Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 36, kokku 43 EsimeneEsimene ... 263435363738 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 701 kuni 720, kokku 855
  1. #701
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    ma ei saa üldse aru, miks peab eesti suurima pokkerifoorumi sportimisteema esimene post olema mingi mitmekordse keskmise eestlase egoga aferist-valemängija teenuse reklaam? isegi kui administraatorid-moderaatorid pool aastat tagasi ei teadnud kalmusest midagi, siis praeguseks peaks ju selge olema, et sellest mehest ja tema teenustest käib normaalne inimene kaarega mööda ja tema promomine siin spordiarutelus on üks paras häbiplekk.
    Kui inimene loeb paar kommentaari edasi, siis ta saab sellest isegi aru. Eeldan, et päris pimesi treeningkava ei osteta ning seega eeldan, et loetakse edasisi kommentaare, nägemaks teiste kasutajate tagasisidet. Pärast mõne kommentaar lugemist saab iga inimene ise otsustada, kas ta ostab kava või mitte.

    Posti kustutamisel tuleks kustutada poole postitused ning Marek Kalmuse nime Googeldades ei leiaks seda teemat. Mina isiklikult arvan, et see oleks just halb.

    Ainult esimese posti kustutamine ei muudaks midagi, vaid tekiks imelik arutelu tagantjärgi lugejatele. Mida ma võiksin teha - panna OP spoilerisse ja lisada juurde punaselt kiri: LUGEDA KA JÄRGNEVAID KOMMENTAARE PAREMA TAGASISIDE SAAMISEKS.

    Aga mina ei ole kohtumõistja ja seega objektiivsuse eesmärgil ma siiski teemas ühtegi postitust ei muudaks/kustutaks, kui ta vastab täielikult foorumi reeglitele.

  2. #702

    Re: Teeme koos trenni?!

    alaska, tegelikult on nii, et valgu kogus peaks ikkagi olema konstantne ja kaalu lisada/vähendada tuleks vastavalt süsivesikute lisamise/vähendamise teel. Mida väiksem on keha loomulik rasvaprotsent, seda suurem osa toidus peaks olema süsivesikutel ja väiksem rasval ning vastupidi.

    timz, endal täpselt sama "mure", aga lahendus teada - aastaid viis-kuus tagasi tõstsin kehakaalu 58kg -> 73kg pooleteise aastaga (pikkus 178cm), rasvaprotsent jäi umbes samaks. Tipphetkel oli kükirekord 120kg x 5 ja jõutõmme 150kg 5x5 (maksimumi proovimisega ei hakanud ennast lõhkuma). Kahjuks jäi trenn pooleli ja ennasthävitava elustiili tulemusena langes kaal endisele tasemele. Nüüd aasta alguses alustasin uuesti ja kaal tõusnud 58kg -> 66kg ca poole aastaga ning eesmärgiks 80kg, loodetavasti järgmise aasta lõpuks enam-vähem sealmaal.

    Võin pm-ida oma toitumiskava (ise koostanud) ja anda nõu, millest on jõusaalis just meie kehatüübiga inimesele kõige suurem kasu ning jooksvalt nõu anda. Seda juhul, kui sul on motivatsiooni sellest kinni pidada :) Lootusetut ei ole siin midagi, aga vaeva peab nägema, +25kg on täiesti võimalik, lihtsalt veidi pikemaajalisem projekt, aga järjepidevuse korral saavutatav.

  3. #703

    Re: Teeme koos trenni?!

    godspeedi nõuanded kaalulangetamise puhul head.

    Isiklikult arvan, et sellise avg joe toitumisega piisab ka alkoholikoguse vähendamisest ning regulaarsest trennist. Omast kogemusest võin näite tuua, kus eelmise aasta alguses kaalusin 88 kg. 5 kuuga sain kaalu 77-78 peale. Toitumises väga midagi ei muutnud (v.a. hilisõhtune süsivesikutest loobumine), kuid nädalas lisandus ca 7-8h trenni, mis koosnes u 25 jooksukilomeetrist ning 3x jõusaalist. Alkoholi jõin 5 kuu peale kokku max 3 korda. Elus esimest korda oli six pack väljas ja uhkusega võis särgi seljast võtta. Ei olnud mingit pro treening/toitumiskava vaja ning piisas täiesti talupoja mõistusest.

    Sügisel läksin täiskohaga tööle, millele lisandus statsionaarne õpe. Treeninguteks ei olnud enam aega ning alkohol hakkas ka uuesti maitsema. Alates augustist kuni praeguseni on kaal tõusnud 92 peale..
    Suur osa oli ka muidugi sellel, et periood märts-juuni keskpaik sai joodud ca liiter red bulli päevas ning pakun, et avg 2 õlut per päev. Lisad juurde vähese trenni ja boom.

    Seega kui su lifestyle ei toeta treening/toitumiskava järgimist, siis piisab ka täitsa väikestest piirangutest ja tulemus on silmaga märgatav.

  4. #704
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Teeme koos trenni?!

    Nice suport sm. Ainus mure on, et jõusaali lihtsalt ei ole võimalik hetkel külastama hakata. Tööpäev 9-19. Et peaksin kokku panema ka koduse treening kava. Siin ehk oskab ka keegi aidata mis harjutused seal võiks olla. Aeroobset vist ei ole tarvis sest see viib kaalu ikka alla?
    Samas peaks saama kodus ka piisavalt harjutusi tehtud, küsimus on ainult selles milliseid ja kuidas alustada, et asi oleks efektiivne.

  5. #705
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Teeme koos trenni?!

    Olen ka tarbinud varasemalt rohkem alkot ja tarbin siiani väga palju süsikaid aga kaalu ei võta kuskilt juurde :/

    Kuidas saada teada keha rasva protsent?

  6. #706

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kirjutan parem varsti siiasamasse oma toitumiskava, saavad teised ka kommenteerida ja soovitusi anda.

    Väga palju süsikaid on suhteline mõiste, tähtis on keskmine päevane üldkaloraaž ja et kaalu tõsta just lihasmassi arvelt, on tähtis piisav päevane valgukogus ning jõutrennist ei pääse ka üle ega ümber. Esialgu paariks kuuks piisab kahest korrast nädalas jõusaalist, selle aja ikka leiad, kui tahtmist piisavalt :) Üks trenn võib olla nädalavahetusel ja teine millalgi nädala keskel, kas enne või pärast tööd. Kui tulemused paranevad, tekib ka lisamotivatsioon ja tahad juba ise rohkem trenni teha ning võid kolmanda trennikorra lisada ja kava vastavalt sellele muuta.

    Keha rasvaprotsendi saab ka lihtsalt peeglisse vaadates öelda :) Niikuinii on erinevad rasvaprotsendi mõõtmistehnikad ükshhaval üsna ebatäpsed ning täpse tulemuse saab mitme erineva meetodiga mõõdetud tulemusest keskmist võttes. Pildi järgi pakuks ca 20% +/- väike mõõteviga :)

  7. #707
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Olen ka tarbinud varasemalt rohkem alkot ja tarbin siiani väga palju süsikaid aga kaalu ei võta kuskilt juurde :/

    Kuidas saada teada keha rasva protsent?
    Viitsid viska link usaldusväärse allikast, mis kinnitab, et alkohol tõstab kehakaalu. Ja mõtlen, et just ALKOHOL, mitte alkoholi kõrvale käivad ebatervislikud toidud ja eluviisid.

  8. #708
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Teeme koos trenni?!

    Nii palju kui ma olen erinevaid toitumiskavasid uurinud mis kaalulangetamiseks mõeldud siis nendes pole üheski alkoholi. ja ärme räägi mõõdukast kogusest vaid ikka korralikust joomisest NV pidudel ja suvel grillides. Treener tõmbab esimese asjana maha su menüüst alkoholi kui kaalu tahad langetada. Ma ei tea mis viiteid siin veel vaja on?

  9. #709
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Viitsid viska link usaldusväärse allikast, mis kinnitab, et alkohol tõstab kehakaalu. Ja mõtlen, et just ALKOHOL, mitte alkoholi kõrvale käivad ebatervislikud toidud ja eluviisid.
    Selle alkoholi kaloritega on keeruline teema jah, sest alkohol küll sisaldab palju kaloreid, aga organism samuti kulutab alkoholi lõhustamiseks/vastu võitlemiseks palju kaloreid. Usun, et suht minimaalne kalori hulk lõpuks, kui sedagi.

  10. #710
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Nii palju kui ma olen erinevaid toitumiskavasid uurinud mis kaalulangetamiseks mõeldud siis nendes pole üheski alkoholi. ja ärme räägi mõõdukast kogusest vaid ikka korralikust joomisest NV pidudel ja suvel grillides. Treener tõmbab esimese asjana maha su menüüst alkoholi kui kaalu tahad langetada. Ma ei tea mis viiteid siin veel vaja on?
    1) alkoholi kalorid on kahtlase väärtusega
    2) maks eelistab alkoholi põletamist teiste toitainete asemel ehk rasvapõletus jääb tahaplaanile
    3) alkohol tõstab söögiisu

  11. #711
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Nii palju kui ma olen erinevaid toitumiskavasid uurinud mis kaalulangetamiseks mõeldud siis nendes pole üheski alkoholi. ja ärme räägi mõõdukast kogusest vaid ikka korralikust joomisest NV pidudel ja suvel grillides. Treener tõmbab esimese asjana maha su menüüst alkoholi kui kaalu tahad langetada. Ma ei tea mis viiteid siin veel vaja on?
    Suitsetamine vähendab näljatunnet ja seega võiks seda kasutada kaalulangetamisel. Eriti efektiine võiks olla inimestel, kellel on suur isu ja see on probleemiks. Miks seda ei ole kavades? Tõenäoliselt ka Heroiin kurnab räigelt organismi ja nii kaotad kaalu. Miks ei ole seda kavades? Või paneme sulle sisse 100 paelussi elama ja kaotad ka kaalu. Miks seda ei ole kavades?

    VASTUS: See ei ole tervislik ja seepärast seda ei ole kavas. Kaaluga ei ole see kuidagi seotud. Isegi, kui alkohol langetaks kaalu, siis ei pandaks seda kavasse ja oleks väga naljakas, kui kavas oleks: enne hommikusööki üks õlu, lõunaks pudel veini ning õhtusöögi kõrvale pudel viina.

  12. #712
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Teeme koos trenni?!

    Selge.

  13. #713

    Re: Teeme koos trenni?!

    Alkohol, nagu ka mistahes muu toit/jook, ei tõsta iseenesest kehakaalu. Kõik oleneb kogusest ja sellest, kui hea/halb insuliinitundlikkus sul on. See ei ole ehk üks-üheselt otseses seotud, aga üldiselt viitab kõrge rasvaprotsent madalale insuliinitundlikkusele ja vastupidi. Mida madalam on insuliinitundlikkus, seda lihtsamalt muudab keha tühjad/üleliigsed kalorid keharasvaks ning sellepärast võib suurel hulgal alkoholi tarbides madala insuliinitundlikkusega inimese kehakaal tänu liigsetele kaloritele tõusta. Lisaks halvendab liigne alkoholitarbimine unekvaliteeti jms. Alkoholi liigtarbimine võib mõnel juhul alandada kaalu, kui sellega kaasneb väiksem toiduhulk, kuna pidevalt on paha olla, aga alkohol iseenesest ei alanda kindlasti kaalu. Alkoholi liigtarbides on raske kasvatada lihasmassi, kuna keha taastumine trennist halveneb oluliselt.

    Lühidalt - kui on suur rasvaprotsent, võib alkoholi liigtarbimine kaasa aidata kaalu tõusule, madala rasvaprotsendiga inimesel see pigem takistab kaalu tõstmist, eriti lihasmassi arvelt.

    See on minu enda loogika, mitte kuskilt uuringust võetud. Võin ka puusse panna sellega.
    Viimati muudetud sm112 poolt : 28.06.13 at 23:02

  14. #714
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Teeme koos trenni?!

    Õlles on keskmiselt ca 120 kalorit

  15. #715
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Teeme koos trenni?!

    btw, tegin ka kalmuse kava järgi, mitte küll selle, aga enamvähem identse ja ütleme nii, et töötab metsikult hästi ka ikka. korraliku trenniga koos ja tulemused on väga head, nüüd jaanipäeval lasin korraks käest ära, aga plaanis kindlalt samale režiimile minna :)

  16. #716

    Re: Teeme koos trenni?!

    Häid laule jõukasse/jooksmiseks?

    http://www.youtube.com/watch?v=lauG9JK2Xcw Endal käib hommikuse jooksmise ajal see hetkel, eks näeb millal ära tüütab.
    Viimati muudetud codeblack poolt : 30.06.13 at 23:03

  17. #717
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Teeme koos trenni?!

    keegi roccalamare myfitnessis käib? üksi igav

  18. #718
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Cremer Vaata postitust
    http://www.jissn.com/content/9/1/42

    http://www.sciencedirect.com/science...31938410003422


    Viskan veel ühe kivi kapsaaeda :) Tegelt on jube hea, et meil on oma ekspert võtta, kes kõike seda ümber lükkab :) Tunnistan ausalt, pole hariduselt üldse asjaga kokku puutunud.

    Pigem pean ennast praktikuks, minu jaoks töötab ja töötab ka paljude teise jaoks, kes selle nimel nõus tööd on tegema. 2 kuu pärast võin avaldada ka kõik ennem ja pärast pildid, et asi töötab.
    Kuidas tulemused on ?

  19. #719
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Teeme koos trenni?!

    Niisama väike huvitav edulugu Pokerstars Team Pro liige Eugene Katchalovist.

    http://www.mensfitness.com/training/...n-it-to-win-it

    Enne & Pärast

    ( Click to show/hide )

  20. #720
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Teeme koos trenni?!

    oh so sick, peaks veits päikest ka lisama tho :)

Lehekülg 36, kokku 43 EsimeneEsimene ... 263435363738 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES