Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 43 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 855
  1. #21
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    no see on küll täielik müüt, et igaühele on spets kava vaja, spets kava on imo vaja ainult väga arenenud treenijatele

    on täiesti abc põhilised vead, mille vastu enamus treenijaid eksib : näiteks imo #1 levinuim viga on ebasirge rüht. kui juba selle korda saad, saad supervormi.

    pole vaja maksta abc eest, isegi jõusaalis instruktoritelt küsides saad põhivead selgeks.

  2. #22
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Teeme koos trenni?!

    jeebus - viitsiksid sa siis postitada basic abc? oleks huvitav lugeda

  3. #23

    Re: Teeme koos trenni?!

    Sellest, et tüüp lihaseid oskab ehitada ei järeldu automaatselt, et ta oskaks teistele soovitada kaalu alandamist ja tervislikku toitumist. On tal äkki sellekohane haridus või mõned läbitud koolitusedki ette näidata?

    Leemet, mis on sinu roll selles bisnissis, palju vahelt saad? Eeldusel muidugi, et sa ise ei ole Kalmus.

    Ja jutt on sul endal vastuoluline ja suht imal müügimehe ila.

  4. #24
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Sellest, et tüüp lihaseid oskab ehitada ei järeldu automaatselt, et ta oskaks teistele soovitada kaalu alandamist ja tervislikku toitumist.
    Kui sa oled nii kaua kulturismiga tegelenud, siis tegelt ikka saab küll järeldada. Olen näinud tema treening ja toitumiskava (sõber tegeleb kulturismiga ning Kalmus oli treener). Midagi röögatavat seal iseenesest pole ning googeldamisega saab endale üpriski normaalse kava kokku panna ma usun.

  5. #25

    Re: Teeme koos trenni?!

    Omades kulturismi- ja fintessitreeneri kutsetunnistust, siis vast võin vast oma arvamuse öelda, et leidub sobivamaid treenereid, kellelt kava tellida.
    Ja jutt, et Kalmus ei ole steroide tarvitanud... sama hästi võiks öelda, et ei ole õhku hinganud.
    Viimati muudetud Tuul poolt : 27.11.12 at 15:37

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kuhu ma oma raha saatma pean, tahaks ka tugevaks.

  7. #27
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 550

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tahaks ka teada, kuhu rahhi kandma pean, tahaks talveks saledaks..

  8. #28
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Tulge parem jalkatrenni!
    +1

    Trenni lõpus teed mõned kõhulihase, seljalihase harjutused + kätekõverdusi ning suveks vormis.

    "Toitumise ja treeningkava on igati taskukohane igale inimesele - seda enam, et olete edukas pokkeriproff."

    Hetkel mängin nl5 limiidis ning ei ole edukas pokkeriproff, kas see tähendab, et taskukohasuse osas on toitumiskava mulle odavam kui näiteks nl100-t biitival mängijale?

    Mis on umbkaudne toitumiskava hind?
    Viimati muudetud TrvP poolt : 27.11.12 at 15:46

  9. #29
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    jeebus - viitsiksid sa siis postitada basic abc? oleks huvitav lugeda
    kuna mul pole vastavat haridust, siis oleks parem, kui sissejuhatuse kirjutaks keegi tugeva teoreetilise baasiga inimene

    kulturismi/fitnessi teemat tahaks küll, kuhu saaks postitada oma kava, saada tagasisidet, arutada erinevate harjutuste/venitamise/toitumise üle, postitada eesmärke, täita neid ning jagada motivatsiooniboosti

    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    Omades kulturismi- ja fintessitreeneri kutsetunnistust
    kui Tuul leiaks aega jagada meiega oma teadmisi, oleks väga lahe algus tehtud

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Teeme koos trenni?!

    IMO on ikka vahe küll, kas hakkad kohe alguses valesti treenima või teed kõike nii hästi kui vähegi võimalik. Seega spetsialisti nõu on hindamatu (mis muidugi ei tähenda, et inimene enamuse trenniks vajaliku info ise otsida ei võiks netist). Lihtsalt enda kogemusest niipalju, et kunagi ammu kui esimesi katsetusi trenniga sai tehtud, tegin seda tohutust entusiasmist rohkem kui tegelikult tulemusteks vaja oleks. Selleks, et aega, närve ja raha säästa ning häid tulemusi näha tuleb targalt treenida ja selle jaoks sporditeadlaste väljatöötatud kavad ongi, aga eks see info on niikuinii ka netis üleval...

  11. #31
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    Miks üleüldse eestis jõusaalis enamus inimesed treenivad nagu kulturistid? Ma tahaks ikka efektiivsust ka, mitte aint kummis Rodrigo rinda millega Youtubesse videosid laadida.

  12. #32
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks üleüldse eestis jõusaalis enamus inimesed treenivad nagu kulturistid? Ma tahaks ikka efektiivsust ka, mitte aint kummis Rodrigo rinda millega Youtubesse videosid laadida.
    Defineeri efektiivsus?

  13. #33
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    et ikka purakat ka oleks ja 1km jooksu peale kopsu kokku ei tõmba

  14. #34
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    Aga koos jõusaalitrenne võiks küll teha ju, mis te arvate? Ise hakkasin hiljuti uuesti saalis käima, jube hea ikka...

  15. #35
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Teeme koos trenni?!

    ^^^funktsionaalsust

  16. #36
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks üleüldse eestis jõusaalis enamus inimesed treenivad nagu kulturistid? Ma tahaks ikka efektiivsust ka, mitte aint kummis Rodrigo rinda millega Youtubesse videosid laadida.
    eks neid jooksjaid, rattureid ja suusatajaid leidub ka piisavalt, aga nemad on metsas :)
    Jõusaalimehed paistavad klaasi tagant silma muidugi

  17. #37

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    et ikka purakat ka oleks ja 1km jooksu peale kopsu kokku ei tõmba
    duhh, tee kardiot ja vastupidavustrenni siis..

  18. #38
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Aga koos jõusaalitrenne võiks küll teha ju, mis te arvate? Ise hakkasin hiljuti uuesti saalis käima, jube hea ikka...
    Ma käisin täna üle 2 kuu vist. Pole olnud üldse viitsimist. Aga kahjuks ei saa kõhu tõttu ühtegi triiksärki enam kanda, niiet peab vist veidi ikka liigutama ennast :D

  19. #39
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Ma käisin täna üle 2 kuu vist. Pole olnud üldse viitsimist. Aga kahjuks ei saa kõhu tõttu ühtegi triiksärki enam kanda, niiet peab vist veidi ikka liigutama ennast :D
    :D mul suure kõhuga õnneks probleeme ei ole veel (21a). ma kipun lihtsalt kokku kuivama, kui end ei liiguta :D enesetunne on ka ikka sitaks hea, kui saab trennis käidud

    aga inimesed, näidake natuke huvi välja, siis teeks topicu (või kärab see ka?) ja hakkaks arutama kus kuna kuidas

  20. #40
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    vaja topicut tõesti, ise püüan praegu kilosid juurde saada, aasta lõpuks tahaks 90kg kaaluda, peaks ära tulema, praegu 82kg.

Lehekülg 2, kokku 43 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES