Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 42 EsimeneEsimene ... 32404142
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 855

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Teeme koos trenni?!

    Pudeli Ginni ärajoonud inimene laseb enamasti järgmised 5 tundi ringi nagu energiajänes, 3 bigmacki ära söönu vedeleb liitumatult.
    Kalorid ikka mängivad rolli, kulutuse ja sissesöödu vahe on tähtis, aga kalorite põletamine võib väga palju kõikuda. Täis peaga on südamelöögid kiiremad, kehatemperatuur tõuseb, tahtmatud liigutused (lööd jalaga rütmi, vehid kätega, naerad nagu lollakas) võtavad palju energiat.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Pudeli Ginni ärajoonud inimene laseb enamasti järgmised 5 tundi ringi nagu energiajänes, 3 bigmacki ära söönu vedeleb liitumatult.
    Kalorid ikka mängivad rolli, kulutuse ja sissesöödu vahe on tähtis, aga kalorite põletamine võib väga palju kõikuda. Täis peaga on südamelöögid kiiremad, kehatemperatuur tõuseb, tahtmatud liigutused (lööd jalaga rütmi, vehid kätega, naerad nagu lollakas) võtavad palju energiat.
    Sinu loogika järgi peaks saun olema ka üks väga kõva kaalulangetaja - seda müüti usuvad paljud. Kõik on ju sama - kehatemperatuur tõuseb räigelt, samuti vererõhk, südamelöökide harv + räige higistamine. Jah, see põletab kaloreid, aga tohutult vähe. Peale sauna võib isegi kaal langeda, aga see on vedeliku kaotusest, mitte kalorite põletamisest.

  3. #3

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sinu loogika järgi peaks saun olema ka üks väga kõva kaalulangetaja - seda müüti usuvad paljud. Kõik on ju sama - kehatemperatuur tõuseb räigelt, samuti vererõhk, südamelöökide harv + räige higistamine. Jah, see põletab kaloreid, aga tohutult vähe. Peale sauna võib isegi kaal langeda, aga see on vedeliku kaotusest, mitte kalorite põletamisest.
    Ma küll sama loogikat ei näe. Saunas ei muutu sul mitte midagi, võibolla väga kuumas jah korraks, aga seal palju ei istu. Keha kulutab energiat väga erinevalt, olenevalt milliste tingimustega peab ta parajasti tegelema. Jood liitri külma vett sisse, keha kulutab kõvasti selle ülessoojendamiseks.
    Purjus inimene linna peal möllates kulutab vähemalt 300 kcal tunnis lisaks, ööklubis tantsides veel rohkem. Diivani peal istuv burgeriund laskev mees ei kuluta midagi. Milles nüüd viga oli? Täis peaga lased lisa 1000 kcal kuludesse väga kergesti. Termodünaamika seadus ei muutu, valemis muutub ainult kulutatava energia hulk. Inimene võib kulutada poole rohkem, ise aru saamata, et ta midagi teisiti teeks.
    Aju kulutab 20% kogu baasainevahetuse energiast, olles ise ainult 2% keha massist. Ma ei ole teadlane, võibolla seal on kah mingid seosed, võibolla täis peaga hakkab veel rohkem kulutama? Peab rohkem vaeva nägema motoorika säilitamiseks, mürkidega võitlemiseks jne.
    Kui ma nüüd oma tuttavate peale mõtlen, siis paksud magavad laua ääres ja saledad möllavad ringi täis peaga. Sinna see alkoholi energia kaob, mitte nii, et alkohol ei saagi kehakaalu tõsta. Mulle tundub loogiline, aga ma ei ole teadlane.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma küll sama loogikat ei näe. Saunas ei muutu sul mitte midagi, võibolla väga kuumas jah korraks, aga seal palju ei istu. Keha kulutab energiat väga erinevalt, olenevalt milliste tingimustega peab ta parajasti tegelema. Jood liitri külma vett sisse, keha kulutab kõvasti selle ülessoojendamiseks.
    0,5 liitri 0 kraadise vee soojendamiseks 37 kraadini kulutatakse 17.5 kalorit. Ühes munas on 55-80 kalorit. Ei ütleks, et see 17,5 kalorit nüüd nii kõvasti on.



    Teist osa ma ei hakka kommenteerimagi - pole midagi lisada, öelda. Esimene osa kriipis küll silma.

  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ühesõnaga, kui ma jooma lähen siis väldin õlut ja coolereid, joon mõnuga Bloody Marysid ja džinn-toonikut ja kui eriti tubli tuju siis rummi dieetcoca või Coca 0 'ga. Cool?

    Ja shotte väldin või väike Jägermeister või tekiila on ok?

  6. #6

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ühesõnaga, kui ma jooma lähen siis väldin õlut ja coolereid, joon mõnuga Bloody Marysid ja džinn-toonikut ja kui eriti tubli tuju siis rummi dieetcoca või Coca 0 'ga. Cool?

    Ja shotte väldin või väike Jägermeister või tekiila on ok?
    Puhas viiin ilma pealekata pidi parim olema. Valge vein on ka OK, aga ära kogustega liialda

  7. #7
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    Selliseid valikuid mul kahjuks pole - viina (vähemalt puhtalt) ja veini ei seedi ja 2-4x kuus pean mällerisse tõmbama...

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Selliseid valikuid mul kahjuks pole - viina (vähemalt puhtalt) ja veini ei seedi ja 2-4x kuus pean mällerisse tõmbama...
    Pead harjutama lihtsalt- harjutamine teeb meistriks :D

  9. #9

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ei ole suurt vahet, kas jood viina, konni, rummi või viskit. Kaloraaz on neil 95% ulatuses sama. Kui jood kokteile, siis vali mõni lahjem variant, kui võimalik.

    Üldiselt pole sellel ka suurt vahet, kui alko tarbimine on 2-4x kuus. Nagu Toktor mainis, siis oluline on igapäevane toitumine korda saada. Sealt tuleb kõige suurem progress.

  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ok, aga õlu ja alcopopsid on veidi halvemad kui džinn-toonik või pole pmst vahet kui 2-4x kuus nottida?

  11. #11

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tahad tina panna 2-4x kuus, siis pane - imo pole seal suurt vahet, mida siis juua. Olulisem on see, et igal õhtul four-packi alla ei kalla, sest see ei kuulu nö "joomise" alla.

    Omast kogemusest võin öelda, et inimesed tijtilugu pingutavad räigelt üle oma toitumiste ja dieetidega. Oluline on aru saada, mis on real-food ja mis mitte. Baastoitumise paika panemine ei ole tegelikult väga raske, kui on natukene mõistust ja alguses kindlasti ka tahtejõudu. See sõltub, aga endal võttis ca 1-2 kuud aega, et teatud toitainedest/toitudest loobuda, peale seda keha enam ei taha seda s*tta saada. Siis pole enam tahtejõudu ka väga vaja, et teatud asjdest loobuda. Näiteks ülikooli ajal sõin vist 1-2x nädalas Maci/Hessi vms junki ja väga maitses. Vaikselt liikus lõpuks 1x kuu peale, siis 1x kvartali peale. Nüüd, viimane kord, kui pohmakaga ca kuu aega tagasi miski Maci eine ära sõin, siis hakkas reaalselt sellest paha olla.

    Nii palju kui ranka blogi olen lugenud kaalulangetuse kohta, siis imo tabas ta suht naelapea pihta oma toitumisega.

  12. #12

    Re: Teeme koos trenni?!

    http://www.upload.ee/files/4524739/L...ian-1.doc.html

    Mul oli selline asi arvutis, imo ka päris mõistlik jutt. Peakski uuesti proovima taas, 2 aastat tagasi töötas ideaalselt (trenni ka pm eriti ei teind).

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kas keegi oskab rääkida kuidas Tartu kesklinna MyFitnessis kükkide, jõutõmbe, surumise varustusega on? Vaatasin kodulehelt galeriid ja selle põhjal tundub meeletult kardio-masinaid ja igasugu isolatsioonharjutusteks mõeldud asju olevat, aga ühtegi surumispinki ega power rack-i ei näinud. Kuna selle koha hind on üsna korralik, siis täitsa põrsast kotis ka ei osta ei tahaks.

  14. #14
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 876

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas keegi oskab rääkida kuidas Tartu kesklinna MyFitnessis kükkide, jõutõmbe, surumise varustusega on? Vaatasin kodulehelt galeriid ja selle põhjal tundub meeletult kardio-masinaid ja igasugu isolatsioonharjutusteks mõeldud asju olevat, aga ühtegi surumispinki ega power rack-i ei näinud. Kuna selle koha hind on üsna korralik, siis täitsa põrsast kotis ka ei osta ei tahaks.
    Kas üldiselt esimest korda tasuta ei lasta saalides?

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Teeme koos trenni?!


  16. #16

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hei kindlasti teab keegi kedagi v keegi kes teaks kedagi kellelt leiduks Danaboli, Võite Pmida kel infot

  17. #17

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
    Hei kindlasti teab keegi kedagi v keegi kes teaks kedagi kellelt leiduks Danaboli, Võite Pmida kel infot
    :D Sa HEMi kohta esitad küsimused perekooli foorumisse?

  18. #18

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kui vaja siis võin teha, Noo kuule siin on piisavalt trenni ja jõuka kohta juttu nii ,et ma arvan ,et peaks sobima siia kül :D

  19. #19

    Re: Teeme koos trenni?!

    p.s. tean, et pastilaal on uued sõbrad ja käib aktiivne treeningprotsess.

Lehekülg 42, kokku 42 EsimeneEsimene ... 32404142

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES