Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 855

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hea, et siia foorumisse ka lõpuks mingi selline teema tekkis. Kasutan kohe võimalust ja küsin targematelt toitumise ning treeningkava kohta.

    Hetkel olen kehaehituselt üpris kondine ja kiitsakas (62kg;183cm). Sellise kaalu on põhjustanud päritud geenid (ektomorf), palju kardiot (tegelen aastaringselt ujumise, rattasõidu ning jooksmisega), aga peamiselt siiski ilmselt halvad toitumisharjumused - söön kuna juhtub, mida juhtub. Sellepärast küsingi teadjamatelt abi toitumise organiseerimise suhtes. See tundub olevat kõige võti, aga ise olen selle kohta pealt täielik fish.
    Eesmärk-kaaluks on 75kg. Selle kaalu sooviksin saavutada enamasti lean muscle arvelt. Ma tean, et seda eesärki ei saavuta paari kuuga ja isegi aasta on ilmselt üpris optimistlikult pakutud, aga kusagilt tuleb pihta hakata.

    Loomulikult on oma osa ka jõusaalil. Minevikus olen perioodide kaupa üpris palju käinud, aga alati on see mingil põhjusel ära vajunud. Kui toitumise korda saaksin, leiaksin ka ilmselt motivatsiooni uuesti minna (kui Tartus huvilisi on, kasvõi juba detsembris koos trenni hakata tegema - see tõstaks ka kindlasti motivatsiooni).
    Panen siia ka oma kava, mille järgi suhteliselt alati saalis treeninud olen. Parandused sellega seoses on äärmiselt teretulnud. Kavas pole kükki ja jõutõmmet, kuna kava on kokku pandud uja jaoks ning need harjutused avaldavad põlvedele ja seljale palju survet. Kas peaksin siiski ka need lisama?

    Barbell Incline Bench Press 3x12
    Standing Pull Downs 3x12
    Narrow Grip Seated Row 3x12
    Seated Shoulder Raises 3x12
    One Arm Standing Tricep Press 3x12
    Seated One Arm Curls 3x12
    Wide Grip Lat Pull Downs 3x12
    Seated Quad Extensions 3x12
    Hamstring Curls 3x12
    Seated Independent Calf Press 3x12
    Seated Leg Press 3x12

    Igasugune tagasiside on oodetud!

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Teeme koos trenni?!

    ( Click to show/hide )


    Mul oleks küll vaja trennikaaslast tartus. Oleks vähe rohkem motti äkki ennast kodust välja ajada. Pm huvi korral. Käin A Le Coqis sest seal kõige soodsam.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust

    Mul oleks küll vaja trennikaaslast tartus. Oleks vähe rohkem motti äkki ennast kodust välja ajada. Pm huvi korral. Käin A Le Coqis sest seal kõige soodsam.
    ajouu,kuna ka enamvähem täiskohaga grinder ja kaal tõuseb raisk ja jalkast ei piisa siis oli ka plaan jaanuarist vms käima hakkata aga ilmselt võib varem ka alsutada ja koos on lahedam käia ja motti ka rohkem !

  4. #4
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    ajouu,kuna ka enamvähem täiskohaga grinder ja kaal tõuseb raisk ja jalkast ei piisa siis oli ka plaan jaanuarist vms käima hakkata aga ilmselt võib varem ka alsutada ja koos on lahedam käia ja motti ka rohkem !
    muidugi hüppa punti.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES