Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 19 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 370

Teema: Rulett

  1. #241

    Re: Rulett

    see ei ole spoiler

  2. #242
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Rulett

    ja miks see on siin?

  3. #243
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    LOL,mis kasiinos sina küll mängid,kus limiite ei ole?? Mina küll ühtegi limiitideta kasiinot ei tea.Ja autode asjatundja ma samuti ei ole.Autot mul ei ole ja sõitnud ka kunagi ei ole.Lmao,palju ise kah Bingos Martingale süsteemiga võitnud oled?
    Geniaalne vastus lihtsalt. Ma täiega kägaras.. :D

  4. #244

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Mida sa Relamz selle spoileriga öelda tahad? Või oled üks järjekordne koomik siin foorumis?
    :D

  5. #245

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Kas rumaluse eest ei saa bänni?
    arutame asja

  6. #246
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    arutame asja
    Oh cmon, entertainment value't peab ka ju foorumis olema

  7. #247

    Re: Rulett

    Einoh tõsiselt kuidas selline naiivne inimene elus läbi lööb? Vbl selle tolmuimeja müüjaks, sest sa ise ka südamepõhjast usuks, et see maksab mingi 2k.
    Viimati muudetud estkriz poolt : 28.12.12 at 19:07

  8. #248

    Re: Rulett

    See teema on päris hea huumorinurgake.Ausalt öeldes loen viimasel ajal foorumit puhtalt meelelahutuslikul eesmärgil.

  9. #249

    Re: Rulett

    Kõik pliaatsid ei olegi teravad, aga soovitan wolf sul kindlasti hasartmängudes eemale hoida. Sinua postitustest loeb välja, et sul ei ole kaasasündinud annet (jah me, hasartmängurid oleme mingi määral erilised inimesed) ja tänu sellele ei ole sul juba võimalik saavutada seda tunnetuslevelit, et selliste asjadega raha teenida.

  10. #250
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Rulett

    Ma ei usu sellesse ande asja pokkeris, mingil top protsendil jah mingi soodumus edukamaks saada, aga see on lihtsalt niisama hea pea ja kokkusattumus, et pokkeri juurest ennast leiad.
    Ei usu mina, et kaasasündinud midagi on. Õppimise ja moti küsimus.
    Mingid imelaste erandid on, aga üldiselt ei usu.

    Mingi kodanik kes oskaks normaalselt rääkida ja asju selgitada kutsuks wolfi kohvile, olen kindel, et paari päevaga võib mindset juba kardinaalselt muutuda kui hakkata asjadest loogiliselt aru saama.
    Ise ka 2008 palku maha gamblenud erinevates mängudes ja degen olnud. Atm mõtlen jah, et miks siuke retard olin.
    Ei ole mul endal ka eriti hea pea ja pean vaeva nägema, et midagi toimuks, aga siis tulebki seda vaeva näha...


    Edit: Just märkasin, et antud teema on muud mängud ja üldise strateegia all, rofl, wtf.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 28.12.12 at 19:45

  11. #251
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    Kõik pliaatsid ei olegi teravad, aga soovitan wolf sul kindlasti hasartmängudes eemale hoida. Sinua postitustest loeb välja, et sul ei ole kaasasündinud annet (jah me, hasartmängurid oleme mingi määral erilised inimesed) ja tänu sellele ei ole sul juba võimalik saavutada seda tunnetuslevelit, et selliste asjadega raha teenida.
    Wolferk, kui tahad vastupidist tõestada, siis otsi Starsis/Olympicus heads-up laudadest "Codecci" üles ja tõesta, et mängida oskad!!

  12. #252

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma ei usu sellesse ande asja pokkeris, mingil top protsendil jah mingi soodumus edukamaks saada, aga see on lihtsalt niisama hea pea ja kokkusattumus, et pokkeri juurest ennast leiad.
    Ei usu mina, et kaasasündinud midagi on. Õppimise ja moti küsimus.
    Mingid imelaste erandid on, aga üldiselt ei usu.

    Mingi kodanik kes oskaks normaalselt rääkida ja asju selgitada kutsuks wolfi kohvile, olen kindel, et paari päevaga võib mindset juba kardinaalselt muutuda kui hakkata asjadest loogiliselt aru saama.
    Ise ka 2008 palku maha gamblenud erinevates mängudes ja degen olnud. Atm mõtlen jah, et miks siuke retard olin.
    Ei ole mul endal ka eriti hea pea ja pean vaeva nägema, et midagi toimuks, aga siis tulebki seda vaeva näha...


    Edit: Just märkasin, et antud teema on muud mängud ja üldise strateegia all, rofl, wtf.
    Meil siin Viljandis on antud asutus olemas, kus on inimesed kes oskavad normaalselt rääkida ja selgitada sulle erinevaid asju. Viljandi pole õnneks Pärnust kaugel ka mingi tunnine ots bussiga tulla ...autoga sa ju kunagi sõitnud ei ole. See asutus annab sulle hüva nõu jne ma arvan..ei tea kas kohvi ka pakuvad aga peale vestlust annavad mõne tableti kindlasti sulle ja võibolla saad kauemakski vestema jääda.

    E: Soovitus siis härra Wolfwergile mitte sulle qbJ0hn:D
    Viimati muudetud estkriz poolt : 28.12.12 at 20:13

  13. #253
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust
    Tere, kui teema algataja on väga huvitatud sellest vastikust mängust siis soovitaks partypoker-i ruletti mängida (10 senti-100dollarit) ja ära panusta värvidele vaid sektoritele ja tõmba kohe minema kui hit-id mingi 10-20 dollarit. 5 minuti pärast mine lase uuesti jne jne, kuni viitsimist on, ise sain 60st daalast 250 niimoodi umbes tunniga. Keskmine sektor ei läinud mul selle tunni jooksul vähemalt kunagi üle 5 korra mööda, ja lisaks saad 2 esimest bet-i teha 10 sendiga, igaksjuhuks võid veel paar tühja spinni ka lasta enne kui panustad. Lisaks on pluss see et sa saad suuremad võidud kui sinna värvidele panustades. Mina ei kaotand ka edasipidi kunagi selle süsteemiga ...aga tähtis on pidevalt see rull korra kinni panna, muidu hakkab vastu mängima raibe.

    E: Ja siia tulevad kohe matemaatikud jne progejad vastu rääkima. Siiski on see asi seal rigged ja mingi süsteem kontrollib ilmselt sinu mängustiili, ilmselt pole seal mittemidagi juhuslikku. Järelikult tuleb lihtsalt jeehat tõmmata, sest mängu alguses laseb see psk sul alati võita et sa hoogu läheks.
    Kui see jutt tõesti paika peab,siis kas keegi saab seda tõestada? Või on see jutt täielik totrus ja väljamõeldis? Oleksin tänulik,kui ka mõni admin sõna sekka ütleks.

  14. #254
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust
    Et hakka bingopiletitega Martingale proovima. Esimene kolmapäev ostad 1 ühe pileti, kui ei hiti siis järgmine kolmapäev 2, kui ei hiti siis järgmine 4 jne ...limiiti pole nagu casinnis, võid lõpmatus koguses panust suurendada. Paari kuu pärast sõidad M5-ga mitte mingi madala klassi 535i-ga!
    Aga võidu limiit on!

  15. #255
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga võidu limiit on!
    kindel ? kui hr. Väravad ükspäev täiesti ära keerab ja miljardi eest bingo pileteid ostab, siis sealt peaks ju ca 50% võidufondi minema?

  16. #256
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    kindel ? kui hr. Väravad ükspäev täiesti ära keerab ja miljardi eest bingo pileteid ostab, siis sealt peaks ju ca 50% võidufondi minema?
    Oops, my bad.

  17. #257
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Rulett

    Peab olema level.

  18. #258

    Re: Rulett

    ise näinud 22 korda sama värvi. 15-16x on mitte igapäevane vaid igatunnine. (triobet)

  19. #259

    Re: Rulett

    Kui igatunnine, siis ootad ära, kui selles tunnis on tulnud ja alles siis hakkad panustama.

  20. #260
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas tapjaorav Vaata postitust
    ise näinud 22 korda sama värvi. 15-16x on mitte igapäevane vaid igatunnine. (triobet)
    Kui sa nii halvasti jooksed, siis imo ainuke probleem on selles, et oled vale värvi valinud.

Lehekülg 13, kokku 19 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES