Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 19 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 370

Teema: Rulett

  1. #201
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Eem, Windows Virtual PC ja läheks edasi?

    Bentley käskis veel kirjutada nii: oli halenaljakas vaadata, kuidas OP trolliks tembeldati siit-sealt, 100 % jutust näha, et legit kriit. Ja tõestus seisneb OP avatari all olevas MSN-i märgi klikkamises. F..l N..e + 1sec G/FB = I+S quotient from facereading.
    Ma ei saa absoluutselt mitte midagi aru mis sina (ja BM) selle postitusega öelda tahate, aga ärge palun enam peale võtke.


    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mille sa ära nägid? Ei saa sellest pildist muhvigi aru. Ja tegemist on playmoneyga?
    Jep

  2. #202

    Re: Rulett

    Screenshotil on küll ees pärisraha mäng, kui oleks vastupidi siis oleks "mänuraha" valik teist värvi

  3. #203
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Rulett

    Mõlemat pidi biit, kas play või päris.

  4. #204
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Fabolous

    Ja See tähendas lihtsalt seda, et selle teema autori postitustest peaks kohe aru saama, et on khmmm, mitte troll. Lisaks tal profiilis oma nimega MSN, facebookist või googlist järgi vaadates näeb pildilt sama ära, mis juba jutust peaks ilmne olema. Ei mul ükskõik, lihtsalt Bentley ütles, et "uskumatu", et talle jätkuvalt naljamehe silti külge pannakse.

    Codecci, seda, et internetis on kasiinomängudes võimalik võita järjepidevalt, kui aru saada kuidas programm opereerib vms. Mingi algoritmi jutt, ma ei saanud päris täpselt aru ta jutust aga nägin seda pealt. Ja Ma ei viitsi neid screenshotte netti panna.

  5. #205
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Rulett

    Kas bentley müüb ka neid algoritme või lihtsalt bragib siin foorumis, et on võimalik?

  6. #206

    Re: Rulett

    Kas tembeldate mind trolliks kui ütlen ,et biidin superluckyfrogi??Äkki bentley tõestab selle ka ära

  7. #207

    Re: Rulett

    Srperlucky frog nuts mäng.

  8. #208
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Rulett

    frogi obviously lihtsam biitida kui ruletti

    ( Click to show/hide )

  9. #209

    Re: Rulett

    Tere, kui teema algataja on väga huvitatud sellest vastikust mängust siis soovitaks partypoker-i ruletti mängida (10 senti-100dollarit) ja ära panusta värvidele vaid sektoritele ja tõmba kohe minema kui hit-id mingi 10-20 dollarit. 5 minuti pärast mine lase uuesti jne jne, kuni viitsimist on, ise sain 60st daalast 250 niimoodi umbes tunniga. Keskmine sektor ei läinud mul selle tunni jooksul vähemalt kunagi üle 5 korra mööda, ja lisaks saad 2 esimest bet-i teha 10 sendiga, igaksjuhuks võid veel paar tühja spinni ka lasta enne kui panustad. Lisaks on pluss see et sa saad suuremad võidud kui sinna värvidele panustades. Mina ei kaotand ka edasipidi kunagi selle süsteemiga ...aga tähtis on pidevalt see rull korra kinni panna, muidu hakkab vastu mängima raibe.

    E: Ja siia tulevad kohe matemaatikud jne progejad vastu rääkima. Siiski on see asi seal rigged ja mingi süsteem kontrollib ilmselt sinu mängustiili, ilmselt pole seal mittemidagi juhuslikku. Järelikult tuleb lihtsalt jeehat tõmmata, sest mängu alguses laseb see psk sul alati võita et sa hoogu läheks.
    Viimati muudetud estkriz poolt : 24.12.12 at 17:04

  10. #210

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust
    Tere, kui teema algataja on väga huvitatud sellest vastikust mängust siis soovitaks partypoker-i ruletti mängida (10 senti-100dollarit) ja ära panusta värvidele vaid sektoritele ja tõmba kohe minema kui hit-id mingi 10-20 dollarit. 5 minuti pärast mine lase uuesti jne jne, kuni viitsimist on, ise sain 60st daalast 250 niimoodi umbes tunniga. Keskmine sektor ei läinud mul selle tunni jooksul vähemalt kunagi üle 5 korra mööda, ja lisaks saad 2 esimest bet-i teha 10 sendiga, igaksjuhuks võid veel paar tühja spinni ka lasta enne kui panustad. Lisaks on pluss see et sa saad suuremad võidud kui sinna värvidele panustades. Mina ei kaotand ka edasipidi kunagi selle süsteemiga ...aga tähtis on pidevalt see rull korra kinni panna, muidu hakkab vastu mängima raibe.

    E: Ja siia tulevad kohe matemaatikud jne progejad vastu rääkima. Siiski on see asi seal rigged ja mingi süsteem kontrollib ilmselt sinu mängustiili, ilmselt pole seal mittemidagi juhuslikku. Järelikult tuleb lihtsalt jeehat tõmmata, sest mängu alguses laseb see psk sul alati võita et sa hoogu läheks.
    Head soovitus, olen isegi nii teinud ja BR ehitanud. Võimalik et see soovitus on 600€ väärt isegi.

  11. #211
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett


    Alustan B kontoga BlackJack Double Exposure mängimist Martingalega. Lubas mul.
    Algpanus 3 EUR aga ma mitte ei kahekordista vaid järgmine 9 siis juba 25. 25st alustan kahekordistamist 50, 100, 200. 200 ei saaks kohe panna, seega mul 5 astet. Varsti 6. Hoidke alt:P

  12. #212
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Codecci, seda, et internetis on kasiinomängudes võimalik võita järjepidevalt, kui aru saada kuidas programm opereerib vms. Mingi algoritmi jutt, ma ei saanud päris täpselt aru ta jutust aga nägin seda pealt. Ja Ma ei viitsi neid screenshotte netti panna.
    Ma täitsa usun, et keegi võib/on saanud sellega hakkama, aga pigem on see keegi mingi MIT-i tiim vms, mitte mingit üksikud Eesti imbetsillid kes PokkeriProde foorumisse tõestuseks pilte postitavad.

    Selles on WAY liiga palju raha, et tõeliselt intelligentsed inimesed seda ei oleks proovinud biitida.

  13. #213
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Sa pead ennast MENSA vms testide vääriliseks? Kui ei, siis mis tõeliselt intelligentsetest inimestest jutt sul? Või sa ei räägigi iseendast? Igastahes sa tuled mind ... nimetama, kuna postitasin 3-4 vms B. screenshotti siia või kuna küsisin, kas saaksin mängida Blackjacki Double Exposure versiooni ja ta lubas mul selleks tema isiklikke ressursse kasutada?Kui võidan saan kasumi endale, kui kaotan siis.... loomulik kadu. Kas mina ei võigi interneti kasiinos mängida?Ma olen küll käinud kasiinodes, kuid mulle on see meelelahutus, mitte elatusallikas, nagu hetkelgi. Kuigi ma arvan, et kui ma kuskil üldse hea olen, siis BJs. Või ei meeldi sulle see, et teise raha üpris suure tõenosusega maha mängin? Ok jätan kohe pooleli?!. Tänan olengi kasumis.

    Sina ei tunne mind ja mina sind, niiet khuzzz . Pealegi ma olen naisterahvas.


    Ja palju raha võib olla aga nagu sa arvatavasti tead, väga märkimisväärse summa kättesaamiseks on vaja kasutada laia inimgruppi ja aega, vastasel korral on pidu kiirelt läbi, samamoodi nagu reaalses kasiinos asi käib. Ja kui sa tahad kõk internetikasiinod läbi käia, siis tule jumal taevast appi, see võtaks samamoodi aega, et kõiki eraldi analüüsida ja leida lahendus. Sama tootja sama seeria platvormid on ja võivad olla aga ei pruugi olla samade valemite peal kasutusele antud. Selle viimase ma küsin järgi.

    Kui sul B-ga kana kitkuda jäta mind sellest välja. huzz
    Viimati muudetud Chloe poolt : 26.12.12 at 00:33 Põhjus: ----

  14. #214
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Rulett

    Alustan B kontoga BlackJack Double Exposure mängimist Martingalega. Lubas mul.
    Pealegi ma olen naisterahvas.
    Kui sul B-ga kana kitkuda jäta mind sellest välja.
    hahaha bentley

  15. #215

    Re: Rulett

    Kas inimesed tõesti arvavad, et nad leiutavad viise, kuidas pikas perspektiivis kasiinomänge biitida (bj, rull ja muu shit) :D?
    Kogu see teema peab level olema :D


  16. #216
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Sa pead ennast MENSA vms testide vääriliseks? Kui ei, siis mis tõeliselt intelligentsetest inimestest jutt sul? Või sa ei räägigi iseendast? Igastahes sa tuled mind ... nimetama, kuna postitasin 3-4 vms B. screenshotti siia või kuna küsisin, kas saaksin mängida Blackjacki Double Exposure versiooni ja ta lubas mul selleks tema isiklikke ressursse kasutada?Kui võidan saan kasumi endale, kui kaotan siis.... loomulik kadu. Kas mina ei võigi interneti kasiinos mängida?Ma olen küll käinud kasiinodes, kuid mulle on see meelelahutus, mitte elatusallikas, nagu hetkelgi. Kuigi ma arvan, et kui ma kuskil üldse hea olen, siis BJs. Või ei meeldi sulle see, et teise raha üpris suure tõenosusega maha mängin? Ok jätan kohe pooleli?!. Tänan olengi kasumis.

    Sina ei tunne mind ja mina sind, niiet khuzzz . Pealegi ma olen naisterahvas.


    Ja palju raha võib olla aga nagu sa arvatavasti tead, väga märkimisväärse summa kättesaamiseks on vaja kasutada laia inimgruppi ja aega, vastasel korral on pidu kiirelt läbi, samamoodi nagu reaalses kasiinos asi käib. Ja kui sa tahad kõk internetikasiinod läbi käia, siis tule jumal taevast appi, see võtaks samamoodi aega, et kõiki eraldi analüüsida ja leida lahendus. Sama tootja sama seeria platvormid on ja võivad olla aga ei pruugi olla samade valemite peal kasutusele antud. Selle viimase ma küsin järgi.

    Kui sul B-ga kana kitkuda jäta mind sellest välja. huzz
    Ma olen ka random Eesti imbetsill selles kontekstis, seepärast mängingi pokkerit mis on ka lihtsureliku jaoks biiditav.

  17. #217
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Rulett

    Quit while ahead.

  18. #218
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Hotcocacola mina ei leiuta midagi, ma mängin BJ praegu, sest mulle meeldib hasart, kuigi ma tean ja seda omadest kogemustest, et rahakotile see hästi ei mõju. Ning ma nägin juu ise, kuidas teadis kuhu panustada??.

  19. #219

    Re: Rulett


  20. #220

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Hotcocacola mina ei leiuta midagi, ma mängin BJ praegu, sest mulle meeldib hasart, kuigi ma tean ja seda omadest kogemustest, et rahakotile see hästi ei mõju. Ning ma nägin juu ise, kuidas teadis kuhu panustada??.
    Ole sa naine või transa v kes iganes olla tahad, aga loll oled sa igaljuhul ja seda võib kõikidele lollidele õelda olenemata soost. Kust me saame kinnitust et see bankroll üldse ruletist tulnud on, seda saab ju liigutada erinevate mängude vahel?

    Pane video üles kus stabiilselt võitu tuleb ilma lõikamata, siis ütlen et oled tark ja B on jumal.

    Edit: Koogi Karli esineas ka erinevates foorumites eri soost inimestena, sa tundud samast pundist olevat+ diadema ja veel on neid kloune olnud.

Lehekülg 11, kokku 19 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES