Hea, et siia foorumisse ka lõpuks mingi selline teema tekkis. Kasutan kohe võimalust ja küsin targematelt toitumise ning treeningkava kohta.

Hetkel olen kehaehituselt üpris kondine ja kiitsakas (62kg;183cm). Sellise kaalu on põhjustanud päritud geenid (ektomorf), palju kardiot (tegelen aastaringselt ujumise, rattasõidu ning jooksmisega), aga peamiselt siiski ilmselt halvad toitumisharjumused - söön kuna juhtub, mida juhtub. Sellepärast küsingi teadjamatelt abi toitumise organiseerimise suhtes. See tundub olevat kõige võti, aga ise olen selle kohta pealt täielik fish.
Eesmärk-kaaluks on 75kg. Selle kaalu sooviksin saavutada enamasti lean muscle arvelt. Ma tean, et seda eesärki ei saavuta paari kuuga ja isegi aasta on ilmselt üpris optimistlikult pakutud, aga kusagilt tuleb pihta hakata.

Loomulikult on oma osa ka jõusaalil. Minevikus olen perioodide kaupa üpris palju käinud, aga alati on see mingil põhjusel ära vajunud. Kui toitumise korda saaksin, leiaksin ka ilmselt motivatsiooni uuesti minna (kui Tartus huvilisi on, kasvõi juba detsembris koos trenni hakata tegema - see tõstaks ka kindlasti motivatsiooni).
Panen siia ka oma kava, mille järgi suhteliselt alati saalis treeninud olen. Parandused sellega seoses on äärmiselt teretulnud. Kavas pole kükki ja jõutõmmet, kuna kava on kokku pandud uja jaoks ning need harjutused avaldavad põlvedele ja seljale palju survet. Kas peaksin siiski ka need lisama?

Barbell Incline Bench Press 3x12
Standing Pull Downs 3x12
Narrow Grip Seated Row 3x12
Seated Shoulder Raises 3x12
One Arm Standing Tricep Press 3x12
Seated One Arm Curls 3x12
Wide Grip Lat Pull Downs 3x12
Seated Quad Extensions 3x12
Hamstring Curls 3x12
Seated Independent Calf Press 3x12
Seated Leg Press 3x12

Igasugune tagasiside on oodetud!