Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
Kuna tolmuahvi kava oli kellegi teise k2est tellitud siis eeldasin, et jutt on üldine. Mareki asjaga ei olnud kursis ja ausalt öeldes kava temalt väga ei telliks. Aga mulle tundub, et antud naisterahvas on lihtsalt vihane, et keegi tema raha eest päeva otsa tööd ei teinud.
"Sinu toitumisest tekkis mul b12 vitamiini puudus mis on imetavatel emadel suurem ja tänu sellele ka päris ohtliku olukordi"
Juba see näitab imo, et probleeme otsitakse tikutulega taga. Kava telliti vähem kui kuu tagasi ja juba sellised järeldused...
Ma tellisin kava just M.K-lt, sest üks tuttav pokkerimängija soovitas teda soojalt. Kirjeldasin esialgses tekstis üsna detailselt oma harjumusi, s.h. seda, et nädalavahetusel liigub graafik kuni 12h pöördesse ja R+L õhtud mööduvad tihti alkoga koos. Või kasvõi seda, mis on eelnev taust, mida varem teinud trennis jms. Kui kõige selle tulemuseks on täpselt sama jutt, nagu mõnel teisel mehel, siis minu järeldus on, et minu jutt oli kusagile recycle bin'i tarbeks kirjutatud. Mistõttu ma enam ise ka nimetatud inimesega täpsustavat kontakti ei otsinud. Ilmne, et personaalne lähenemine pole siiski see, mida ta müüa soovis. Minu viga, et valet asja ostsin, kirjutan kerge südamega €50 korstnasse ja rohkem kellegi aega ei raiska. Aga soovitada küll ei julge.

Lähiajal proovin ka päris personaalse treeneri ära. Tema hind on küll mitte €50 kogu kava eest, vaid €50 tunni eest. Aga tundub sellevõrra ka usutavam, et lähenemine võiks olla personaalsem ja minu teadmistest ja vajadustest lähtuv.