugenud ja seda, mida ise süüakse ja kuidas ise treenitakse.

    Treeneripaberi saamiseks peab paar päeva koolitustel magamas käima ja lõpuks tegema valikvastustega testi.

    Kalmusest rääkides, siis temal pole üldse mingisugust paberit.

  16. #696
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Pean tunnistama, et ka mina olen leidnud enda tellitud "personaalse treening- ja toitumiskava" täpselt sama sõnastusega (ja rohkete kirjavigadega) kellegi teise käes. Lisaks tundus, et ette antud treeningkava oli pigem elukutselisele kui harrastajale tehtud, seda vist sai eespool kusagil arutatud ka juba. Tänaseks on esimesest kontaktist möödas 6 kuud, seni pole ise uuesti ühendust võtnud ja pole ka treener kordagi huvi tundnud, kuidas läheb või kas küsimusi on. Mitte et ta peakski, aga 'personaalne treeningkava' on antud kontekstis selge liialdus. Pigem paistab, et pakutakse müügiks üht valmis treitud toitumiskava ja treeningkava, kus tellija nimi ära vahetatakse.
    EL OU EL
    sa ostad treening ja toitumiskava, mitte personaalset treenerit omale jumard...

  17. #697
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Junken, võta veits tooni maha. Jumardiks võid oma järeltulijaid nimetada, kui soovid.

    Ma kirjeldasin olukorda nagu see oli. Ostsin justnimelt treeningkava ja toitumiskava, aga seal ees olev "personaalne" oli eksitav. Kogu lähenemises ei olnud mitte midagi personaalset, ei näpunäiteid kuidas enda välja toodud kitsaskohti ületada ega ka mingit muud aspekti, mida võiks kuidagigi käsitleda personaalse lähenemisena, s.h. tavaline müügiinimeste tehtav follow-up e-mail stiilis "Kuidas läheb, kas on küsimusi või probleeme tekkinud?". Sealjuures pole mul müüjale etteheiteid, aga järgnevad ostjad võiksid teada, mida teenus tegelikult endast kujutab.

  18. #698

    Re: Teeme koos trenni?!

    ma ei saa üldse aru, miks peab eesti suurima pokkerifoorumi sportimisteema esimene post olema mingi mitmekordse keskmise eestlase egoga aferist-valemängija teenuse reklaam? isegi kui administraatorid-moderaatorid pool aastat tagasi ei teadnud kalmusest midagi, siis praeguseks peaks ju selge olema, et sellest mehest ja tema teenustest käib normaalne inimene kaarega mööda ja tema promomine siin spordiarutelus on üks paras häbiplekk.

  19. #699
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kui enamus inimesi muudkui langetavad kaalu siis ise sooviksin just vastupidist kava, et kaalu tõsta. Kui keegi oskab soovitada
    või arvab, et o0skab ise teha just mulle sobiva kava siis võib PM-ida

    Olen kehatüübilt Ektomorf ja ära on tüüdanud juba ammu sellised viited et mis sa sööd sa raiskad toitu või mis sul viga ise nii peenike, sa võid kõike süüa.

    Aga eelkõige tahan ikkagi enda pärast seda obv. Olen korra suutnud ennast käsile võtta ja siis koduse treeninguga + isemõeldud tervislik toitumine śain +6 kg.

    Nüüd istuv töö pm ja jõusaalis käimiseks regulaarset aega kindlasti lubada ei saa. Trenn jääks õhtul kella seitsme ringi. Õigeks toitumiseks on aega "terve" päev :D aga rahakotti ei tohiks päris lõhki ajada.

    Samuti kui keegi teab või on saarnase juhtumiga kokku puutunud või omab mingit head materjali siis võiks selle siia postitada

    Mõõdud jätan enda teada aga panen spoilerisse pildi. Long run tahaks juurde saada 25kg Aga kardan, et see pole võimalik :/

    Hint: asun vasakul
    ( Click to show/hide )

  20. #700

    Re: Teeme koos trenni?!

    Juurde saab ikka ainult rohkem süües ja kuna sa tahad ikka lihast juurde, mitte pekki, siis tuleb valku süüa. Kuna üle isu naljalt keegi süüa ei suuda pikalt (samuti alla isu), siis tuleb isu tõsta kuidagi. Üks võimalus on veresuhkur kõikuma saada, aga see keerab tervise perse lõpuks.
    Olen kuulnud sellist nippi, et õhtuti juua isekeedetud puljongit, pidi isu parandama. Samuti aitab paar korda nädalas teha lühikesed intervalltreeningud, tõmbab ainevahetuse korralikult käima.

    Üldiselt need, kes vähese kaaluga hädas on, söövad mingil perioodi palju ja siis mingil perioodi jällegi väga vähe. Sellel nälgimisperioodil on mingid põhjused, näiteks ebakorrapärane uni või päevakava, mis ei soodusta söömist. Näiteks nädalasees tööl ja korralik söömine, reedel jook ja pidu ja nädalavahetus pohmell ja mittesöömine. Siis tuleks üldine režiim paika saada või leppida olukorraga. Mingil hetkel muutub elustiil paratamatult ja siis enamasti vähese kaalu probleem kaob. Ja asendub vastupidisega üldiselt:-)
    Viimati muudetud alaska poolt : 27.06.13 at 22:06

Lehekülg 35, kokku 43 EsimeneEsimene ... 253334353637 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES