Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 43 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 855
  1. #201
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kas ainult jalg valutab või muid kohti ka mis valusad. Käed jms. Tuttaval sama jama, päka alt pidevalt valutas ja mõnel päeval rohkem teisel vähem. Läks arstile ja avastati et reuma. Nüüd tabletid peal elu lõpuni, öeldi et isegi liiga hiljaks jäi tulekuga. Eriti nalja pole nende liigestega.

  2. #202
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    Kas ainult jalg valutab või muid kohti ka mis valusad. Käed jms. Tuttaval sama jama, päka alt pidevalt valutas ja mõnel päeval rohkem teisel vähem. Läks arstile ja avastati et reuma. Nüüd tabletid peal elu lõpuni, öeldi et isegi liiga hiljaks jäi tulekuga. Eriti nalja pole nende liigestega.
    Ainult joostes annab tunda, ja mitte ka koguaeg. Metatarsal bone, kus järgnev luu osa on juba varbaluu.
    Viimati muudetud inward poolt : 29.11.12 at 20:35

  3. #203
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Teeme koos trenni?!

    Mõned küsimused toitumise kohta:
    *Mida kavas piimaga asendada? Mul pole laktoositalumatust, aga piima tarbimine rikub alati näonaha ära.
    *Kas juurviljad võib menüüs asendada suvalise toorsalatiga, mis juurviljadest tehtud on?
    *Kas näiteks kana võib olla paneeritud või on see liiga rasvane?

  4. #204
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Mõned küsimused toitumise kohta:
    *Mida kavas piimaga asendada? Mul pole laktoositalumatust, aga piima tarbimine rikub alati näonaha ära.
    *Kas juurviljad võib menüüs asendada suvalise toorsalatiga, mis juurviljadest tehtud on?
    *Kas näiteks kana võib olla paneeritud või on see liiga rasvane?
    Kefiir, jogurt...

    Ei oska pakuta midagi muud, mis sisaldaks korralikult valku.


    Mis on suvaline toorsalat :D ? Ja kui on juurviljadest see suvaline asi tehtud, siis kuidas sa sellega juurvilju asendad?


    Oleneb paneeringust, kanal on suurim osa kaloritest nahas... Mingi riivsaia + muna paneering annab kindlasti korralikult kalorit juurde, riivsai tühi süsivesik põhimõtteliselt, aga seda saad sa umbes kalkuleerida ja arvestada kas tohib või mitte sinu eesmärke silmas pidades.

  5. #205
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Teeme koos trenni?!

    õllekõhust vaja lahti saada, jube magu on ette tulnud.

    e: pole vaja saada top vormi, ega pole vaja ka mägesid liigutama hakata, jõusaalis ka käima ei viitsi hakata, mida saaksin kodus teha mis harjutusi vms.
    1.87 pikk ja 95kg raske

  6. #206
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Mis on suvaline toorsalat :D ? Ja kui on juurviljadest see suvaline asi tehtud, siis kuidas sa sellega juurvilju asendad?
    Ma tahtsin põhimõtteliselt seda küsida, kas on mingi vahe sellel kui kaalikat ja kapsat "puhtalt" söön ning sellel kui ma juurviljadest salati teen ja seda muu toidu kõrvale taldrikule panen.

  7. #207
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Mõned küsimused toitumise kohta:
    *Kas näiteks kana võib olla paneeritud või on see liiga rasvane?
    Paneering on ju puhas sai, mis = süsivesikud. Rasva sisaldus on saias paar grammi saja grammi kohta max.

  8. #208
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma tahtsin põhimõtteliselt seda küsida, kas on mingi vahe sellel kui kaalikat ja kapsat "puhtalt" söön ning sellel kui ma juurviljadest salati teen ja seda muu toidu kõrvale taldrikule panen.
    Ei ole seal mingit vahet peaasi, et juurvilju sööd. Vaata, et sa lihtsalt oma salatit ei dresseeri suure koguse õli vm kõrge kalorsusega vedelikuga.

    Paneering on millegi katmine erineva jahu, riivsaia ja/või munaga või, siis juba mingi taignaga, kuid, siis läheb asi kindlalt edasi fritüüri.

  9. #209

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    õllekõhust vaja lahti saada, jube magu on ette tulnud.

    e: pole vaja saada top vormi, ega pole vaja ka mägesid liigutama hakata, jõusaalis ka käima ei viitsi hakata, mida saaksin kodus teha mis harjutusi vms.
    1.87 pikk ja 95kg raske
    Millestki pead ikka loobuma, mis su sõltuvus on? Jahu, suhkur, alko (siider, õlu)?

  10. #210
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Ei ole seal mingit vahet peaasi, et juurvilju sööd. Vaata, et sa lihtsalt oma salatit ei dresseeri suure koguse õli vm kõrge kalorsusega vedelikuga.
    Minu kogemus on näidanud, et OLULISELT lihtsam on dieedil püsida kui sa kasutad maitsvaid kastmeid. Kastme kalorite arvelt tõmbad põhitoidu koguse lihtsalt väiksemaks, et kcal number kokkuvõttes ikkagi samaks jääks.

  11. #211
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    õllekõhust vaja lahti saada, jube magu on ette tulnud.

    e: pole vaja saada top vormi, ega pole vaja ka mägesid liigutama hakata, jõusaalis ka käima ei viitsi hakata, mida saaksin kodus teha mis harjutusi vms.
    1.87 pikk ja 95kg raske
    Kaalulangetamisel on söök rohkem tähtis kui trenn. Inimesed ülehindavad seda kui palju energiat trenn kulutab (eriti võrreldes baasainevahetusega). Puusalt võin öelda, et sinu puhul basic life sustain võtab umbes 2000-2100 kcal päevas ja füüsiline tegevus 400-800 kcal päevas.

    Lihtsam on söögikogust vähendada kui trenniga kalorite kulutamist suurendada.

    Loe oma söök kokku ja vali millise tempoga kaalu langetada tahad. 500kcal defitsiit iga päev = 0,5kg kaalulangust nädalas.

  12. #212

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kas kellelgi jooksutrenne tehes varem päkad pole valutama hakanud ? Mul ammune probleem oli päkadega, sai ristvõlviga sisetallad ostetud ja lõpuks ka geeltallad. Mõjus küll, vähehaaval valu kadus täielikult. Ainult vasak jalanukk ikka pisut liiga tegi, ent ei seganud trenni tegemist. Paraku viimasel ajal joostes jälle rohkem valu hakkanud tegema ja isegi nukk suuremaks läinud. Tilt peal, standard ortopeedi juurde saab 2 kuu pärast.
    Standard ortopeed?

    Ma sain eile Mardna juurde aja 18 detsembriks.

  13. #213
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Teeme koos trenni?!

    unustage jah ära need saatekirjaga eriarstid. minge otse spordikliinikusse - see €25 vms on nohu ikka selle eest, et saad kiirelt parima hinnangu/nõu oma jama kohta

  14. #214
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    lugedes siin neid kokkamise jutte vtab küll facepalmima, asi pole ainult selles mis komponentidega sa seda toiduainet valmistad vaid ka seda kuidas sa seda valmistad. Ma tahaks näha venda kes praeb midagi ilma õli lisamata.

  15. #215
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Millestki pead ikka loobuma, mis su sõltuvus on? Jahu, suhkur, alko (siider, õlu)?
    söön saia etc päris palju, sellest võib loobuda, magusat väga ei söö, suhkrut suht niipalju, kui kohvi sisse ja õllest ei loobu:D

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Kaalulangetamisel on söök rohkem tähtis kui trenn. Inimesed ülehindavad seda kui palju energiat trenn kulutab (eriti võrreldes baasainevahetusega). Puusalt võin öelda, et sinu puhul basic life sustain võtab umbes 2000-2100 kcal päevas ja füüsiline tegevus 400-800 kcal päevas.

    Lihtsam on söögikogust vähendada kui trenniga kalorite kulutamist suurendada.

    Loe oma söök kokku ja vali millise tempoga kaalu langetada tahad. 500kcal defitsiit iga päev = 0,5kg kaalulangust nädalas.
    ma ei oska seda sööki kokku lugeda, ei söö kindlatel aegadel va õhtusöök ja muidu suht erinevatel aegadel suht seda mis ette juhtub.

  16. #216
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Mõned küsimused toitumise kohta:
    *Mida kavas piimaga asendada? Mul pole laktoositalumatust, aga piima tarbimine rikub alati näonaha ära.
    ( Click to show/hide )


    cmn, 1st world problems, kui tahad omale normaalset, tervet keha ja pingutad selle nimel, siis sa ei usu ise ka mis sitta sa pead omale sisse ajama ja hakkadki. Piim on kõige selle kõrval veel luksus.

  17. #217
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    söön saia etc päris palju, sellest võib loobuda, magusat väga ei söö, suhkrut suht niipalju, kui kohvi sisse ja õllest ei loobu:D


    ma ei oska seda sööki kokku lugeda, ei söö kindlatel aegadel va õhtusöök ja muidu suht erinevatel aegadel suht seda mis ette juhtub.
    http://tap.nutridata.ee/

    have fun

  18. #218
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Standard ortopeed?

    Ma sain eile Mardna juurde aja 18 detsembriks.
    Perearstilt said saatekirja ja eraldi nõudsid ortopeedia kliinikusse aega?
    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    unustage jah ära need saatekirjaga eriarstid. minge otse spordikliinikusse - see €25 vms on nohu ikka selle eest, et saad kiirelt parima hinnangu/nõu oma jama kohta
    Kahe otsaga asi mõneti. Kui see spordiarst saadab sind põlveuuringule, mis maksab lisaks 80€, siis kokku tuleb tore 105€. Kuivõrd polikliiniku kaudu saaks sisuliselt ilma rahata.

  19. #219

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Perearstilt said saatekirja ja eraldi nõudsid ortopeedia kliinikusse aega?
    http://www.sportmed.ee/Ortopeedi-vastuvott

    Ei mingit saatekirja, helistasin küsisin esimest võimalikku aega. 32€

  20. #220
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Teeme koos trenni?!

    no see €100 ma maksaks küll kohe, selle asemel, et 2 kuud ortopeedi oodata ja 3 kuud uuringuid. selle ajaga võib asi palju hullemaks minna + endal ebameeldiv. teinekord aitavad lihtsad harjutused - raviseansid jms ja asi korras.

Lehekülg 11, kokku 43 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES