Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 855

Hübriidvaade

  1. #1
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2012
    Postitusi
    24

    Re: Teeme koos trenni?!

    Mõni aasta tagasi tellisin Hr. Kalmuselt toitumis- ja treeningkava!
    Kõik tundus väga professionaalne, enne koostamist uuriti kõik andmed nii hetkeolukorra, mineviku, tervisliku seisundi jms. kohta.
    Lisaks peale kavade saatmist ütles, et 6 kuud on tasuta konsultatsiooni.
    Järgisin mõlemat kava 100% ning paari nädalaga olin juurde võtnud üle 4kg. (Kavade eesmärgiks oli kaalulangetus)
    Saatsin meili, et konsulteerida, ning vastuseks tuli, et alguses võib nii juhtuda, kuid long term kava töötab.
    Möödas oli alustamisest 6 nädalat, kui kaalunumber oli kerkinud 8.3kg, saatsin uuesti kirja, sellele vastas, et ta ei oska midagi öelda, kava järgides peaks kaal kaduma ja see oli viimane asi, mis ma temast kuulsin.
    950 EEK eest sain 9 kg lisarasva, ning hea õppetunni :)

  2. #2
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas mallikas Vaata postitust
    Mõni aasta tagasi tellisin Hr. Kalmuselt toitumis- ja treeningkava!
    Kõik tundus väga professionaalne, enne koostamist uuriti kõik andmed nii hetkeolukorra, mineviku, tervisliku seisundi jms. kohta.
    Lisaks peale kavade saatmist ütles, et 6 kuud on tasuta konsultatsiooni.
    Järgisin mõlemat kava 100% ning paari nädalaga olin juurde võtnud üle 4kg. (Kavade eesmärgiks oli kaalulangetus)
    Saatsin meili, et konsulteerida, ning vastuseks tuli, et alguses võib nii juhtuda, kuid long term kava töötab.
    Möödas oli alustamisest 6 nädalat, kui kaalunumber oli kerkinud 8.3kg, saatsin uuesti kirja, sellele vastas, et ta ei oska midagi öelda, kava järgides peaks kaal kaduma ja see oli viimane asi, mis ma temast kuulsin.
    950 EEK eest sain 9 kg lisarasva, ning hea õppetunni :)
    6 nädalaga +8,3kg tähendab, et sa sõid iga päev ~1350 kcal rohkem kui tarbisid.

    Lol @ kaalulangetus menüü.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES