Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 19 EsimeneEsimene ... 41213141516 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 370

Teema: Rulett

  1. #261

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Kui sa nii halvasti jooksed, siis imo ainuke probleem on selles, et oled vale värvi valinud.
    Õige, värvi valik on tunnetuse juures väga oluline!

  2. #262

  3. #263

    Re: Rulett

    irwww!!!!!!!!!! Aga wolf meie aitasime sind niipalju ruletis erinevate õpetussõnadega, jaga siis meiega oma pokkeriteadmisi. Milliseid käsi me mängida võime ja seleta lahti kohad kus bluffida jne , Aitähh ette!

    E: krt OT vaatsin just et teemaks on "Rulett ja selle üldine strateegia"
    Viimati muudetud estkriz poolt : 30.12.12 at 18:50

  4. #264
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    V4LDO ja kõik teised,vabandan selle julma ja vihase postituse pärast! Tunded keesid üle ja suure vihaga kirjutasin tolle postituse.See ajaski mind nii vihale,et sa tegid minu mängimisoskusi maha,kuigi sa ei tea minust mitte muhvigi.Tobe kommentaar sinult.

    Mis puudutab neid nn "profimängijaid",keda TV saates "Euroopa Pokkeriturnee" näha võib,siis nende koha pealt ma sõnu tagasi ei võta.Sest see,mis ma nende kohta ütlesin,on tõsi.Teil on muidugi põhjendus olemas,et need nn "profimängijad" mängivad halvasti ja halbu kaarte,sest neil on iga käik läbi mõeldud ja et nende blufid on kuidagi põhjendatud ja loogilised.Tekib aga küsimus,et miks nad nii riskantselt mängivad??!! Miks nad mängivad nõrkade kaartidega ja miks nad blufivad??? Tõelised profimängijad mängivad ainult häid kaarte ega blufi.Aga selliseid häid mängijaid on nn."profimängijate" hulgas ainult mingi
    5%-10% .Mis põhjendus saab olla sellel,et ülejäänud 90%-95% nn."profimängijad"(fishid) mängivad halbu kaarte ja blufivad...eriti sellisetel ülisuurte rahaliste auhindadega turniiridel nagu EPT,PCA jne.Kas nad tõesti sellest aru ei saa,et kui nad ootaksid ainult häid kaarte ja ei riskeeriks bluffimisega,siis neil oleks tohutult suurem võimalus võita turniiridelt palju rohkem raha??!!

  5. #265
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust
    irwww!!!!!!!!!! Aga wolf meie aitasime sind niipalju ruletis erinevate õpetussõnadega, jaga siis meiega oma pokkeriteadmisi. Milliseid käsi me mängida võime ja seleta lahti kohad kus bluffida jne , Aitähh ette!

    E: krt OT vaatsin just et teemaks on "Rulett ja selle üldine strateegia"
    Lmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???

  6. #266

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    V4LDO ja kõik teised,vabandan selle julma ja vihase postituse pärast! Tunded keesid üle ja suure vihaga kirjutasin tolle postituse.See ajaski mind nii vihale,et sa tegid minu mängimisoskusi maha,kuigi sa ei tea minust mitte muhvigi.Tobe kommentaar sinult.

    Mis puudutab neid nn "profimängijaid",keda TV saates "Euroopa Pokkeriturnee" näha võib,siis nende koha pealt ma sõnu tagasi ei võta.Sest see,mis ma nende kohta ütlesin,on tõsi.Teil on muidugi põhjendus olemas,et need nn "profimängijad" mängivad halvasti ja halbu kaarte,sest neil on iga käik läbi mõeldud ja et nende blufid on kuidagi põhjendatud ja loogilised.Tekib aga küsimus,et miks nad nii riskantselt mängivad??!! Miks nad mängivad nõrkade kaartidega ja miks nad blufivad??? Tõelised profimängijad mängivad ainult häid kaarte ega blufi.Aga selliseid häid mängijaid on nn."profimängijate" hulgas ainult mingi
    5%-10% .Mis põhjendus saab olla sellel,et ülejäänud 90%-95% nn."profimängijad"(fishid) mängivad halbu kaarte ja blufivad...eriti sellisetel ülisuurte rahaliste auhindadega turniiridel nagu EPT,PCA jne.Kas nad tõesti sellest aru ei saa,et kui nad ootaksid ainult häid kaarte ja ei riskeeriks bluffimisega,siis neil oleks tohutult suurem võimalus võita turniiridelt palju rohkem raha??!!
    Sest turniiridel käib mäng blindide peale ja kui nad ootaks nagu sina triobeti microcashis oma ässasi, et pre kohe shoveda ja duublisse lükata lootes, et terve laud callib ja ässapaar on nuts 100 prossa igatpidi, siis oleks nad samabustod nagu sina ilmselt triobeti rullis kui sul 9x must ära tuli.

  7. #267
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust
    Sest turniiridel käib mäng blindide peale ja kui nad ootaks nagu sina triobeti microcashis oma ässasi, et pre kohe shoveda ja duublisse lükata lootes, et terve laud callib ja ässapaar on nuts 100 prossa igatpidi, siis oleks nad samabustod nagu sina ilmselt triobeti rullis kui sul 9x must ära tuli.
    Turniiridel ega ka rahalaudades ei ole nii palju aega,et oodata ainult AA.Selle postitusega näitasid sa ainult seda,kui rumal on SINU mõttekäik.Minu mõttekäik selline ei ole.

  8. #268

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Lmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???
    miks mitte 99 ei lähe pre flop all in, durr ja ivy lähevad alates 22-33, sa peaks oma coinflip ranget suurendama! ja QJ lisaksin ka rangesse! Ja jälgi seda ka, et ikka mõlemad kaardid oleks punastest mastidest, mustad mastid jäägu kaardipakki!
    Viimati muudetud estkriz poolt : 30.12.12 at 22:31

  9. #269
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Rulett

    10-aa peaks siiski callima wolf, siis saab rohkem raha flopil, kui 5 venda tulevad kaasa ja pärast tulevad juba äkki mitu venda kaasa all inniga. Siis saad ju teiste (kes foldivad) chipsid ja veel all innid ka endale.

    E: Hea lihtne veel mängida ka, kui nii hea kaart, siis saab any flop all-in minna.

    GL

  10. #270

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    10-aa peaks siiski callima wolf, siis saab rohkem raha flopil, kui 5 venda tulevad kaasa ja pärast tulevad juba äkki mitu venda kaasa all inniga. Siis saad ju teiste (kes foldivad) chipsid ja veel all innid ka endale.

    E: Hea lihtne veel mängida ka, kui nii hea kaart, siis saab any flop all-in minna.

    GL
    Ülejäänud kaartidega läheks alles turnil all-in! Sest kui 10 protsenti 10st mängijast on prod ja ülejäänud fishid kes bluffivad aind, siis tõenäoliselt sa võidad ju 100 prossa any flop, turn , river kuna tuleb välja et 10st mängijast oled sina ainuke pro ju. Hea et välja tuli nüüd, pokker ongi sinujaoks võitvam mäng kui rull, sest rullis ju on punane-must kõigest 50-50.

  11. #271
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    10-aa peaks siiski callima wolf, siis saab rohkem raha flopil, kui 5 venda tulevad kaasa ja pärast tulevad juba äkki mitu venda kaasa all inniga. Siis saad ju teiste (kes foldivad) chipsid ja veel all innid ka endale.

    E: Hea lihtne veel mängida ka, kui nii hea kaart, siis saab any flop all-in minna.

    GL
    Ma ei mõelnudki,et KK ja AA peaks enne floppi all-inn minema,kui keegi tõstnud ei ole.Ma nimetasin kaardid,millega alati VÕIB all-inn enne floppi minna.KK ja AA võib enne floppi vabalt teha tõste või ületõste.Kui minna kohe all-inn,siis ei pruugi keegi callida.Aga lihtsalt limpimine või tõste callimine ei ole üldiselt õige.Head mängijad ei calli peaaegu kunagi.Nad alati foldivad või tõstavad.

  12. #272
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Head mängijad ei calli peaaegu kunagi.
    Ma täna korra callisin. Rõve fishi tunne tuli kohe peale, rohkem ei tee. Aga ega ma pole eriti hea mängija kah.

  13. #273
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Ma ei mõelnudki,et KK ja AA peaks enne floppi all-inn minema,kui keegi tõstnud ei ole.Ma nimetasin kaardid,millega alati VÕIB all-inn enne floppi minna.KK ja AA võib enne floppi vabalt teha tõste või ületõste.Kui minna kohe all-inn,siis ei pruugi keegi callida.Aga lihtsalt limpimine või tõste callimine ei ole üldiselt õige.Head mängijad ei calli peaaegu kunagi.Nad alati foldivad või tõstavad.

    Tundub, et sa oled vadanud saljast saadet "kõik mida tahtsid teada pokkerist"

    Kas ma preflop JJ foldida võin?

  14. #274

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Tundub, et sa oled vadanud saljast saadet "kõik mida tahtsid teada pokkerist"

    Kas ma preflop JJ foldida võin?
    JJ peaks üldjuhul foldima, kuna vastased näevad siis, et sa mängid vaid tugevaid kaarte. Tuleb kombineerida ja mängida ka palju nõrkasid käsi, näiteks 28, K4 jms.

  15. #275
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    JJ peaks üldjuhul foldima, kuna vastased näevad siis, et sa mängid vaid tugevaid kaarte. Tuleb kombineerida ja mängida ka palju nõrkasid käsi, näiteks 28, K4 jms.
    LOL:)

  16. #276

    Re: Rulett

    Jagaks ka õpetussõnu rulli kohta. Et kaotamiseks on 2 võimalust kui tuleb pikalt punast või musta. Seega soovitan alati panustada seda värvi, mis viimasena tuli. Seega biidite pikki sama värvilisi seeriaid.

  17. #277

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    V4LDO ja kõik teised,vabandan selle julma ja vihase postituse pärast! Tunded keesid üle ja suure vihaga kirjutasin tolle postituse.See ajaski mind nii vihale,et sa tegid minu mängimisoskusi maha,kuigi sa ei tea minust mitte muhvigi.Tobe kommentaar sinult.

    Mis puudutab neid nn "profimängijaid",keda TV saates "Euroopa Pokkeriturnee" näha võib,siis nende koha pealt ma sõnu tagasi ei võta.Sest see,mis ma nende kohta ütlesin,on tõsi.Teil on muidugi põhjendus olemas,et need nn "profimängijad" mängivad halvasti ja halbu kaarte,sest neil on iga käik läbi mõeldud ja et nende blufid on kuidagi põhjendatud ja loogilised.Tekib aga küsimus,et miks nad nii riskantselt mängivad??!! Miks nad mängivad nõrkade kaartidega ja miks nad blufivad??? Tõelised profimängijad mängivad ainult häid kaarte ega blufi.Aga selliseid häid mängijaid on nn."profimängijate" hulgas ainult mingi
    5%-10% .Mis põhjendus saab olla sellel,et ülejäänud 90%-95% nn."profimängijad"(fishid) mängivad halbu kaarte ja blufivad...eriti sellisetel ülisuurte rahaliste auhindadega turniiridel nagu EPT,PCA jne.Kas nad tõesti sellest aru ei saa,et kui nad ootaksid ainult häid kaarte ja ei riskeeriks bluffimisega,siis neil oleks tohutult suurem võimalus võita turniiridelt palju rohkem raha??!!
    Ma annan sulle andeks, sest ma saan aru, et sa tahtsid ainult meid õigele teele suunata ja meid strateegiliselt +EV olukordadesse suunata. Nüüd aga tead paremini, kuidas tippmängijate mõistus töötab ning tead, milliseid oskuseid pead arendama, et EPT, PCA'del fishistel mängijatel nahka üle kõrvade tõmmata.

    Samuti olen televiisori vahendusel vaadanud Euroopa Pokkeriturneed, ning olen kindel, et kui õige tunnetusega all-in lähed, võid seal suuri summasid võita

    Ruletis on aga ka majal kasum mängus, nii et kui ka seal õnne proovida tahad, peab sul veel parem tunnetus olema

  18. #278
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
    Ma annan sulle andeks, sest ma saan aru, et sa tahtsid ainult meid õigele teele suunata ja meid strateegiliselt +EV olukordadesse suunata. Nüüd aga tead paremini, kuidas tippmängijate mõistus töötab ning tead, milliseid oskuseid pead arendama, et EPT, PCA'del fishistel mängijatel nahka üle kõrvade tõmmata.

    Samuti olen televiisori vahendusel vaadanud Euroopa Pokkeriturneed, ning olen kindel, et kui õige tunnetusega all-in lähed, võid seal suuri summasid võita

    Ruletis on aga ka majal kasum mängus, nii et kui ka seal õnne proovida tahad, peab sul veel parem tunnetus olema
    Mismõttes tunnetus?? Palun selgita täpsemalt.

  19. #279
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Wolfrek, kui sa siin teisi ei kuula, siis kuula vähemalt mind, sest ma pokkeris ka võhik, nagu sina aga mitte khmmm peast Ma seletan selle sulle ise ... lihtsalt ja arusaadavalt ... Kui sa mängid ainult oma "häid kaarte" siis vastased lihtsalt teavad, mis sul käes, sest nad näevad kaartide avamisel ainult "häid kaarte" ja pealegi nad näevad, et Sina osaled nii vähestes jaotustes. WOLFREK Kas sa tõesti arvad, et teised on nii-nii rumalad ja ei märka?

    Bentley hakkas siin midagi pläägutama mu kõrval ja dikteerib teksti jälle : (Väga) Madal VPIP on ok aga ainult juhul, kui range on pidevas muutumises(undetectable) ehk teisisõnu vahepeal muckid pre kasvõi premiume (Wollile närimiseks lahti kirjutatult - enne floppi foldid näiteks 1010-JJ ja miks ka mitte ässasi)ja mängid tight image varjus hoopis näiteks cäppereid. Ise pead jälgima seda lives, et VPIP madal püsiks ja mõtlema sellele, kelle vastu saaks selle abil deep stäkid sisse. Point on selles, et senikaua, kuni showdownile läinud käed ei ole reetnud, mis toimub, saab niimoodi exploitida. VOLLILLE lahti kirjutatult:
    Punkt 1: range ei pea (aga võib) iga vastase vastu laual "*erses" olema, vaid nende vastu, kes on niiviisi enim Vulnerable.
    Punkt 2: sa võid oma range hoida nii kõrge, kui soovid, hoides selle image põhiselt ülikitsa, lihtsalt selle saavutamiseks on vaja teha ""ebakorrekseid"" folde.
    Punkt 3: kas ja millal range muuta on vaba valik. Võib ka muutumatuna range hoida, siis lihtsalt teatud arv kombosi on ainult playable.
    Punkt 4: Avoid showdown even more than usuall.
    Punkt 5: Kui range on teatud vastaste vastu "*erses" dikteerib see ka positsioonid.
    Punkt 6: Jne, kuna Mõttetu see tekst, kes aru saavad, said juba esimesest lausest aru aga Wolfrek ei saa nkn mitte emmigi aru.
    Punkt 7: Unusta see tekst heaga, kui oled üksik Eesti imbetsill mitmeid poste eelnevalt mainitud kontekstis.

    OK B jäi nüüd vait ja kadus magama.


    Ruletist veel rääkides, Wolfrek ainult ülim loll või sendikogujast tobu alustab Martingalimisega 0.10 vms väikeste panustega. Ja minumeelest siin kümneid kordi juba õeldud, et Martingale üksinda kasutades on suur debiilsus Rullis, saa üle juba.
    Ja keegi siin kirjutas, et panusta nii või naa, et üle elada rasked ajad ... 14x ühe värvi tulekut vms ... minuarust tehke laua miinimum panustega panuseid vahepeal või tühje spinne senikaua kuni "rasked ajad" või ebasobivad mustrid ära tulevad ja alles siis Panustage suuri panuseid või Martingalige... See on juu programm, mis käitub ja reageerib nii nagu ta loodud on, mitte pole see päris ruletti laud koos ausa viskajaga. Ehk õppige seda natukenegi tundma . Kuigi tühje spinne ma ei julge soovitada, kuna B rääkis midagi selle kohta ... :/
    Viimati muudetud Chloe poolt : 01.01.13 at 12:32

  20. #280
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Wolfrek, miks sul oli algul profiilis asukohaks Eesti Viljandimaa , kui nüüd Pärnu, mis nagu sinu päris nime järgi on õige asukoht!?

Lehekülg 14, kokku 19 EsimeneEsimene ... 41213141516 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES