Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 43 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 855
  1. #1

    Lightbulb Teeme koos trenni?!

    Niisiis kallid pokkerimängijatest trennihuvilised!


    Ma ei oska nüüd päris täpselt eeldada, millist elu elavad professionaalsed pokkerimängijad, ent mingisugune eelaimdus on mul olemas.Tahaksin teid kaasata projekti - parem elukvaliteet, ehk saa oma paganama õllekõhust lahti!

    Niisiis, kuna arutasin seda teemat toitumisspetsialist Marek Kalmusega (sündinud atleet), oli ta nõus käed lööma ja projektis igati kaasa aitama. Eesmärgiks on - mitte süüa end detsembris ümmarguseks ja järgmisse aastasse veereda, vaid alustada oma treeninguid juba täna!

    Online treeningud koos toitumisspetsialistiga on suunatud inimestele, kes viitsivad ja tahavad end vormi ajda.
    Loomulikult ei sunni sind keegi midagi tegema - see igaühe enda valik!

    Trenne teeb igaüks personaalselt - kui ei oska kuskilt alustada, telli toitumiskava ja treeningkava spetsialistilt.
    tema õpetab sulle kuidas kodustes tingimustes edukalt keha voolida ja õigetele toitudele rõhku pannes oma rasvaprotsenti
    vähendada.


    Toitumise ja treeningkava on igati taskukohane igale inimesele - seda enam, et olete edukas pokkeriproff.
    Tellimiseks võtke ühendust Marekiga emailil: marek@bonsuna.com

    Nutma pole mõtet hakata ja selle pisikese väljamineku võite kirjutada oma jõulukingiks, sest tervis ja keha vajavad seda.
    Toitumiskava tellides saatke Marekile vastav ankeet - ja palun ärge luisake, sest siis pole tulemus kaugeltki
    nii positiivne, kui te soovite. Olge enda ja ka treeneri vastu ausad - ja ärge põdege, te pole kindlasti kõige
    hullemate toitumisharjumustega inimene. Marek lubas teile mõned nipid ka anda, kuidas kodustes tingimustes,
    ilma jõusaali külastamata end paremini trimmida.

    Ankeet saatke üleval märgitud emailile ja lisage kirja pealkirjaks OMA NIMI ja "ONLINE TREENING".
    Seda just seepärast, et Marek saab esmajärgus kohe nendega tegelema hakata.

    Facebooki kommuni leiad siit: https://www.facebook.com/pages/Onlin...75428302601124


    Pea püsti ja juba detsembri esimesel päeval alustame üheskoos treeninguid!

    Kava tellimisel palun täita ära järgmised punktid:


    SINU KONTAKTANDMED
    Nimi
    E-mail
    Telefon

    SINU PARAMEETRID
    Sugu
    Vanus (a)
    Kaal (kg)
    Pikkus (cm)
    Rasva %
    Kehatüüp
    Tervis

    LISAINFO
    Mis kell ärkate?
    Mis kell lähete magama?
    Mis kell algavad treeningud?
    Millist treeningkava jälgite praegu?
    Kas treeningsaal on piisava inventariga?
    Mitu päeva nädalas on võimalus treenida?
    Kas treeningkava on puhtalt keha vormimise jaoks?
    Koormus tööl
    Kokkupuude spordiga (staaz, alad, mitu korda nädalas, treeningu kestvus)
    Eesmärk treeningutel
    Praegused toitumisharjumused (päeva lõikes)
    Lisamärkused

    Toidulisandid:

    Võimaluse korral saatke endast vormipilt!

    Küsimustele vastan meeleldi!

  2. #2

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsekkige Facebooki kommuuni ja saate aru, mida ma kogu projektiga silmas pean!

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kas steroide pakutakse ka ja õpetust nende osas?

  4. #4

    Re: Teeme koos trenni?!

    lol

    Miks sa sterodega treenida tahad?

  5. #5

    Re: Teeme koos trenni?!

    Teema pealkiri võiks olla ikka - Telli toitumis/treeningkava Marek Kalmuselt.

    Trenn on muidugi väga tore!

  6. #6
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    +1 godspeedile, aga trenni kohta niipalju, et kui uurite netis natuke tervisliku toitumise kohta ja võtate kasvõi kõige algelisema algajatele mõeldud treeninkava ja hakkate selle järgi tegema vaikselt mõned kuud saate juba üldise vormi omale ilusti paika. Alguses kui olete täiesti algajad, siis soovitan kohe päris väga vabalt võtta, pärast liigeseid ravima hakata on poole sitem, räägin enda kogemustest. Ise peaks ka varsti toitumis ja treeninkava tellima kuna peale vitamiinide ja valgu söömise(lisaks toidule muidugi) hakkas kehakaal langema jälle. Treeninkava tegin omale ise, ja 5 kuuga sain juurde 10kg, aga praegu vist jääb see kava nõrgaks juba või siis ebaefektiivseks.

    Point on selles et kui alustate, ei ole mõtet kohe osta treening ja toitumiskava(jah kui olete baller pole raha probleem) aga semiballa vennad, mõelge enne sellele, et alguses saate omale algelised kavad, kui nö sisseelamise periood läbi ja tahate vähe võimsamaid kavasid, siis peate selle summa uuesti välja käima jne jne.
    Viimati muudetud Junken poolt : 27.11.12 at 10:16

  7. #7

    Re: Teeme koos trenni?!

    Nii segast juttu pole ma küll ammu lugenud! hihiii

    Kirjuta see sama Mareki meilile ja ma usun, et ta lükkab su väited ümber.

    Mina pole spetsialist ja ei hakka ka sel teemal argumenteerima.

    Vahendan vaid võimalust ennast vormi timmida.

    Peace

  8. #8
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    kas selline asi ostu/müügi subfoorumisse ei peaks minema?
    nagu ma aru saan, siis mingisugust abi siia ju ei postita (?) vaid puhas äri

  9. #9
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    nja usun et seda oleks mõtekas karastusjookidele pakkuda. Arvan et enamustel foorumlastel ülekaalulisusega probleeme pole. On erandeid muidugi

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Leemet Vaata postitust
    lol

    Miks sa sterodega treenida tahad?
    mina just tingimata ei taha, aga
    mainitud härra maine on mõnevõrra... khmm... kaheldav

  11. #11
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    mina just tingimata ei taha, aga
    mainitud härra maine on mõnevõrra... khmm... kaheldav
    +1 härra on liiga kant
    aga kes teab

  12. #12

    Re: Teeme koos trenni?!

    Te kahekesi vaatate seebikaid ka koos v? hehe.
    Aga ok. Olen siiani uskunud, et pokkerimängijate hulgas on mõistlikud inimesed, kes ei loe kollast meediat, on pühendunud ja asjadega kursis. Teie kirjutiste põhjal on see kaheldav.
    Te ei tea tausta vaid lahmite...
    Ma kujutan ette et peale seda postitust on tulemas siia mingisugused delfi või õhtulehe lood, kus härra Kalmus tarvitas seda ja teist. :))

    Keegi ei suru teile midagi peale ja te ei pea osa võtma. Küsisin Ranka käest, et kas see on mõistlik, et pokkerimängijad oma lisaks arenenud meeltele ka füüsiliselt heas vormis tahavad olla ja sain vastuseks, et pane muidugi teema ülesse.

    Loodan, et huvilised, kes tõesti tahavad trenni teha ja end käsile võtta nüüd laiali ei jookse.

    Kui arvate, et tegemist ostumüügi kuulutusega, siis palun härradel adminnidel see teema sinna tõsta.

    Tänud!

  13. #13
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Teeme koos trenni?!

    Saan aru, et sul oli temaga projekt, kuskil Õhtulehes vms. Aga pole oluline.
    Räägi parem miks just Kalmuselt, mille poolest ta parem kui teised? Hetkel tajun, et ta su sõber ja promo käib läbi sinu, kui promo nüüd teda kuidagi või las promob ise, kui juba selline teema teha lasti.

  14. #14
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    aga leemet kuidas on su enda tulemused? palju kaalud, pikk oled,vanus, jõunäitajad jne?

  15. #15
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2012
    Postitusi
    24

    Re: Teeme koos trenni?!

    Mõni aasta tagasi tellisin Hr. Kalmuselt toitumis- ja treeningkava!
    Kõik tundus väga professionaalne, enne koostamist uuriti kõik andmed nii hetkeolukorra, mineviku, tervisliku seisundi jms. kohta.
    Lisaks peale kavade saatmist ütles, et 6 kuud on tasuta konsultatsiooni.
    Järgisin mõlemat kava 100% ning paari nädalaga olin juurde võtnud üle 4kg. (Kavade eesmärgiks oli kaalulangetus)
    Saatsin meili, et konsulteerida, ning vastuseks tuli, et alguses võib nii juhtuda, kuid long term kava töötab.
    Möödas oli alustamisest 6 nädalat, kui kaalunumber oli kerkinud 8.3kg, saatsin uuesti kirja, sellele vastas, et ta ei oska midagi öelda, kava järgides peaks kaal kaduma ja see oli viimane asi, mis ma temast kuulsin.
    950 EEK eest sain 9 kg lisarasva, ning hea õppetunni :)

  16. #16
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas mallikas Vaata postitust
    Mõni aasta tagasi tellisin Hr. Kalmuselt toitumis- ja treeningkava!
    Kõik tundus väga professionaalne, enne koostamist uuriti kõik andmed nii hetkeolukorra, mineviku, tervisliku seisundi jms. kohta.
    Lisaks peale kavade saatmist ütles, et 6 kuud on tasuta konsultatsiooni.
    Järgisin mõlemat kava 100% ning paari nädalaga olin juurde võtnud üle 4kg. (Kavade eesmärgiks oli kaalulangetus)
    Saatsin meili, et konsulteerida, ning vastuseks tuli, et alguses võib nii juhtuda, kuid long term kava töötab.
    Möödas oli alustamisest 6 nädalat, kui kaalunumber oli kerkinud 8.3kg, saatsin uuesti kirja, sellele vastas, et ta ei oska midagi öelda, kava järgides peaks kaal kaduma ja see oli viimane asi, mis ma temast kuulsin.
    950 EEK eest sain 9 kg lisarasva, ning hea õppetunni :)
    6 nädalaga +8,3kg tähendab, et sa sõid iga päev ~1350 kcal rohkem kui tarbisid.

    Lol @ kaalulangetus menüü.

  17. #17

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ma pealkirja nägin mõtlesin et tuleb mingi korralik pundiga trennitegemine kuskil jõukas või pargis, aga selgus et hädine kodune treening ja üksinda söömine. Teades pokkerimängijate harjumusi, siis kodus ei hakka keegi end liigutama:D

    Tulge parem jalkatrenni!

  18. #18

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Leemet Vaata postitust
    Te kahekesi vaatate seebikaid ka koos v? hehe.
    Aga ok. Olen siiani uskunud, et pokkerimängijate hulgas on mõistlikud inimesed, kes ei loe kollast meediat, on pühendunud ja asjadega kursis. Teie kirjutiste põhjal on see kaheldav.
    Te ei tea tausta vaid lahmite...
    Ma kujutan ette et peale seda postitust on tulemas siia mingisugused delfi või õhtulehe lood, kus härra Kalmus tarvitas seda ja teist. :))

    Keegi ei suru teile midagi peale ja te ei pea osa võtma. Küsisin Ranka käest, et kas see on mõistlik, et pokkerimängijad oma lisaks arenenud meeltele ka füüsiliselt heas vormis tahavad olla ja sain vastuseks, et pane muidugi teema ülesse.

    Loodan, et huvilised, kes tõesti tahavad trenni teha ja end käsile võtta nüüd laiali ei jookse.

    Kui arvate, et tegemist ostumüügi kuulutusega, siis palun härradel adminnidel see teema sinna tõsta.

    Tänud!
    Kalmus on ju ametlikult vahele jäänud, ERR spordiuudised kirjutasid sellest, ei ütleks, et väga kollane.

  19. #19
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    "Teeme koos trenni" ehk igaüks saadab kuhugi raha ja hakkab kodus üksinda pusima

    Siin foorumis on raudselt inimesi, kes teavad kas toitumisest või treenimisest midagi, paneme jõusaali/fitnessi teema püsti ja kõik jagavad oma teadmisi - tasuta

    Ise toitumisest suurt midagi ei tea aga ABC + treeningnippe ja basic kava võin hea meelega jagada
    samuti standard proteiin+kreatiin+bcaa+vitamiinid stuffi
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 27.11.12 at 14:55

  20. #20

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    "Teeme koos trenni" ehk igaüks saadab kuhugi raha ja hakkab kodus üksinda pusima
    +1
    :D pokkerimängijad ikka ei ole nii rumalad, et lasevad end igasugu reklaamnippidega ära osta

Lehekülg 1, kokku 43 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES