Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 43 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 855
  1. #81
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    mina näiteks lasen lihtsalt keedumuna, eks tee kuidas ise tahad
    aga seda saad küll igalt poolt lugeda, et üle 2 munakollase päevas lasta on kahjulik

  2. #82
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    keedetud munavalged sööd ära.
    rofl ma olen retard. kuidas ma ise selle peale ei tulnud.

  3. #83

    Re: Teeme koos trenni?!

    Võibolla sellepärast, et Rocky pani need klaasi ja jõi sisse?:-)

  4. #84
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Jõud pole efektiivsus? Las inimesed teevad ikka seda, mis endale meeldib. Samahästi ma võiks öelda, et miks te ringi jooksete, muud pole oma eluga peale hakata vms.
    Jõudu ei tehta kulturismikava järgi. Rammumehed ei treeni nagu kulturistid.

  5. #85
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jõudu ei tehta kulturismikava järgi. Rammumehed ei treeni nagu kulturistid.
    Mhm. Eks kulturistidel natuke teised eesmärgid ka. Rammumehed eesmärkideks on jõu saavutamine. Kulturistide eesmärk on võimalikult palju lihasmassi, mida hinnaatakse vaatamisega.

    NB! See on kõigest mu arvamus, selline mulje on mulle jäänud...

  6. #86
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    munakollane hakkavat südamele, liiga palju kolesterooli, see-eest munavalge valk on väga kasulik.
    See on müüt ja munakollane peaks isegi kasulikum olema :)

  7. #87
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Võibolla sellepärast, et Rocky pani need klaasi ja jõi sisse?:-)
    täitsa võimalik. : D

  8. #88
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jõudu ei tehta kulturismikava järgi. Rammumehed ei treeni nagu kulturistid.
    Ja siis? Inimestel on ka järelikult muid eesmärke peale jõu. Kulturistid ei ole nõrgad - jah nende areng ja jõunäitajad ei ole samasuured kui rammumeestel, aga ikkagi on neil jõudu omajagu...Ja kulturismi ja jõutõstmise vahe võib olla õhkõrn, leidub ju neidki, kes isegi mõlemal alal võistlevad.

    Ja imo on täiestlik nonsense kritiseerida kedagi, kes teeb seda, mis endale meeldib.

  9. #89

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Hea teema. Võikski esialgse teema (OP) unustada ja hakata edasi arendama omavahel, infot vahetama jne.

    FC PP oleks endiselt tänulik võhmatrenni kava järele, et kes meist võistkonnast huvitatud on, siis saaksid efektiivselt võhma ehitada ja sprindikiirust arendada algavaks hooajaks. Ise momendil teen meie 2-le ametlikule trennile juurde veel ühe jooksutrenni. Ootaks kriitikat ja/või ettepanekuid.

    Kogu kestvus: 45-50 minutit

    1x soojendusring 250m + 5 min soojendus (standard, selline väikeste lõikude kaupa erinevad lihasharjutused nagu me trenni alguses teeme, põlve, sääretõste, ristijooksud jne)

    6x ringi (250m) kiire tempoga.
    Kerge paus ja venitus.
    6x ringi (250m) kiire tempoga uuesti.

    Venitus ja hakkan lõike jooksma, sprintides (60m)
    10-16x kiirendused, sörgiga tagasi, natukene puhkust ja kohe uus lõik. Eelmine hooaeg jõudsin rohkem tegin 16+ isegi, praegu on 10 lõigu peal pääris keeruline juba ja kiirus pole ka veel päris see. Vorm ikka tagasi andnud.
    Ära seda 100% kullana võta aga ma soovitaks võhma arendamisel teha just pikemaid madala intensiivsusega treeningud. Näiteks 60min jooksu pulsiga kuni 140 bpm.
    Sprindi treening peaks ikka eelkõige kiirust ja plahvatuslikkust arendama, mida on ka jalgapallis kahtlemata vaja.
    Kuldne kesktee võib-olla siis sinu jaoks üks nädal teha sprinte/intervalle ja teine nädal madala intensiivsusega pikem jooks.

    Ma ise treenin hetkel elu esimeseks maratoniks ja olen kava jaotanud selliselt, et teen mäkketõuse, intervalle, madala pulsiga pikkasi jookse ja keskmise tempoga jookse. Esialgu on nii kiirus kui võhm saanud korraliku arengu.

  10. #90
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Ja siis? Inimestel on ka järelikult muid eesmärke peale jõu. Kulturistid ei ole nõrgad - jah nende areng ja jõunäitajad ei ole samasuured kui rammumeestel, aga ikkagi on neil jõudu omajagu...Ja kulturismi ja jõutõstmise vahe võib olla õhkõrn, leidub ju neidki, kes isegi mõlemal alal võistlevad.

    Ja imo on täiestlik nonsense kritiseerida kedagi, kes teeb seda, mis endale meeldib.
    Ma ei kritiseeri kedagi, kes teeb seda mis talle meeldib. Ma olen lihtsalt arvamusel, et enamus inimesed kes alustavad trenniga ei teagi täpselt mida nad teevad või teha tahavad ja kuna Eestis nö 'standard' treenimisviis on selline nagu kulturistidel siis teevadki enamus Average Joed trenni nagu kulturistid.

    Kui keegi tõesti tahab treenida nagu kulturist - palun väga, mul ei ole midagi selle vastu ja respekt oma ala tippudele. Aga kui keegi lendab trenni sooviga "lihtsalt end veits liigutada ja trenni teha" siis ma ei arva, et kulturistide moodi treenimine see kõige õigem on.

    Isegi sai esimesed paar aastat jõusaalis käies teadmatusest nii treenitud, ei tulnud pähegi, et muid viise ka üleüldse olemas on.

  11. #91
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    Koduse trenni kohta. Mul oli eelmises elukohas ukse kohal lõuatõstmiskang külge kruvitud. Epic, peale selle peale panekut oli tulemust kõvasti märgata ikka.
    Iga päev teed natuke. Lõpuks kui viitsisin, toppisin veel igast raskuseid ka külge :D aga jumala hea väiksemat sorti trenn kodus.

  12. #92
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kulturismi esmane põhimõte on siiski keha voolida. See, kas pärast rohkem joosta jõuad on teisejärguline.
    Ise paar aastat tagasi läksin ka jõusaali ning esimese 3 kuuga toimus meeletu areng. Jõunäitajad tõusid ka kenasti, aga just kehakuju mõistes. Õlgade laius suurenes vist 8-10cm. Igatahes mingi hetk jäid kõik särgid õlgadest kitsaks.
    Aga tugev ei ole ma kahjuks siiani.

  13. #93
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    camu mis sinu mõistes tugev on? Mina ise arvan nii et kui ma korralikult üle keha treenin ja rinnalt vähemalt 100kg lükkan siis ma olen juba piisavalt tugev

  14. #94
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    camu mis sinu mõistes tugev on? Mina ise arvan nii et kui ma korralikult üle keha treenin ja rinnalt vähemalt 100kg lükkan siis ma olen juba piisavalt tugev
    Palju sa kaalud?

  15. #95
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    pikad ei suru nii palju rinnalt, kõik pro surujad on mingi 175cm

  16. #96
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hea, et siia foorumisse ka lõpuks mingi selline teema tekkis. Kasutan kohe võimalust ja küsin targematelt toitumise ning treeningkava kohta.

    Hetkel olen kehaehituselt üpris kondine ja kiitsakas (62kg;183cm). Sellise kaalu on põhjustanud päritud geenid (ektomorf), palju kardiot (tegelen aastaringselt ujumise, rattasõidu ning jooksmisega), aga peamiselt siiski ilmselt halvad toitumisharjumused - söön kuna juhtub, mida juhtub. Sellepärast küsingi teadjamatelt abi toitumise organiseerimise suhtes. See tundub olevat kõige võti, aga ise olen selle kohta pealt täielik fish.
    Eesmärk-kaaluks on 75kg. Selle kaalu sooviksin saavutada enamasti lean muscle arvelt. Ma tean, et seda eesärki ei saavuta paari kuuga ja isegi aasta on ilmselt üpris optimistlikult pakutud, aga kusagilt tuleb pihta hakata.

    Loomulikult on oma osa ka jõusaalil. Minevikus olen perioodide kaupa üpris palju käinud, aga alati on see mingil põhjusel ära vajunud. Kui toitumise korda saaksin, leiaksin ka ilmselt motivatsiooni uuesti minna (kui Tartus huvilisi on, kasvõi juba detsembris koos trenni hakata tegema - see tõstaks ka kindlasti motivatsiooni).
    Panen siia ka oma kava, mille järgi suhteliselt alati saalis treeninud olen. Parandused sellega seoses on äärmiselt teretulnud. Kavas pole kükki ja jõutõmmet, kuna kava on kokku pandud uja jaoks ning need harjutused avaldavad põlvedele ja seljale palju survet. Kas peaksin siiski ka need lisama?

    Barbell Incline Bench Press 3x12
    Standing Pull Downs 3x12
    Narrow Grip Seated Row 3x12
    Seated Shoulder Raises 3x12
    One Arm Standing Tricep Press 3x12
    Seated One Arm Curls 3x12
    Wide Grip Lat Pull Downs 3x12
    Seated Quad Extensions 3x12
    Hamstring Curls 3x12
    Seated Independent Calf Press 3x12
    Seated Leg Press 3x12

    Igasugune tagasiside on oodetud!

  17. #97
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Fabulous, jaga oma kava : erinevad päevad erinevad lihasgrupid
    teed tõsisemalt igat lihasgruppi = lihased reageerivad, peavad suuremaks kasvama
    eeldusel, et toitumise paika saad
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 27.11.12 at 21:07

  18. #98
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    praegu on mul näiteks pandud endale selline 5-päevane kava kokku (kõht+küljed supersettidena suht-koht iga päev) :
    ( Click to show/hide )


    kuu aja pärast kavatsen üle minna raskele kavale :
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 27.11.12 at 21:18

  19. #99
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kavade koha pealt pole mõtet ratast leiutada.

    http://www.fitness.ee/treeningkavad

    have fun

  20. #100

    Re: Teeme koos trenni?!

    mida head keegi hommikuks sööb? mul pudru ja shake kopa ette visanud, tahaks vaheldust.

Lehekülg 5, kokku 43 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES