Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 19 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 370

Teema: Rulett

  1. #121

    Re: Rulett

    Kas lotot saab ka sama süsteemiga biitida? ütleme, et 1k BR ja alustad mingi 2 piletiga. Kui hitti ei tule, ostad järgmine kord 4 jne.

  2. #122
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rulett

    rofl

  3. #123
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    Kas lotot saab ka sama süsteemiga biitida? ütleme, et 1k BR ja alustad mingi 2 piletiga. Kui hitti ei tule, ostad järgmine kord 4 jne.
    LOOL

  4. #124
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ruletis teenib maja raha siis, kui 0 tuleb, palju seal videos tuli?
    Aga Wolferk, ausõna, ruletiga ei saa mittekuidagi raha teenida. Ühegi kasiinomänguga ei saa raha teenida. Raha saab teenida ainult siis, kui kusagil on tehtud viga, kas siis meelega või kogemata. Näiteks keeratakse pokkeri slotimasin niiviisi, et kolmik või rida või mast annab liiga palju raha mingil kellaajal. Aga suurelt panustada ei lasta.
    Tavaolukorras on need masinad kõik u 97% peale arvutatud, see tähendab, et kui oled 100€ sisse pannud, siis võitudena oled tagasi saanud 97€ ja maja on saanud 3€. Martingalega ei saa võita. Esiteks on maks panustamisel limiit ees, aga isegi kui ei oleks, siis ei saaks ikkagi võita. Võiduks oleks seljuhul vaja lõpmatut bankrolli, aga lõpmatu bankroll ei saa suureneda, see on juba max suurusega.:-)
    Seda kõike teab iga pokkerimängija unepealt ja sinu küsimused panevad kõiki kahtlema, kas sa teed nalja.
    Ei,ma ei teinud nalja.See Martingale süsteem sai mulle lihtsalt kulukaks,närvesöövaks ja aegaraiskavaks kinnisideeks.Kahju,et sain sellest täielikult alles aru siis,kui ise olin asja mitu korda läbi teinud ja oma hulgaliste postitustega selle foorumi lugejaid tüüdanud.Kahju,et rulett ja kõik need süsteemid üldse välja mõeldud on.Rulett on lihtsalt suur kasiinode tuluallikas ja mängijate raharöövel:(

    Tänud kõigile,kes viitsisid minu tüütutele ja rumalatele küsimustele vastata ning mind valgustada antud teemal!

    Siiski annaks ma veel veidi mõtlemisainet.Igal tähtkujul on omad õnnenumbrid.Kui ruletis panustada mõnele õnnenumbrile,kas on tõenäoline,et see number toob rohkem edu,kui mõni suvaline number? Olen ise proovinud seda süsteemi. 13 on minu tähkuju(vähk) üks õnnenumbitest. Õnnenumbreid ja palju muud huvitavat tähtkujude kohta saab näha: http://www.vara.ee/horoskoop/ Ükskord jõudsin numbriga 13 20EUR(millest 10EUR oli boonus) pealt 300EUR peale.Siis aga kaotasin kõik ära.Rohkem ei ole ma selle numbriga nii kaugele jõudnud.Ükskord jõudsin 10 EUR pealt 30 EUR peale,aga siis kaotasin raha ära.Eile proovisin Facebook "Astrology" igapäevase horoskoobi järgi ühte teist väidetavat õnnenumbrit(mis iga päev muutub),milleks oli eile number 23.See ei toonud üldse edu.10 EUR kaotasin nii,et "õnnenumbrit" ei näinudki.Aga kui panustamist alustasin,esines mu üldine õnnenumber 13 väga sagedasti.Umbes 10 keerutuse korral tuli koguni 4 korda(isegi 2 korda järjest).Tähelepanuväärne on ka see,et eile oli 13.kuupäev.Kuna mu õnnenumber on 13 ja oli 13.kuupäev,siis ilmselt sellepärast nr.13 tuligi algul nii sagedasti.Peale 10EUR kaotust numbriga 23 otsustasin,et kannan veel 10EUR ruletilauda ja proovin numbriga 13.Bankroll vähenes ja vähenes,kui lõpuks nr.13 siiski tuli ja mõnikümmend spinni hiljem tuli veel ühe ühe korra.Bankroll jõudis umbes 24 EUR peale.Siis aga enam nr.13 ei tulnud ja kaotasin raha ära.Aga see,et ma nr.13 jõudsin ükskord 10 EUR pealt 300 EUR peale ja see,et eile tuli alguses 10 keerutuse korral 4 korda number 13,peab ju midagi tähendama.See näitab et vara.ee horoskoobis kirjutatu on õige ja seal kirjas olevad õnnenumbrid tõepoolest on toimivad õnnenumbritena. Nt. ruletis võib õnnenumber kasu tuua,aga seda siiski ainult mingi aeg mingi summani.Siis olen ikkagi kõik ära kaotanud:(
    Aga kui võrluseks tuua Facebook "Astrology" päevase õnnenumbri,siis seda ei esinenud mul ruletis sellele numbrile panustades mitte kordagi.Järelikult Facebook "Astrology" nn."õnnenumbrid" ei ole tegelikult õnnenumbrid vaid mingid suvalised numbrid.

    Kas te usute õnnenumbritesse? Milliselt saidilt te need leidsite? Kas need on ruletis või milleski muus kasu toonud? Mida te arvate http://www.vara.ee/horoskoop/ ja http://apps.facebook.com/iastrology/ horoskoopidest ja nendes väidetavatest õnnenumbritest?

  5. #125
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Rulett

    Rly man, sul on vaja mingit tegevust ... tööd või midagi :D

  6. #126
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Rulett

    Wolferk lähtu loogikale ja elu on palju lihtsam. Siuke teema ei tohikski 125 postitust pikk olla üldse.

  7. #127
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Ei,ma ei teinud nalja.See Martingale süsteem sai mulle lihtsalt kulukaks,närvesöövaks ja aegaraiskavaks kinnisideeks.Kahju,et sain sellest täielikult alles aru siis,kui ise olin asja mitu korda läbi teinud ja oma hulgaliste postitustega selle foorumi lugejaid tüüdanud.Kahju,et rulett ja kõik need süsteemid üldse välja mõeldud on.Rulett on lihtsalt suur kasiinode tuluallikas ja mängijate raharöövel:(

    Tänud kõigile,kes viitsisid minu tüütutele ja rumalatele küsimustele vastata ning mind valgustada antud teemal!

    Siiski annaks ma veel veidi mõtlemisainet.Igal tähtkujul on omad õnnenumbrid.Kui ruletis panustada mõnele õnnenumbrile,kas on tõenäoline,et see number toob rohkem edu,kui mõni suvaline number? Olen ise proovinud seda süsteemi. 13 on minu tähkuju(vähk) üks õnnenumbitest. Õnnenumbreid ja palju muud huvitavat tähtkujude kohta saab näha: http://www.vara.ee/horoskoop/ Ükskord jõudsin numbriga 13 20EUR(millest 10EUR oli boonus) pealt 300EUR peale.Siis aga kaotasin kõik ära.Rohkem ei ole ma selle numbriga nii kaugele jõudnud.Ükskord jõudsin 10 EUR pealt 30 EUR peale,aga siis kaotasin raha ära.Eile proovisin Facebook "Astrology" igapäevase horoskoobi järgi ühte teist väidetavat õnnenumbrit(mis iga päev muutub),milleks oli eile number 23.See ei toonud üldse edu.10 EUR kaotasin nii,et "õnnenumbrit" ei näinudki.Aga kui panustamist alustasin,esines mu üldine õnnenumber 13 väga sagedasti.Umbes 10 keerutuse korral tuli koguni 4 korda(isegi 2 korda järjest).Tähelepanuväärne on ka see,et eile oli 13.kuupäev.Kuna mu õnnenumber on 13 ja oli 13.kuupäev,siis ilmselt sellepärast nr.13 tuligi algul nii sagedasti.Peale 10EUR kaotust numbriga 23 otsustasin,et kannan veel 10EUR ruletilauda ja proovin numbriga 13.Bankroll vähenes ja vähenes,kui lõpuks nr.13 siiski tuli ja mõnikümmend spinni hiljem tuli veel ühe ühe korra.Bankroll jõudis umbes 24 EUR peale.Siis aga enam nr.13 ei tulnud ja kaotasin raha ära.Aga see,et ma nr.13 jõudsin ükskord 10 EUR pealt 300 EUR peale ja see,et eile tuli alguses 10 keerutuse korral 4 korda number 13,peab ju midagi tähendama.See näitab et vara.ee horoskoobis kirjutatu on õige ja seal kirjas olevad õnnenumbrid tõepoolest on toimivad õnnenumbritena. Nt. ruletis võib õnnenumber kasu tuua,aga seda siiski ainult mingi aeg mingi summani.Siis olen ikkagi kõik ära kaotanud:(
    Aga kui võrluseks tuua Facebook "Astrology" päevase õnnenumbri,siis seda ei esinenud mul ruletis sellele numbrile panustades mitte kordagi.Järelikult Facebook "Astrology" nn."õnnenumbrid" ei ole tegelikult õnnenumbrid vaid mingid suvalised numbrid.

    Kas te usute õnnenumbritesse? Milliselt saidilt te need leidsite? Kas need on ruletis või milleski muus kasu toonud? Mida te arvate http://www.vara.ee/horoskoop/ ja http://apps.facebook.com/iastrology/ horoskoopidest ja nendes väidetavatest õnnenumbritest?


    "Paddy’s app also allows for physical interaction with the mobile device – with slot bonus rounds requiring
    the phone to be manipulated and the company’s “Roller Roulette” mobile game allowing players to control the speed of
    the roulette ball."

    Maybe, jätka sellega. Pure skill.

  8. #128
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Rulett

    huvitav, jäin just mõtlema. kas niiviisi on võimalik seda mängu biitida, et panustad ainult värvi. alguses paned 1 siis 2,4,8,16 jne?

  9. #129
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Rulett

    Olen ruletti ( live paraku) biitinud juba pikemat aega. Alati panen 17 ümber enamus panused ( 18,19 ja 21 ka väga tähtsad seal), lisaks muidugi enda sünnipäeva kuupäev 9 ja naise oma 27. Vahepeal panen riskide hajutamiseks ka suvaliseid numbreid väiksemates kogustes. Need, kes on mind kasiinos ruletilaua ääres näinud võivad confirmida

  10. #130
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Rulett

    ma olen ka tähele pannud, et sünnikuupäev toodab. seevastu eksnaise oma viib raha majale. siit moraal - ärge sebiga endale eksnaist kellega teil ühelsamal kuupäeval sünnipäev.

  11. #131

    Re: Rulett

    Ma olen pannud niimoodi, et algul panen 2 peale, kui ei tule, siis 4, kui ikka ei tule, siis 8, 16, 32. Ma ei tea, miks ma nii teen, tbh.

  12. #132

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    huvitav, jäin just mõtlema. kas niiviisi on võimalik seda mängu biitida, et panustad ainult värvi. alguses paned 1 siis 2,4,8,16 jne?
    Jah on küll, sest osades kasiinodes on see vahe koguni rohkem kui 9 kordne ja see ikka väga ebatõenäoline, et niipalju järjest sama värv võib tulla.
    Parem variant on värve ka vahetada, tunnetuse alusel siis hajutad isegi veel variatsiooni.

  13. #133
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Olen ruletti ( live paraku) biitinud juba pikemat aega. Alati panen 17 ümber enamus panused ( 18,19 ja 21 ka väga tähtsad seal), lisaks muidugi enda sünnipäeva kuupäev 9 ja naise oma 27. Vahepeal panen riskide hajutamiseks ka suvaliseid numbreid väiksemates kogustes. Need, kes on mind kasiinos ruletilaua ääres näinud võivad confirmida
    Mul just vastupidi, panen kõigile numbritele peale sünnikuupäeva (24) ja 0-i. €50 igale numbrile, kokku 35 numbrit, kokku panustan €1750 ja kui just 0 ega 24 ei tule siis easy €1800 ehk €50 profit tuleb. Pmst alati teen nii kui vaja veidi taskuraha, parkimistrahv vaja maksta vms mida ma parema meelega freerolliks. Suht variatsioonivaba easy printingzzz.

  14. #134
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Nalja teete või?

  15. #135
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: Rulett

    On see nalja moodi?

  16. #136

    Re: Rulett

    Ise panin 101 musta peale ja 100 punase peale. Normaalselt tiksud 1€ kaupa plussi seni kuni burksi ja õlle raha käes. Suht riskivaba!

  17. #137
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Ise panin 101 musta peale ja 100 punase peale. Normaalselt tiksud 1€ kaupa plussi seni kuni burksi ja õlle raha käes. Suht riskivaba!
    Nii lihtne ongi või?

  18. #138
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Ise panin 101 musta peale ja 100 punase peale. Normaalselt tiksud 1€ kaupa plussi seni kuni burksi ja õlle raha käes. Suht riskivaba!
    Lol,sa ei arvesta sellega,et ruletilauas on ka number 0,mis on tavaliselt rohelisel.Kui korra 0 tuleb,siis kaotad oma 201 EUR ja juudevõidetud raha ära.Ei soovita seda süsteemi kasutada.Mis selle süsteemi nimi muidu on? Ka Martingale?

  19. #139
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Lol,sa ei arvesta sellega,et ruletilauas on ka number 0,mis on tavaliselt rohelisel.Kui korra 0 tuleb,siis kaotad oma 201 EUR ja juudevõidetud raha ära.Ei soovita seda süsteemi kasutada.Mis selle süsteemi nimi muidu on? Ka Martingale?
    Süsteemi nimi peaks olema "Pöördelt kannaga kui nulli näen"


    Muidu wolfrek kuna tundub, et sa seda ruleti matsu jagad aga lihtsalt papp sai otsa siis soovitan stake küsida.

  20. #140

    Re: Rulett

    Ei soovita wolfreki stakeda, tal puudub tunnetus mis on ruletis väga tähtis. Ilma tunnetuseta ei tee sa mitte kottigi, võid küll punase peale panna aga kui ei tule siis ei tule no. Mina oleks musta peale pannud ilmselgelt.

Lehekülg 7, kokku 19 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES