Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 19 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 370

Teema: Rulett

  1. #281
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Wolfrek, miks sul oli algul profiilis asukohaks Eesti Viljandimaa , kui nüüd Pärnu, mis nagu sinu päris nime järgi on õige asukoht!?

    Ilmselt, et riske hajutada lihtsalt

  2. #282
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Volfrek, see oleks ideaalne sulle


  3. #283
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    OK B jäi nüüd vait ja kadus magama.
    kas Jämmejalas on kahesed palatid ja nett?

  4. #284
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Vaadates su pilti peaksid juba teadma ... ja kui ei tea, saad varsti teada ...muide, kas pildil on su salajane ihaldusobjekt? Teistele võib juu jääda ironiseerimise mulje aga räägi, miks sul tegelikult selline lõust üleval ... !



    Kui teema algataja või keegi teine tahab ikkagi ruletti mängida ja see-läbi vähem kaotada on vaja lihtsalt La Partage või En Prison reegli all mängida.

  5. #285
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Wolfrek, kui sa siin teisi ei kuula, siis kuula vähemalt mind, sest ma pokkeris ka võhik, nagu sina aga mitte khmmm peast Ma seletan selle sulle ise ... lihtsalt ja arusaadavalt ... Kui sa mängid ainult oma "häid kaarte" siis vastased lihtsalt teavad, mis sul käes, sest nad näevad kaartide avamisel ainult "häid kaarte" ja pealegi nad näevad, et Sina osaled nii vähestes jaotustes. WOLFREK Kas sa tõesti arvad, et teised on nii-nii rumalad ja ei märka?

    Bentley hakkas siin midagi pläägutama mu kõrval ja dikteerib teksti jälle : (Väga) Madal VPIP on ok aga ainult juhul, kui range on pidevas muutumises(undetectable) ehk teisisõnu vahepeal muckid pre kasvõi premiume (Wollile närimiseks lahti kirjutatult -
    enne floppi foldid näiteks 1010-JJ ja miks ka mitte ässasi
    )ja mängid tight image varjus hoopis näiteks cäppereid. Ise pead jälgima seda lives, et VPIP madal püsiks ja mõtlema sellele, kelle vastu saaks selle abil deep stäkid sisse. Point on selles, et senikaua, kuni showdownile läinud käed ei ole reetnud, mis toimub, saab niimoodi exploitida. VOLLILLE lahti kirjutatult:
    Punkt 1: range ei pea (aga võib) iga vastase vastu laual "*erses" olema, vaid nende vastu, kes on niiviisi enim Vulnerable.
    Punkt 2: sa võid oma range hoida nii kõrge, kui soovid, hoides selle image põhiselt ülikitsa, lihtsalt selle saavutamiseks on vaja teha ""ebakorrekseid"" folde.
    Punkt 3: kas ja millal range muuta on vaba valik. Võib ka muutumatuna range hoida, siis lihtsalt teatud arv kombosi on ainult playable.
    Punkt 4: Avoid showdown even more than usuall.
    Punkt 5: Kui range on teatud vastaste vastu "*erses" dikteerib see ka positsioonid.
    Punkt 6: Jne, kuna Mõttetu see tekst, kes aru saavad, said juba esimesest lausest aru aga Wolfrek ei saa nkn mitte emmigi aru.
    Punkt 7: Unusta see tekst heaga, kui oled üksik Eesti imbetsill mitmeid poste eelnevalt mainitud kontekstis.

    OK B jäi nüüd vait ja kadus magama.


    Ruletist veel rääkides, Wolfrek ainult ülim loll või sendikogujast tobu alustab Martingalimisega 0.10 vms väikeste panustega. Ja minumeelest siin kümneid kordi juba õeldud, et Martingale üksinda kasutades on suur debiilsus Rullis, saa üle juba.
    Ja keegi siin kirjutas, et panusta nii või naa, et üle elada rasked ajad ... 14x ühe värvi tulekut vms ... minuarust tehke laua miinimum panustega panuseid vahepeal või tühje spinne senikaua kuni "rasked ajad" või ebasobivad mustrid ära tulevad ja alles siis Panustage suuri panuseid või Martingalige... See on juu programm, mis käitub ja reageerib nii nagu ta loodud on, mitte pole see päris ruletti laud koos ausa viskajaga. Ehk õppige seda natukenegi tundma . Kuigi tühje spinne ma ei julge soovitada, kuna B rääkis midagi selle kohta ... :/
    Mingi troll oled või??!!
    enne floppi foldid näiteks 1010-JJ ja miks ka mitte ässasi
    Ükski normaalne mängija ei tee nii.Ainult mõned fishid mängivad sedasi.Ja suured fishid ei hooli,mis vastastel(nittidel) käes on.Muidugi nad teavad,kes mängivad vaid häid kaarte.Aga kui fishid teiste mängijate(nittide) vastu ei mängiks,siis nad ju olekski fishid vaid samuti nitid.khmmm oled sa ise peast,et sa selliseid idiootsusi kirjutad.

  6. #286

    Re: Rulett

    Krt alguse jäingi uskuma, et keegi ongi nii loll kui Wolf aga nüüd obv keegi trolli täiega

  7. #287
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Tannu117 Vaata postitust
    Krt alguse jäingi uskuma, et keegi ongi nii loll kui Wolf aga nüüd obv keegi trolli täiega
    Hea,et SINA TARK oled.

  8. #288
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Wolfrek, miks sul oli algul profiilis asukohaks Eesti Viljandimaa , kui nüüd Pärnu, mis nagu sinu päris nime järgi on õige asukoht!?
    Palju pärid?! Loomulikult sellepärast,et ma vahetasin vahepeal elukohta.
    Viimati muudetud Wolferk poolt : 02.01.13 at 11:24

  9. #289
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Wolfrek mina küll kirjutasin aga B on selle taga ... aga siiski katsu mõista, et kõrgema tasemega turniiridel on kordades vähem amatööre, kui interneti sendimängudel, kus sina ainult oma pildikaarte mängid ja arvad, et kuulud maailma pokkeri eliiti vms ... Kas suurturniiridel läbilöömiseks piisab ainult pildikaartide mängimisest, ok ma tulen siis töölt ära ja hakkan ka pokkerit mängima, sest see on nii lihtne juu sinu sõnutsi...



    Bentley jälle ... : Volli kas sa oled kordki elus mõelnud sellele, et sul on vaja vastasest paremat kätt üksnes nendel kordadel, kui käed showdownile jõuavad. Juhul, kui sul käed pidevalt showdownile jõuavadki, oled sa lihtsalt s'tt mängija ning lisaks annad liigselt infot välja oma maneeride kohta. Ja kas mitte showdowni puhul on vaja paremat kombinatsiooni, mitte kõrgemaid holecarde? See oli pokkeri algusaastatel, kui härrad mängisid ainult kõrgeid kaarte nagu sina. Ma nagu sõnastasin selliselt, et VÄGA tight stätsidega mängimine on ok ainult nendel juhtudel, kui reaalne range on vastastele arusaamatu (võib olla muutuv). Aga sina lugesid siit välja, et minu VPIP on alati laua kõige madalam ja ässad lähevad alati open foldi ja selleasemel on ranges 67o? loe paremini.


    Volli, mida tähendab madal VPIP üldjuhul? Vastan sinu eest, võid täiendada - halba kaardijooksu või väga kitsast "mängitavate" käte valimit. Mis tagajärjed sellel on (või sinu arust ei ole)? Vastased panevad su väga kitsa range peale ja seega on pidevas hirmus (teatud kombinatsioonide suhtes) . Ehk nad muudavad oma mängu korrektsemaks sinu eeldatava range vastu. Rangest jäetakse välja suur valim käsi, kuid kui nüüd sinu reaalne range on hoopis midagi muud ehk osaliselt neist koosnev, on natuke peakest omades võimalik väga hästi vastaseid exploitida. Aga kui on showdownie liigselt käsi läinud on vaja jälle midagi muuta. Ja nüüd puust ja punaseks, selleks, et mängida ülimadala VPIP-ga ja samas hoida vastased teadmatuses on vaja loopida osad combod häid käsi foldi ja kasutada selle asemel muude kombinatsioonide kombosi.

    Ahh f*ck it sa ei saa juu midagi nii või naa aru ja enam ..... tüüpidele arusaadavamas keeles kirjutada võimalik pole. Lühidalt õeldes, mine otsi Codecci üles ja mängi tema vastu HU´d või küsi HUGE stake foorumist ja hakka tõsiselt võetava taseme ja buyiniga turkasi mängima. See on praegu tõsine raiskamine, et nii hea mängija nagu sina sendimängudel osaleb ja foorumi ülejäänud liikmed (loe:Fishid) luckimas käivad. Mina tunnistan end foorumi kõige suuremaks fishiks, kuna ma mängin turniiridel erinevaid stiile vastavalt hetke olukorrale(s.h ka vahel madala VPIP´ga ülimanipuleeritud rangega) ja Wolfreki abiga sain ma lõpuks aru, et olen fish ja tema poolt "iga titt oskab kaarte mängida, "heade kaartide", ja ei mingit bluffiist" mängustrateegia on läbilööv. Kuna positustest on selgunud, et EPT ja muud televiseeritud mängud on kõige fishisemad, lähen ma koogi Karla ja Eriti käest osalust küsima fishistele miljonäri mängudele.

    TY Volli! INB4 mina enim teeninud pokkerimängija maailmas.



    Wolferk mina Chloe nüüd, kas pokkeris läheb hästi ja kolisid ? Kas oleksid nõus mind pokkerit nii heal tasemel õpetama mängima nagu sa ise ...
    Viimati muudetud Chloe poolt : 02.01.13 at 03:00

  10. #290

    Re: Rulett



    Selge...

  11. #291
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Bentley tahtis, et küsiksin ... "Wolfrek millist range soovitad, kui soovin EPTl läbilüüa, kas kõikide mängijate vastu sama range? Kas peaks alati tõstma või foldima, igasugune callimine ära kaotada? Kas halva jooksu korrral tuleks oodata korraliku kätt lihtsalt senikaua, kuni tuleb. Miks fishid, telekast jne rohkem teenivad, kui head mängijad nagu sina. Pikas perspektiivis nad peaksid bustoks minema, miks nad ei lähe? Jne, igasugu näpunäited on teretulnud, sest oled mees, kes teab milliseid kaarte ja kuidas mängida. Postita siiia teemasse, me Postkasti kasutada ei oska."

    Bentley siin naerab, ma lähen trambin jalgadega pärast ta kõhtu, siis ta peab kõhulihaseid pingul hoidma ja ei saa naerutseda.


    Wolfrek aga äkki proovikid veel ära need online netikasiinod, kus 0 ja 00 üldse puuduvad. Sul läks juu hästi, seal oleks sul paremad tingimused:P
    Viimati muudetud Chloe poolt : 02.01.13 at 03:47

  12. #292
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Bentley tahtis, et küsiksin ... "Wolfrek millist range soovitad, kui soovin EPTl läbilüüa, kas kõikide mängijate vastu sama range? Kas peaks alati tõstma või foldima, igasugune callimine ära kaotada? Kas halva jooksu korrral tuleks oodata korraliku kätt lihtsalt senikaua, kuni tuleb. Miks fishid, telekast jne rohkem teenivad, kui head mängijad nagu sina. Pikas perspektiivis nad peaksid bustoks minema, miks nad ei lähe? Jne, igasugu näpunäited on teretulnud, sest oled mees, kes teab milliseid kaarte ja kuidas mängida. Postita siiia teemasse, me Postkasti kasutada ei oska."

    Bentley siin naerab, ma lähen trambin jalgadega pärast ta kõhtu, siis ta peab kõhulihaseid pingul hoidma ja ei saa naerutseda.


    Wolfrek aga äkki proovikid veel ära need online netikasiinod, kus 0 ja 00 üldse puuduvad. Sul läks juu hästi, seal oleks sul paremad tingimused:P
    Kui ma ütlesin,et mängida tuleks ja enne floppi all-inn võib minna ainult 1010-AA ning AK,siis ma mõtlesin rahalaudu.Ja rahalaudades mängimisel on headel mängijatel ainult 2 võimalust:fold või tõste(või all-inn).Muidugi võib fishide vastu mängida ka nõrgemaid käsi,olenevalt sellest,kui fishine mängija vastas on.

    Kui ma ütlesin,et headel mängijatel on 2 varianti:fold või tõste ning callimine tuleks välistada,siis ei mõelnud ma sellega turniire vaid rahalaudu.Loomulikult võib turniiridel lihtsalt callida,kui on "Monsterid" või keskmised kaardid(nt.66,J10,Q9 jne) käes.Aga kui keegi on teinud tõste,siis tuleks arvestada,millise mängijaga on tegu(nitt või fish).Kui nitt tõstab,siis tuleb arvesse võtta tõste suurust ja selle põhjal otsustada,kas kesmiste kaartidega tasub callida. Nt.nitt tõstab A10 ja sinul on 9 10.Sellisel juhul tasub tõsiselt kaaluda enne floppi foldimist,kuna nitil võib olla samuti käes 9 või 10,aga teine kaart võib kõrval tugevam olla.Samuti võib nitil olla "Monster"(mõlemad kaardid tugevamad,kui 9 või 10).Oletame,et sa callid 9 10 ja lähed floppi vaatama.Oletame,et floppi tuleb kõrgeim kaart 10.Sellisel juhul oled sa mänginud ennast jamasse...sest sa võid arvata,et oled vastasest ees,aga tegelikult see nii ei ole.Kui jõuate juba flopis all-inn,siis sinu tõenäosus võita on väga väike.

    Ja rõhutan veelkord: Ma ei ole öelnud,et turniiridel ei tohiks enne floppi või ükskõik mis tänaval lihtsalt callida.See jutt käis rahalaudade kohta.Kuigi ma ise kipun ka mõnikord rahalaudades lihtsalt callima(nt.slowplay,kui hitin midagi ülimalt tugevat:rea,flushi või maja.

  13. #293
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Eem ahah okei aga enne rääkisid ka turniiridest ja ka B. näide oli turniiride kohta, kirjuta talle sisi, kuidas ja mida ta tegema peaks, et olla vähemalt 10% nii kõva mängumees nagu sina.

    Jutt oli juu Euroopa pokkeriturneest ja sealsetest fishidest, miks jutt vahepeal rahalaudadele läks? Wolfrek, kas sa mängid playrays pokkerit nagu mu väike õde ...


    Algselt postitas Wolferk
    Lmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???

    LMAO tõesti.
    Viimati muudetud Chloe poolt : 02.01.13 at 04:38

  14. #294
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Eem ahah okei aga enne rääkisid ka turniiridest ja ka B. näide oli turniiride kohta, kirjuta talle sisi, kuidas ja mida ta tegema peaks, et olla vähemalt 10% nii kõva mängumees nagu sina.

    Jutt oli juu Euroopa pokkeriturneest ja sealsetest fishidest, miks jutt vahepeal rahalaudadele läks? Wolfrek, kas sa mängid playrays pokkerit nagu mu väike õde ...


    Algselt postitas Wolferk
    Lmao!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa ei tea,milliseid käsi mängida võib ja kus bluffima peaks???!!! Kui sa mõtled suuri tavalise kiirusega turniire,kus on aega palju väga häid kaarte oodata,siis 9-10 mängijaga lauas võib enne floppi all-inn minna kaartidega 10-AA ja AJ-AK. Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).Bluffida ei ole üldse vaja.Milleks peaks keegi tahtma suurte rahaliste auhindadega turniiridel bluffimisega riskeerida???

    LMAO tõesti.
    Jutt läks rahalaudadele,sest sa hakkasid minu sõnu väänama.Tõid minu varasema postituse esile.Seal on ju selgelt kirjas:
    Keskmiste kaartidega võib enne floppi callida(ka väikest tõstest).
    Ma ei tea,kust sul tuli selline jutt,et turniiridel võib ainult "monster" kaarte(10-AA ja AJ-AK) mängida.Mina seda öelnud ei ole.Ma mõtlesin seda,et kui turniiril on üldiselt nitid mängijad,siis all-inni võib enne floppi minna vaid "monster" kaartidega.Ma ei ole öelnud,et floppi ei tohi vaatama minna keskmiste kaartidega.loomulikult võib,aga mitte niti poolt tehtud suure tõstega või all-inni`ga.

    Aga mis puudutab neid nn."profimängijaid" ,keda "Euroopa Pokkeriturneel" näha võib,siis seal teevad väga paljud keskmiste ja isegi väga nõrkade kaartide tõsteid ja ületõsteid...juba enne floppi.Ja samuti blufivad räigelt.Puhas gamblimine.Mängivad fish fishi vastu ja võtavad mõttetuid riske.Nende fishide vastu on nittidel suur eelis.Fishide vastu ei pea ainult "monster" kaarte ootama.Vabalt võib 1 fishi vastu enne floppi tõsta või all-inn minna nt.66,JK,A2. Selliste kaartidega võib fishi vastu all-inn minna siiski vaid siis,kui ülejäänud mängijad on foldinud.Samas on sellistel Live turniiridel nagu EPT,PCA jne blind levelid päris pikad,et oodata tugevaid kaarte.Sellegipoolest suurem osa mängijaid(fishid) mängivad nõrke ja väga nõrke kaarte ja blufivad palju.Miks nad nii mängivad? Mina ei tea.Ilmselt neile meeldib gamblimine ja fishi imidž.
    Viimati muudetud Wolferk poolt : 02.01.13 at 05:18

  15. #295
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Wolfrek kahju aga su jutust tuleb endiselt otsene pilt nagu su oskused on samal või halvemalgi tasemel, kui mu noorel õekesel ... Sa mine proovi ksvõi ühe pro vastu mängida, siis näed kuidas lihtsalt nad teavad, mis kaardid sul on, sest sina juu tõstad ainult "häid kaarte", callid kekmisi, kunagi ei bluffi...mängid koguaeg ühtemoodi..ootad häid kaarte.. ja ma ei tea mis veel, isegi mina, kelle kokkupuude pokkeriga on minimaalne saan sellest aru. B. ütles, et siin foorum kubiseb vägagi arvestava tasemega mängijatest ja ka Eesti parimad siin, mine mängi kellegi vastu äkki hakkab reaalsus koitma.

    Bentley sai oma sõnul su esimesest postitusest aru, kellega sinu puhul tegemist ja ka mina sain esimest korda su postitusi lugedes kohe aru, et sa pole mingi troll vaid midagi muud. Tahad pokkeris heaks saada, loe, mida teised siin foorumis kirjutavad, osale tõsisemas konkurentsis, Olympicus mängi näiteks tolle Codecciga.
    Ma ei tea, kes siin kõige paremad mängijad on aga ära kohe algul loegi nende postitusi, võib liiga keerukas olla, alusta altpoolt.

    Aga sellegipoolest võid siia kirjutada oma turniiri strateegiatest, lihtsalt väljenditest jääb väheks, selgitused, põhjendused jne ... Võibolla keegi juhatab su õigele teele ... Bentley seda ilmselt ei tee, kuna tal foorumikeeld peal ja tema sõnul, siin on seltskonnad, kes arvavad, et ta ei biidi pokkerit vms ...ja mingid postitustest meelega mööda lugemised. Aga ta ütles, et ta harjunud juba, teadmine, et pool fooorumit kägaras on ta jutu peale ja ta ise kommentaaride peale annab lihtsalt värvi juurde arvutis viibitavale ajale.

    Mina võin nii palju õelda, et B. biidib pokkerit ja mitte vähe ... netis biidib rulli ... ei salli Eritit ... on ise ka juba pea 10 aastat põhimode ühes Eesti ... isa ema matemaatikud ... on sportlik ... ainult muusikamaitse mulle väga ei meeldi.








    Tegelt kaa Wolfrek lõpeta see jama ära, et proovid seada nende LIVE suurturniiridel osalevate mängijate, kelle teenistused pokkeris on mitmetessadadeskordades suuremad, kui sa eales elujooksul raha oled omanud, mänguoskuse ja mõtlemisvõime kahtluse alla . Peale sinu seda fishfish juttu ei hakkagi keegi kunagi uskuma.
    Fish oled sa ise.

    Viimati muudetud Chloe poolt : 02.01.13 at 07:02

  16. #296
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust


    Selge...
    Hahahahaaaa

  17. #297
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Chloe Vaata postitust
    Bentley seda ilmselt ei tee, kuna tal foorumikeeld peal ja tema sõnul, siin on seltskonnad, kes arvavad, et ta ei biidi pokkerit vms ...
    Miks bentley rankale maili ei saada ,et oma kasutaja tagasi saada?
    "PIKKUS: Alatine bän, mida on võimalik maha küsida 2013. aastal, kui saates e-kirja ranka@pokkeriprod.com."

  18. #298

    Re: Rulett

    looooool WTF kes te olete?

  19. #299
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Rulett

    mis siin öösel toimunud on?

  20. #300

    Re: Rulett

    Tänapäeval ei arvestata sellega, et isegi kõik toad on juba wifi laineid täis tänu läpakatele, nutitelefonidele ja wifi-telekatele, ruuter on enamasti kohe arvuti kõrval ja telefon magades voodi juures, aju saab koguaeg erinevaid raadiolaineid, ime kah, et sellist teksti toodetakse. Ise olen leidnud lahenduse ja seisan iga päev paar minutit hõbepaberilehel, aitab päris hästi.

Lehekülg 15, kokku 19 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES