Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 19 EsimeneEsimene ... 816171819 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 370

Teema: Rulett

  1. #341
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Mina mängin ja biidin ka, keskmine teenistus on 2 euri spinni kohta.
    Coachid ka?

  2. #342
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Rulett

    Ma jäin mõtlema, et kui kasiinod annavad 150% first depot, kas siis martingalega see läbi mängida ning välja kanda tuleks +ev? Vahest loll küsimus, kuid pole kasiinomängudega ega ruletiga mingit pistmist teinud.

  3. #343

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Ma jäin mõtlema, et kui kasiinod annavad 150% first depot, kas siis martingalega see läbi mängida ning välja kanda tuleks +ev? Vahest loll küsimus, kuid pole kasiinomängudega ega ruletiga mingit pistmist teinud.
    seal on läbimängimise nõue ning see piir pannakse alati nii kõrgele kuni nende jaoks +EV.

    nt triol oli see 200% boonus just. Ma fo fun panin 20€ peale ning sain sellest 60, kuid peaksin 2000€ eest panustama, enne kui saan raha kätte. Kuna 4 promilli all meeldib tinistada ruletti, siis entertainment value poolest tegin selle cash ini sinna, kuid matemaatiliselt olen ma beat.

  4. #344
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Ma jäin mõtlema, et kui kasiinod annavad 150% first depot, kas siis martingalega see läbi mängida ning välja kanda tuleks +ev? Vahest loll küsimus, kuid pole kasiinomängudega ega ruletiga mingit pistmist teinud.
    Boonusel on läbimängimise nõuded ja väga tihti ruletis on need kõrgemad või üleüldse ei saa ruletis läbi mängida. Üldiselt boonuste andmisel kehtestateksi reeglid, et ikkagi muutub üritus -EVks. On ka erandeid muidugi.

  5. #345
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Rulett

    Skeemitage parem Baccaratis... Ruletis house edge 2.7%, Baccaratis 1-1.5% ehk 2x parem.

  6. #346

    Re: Rulett

    skeemitage parem bj-s. ka masinaga bj-s on võimalik väidetavalt be mängida, kui on "surrender" võimalus.

  7. #347

    Re: Rulett

    http://rahafoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=69&t=1809
    Igatahes Võhandu ütles seda et see süsteem mille tema aretas on niiöelda isikupõhine. Tähendab temal see töötab aga näiteks kui poeg proovib siis ei tööta.

  8. #348
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Rulett

    Lols. Kes on Võhandu?

  9. #349

  10. #350

    Re: Rulett

    Mingid süsteemid ja progressionid on ohtlikud, kui targalt ei käitu, siis kaotad kergelt. Ma mängin ruletti ja teenin rohkem kui lihttööl. Niiet on küll võimalik kui ise osav oled. Oluline on mitte kaotada lihtsalt.

  11. #351
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Ahvipoiss86 Vaata postitust
    Mingid süsteemid ja progressionid on ohtlikud, kui targalt ei käitu, siis kaotad kergelt. Ma mängin ruletti ja teenin rohkem kui lihttööl. Niiet on küll võimalik kui ise osav oled. Oluline on mitte kaotada lihtsalt.
    Tore näha wolfrek, et lõpuks biitima hakkasid.

    Gl!

  12. #352
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Ahvipoiss86 Vaata postitust
    Oluline on mitte kaotada lihtsalt.
    Krt miks keegi kohe ei võinud öelda. :/

  13. #353

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Krt miks keegi kohe ei võinud öelda. :/
    +1, ise ei olekski selle peale tulnud.

  14. #354
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
    Wolferk oled sa mõelnud - kui 1 eurost algpanust 20 korda duubeldada, teeb see 1mil euri. Proovi järgi.

    Edit: Tuleb välja, et Wolferk on käinud vanaema rahadega rulli mängimas https://cases.legal/et/act-est2-10233.html http://steamcommunity.com/profiles/76561198036087612
    Eks selle duubeldamisega ole jah sedasi. Aga tõenäosus, et sa pokkeri või ruletiga või millega iganes 20 korda kogu bankroll mängu pannes võidad, on ju ülimalt väike. Pole kuulnudki, et kellelgi sedasi jopanud oleks.

    Ja mis puudutab ruleti ja vanaema teemat, siis see on su väljamõeldis. Ma ei ole mingeid vanaema rahasid ruletiga maha mänginud. Ja mis mu Steami profiilil selle teemaga üldse tegemist?!

  15. #355
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Muide, kas keegi arbitraaziga(spordiennustused) ka tegeleb? Mulle räägiti, et sellega teenib kindlat kasumit? Kas see jutt vastab tõele?

  16. #356
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    http://spordiennustus.com/artiklid/a...azpanustamine/

    Siin mingi link ka, mis kirjeldab päris hästi, kuidas see asi toimib. Aga samas räägib inimlikest riskidest ja kuidas arbitaažennustamine aega ja jõudu nõuab. Ja no selleks, et kasvõi 300€ kuus teenida, peaks sisse 3000€ panema...tundub ohtlik. Võta siis kinni, kas on mõtet sellega tegeleda või pigem mitte. Kas selline asi nagu "easy money" on tõesti olemas või mitte? Palun arvamusi, kes asjast midagi teavad.

  17. #357
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Aga samas räägib inimlikest riskidest ja kuidas arbitaažennustamine aega ja jõudu nõuab. Ja no selleks, et kasvõi 300€ kuus teenida, peaks sisse 3000€ panema...tundub ohtlik. Võta siis kinni, kas on mõtet sellega tegeleda või pigem mitte. Kas selline asi nagu "easy money" on tõesti olemas või mitte? Palun arvamusi, kes asjast midagi teavad.
    Inimlikud eksimused tulevad ja need mõjuvad karmilt. Lisaks palju põhjuseid, kus ühe panuse teed ära ja siis mingi jama tõttu ei saa järgmist olulist panust enam teha.Tubades ka erinevad reeglid spordisündmuste käsitlemisel, mis muudavad näiteks tennises panustamise probleemseks. Vahel tuleb sisse, et tuba tühistab mingil põhjusel ühe panuse (näiteks palpable error vms.) ja reeglina tühistatakse just potentsiaalselt võitev panus. Lisaks veel kui on vaja hallata 25+ kontot ja teha pidevalt ülekandeid, siis ka sellega on väga palju probleeme ning meeletut ajakulu +teenustasud.

    Muidugi arbide leidmiseks on vaja ka abiprogramm osta ja need programmid ei pruugi sugugi täita soovitud ootusi.
    Algul muidugi toad pakuvad boonuseid, see veidi leevendab kannatusi, aga samas algul ka kogemus väiksem ja lollusi tuleb rohkem sisse. Samas ei lähe palju aega kui toad hakkavad limiteerima panuse suurust ning saad teha näiteks ainult €1 suuruseid panuseid, siis enam eriti lõbus ei ole.

    Minu soovitus on tavapärasest arbitraažpanustamisest hoida eemale, sest jama on rohkem kui asi väärt. Kasum tuleb vägagi vaevaliselt ja ühe või teise jama tõttu lendab see vägagi lihtsalt korstnasse, aga noh.. see on vaid minu arvamus

    Kui midagi uurida, siis soovitaksin pigem proovida live panustamist, peamiselt korvpall, võrkpall ja näiteks bet365 ja betfair vahel vms. Kogemused tulevad, siis saab ka veidi skalpeerida või leida lihtsalt +EV panustamise kohti. Näiteks kui kossus nõrgem tiim läheb kohe algul ~10-ne punktiga juhtima, siis teha panus tugevama tiimi peale. Reeglina mäng vähemalt mingis faasis läheb tagasi tasavägiseks ning siis võib teha näiteks arbitraažpanuse.

    Live panustamisel ei ole vaja palju kontosid ja ka bankroll ei pea olema meeletult suur (siiski suurem kui pokkeris). Lisaks live panustamise puhul panustamist nii lihtsalt ei limiteerita. Miinus on see, et panuseid tuleb leida pigem manuaalselt ja mängu peab ise pidevalt jälgima. Tihti on parimad mängud öösel ja üldse kogu värk nõuab meeletult õppimist ja kogemusi. Netist midagi sellel teemale eriti ei leia ka, seega tuleb omal käel õppida.
    Kas asi on vaeva väärt? Ma tõesti ei tea, teenida igatahes on võimalik, aga ma kaldun arvama, et vähemalt hetkel on pokkeris tunduvalt lihtsam raha teha.

  18. #358
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Rulett

    1.Müü korter maha
    2.Beti musta peale
    3.47.37% ajast võidad 100%

  19. #359
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Rulett

    LOL ma olin selle posti üpris ära unustanud :D

  20. #360
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Rulett

    Wolferk: duubeldamisest on veel juttu siin. Loe lisaks Boonusesõber Brüno blogi samal lehel. Ta on ikkagi teeninud nende asjadega - ehk Sind huvitavad ka.

    Loodan, et võin seda aadressi siin postitada.

    http://jokker.ee/artikkel/luhijutustus-duubel
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 19.09.16 at 03:11

Lehekülg 18, kokku 19 EsimeneEsimene ... 816171819 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES