Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 855

Hübriidvaade

  1. #1
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kas lõuatõmme on selja jaoks parim? Ma ise olen eelistanud pigem laia haardega kukla taha tõmmet pingil. Muidu 4x10 lõuga ükskõik mis haardega tuleb suht kergelt vanalt rasvalt. Keskkoolis harjutasin iga päev ja tuli puhtalt max 25 ja nõksuga 60+. Kusjuures nõksuga tõmmates sai just selg koormust. Max numbri kasvatamine jäi selgelt vaid haarde taha juba siis. Ma olen vist mingi küünarlihase-kusik eluaeg olnud.

    Kõhulihaste treenimisega on mul vanast ajast ka pask kogemus. Sai sedagi kunagi liiga palju tehtud. Eesmärgiks oli mingi kooli istesse tõusude rekord üle teha. Jäi vist 30 sec jooksul 48 korda. Korraga järjest võis vabalt teha 1000. Samal ajal selga ei treeninud ja asi lõppes jalgpalli mängides tõsise diskivigastusega, sest lihased olid ebaühtlaselt treenitud. Hea näide, kuidas agar loll võib endale liiga teha.
    video or gtfo

  2. #2

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    video or gtfo
    Sa tee oma "8 harjutust õlale" trennipäevast video or gtfo. Võid boonusena lisada lõdvarandmega sõudmistrenni ka. Ootan huviga.

    Sinusugune übermensch ei saa ometi kahelda, et 1000 istulitõusu impossibru on

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    video or gtfo
    Eriti agressiivne. Aga fine, võime teha ju. Bet €1k-€5k sinu valitud summale, escrow mõnele foorumis tuntud liikmele, erapooletu vahekohtunik ja läheb lahti. Put your money where your mouth is.

  4. #4
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ülaltoodud videos maailmarekordi omanik teeb minutiga 54.

    Kui keegi väidab, et ta teeb 30 sekundiga 48 (^^), siis see on obv bullshit.

  5. #5

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Ülaltoodud videos maailmarekordi omanik teeb minutiga 54.

    Kui keegi väidab, et ta teeb 30 sekundiga 48 (^^), siis see on obv bullshit.
    Ma hakkasin ennem mõtlema, et see 48 oleks mulle nagu millegipärast nagu tuttav arv. Igatahes mingi sarnase tulemusega (48-52) olin ma imo gümnaasiumi lõpuklassi parim (3 paralleeli), kuid ajaks oli siiski minut. Põhja sain alla põhikooli ajal, kus jalad kušeti all tegin 500 kanti jäävaid seeriaid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES