Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 42 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 855

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hea teema. Võikski esialgse teema (OP) unustada ja hakata edasi arendama omavahel, infot vahetama jne.

    FC PP oleks endiselt tänulik võhmatrenni kava järele, et kes meist võistkonnast huvitatud on, siis saaksid efektiivselt võhma ehitada ja sprindikiirust arendada algavaks hooajaks. Ise momendil teen meie 2-le ametlikule trennile juurde veel ühe jooksutrenni. Ootaks kriitikat ja/või ettepanekuid.

    Kogu kestvus: 45-50 minutit

    1x soojendusring 250m + 5 min soojendus (standard, selline väikeste lõikude kaupa erinevad lihasharjutused nagu me trenni alguses teeme, põlve, sääretõste, ristijooksud jne)

    6x ringi (250m) kiire tempoga.
    Kerge paus ja venitus.
    6x ringi (250m) kiire tempoga uuesti.

    Venitus ja hakkan lõike jooksma, sprintides (60m)
    10-16x kiirendused, sörgiga tagasi, natukene puhkust ja kohe uus lõik. Eelmine hooaeg jõudsin rohkem tegin 16+ isegi, praegu on 10 lõigu peal pääris keeruline juba ja kiirus pole ka veel päris see. Vorm ikka tagasi andnud.
    Viimati muudetud inward poolt : 27.11.12 at 18:38

  2. #2

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Hea teema. Võikski esialgse teema (OP) unustada ja hakata edasi arendama omavahel, infot vahetama jne.

    FC PP oleks endiselt tänulik võhmatrenni kava järele, et kes meist võistkonnast huvitatud on, siis saaksid efektiivselt võhma ehitada ja sprindikiirust arendada algavaks hooajaks. Ise momendil teen meie 2-le ametlikule trennile juurde veel ühe jooksutrenni. Ootaks kriitikat ja/või ettepanekuid.

    Kogu kestvus: 45-50 minutit

    1x soojendusring 250m + 5 min soojendus (standard, selline väikeste lõikude kaupa erinevad lihasharjutused nagu me trenni alguses teeme, põlve, sääretõste, ristijooksud jne)

    6x ringi (250m) kiire tempoga.
    Kerge paus ja venitus.
    6x ringi (250m) kiire tempoga uuesti.

    Venitus ja hakkan lõike jooksma, sprintides (60m)
    10-16x kiirendused, sörgiga tagasi, natukene puhkust ja kohe uus lõik. Eelmine hooaeg jõudsin rohkem tegin 16+ isegi, praegu on 10 lõigu peal pääris keeruline juba ja kiirus pole ka veel päris see. Vorm ikka tagasi andnud.
    Ära seda 100% kullana võta aga ma soovitaks võhma arendamisel teha just pikemaid madala intensiivsusega treeningud. Näiteks 60min jooksu pulsiga kuni 140 bpm.
    Sprindi treening peaks ikka eelkõige kiirust ja plahvatuslikkust arendama, mida on ka jalgapallis kahtlemata vaja.
    Kuldne kesktee võib-olla siis sinu jaoks üks nädal teha sprinte/intervalle ja teine nädal madala intensiivsusega pikem jooks.

    Ma ise treenin hetkel elu esimeseks maratoniks ja olen kava jaotanud selliselt, et teen mäkketõuse, intervalle, madala pulsiga pikkasi jookse ja keskmise tempoga jookse. Esialgu on nii kiirus kui võhm saanud korraliku arengu.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ära seda 100% kullana võta aga ma soovitaks võhma arendamisel teha just pikemaid madala intensiivsusega treeningud. Näiteks 60min jooksu pulsiga kuni 140 bpm.
    Sprindi treening peaks ikka eelkõige kiirust ja plahvatuslikkust arendama, mida on ka jalgapallis kahtlemata vaja.
    Kuldne kesktee võib-olla siis sinu jaoks üks nädal teha sprinte/intervalle ja teine nädal madala intensiivsusega pikem jooks.

    Ma ise treenin hetkel elu esimeseks maratoniks ja olen kava jaotanud selliselt, et teen mäkketõuse, intervalle, madala pulsiga pikkasi jookse ja keskmise tempoga jookse. Esialgu on nii kiirus kui võhm saanud korraliku arengu.
    Midagi sarnast olen mõelnud ka jah. Tuleks selline 4 päevane cardio treening nädala peale. Üks anaeroobsem, arendaks sprinti ja plahvatust, teine aeroobsem, arendaks võhma + pallitrennid. Peab selle pulsikella ära ostma, üsna kirved on ainult.
    Viimati muudetud inward poolt : 27.11.12 at 21:29

  4. #4
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Midagi sarnast olen mõelnud ka jah. Tuleks selline 4 päevane cardio treening nädala peale. Üks anaeroobsem, arendaks sprinti ja plahvatust, teine aeroobsem, arendaks võhma + pallitrennid. Peab selle pulsikella ära ostma, üsna kirved on ainult.
    Aeroobset ja anaeroobset korraga treenida ei soovita, sest nende kasvumehanismid on üksteisele vastukäivad. Miks täpselt nii on liiga peen science siinse foorumi jaoks.

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Aeroobset ja anaeroobset korraga treenida ei soovita, sest nende kasvumehanismid on üksteisele vastukäivad. Miks täpselt nii on liiga peen science siinse foorumi jaoks.
    Sprintimine, lõikude jooksmine on ju siis anaeroobne. No teoreetiliselt me jalkatrennis teeme ka kiirendusi ja mängu ajal samamoodi teed kiireid lühisprinte. Mis see kuldne kesktee siin oleks ? Ainult sellise madala intensiivsusega treening, just mängu iseloomu tõttu pole ka kõige parem, imo.
    Viimati muudetud inward poolt : 27.11.12 at 21:40

  6. #6

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Aeroobset ja anaeroobset korraga treenida ei soovita, sest nende kasvumehanismid on üksteisele vastukäivad. Miks täpselt nii on liiga peen science siinse foorumi jaoks.
    Palun seleta see liiga peen science lahti siiski. Ma saan aru, et PP liikmena olen natuke rumal, aga tahaks hirmsasti õppida.

    Tänud!

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Peab selle pulsikella ära ostma, üsna kirved on ainult.
    3750 FPP. : D

  8. #8
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    jep, köögivilju lihtsalt ei viitsi süüa, vahepeal panin rob riches tüübi järgi solid toitumiskava paika ... pidasin 2 kuud sellest kinni .. siis ikka läheb sellistele suvalistele aegadele see söömine, kalorid saan küll kätte, lihtsalt palju sellest tuleb küpsistest/krõpsudest/šokolaadist

  9. #9
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    inward : käige ikka liiva peal ka paljajalu jooksmas. või kui liiva pole, siis muru peal. tugeva maastiku peal ärge koguaeg küll treenige.

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    inward : käige ikka liiva peal ka paljajalu jooksmas. või kui liiva pole, siis muru peal. tugeva maastiku peal ärge koguaeg küll treenige.
    Sellega olen nõus. Meil päris mitmed mängijad, k.a ise kasutavad geeltaldu põrutuse pehmendamiseks. Samas, momendil ilma arvestades ainus variant on hallis - sellise ilmaga ja varsti talvel lumega ei taha eriti väljas küll joosta.

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Teeme koos trenni?!

    mida huvitavat nende munavalgetega teha siis saab? toorelt lased alla või millegagi kombineerides saab pannile ka panna vms?

  12. #12

    Re: Teeme koos trenni?!

    keedetud munavalged sööd ära.

  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    keedetud munavalged sööd ära.
    rofl ma olen retard. kuidas ma ise selle peale ei tulnud.

  14. #14
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    mina näiteks lasen lihtsalt keedumuna, eks tee kuidas ise tahad
    aga seda saad küll igalt poolt lugeda, et üle 2 munakollase päevas lasta on kahjulik

  15. #15

    Re: Teeme koos trenni?!

    Võibolla sellepärast, et Rocky pani need klaasi ja jõi sisse?:-)

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Võibolla sellepärast, et Rocky pani need klaasi ja jõi sisse?:-)
    täitsa võimalik. : D

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    Koduse trenni kohta. Mul oli eelmises elukohas ukse kohal lõuatõstmiskang külge kruvitud. Epic, peale selle peale panekut oli tulemust kõvasti märgata ikka.
    Iga päev teed natuke. Lõpuks kui viitsisin, toppisin veel igast raskuseid ka külge :D aga jumala hea väiksemat sorti trenn kodus.

  18. #18
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kulturismi esmane põhimõte on siiski keha voolida. See, kas pärast rohkem joosta jõuad on teisejärguline.
    Ise paar aastat tagasi läksin ka jõusaali ning esimese 3 kuuga toimus meeletu areng. Jõunäitajad tõusid ka kenasti, aga just kehakuju mõistes. Õlgade laius suurenes vist 8-10cm. Igatahes mingi hetk jäid kõik särgid õlgadest kitsaks.
    Aga tugev ei ole ma kahjuks siiani.

  19. #19
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    camu mis sinu mõistes tugev on? Mina ise arvan nii et kui ma korralikult üle keha treenin ja rinnalt vähemalt 100kg lükkan siis ma olen juba piisavalt tugev

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    camu mis sinu mõistes tugev on? Mina ise arvan nii et kui ma korralikult üle keha treenin ja rinnalt vähemalt 100kg lükkan siis ma olen juba piisavalt tugev
    Palju sa kaalud?

Lehekülg 5, kokku 42 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES