Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 855

Hübriidvaade

  1. #1
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    no nii, see on nüüd esimene kord, kui ma stabiilse toitumisega raskelt treenin, esmalt praegu kuu aega
    ei jäta ühtegi päeva vahele, igaks päevaks on planeeritud 5000 kcal (võimalik, et vajan rohkem), teen kaks trenni päevas : üks kardio/rühmatreening , teine raskustega (kava on muutuses, kõik oleneb taastumisest, püüan võimalikult optimaalselt tegutseda), uneaega 10h
    eks ma siis raporteerin, palju on võimalik lihast kuu ajaga juurde punnitada

  2. #2
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    no nii, see on nüüd esimene kord, kui ma stabiilse toitumisega raskelt treenin, esmalt praegu kuu aega
    ei jäta ühtegi päeva vahele, igaks päevaks on planeeritud 5000 kcal (võimalik, et vajan rohkem), teen kaks trenni päevas : üks kardio/rühmatreening , teine raskustega (kava on muutuses, kõik oleneb taastumisest, püüan võimalikult optimaalselt tegutseda), uneaega 10h
    eks ma siis raporteerin, palju on võimalik lihast kuu ajaga juurde punnitada
    14 trenni nädalas on rohkem kui olümpiasportlased teevad.

    Ülekoormuse üks esimesi tundemärke on nõrk pidev närvivalu liigestes.
    Sellise tempoga ma ennustan, et sina jõuad sinna 6.-10. päeval.

  3. #3
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    14 trenni nädalas on rohkem kui olümpiasportlased teevad.

    Ülekoormuse üks esimesi tundemärke on nõrk pidev närvivalu liigestes.
    Sellise tempoga ma ennustan, et sina jõuad sinna 6.-10. päeval.
    pooled on kerged kardiod, lisaks on mul taastujad ning liigestele kahed erinevad tabletid

    kevadel treenisin niimoodi kuu aega : kehakaal 74>82 , tol korral oli halvem toitumine
    ega kõik olenebki taastumisest, seetõttu ongi mu kava lahtine, püüan hästi palju venitada ning magada

  4. #4

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    no nii, see on nüüd esimene kord, kui ma stabiilse toitumisega raskelt treenin, esmalt praegu kuu aega
    ei jäta ühtegi päeva vahele, igaks päevaks on planeeritud 5000 kcal (võimalik, et vajan rohkem), teen kaks trenni päevas : üks kardio/rühmatreening , teine raskustega (kava on muutuses, kõik oleneb taastumisest, püüan võimalikult optimaalselt tegutseda), uneaega 10h
    eks ma siis raporteerin, palju on võimalik lihast kuu ajaga juurde punnitada
    Kui eesmärk on lihast juurde saada siis küll selline lähenemine minu arvates hea ei saa olla. Kui võtta juba see, et lihas areneb tegelikult puhkeajal ja sina ju lihastele eriti puhkust ei võimalda. Nädalas üks päev tuleks kindlasti puhata. Kui juba selline profisportlase mahus lähenemine siis peab ka taastumine olema vastav (massaaž jms)

  5. #5
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    Kui eesmärk on lihast juurde saada siis küll selline lähenemine minu arvates hea ei saa olla. Kui võtta juba see, et lihas areneb tegelikult puhkeajal ja sina ju lihastele eriti puhkust ei võimalda. Nädalas üks päev tuleks kindlasti puhata. Kui juba selline profisportlase mahus lähenemine siis peab ka taastumine olema vastav (massaaž jms)
    lihas arenebki puhates aga keha kasvab suuremaks ainult siis, kui saab aru, et seda on vaja
    pikad rasked täieliku väsimuseni trennid murravadki selle barjääri
    ---
    taastumine on hästi planeeritud, spordimassaaž on must have tõesti

  6. #6
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    lihas arenebki puhates aga keha kasvab suuremaks ainult siis, kui saab aru, et seda on vaja
    pikad rasked täieliku väsimuseni trennid murravadki selle barjääri
    Treeningust tulenev lihaste hüpertroofiat tekitav hormoonvastus püsib kehas 48-72 tundi.
    Algajad saavutavad maksimaalse kasvukiiruse juba 3 trenniga nädalas.

    Nagu keegi eelpool juba mainis, lihas kasvab puhkuse ajal. 14 trenni nädalas pärsib oluliselt su arengut, halvematest tagajärgedest rääkimata.

  7. #7
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Treeningust tulenev lihaste hüpertroofiat tekitav hormoonvastus püsib kehas 48-72 tundi.
    Algajad saavutavad maksimaalse kasvukiiruse juba 3 trenniga nädalas.

    Nagu keegi eelpool juba mainis, lihas kasvab puhkuse ajal. 14 trenni nädalas pärsib oluliselt su arengut, halvematest tagajärgedest rääkimata.
    keha šokeerimine teeb imet, ma olen seda korra kogenud
    ja fyi mul pole ime kombel olnud kunagi ühtegi vigastust
    ning need aeroobikatrennid on kerged, kõik taandub ikkagi sellele ühele raskele trennile päevas, milleks olen ette valmistunud
    eks näis, kaua vastu pean aga praegu tundub 2 nädalat suht kindlana
    tulem on seda väärt

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES