Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 43 EsimeneEsimene ... 273536373839 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 855
  1. #721
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Niisama väike huvitav edulugu Pokerstars Team Pro liige Eugene Katchalovist.

    http://www.mensfitness.com/training/...n-it-to-win-it

    Enne & Pärast

    ( Click to show/hide )
    Pole paha progress jah. Huvitav, et vend kaalub 82kg aga näeb välja suht lean, isegi liiga lean. Pikkus on tal 185 cm samas. Mul endal on nö sarnane keha ehitus, liiga lean olen ja kaalun vähe. Tahaks kätest oluliselt jämedam olla, aga tulemust viimaste kuudega pole eriti olnud.

    Tundub, et söön liiga vähe ja rassin liiga palju. 181 cm pikk ja pikka aega olin 69-70kg. Nt. see 2gr valku per kg on ikka korralik persetäis, mida sisse süüa päeva jooksul. Praegu on 72 kg, aga võiks vabalt mingi 78kg. Proovin nüüd rohkem valku süüa ja erinevaid harjutusi teha, vaatab kuidas minema hakkab.

    Eesmärk võiks midagi sellist olla:
    ( Click to show/hide )

  2. #722
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Teeme koos trenni?!

    söö rohkem süsivesikuid, ega muidu sul kaal ei tõuse.

  3. #723
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Pole paha progress jah. Huvitav, et vend kaalub 82kg aga näeb välja suht lean, isegi liiga lean. Pikkus on tal 185 cm samas. Mul endal on nö sarnane keha ehitus, liiga lean olen ja kaalun vähe. Tahaks kätest oluliselt jämedam olla, aga tulemust viimaste kuudega pole eriti olnud.

    Tundub, et söön liiga vähe ja rassin liiga palju. 181 cm pikk ja pikka aega olin 69-70kg. Nt. see 2gr valku per kg on ikka korralik persetäis, mida sisse süüa päeva jooksul. Praegu on 72 kg, aga võiks vabalt mingi 78kg. Proovin nüüd rohkem valku süüa ja erinevaid harjutusi teha, vaatab kuidas minema hakkab.

    Eesmärk võiks midagi sellist olla:
    ( Click to show/hide )
    Sul oli ju see kehapilt siin foorumis üleval. Kõik kiitsid, et sitaks hea keha ning isegi siiani kuma ja kaja kuulda.

    EDIT: vaatasin pilti ka, mis spoileris sul. selline su keha ei olnud :S

    EDIT2: aa ei mäleta ka. Kas kellegi lon seda inwardi keha pilti? pangu siia üles, siis hea võrrelda, et mis oli täpselt :) :) :)

  4. #724
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Enda arust söön korralikult, ei jõua süüa nii palju :D :D. Aga eks jalka kulutab ka sitaks palju süskareid ja kaloreid.´

    e: Käi pe*se ranka! :D
    Viimati muudetud inward poolt : 04.07.13 at 13:09

  5. #725

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Enda arust söön korralikult, ei jõua süüa nii palju :D :D. Aga eks jalka kulutab ka sitaks palju süskareid ja kaloreid.´

    e: Käi pe*se ranka! :D
    Kui kaloraaž on miinuses, ega siis ei saagi kaal tõusta. Simple math.

    ps: mis pildist ranka jahub? panid miski torsotiger pildi üles siia? :)

  6. #726

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ma kaalun täpselt samamoodi vähe. (Ei liigu ka palju) Kuid paljud, on öelnud et normaalne kaal. Eriti veel, kui inimene tahabki kõhna olla LOL. (54-55kg). Sellepärast pole mingit trenni tegemist ka endale eesmärgiks võtnud. :D

  7. #727
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Teeme koos trenni?!

    kle inward, sa oled juba paras hulk ju. ausalt - ületreenitud ahvina on oht karuteene naistes teha endale :D

  8. #728
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Teeme koos trenni?!

    Jep, nõus. Aitab lauri

  9. #729
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Teeme koos trenni?!



    Hakkasin ka trenni tegema üle pikema aja. Raske on.

  10. #730
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Nice suport sm. Ainus mure on, et jõusaali lihtsalt ei ole võimalik hetkel külastama hakata. Tööpäev 9-19. Et peaksin kokku panema ka koduse treening kava. Siin ehk oskab ka keegi aidata mis harjutused seal võiks olla. Aeroobset vist ei ole tarvis sest see viib kaalu ikka alla?
    Samas peaks saama kodus ka piisavalt harjutusi tehtud, küsimus on ainult selles milliseid ja kuidas alustada, et asi oleks efektiivne.

    Lisa olemasolevasse menüüsse hommikune vedel söögikord.

    Mina massiperioodidel teen ntx niimoodi:
    1 terve klaasitäis(kuivalt) Veskimati jämedaid kaerahelbeid (Veskimatil on head puhtad kaerahelbed, kindlasti ära osta mingeid Selveri Säästu helbeid, seal on nii palju paska sees et jube)
    *kuivad kaerahelbed lase mikseris puruks (kuivalt on neid lihtsam purustada kui hiljem märjalt)
    2 scoopi valgupulbrit (50gr)
    2 klaasitäit piima
    1 terve banaan
    5gr kreatiini
    maitseks panen vastavalt tujule vahest lisaks ka marju või kakaopulbrit

    Mikseris lase kõik segamini ja joo hommikul esimeseks söögikorraks. (Kui õhtul on prep tehtud, siis hommikul võtab koos joomisega umbes 2 minutit aega ainult).

    Kogu mix on umbes 1000kcal. Ülejäänud päeva toitud nii nagu ikka.

    Point on selles, et sellist kogust on kiirelt vedelana kurgust alla kallata oluliselt lihtsam kui pudruna pool tundi järada, samuti võtab oluliselt vähem aega, mis on hommikul enne tööle minekut suur pluss.

    Kodune trennikava on ka lihtne.

    3xMax kätekõverdused (kui liiga kergeks läheb, siis asendad ühe-käe kätekõverdustega)
    3xMax lõuatõmbed (kui mingil põhjusel ei saa lõuatõmbe pulka paigaldada, siis osta sangpomm ja tee sellega selga/bicepsit)
    3xMax ühe-jala kükid (kui alguses liiga raske on, siis toeta käega vastu tooli või lauda niikaua kuni suudad ilma toeta vähemalt 3 kükki ära teha)
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 06.07.13 at 18:25

  11. #731
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    ja saage sellest ükskord aru, et kui te lahmite siin oma valku 2gr per kilo, puhtalt sellest ei aita kui sul kohas pole muid aineid mis aitaks seda valku ka siduda ja omastada. Lisaks nagu eelnevalt mainitud, kui kaloraaz on negatiivne polegi mingit kaalutõusu oodata

  12. #732
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Straw, mis su näitajad on pikkus/kaal, max rinnalt jne ? Võid pildi ka panna kui ei pelga.

    Huvitav palju muidu toiteväärtus umbkaudu maapiimal -ja kohupiimal võiks olla ? Piimas peaks kindlalt 5% rasva olema ja kohupiimas ma ei teagi 10% kanti vb. Aga palju just valgu kontsentratsioon on ? Maitse on ikka hoopis teine kui poe tootel.
    Viimati muudetud inward poolt : 07.07.13 at 19:17

  13. #733
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Teeme koos trenni?!

    Mis seal kaerahelvestes on, et see igas toitumiskavas sees on? Saan õigesti aru, et tegelt on kaalu langetavad ja tõstvad kavad suhteliselt sarnased? kui tahad langetada siis lihtsalt vähem valke sisaldavaid tooteid tarbima?

  14. #734
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mis seal kaerahelvestes on, et see igas toitumiskavas sees on? Saan õigesti aru, et tegelt on kaalu langetavad ja tõstvad kavad suhteliselt sarnased? kui tahad langetada siis lihtsalt vähem valke sisaldavaid tooteid tarbima?
    pigem vähem süsivesikuid. nendega reguleerid oma kaalu

  15. #735

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kaerahelvestes on kiudained ja aeglaselt imenduvad süsiveskud.

  16. #736
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Teeme koos trenni?!

    Praegune päeva menüü siiani välja näinud mul keskmiselt selline.

    Hommikul saiad/leivad 4 viilu: vorsti singi kurgi tomati või juustuga, + tass kohvi

    tööle jõudes veel kohvi ja paar lihapirukat.

    Lõuna: praad, pool rimi pizat või hessist mingi burks + friikad

    Vahepeal tööjuures shokolaad või jäätis, jogurt

    Kodus: õhtuks uuesti võikud, või supp, vahel ka praad.

    Mainin ära, et kartul on põhikoostisosa mis peab söögi sees olema ükskõik mis kujul. Kartul ja liha

    Pastat väga harva, ja kaerahelbeid ei söö tegelt üldse aga nüüd plaanin sööma hakata :D

    Söögi kogused on üldjuhul suht väikesed sest pole nagu suurt isu. Sain ühelt foorumlaselt kava kus oli 1 variant hommikusöök selline:


    50-60g neljavilja, tatra, tatrahelbe või riisi, riishelbe putru, (
    kuivainena kaalutult) Keeda piimaga. (võib ka veega või
    vesi piim pooleks) 4 keedetud muna, võib olla ka omletina.
    2 viilu mitte kõige rasvasemat juustu (umbes 20g). Neljaviljapudru
    peale 50g maitsestamata jogurtit või
    kõige lahjemat hapukoort. Miks mitte ka või ja natukese soolaga.
    Pluss siis see õli millest eespool juttu oli.

    Proovisin ühe korra ja pidin lõhki minema kui selle kõik sisse olin ajanud :D

    Eks ma proovin edasi pingutada.

  17. #737
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Teeme koos trenni?!

    panen siis siia ka enda tagasihoidliku toitumiskava
    ( Click to show/hide )


    trennikava
    ( Click to show/hide )


    eesmärgiks on suures osas kaalu langetada ehk õllekast lahti saada ja tulevikus võiks musklit ka olla.
    pidevalt rikun kava alkoholiga tho.

  18. #738

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Praegune päeva menüü siiani välja näinud mul keskmiselt selline.

    Hommikul saiad/leivad 4 viilu: vorsti singi kurgi tomati või juustuga, + tass kohvi

    tööle jõudes veel kohvi ja paar lihapirukat.

    Lõuna: praad, pool rimi pizat või hessist mingi burks + friikad

    Vahepeal tööjuures shokolaad või jäätis, jogurt

    Kodus: õhtuks uuesti võikud, või supp, vahel ka praad.

    Mainin ära, et kartul on põhikoostisosa mis peab söögi sees olema ükskõik mis kujul. Kartul ja liha

    Pastat väga harva, ja kaerahelbeid ei söö tegelt üldse aga nüüd plaanin sööma hakata :D

    Söögi kogused on üldjuhul suht väikesed sest pole nagu suurt isu. Sain ühelt foorumlaselt kava kus oli 1 variant hommikusöök selline:
    Kogust on normaalselt, asenda nüüd tühjad kalorid korraliku toiduga ja peaks trenni tehes kaalu tulema küll.

  19. #739
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Teeme koos trenni?!

    Selline sangpommi kava, tundub päris solid ja alguses kindlasti piisavalt raske. Kui tihedalt oleks normaalne alguses teha?
    Siia juurde lisaks siis veel kätekõverdused ja kükid?

    Kuskilt peab pihta hakkama uuesti, eks see algus on kõige raskem.

    ( Click to show/hide )

  20. #740
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Praegune päeva menüü siiani välja näinud mul keskmiselt selline.

    Hommikul saiad/leivad 4 viilu: vorsti singi kurgi tomati või juustuga, + tass kohvi

    tööle jõudes veel kohvi ja paar lihapirukat.

    Lõuna: praad, pool rimi pizat või hessist mingi burks + friikad

    Vahepeal tööjuures shokolaad või jäätis, jogurt

    Kodus: õhtuks uuesti võikud, või supp, vahel ka praad.

    Mainin ära, et kartul on põhikoostisosa mis peab söögi sees olema ükskõik mis kujul. Kartul ja liha

    Pastat väga harva, ja kaerahelbeid ei söö tegelt üldse aga nüüd plaanin sööma hakata :D

    Söögi kogused on üldjuhul suht väikesed sest pole nagu suurt isu. Sain ühelt foorumlaselt kava kus oli 1 variant hommikusöök selline:


    50-60g neljavilja, tatra, tatrahelbe või riisi, riishelbe putru, (
    kuivainena kaalutult) Keeda piimaga. (võib ka veega või
    vesi piim pooleks) 4 keedetud muna, võib olla ka omletina.
    2 viilu mitte kõige rasvasemat juustu (umbes 20g). Neljaviljapudru
    peale 50g maitsestamata jogurtit või
    kõige lahjemat hapukoort. Miks mitte ka või ja natukese soolaga.
    Pluss siis see õli millest eespool juttu oli.

    Proovisin ühe korra ja pidin lõhki minema kui selle kõik sisse olin ajanud :D

    Eks ma proovin edasi pingutada.
    Ma ka nägin aastaid kurja vaeva suure hommikusöögiga. Ma ei oska öelda, kas see on tingitud inimeste mao suuruse erinevusest või mao kuju erinevusest vms., aga osadele lihtsalt on suur hommikusöök suureks probleemiks. Mina lahendasin selle enda jaoks hommikusöögi vedelaks tegemisega (nagu eespool kirjas).

    Kui kunagi kreatiini tarbima hakkad, siis arvesta, et sellest on tolku ainult siis kui sa iga päev vähemalt 2,5l või soovitavalt rohkemgi vett ära jood.
    Mainin sellepärast, et kohv on diureetikuna veebilansis neutraalne või isegi negatiivne vedelik (sõltuvalt kangusest).

Lehekülg 37, kokku 43 EsimeneEsimene ... 273536373839 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES