Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 43 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 855
  1. #61
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    jeeb kuu ajaga 8kg, ma arvan et suht võimatu
    no ma olen jeebusega samma auku pikkuse poolest, ma olen 195
    Viimati muudetud Junken poolt : 27.11.12 at 16:32

  2. #62

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    no mõõtsin hetkel 5,5% body fat, pikkus 193cm, kaal 82kg
    kas aasta lõpuks 90kg <6% body fat on impossible?
    impossibru jap

  3. #63
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Teeme koos trenni?!

    tavaliselt on ühekohalist rasvaprotsenti suht raske hoida. Õnnelik on see mees, kes saab ilma pingutamata sixpackiga eputada.

  4. #64
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    eile jõusaalis sellise asjaga mida sirgete kätega enda ees hoiad, ei tea kuidas kutsutakse
    See mõõdab keha elektritakistust. Ideaaltingimustes see meetod põhimõtteliselt töötab, aga käed peavad igal mõõtmisel täpselt sama kuivad/niisked olema. Käed higised või liiga kuivad, siis tulemus on mõjutatud.

  5. #65
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    aga kas keegi oskab siis toitumisnõu anda, mida peaksin sööma, kui ainevahetus on nii kiire, et ma lihtsalt ei võta kilosid juurde.

    praegu lasen lihtsalt julmalt proteiinisheike iga paari tunni tagant

  6. #66
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    enesetunne on ka ikka sitaks hea, kui saab trennis käidud
    +1. ise hakkasin ka umb kuu aega tagasi jõusaalis käima. lasin endale treeningkava ka teha. anyway, trennist tulles alati selline "hea väsimus" ja üleüldse teeb tuju heaks. nagu olen aru saanud, siis paljud full time poker prod vist alustavadki oma päeva jõusaalist. vähemalt 2p2-st selline mulje jäänud.

  7. #67

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kiivikase kava tellisin kunagi, oli täpselt sama, mida ta ise mingis saates sõi ja mida ta on sadadele saatnud. Mingit individuaalset lähenemist kindlasti polnud, ainult kalorikoguse poolest.
    Hommik:
    Puder moosiga, neli muna (vist mitte kõik kollastega), täisteraleib singiga, kurk, tomat
    vahepala:
    Kohupiim puuviljaga
    Lõuna:
    Pruun riis, keedetud kanarind, toorsalat külmpressitud oliivõliga, majoneesikastet maitseks
    Peale trenni:
    Shake proteiin+süskarid
    Õhtu:
    Kodujuust tomatiga (vist veel midagi), kui kaalu vaja tõsta, siis viil täisteraleiba.

    Kokkuvõttes oli paari nädalaga tulemused näha, aga see on täiesti ebanormaalne eluviis niimoodi hommikuti süsikaid laadida. Peale igat söögikorda oli valus nälg varsti kallal, napilt tuli järgmine toidukord peale, et sai selle ära kustutada. Kui mingi toidukord jäi ära (ei viitsinud kaasa vaaritada) oli ülesöömine õhtul garanteeritud. Kui lavale minna ei taha, siis kava tellimine on raha raiskamine.

    Mulle sobib väga palju rasva ja valku, vähe süsikaid ja ainult õhtu poole.

  8. #68
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    igal hommikul 2 munakollast + 5 munavalget on must have spordipoisile

  9. #69

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    aga kas keegi oskab siis toitumisnõu anda, mida peaksin sööma, kui ainevahetus on nii kiire, et ma lihtsalt ei võta kilosid juurde.

    praegu lasen lihtsalt julmalt proteiinisheike iga paari tunni tagant
    Kõik, keda tean ja kes on samasugust juttu rääkinud, söövad tegelikult vähe. Kui näiteks inimene kulutab 2000kcal päevas, siis enamuse meist nädal näeb välja selline:
    E: 2300
    T: 2300
    K: 2300
    Nädal kokku 16100kcal ja kõht kasvab.

    Need, kes "võivad süüa palju tahavad ja juurde ei võta"

    E: 3500
    T:2500
    K:1500
    N: 1000
    R: 3000
    L: 1500
    P: 1000
    Kokku tuleb nädal napilt alla või üle vajaliku, aga suured õgimispäevad jäävad meelde, aga nälgimispäevad ei jää.

  10. #70
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    tegelikult on täitsa tõsi lugu, jooksmas ei käi ma enam üldse, sest lihtsalt nii kiirelt põletan rasvu. geenid + 6-aastasest peale tegin stabiilselt iga päev trenni, eks see ainevahetus on niimoodi jäänud, natuke oli vb tervisega isegi probleeme, esimest korda rasva % vist 17-aastaselt mõõtes oli see 4% kui õigesti mäletan, alatoitumine ning rasked trennid, väga väsitav oli. nüüd olen natuke juurde võtnud aga trenni tehes kaob kõik kohe tagasi.
    kcal on viimased 3 kuud 3500+ päevas tulnud, on tõesti olnud vb 1k-seid päevi aga samas ka 5k-seid.

    / praegu vaatasin proteiinipulbrist tuleb 250g valku + 1500kcal päevas
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 27.11.12 at 18:17

  11. #71
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    aga kas keegi oskab siis toitumisnõu anda, mida peaksin sööma, kui ainevahetus on nii kiire, et ma lihtsalt ei võta kilosid juurde.

    praegu lasen lihtsalt julmalt proteiinisheike iga paari tunni tagant
    "kiire ainevahetus" on bullshit.

    Variant 1 (kõige tõenäolisem) sa ei söö piisavalt palju.
    Variant 2 (keskmise tõenäosusega) sa ei söö piisavalt köögivilju. Toidu lõhustamiseks ja seedimiseks kasutatakse selleks ettenähtud ensüüme, on võimalik, et sul kõhus neid lihtsalt ei ole piisavalt. Toidu seedimise ja imendumise soodustamiseks söö rohkem köögivilju ja võid proovida ka probiootikumide tablette(või probiootilist jogurtit kuigi seal on kasulikku kraami võrreldes kontsentreeritud tablettidega suhteliselt vähe).
    Variant 3 (kõige vähem tõenäoline) sa oled geneetiline ectomorph. Ectod peavad teistsugust trennikava jälgima, et edukalt bulkida.

  12. #72

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ainevahetuse kiirused on muidugi erinevad, aga üldiselt on see ikka kiirem paksematel, mitte vastupidi.
    250g valku päevas proteiinipulbritest? Rikkalt elame:-)

  13. #73
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hea teema. Võikski esialgse teema (OP) unustada ja hakata edasi arendama omavahel, infot vahetama jne.

    FC PP oleks endiselt tänulik võhmatrenni kava järele, et kes meist võistkonnast huvitatud on, siis saaksid efektiivselt võhma ehitada ja sprindikiirust arendada algavaks hooajaks. Ise momendil teen meie 2-le ametlikule trennile juurde veel ühe jooksutrenni. Ootaks kriitikat ja/või ettepanekuid.

    Kogu kestvus: 45-50 minutit

    1x soojendusring 250m + 5 min soojendus (standard, selline väikeste lõikude kaupa erinevad lihasharjutused nagu me trenni alguses teeme, põlve, sääretõste, ristijooksud jne)

    6x ringi (250m) kiire tempoga.
    Kerge paus ja venitus.
    6x ringi (250m) kiire tempoga uuesti.

    Venitus ja hakkan lõike jooksma, sprintides (60m)
    10-16x kiirendused, sörgiga tagasi, natukene puhkust ja kohe uus lõik. Eelmine hooaeg jõudsin rohkem tegin 16+ isegi, praegu on 10 lõigu peal pääris keeruline juba ja kiirus pole ka veel päris see. Vorm ikka tagasi andnud.
    Viimati muudetud inward poolt : 27.11.12 at 18:38

  14. #74
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    jep, köögivilju lihtsalt ei viitsi süüa, vahepeal panin rob riches tüübi järgi solid toitumiskava paika ... pidasin 2 kuud sellest kinni .. siis ikka läheb sellistele suvalistele aegadele see söömine, kalorid saan küll kätte, lihtsalt palju sellest tuleb küpsistest/krõpsudest/šokolaadist

  15. #75
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    inward : käige ikka liiva peal ka paljajalu jooksmas. või kui liiva pole, siis muru peal. tugeva maastiku peal ärge koguaeg küll treenige.

  16. #76
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks üleüldse eestis jõusaalis enamus inimesed treenivad nagu kulturistid? Ma tahaks ikka efektiivsust ka, mitte aint kummis Rodrigo rinda millega Youtubesse videosid laadida.
    Jõud pole efektiivsus? Las inimesed teevad ikka seda, mis endale meeldib. Samahästi ma võiks öelda, et miks te ringi jooksete, muud pole oma eluga peale hakata vms.

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    straw tead sa kui pikk ma olen?
    mul on sõber umbes taolises vormis ja ta on ala 170 pikk vms
    Vahet pole, sa ei kasvata nii palju lihast 1 aastaga.

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    igal hommikul 2 munakollast + 5 munavalget on must have spordipoisile
    Miks mitte siis juba 5 tervet muna? :)

  17. #77
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    inward : käige ikka liiva peal ka paljajalu jooksmas. või kui liiva pole, siis muru peal. tugeva maastiku peal ärge koguaeg küll treenige.
    Sellega olen nõus. Meil päris mitmed mängijad, k.a ise kasutavad geeltaldu põrutuse pehmendamiseks. Samas, momendil ilma arvestades ainus variant on hallis - sellise ilmaga ja varsti talvel lumega ei taha eriti väljas küll joosta.

  18. #78
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Miks mitte siis juba 5 tervet muna? :)
    munakollane hakkavat südamele, liiga palju kolesterooli, see-eest munavalge valk on väga kasulik.

  19. #79
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Teeme koos trenni?!

    mida huvitavat nende munavalgetega teha siis saab? toorelt lased alla või millegagi kombineerides saab pannile ka panna vms?

  20. #80

    Re: Teeme koos trenni?!

    keedetud munavalged sööd ära.

Lehekülg 4, kokku 43 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES