Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 19 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 370

Teema: Rulett

  1. #221
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett


    Läks õnneks, kuigi mitmel korral tuli mul 6 aste ette.

  2. #222

    Re: Rulett

    Rullis ka mingi bankroll managemanet on või 200€ panustega lahmimine standard?

  3. #223

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Rullis ka mingi bankroll managemanet on või 200€ panustega lahmimine standard?
    Et suurelt võita, tuleb ka suurte panustega mängida!

  4. #224

    Re: Rulett

    Et 194€ võita, tuleb 200€ panustada! Mingi 10 panustades võidad ainult närused 9,70.

  5. #225
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Rulett

    Ruleti ja bj-ga ongi tegelikult selline huvitav teema, et seal kaotajaid ei olegi, kõik võidavad. Süsteemid on kindlad ja aastaid vanad ning kõik toimib. Limiidid on ainult sellepärast peal, et kasiino kohe bustoks ei läheks, nimelt võtab natuke aega kui inimesed slottides ja pokkeris piisavalt reiki maksavad ja saab jälle ruletis väljamaksied teha rexidele.

  6. #226
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust
    Tere, kui teema algataja on väga huvitatud sellest vastikust mängust siis soovitaks partypoker-i ruletti mängida (10 senti-100dollarit) ja ära panusta värvidele vaid sektoritele ja tõmba kohe minema kui hit-id mingi 10-20 dollarit. 5 minuti pärast mine lase uuesti jne jne, kuni viitsimist on, ise sain 60st daalast 250 niimoodi umbes tunniga. Keskmine sektor ei läinud mul selle tunni jooksul vähemalt kunagi üle 5 korra mööda, ja lisaks saad 2 esimest bet-i teha 10 sendiga, igaksjuhuks võid veel paar tühja spinni ka lasta enne kui panustad. Lisaks on pluss see et sa saad suuremad võidud kui sinna värvidele panustades. Mina ei kaotand ka edasipidi kunagi selle süsteemiga ...aga tähtis on pidevalt see rull korra kinni panna, muidu hakkab vastu mängima raibe.

    E: Ja siia tulevad kohe matemaatikud jne progejad vastu rääkima. Siiski on see asi seal rigged ja mingi süsteem kontrollib ilmselt sinu mängustiili, ilmselt pole seal mittemidagi juhuslikku. Järelikult tuleb lihtsalt jeehat tõmmata, sest mängu alguses laseb see psk sul alati võita et sa hoogu läheks.
    Kas sa pead mind idioodiks ja teed lihtsalt minu kulul nalja??!! Või arvad sa tõsimeeli,et sektorile panustades on Martingale süsteemiga lihtsam võita,kui värvile panustedades.Tõenäosus,et tuleb õige värv,on peaaegu 50%. Aga tõenäosus,et tuleb õige sektor,on ainult 33%.Panustamisvahemik 0.1 - 100 EUR ei ole erilist kindlustunnet pakkuv. Kui alustada 0.1 EUR panusest,võib vale värv/sektor tulla ainult 9 korda,enne kui 100 EUR limiit ette tuleb.Näiteks Triobet ruletis on panustamisvahemik vastavalt lauale 0.1-50 EUR, 10-500 EUR jne.Järelikult võis seal ainult 8 korda vale värv tulla.Edu ei olnud,läks küll natuke aega,aga järjest 8 korda vale värv tuli...liigagi tihti.Ja sa arvad,et PartyPokeri ruletis Martingale süsteem toimib...eriti veel sektorile panustades,kus tõenäosus panustust võita on 50% asemel vaid 33% ??!! Isegi see,et värvile mängides on panustamislimiit 50 EUR asemel 100 EUR,ei paku piisavalt kindlustunnet.On suhteliselt tõenäosline,et mingi hetk 10 korda järjest sama värv ikkagi tuleb.

    Ja mis nendesse 5 minutilistesse pausidesse puutub,siis ma ei usu,et see midagi muudab.Kas tõesti mängisid tunniga 60$-st 250$ ??? Esiteks,see ei ole puhtfüüsiliselt võimalik,kui sa alustasid 0.10 tõstetega. Teiseks,tõenäosus,et sa Martingale süsteemi kasutades teed 60$-st 250$,on väga väike. Kolmandaks,ei ole mingit loogikat,et mingid 5 minutilised pausid aitavad ruletis raha võita.Kas mingid videod või teaduslikud tekstid su juttu tõestavad kah? Või oled üks järjekordne koomik siin foorumis?

  7. #227
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Rulett

    Sina kui teema algataja oled koomik.

  8. #228

    Re: Rulett

    No idioot maksab jah 100 eurot et võita 10 senti. Mina kui "koomik" maksan seal 100 euri ja tõmban mõne minuti pärast jeehat 200 kasumiga. Muide seal on turbo rulll....saad kiiresti keerutada:D Midagi tõestama ma ei hakka mul täiesti savi kas usud mind või mitte.
    Viimati muudetud estkriz poolt : 27.12.12 at 09:48

  9. #229

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kas sa pead mind idioodiks ja teed lihtsalt minu kulul nalja??!! Või arvad sa tõsimeeli,et sektorile panustades on Martingale süsteemiga lihtsam võita,kui värvile panustedades.Tõenäosus,et tuleb õige värv,on peaaegu 50%. Aga tõenäosus,et tuleb õige sektor,on ainult 33%.Panustamisvahemik 0.1 - 100 EUR ei ole erilist kindlustunnet pakkuv. Kui alustada 0.1 EUR panusest,võib vale värv/sektor tulla ainult 9 korda,enne kui 100 EUR limiit ette tuleb.Näiteks Triobet ruletis on panustamisvahemik vastavalt lauale 0.1-50 EUR, 10-500 EUR jne.Järelikult võis seal ainult 8 korda vale värv tulla.Edu ei olnud,läks küll natuke aega,aga järjest 8 korda vale värv tuli...liigagi tihti.Ja sa arvad,et PartyPokeri ruletis Martingale süsteem toimib...eriti veel sektorile panustades,kus tõenäosus panustust võita on 50% asemel vaid 33% ??!! Isegi see,et värvile mängides on panustamislimiit 50 EUR asemel 100 EUR,ei paku piisavalt kindlustunnet.On suhteliselt tõenäosline,et mingi hetk 10 korda järjest sama värv ikkagi tuleb.

    Ja mis nendesse 5 minutilistesse pausidesse puutub,siis ma ei usu,et see midagi muudab.Kas tõesti mängisid tunniga 60$-st 250$ ??? Esiteks,see ei ole puhtfüüsiliselt võimalik,kui sa alustasid 0.10 tõstetega. Teiseks,tõenäosus,et sa Martingale süsteemi kasutades teed 60$-st 250$,on väga väike. Kolmandaks,ei ole mingit loogikat,et mingid 5 minutilised pausid aitavad ruletis raha võita.Kas mingid videod või teaduslikud tekstid su juttu tõestavad kah? Või oled üks järjekordne koomik siin foorumis?

  10. #230
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Mida sa selle spoileriga öelda tahad? Ütlesin midagi valesti või?

  11. #231
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Rulett

    see ei ole spoiler

  12. #232
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    see ei ole spoiler
    Mis see on siis? Ja miks see on siin?

  13. #233

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Mida sa selle spoileriga öelda tahad? Ütlesin midagi valesti või?
    Et hakka bingopiletitega Martingale proovima. Esimene kolmapäev ostad 1 ühe pileti, kui ei hiti siis järgmine kolmapäev 2, kui ei hiti siis järgmine 4 jne ...limiiti pole nagu casinnis, võid lõpmatus koguses panust suurendada. Paari kuu pärast sõidad M5-ga mitte mingi madala klassi 535i-ga!

  14. #234
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust
    Et hakka bingopiletitega Martingale proovima. Esimene kolmapäev ostad 1 ühe pileti, kui ei hiti siis järgmine kolmapäev 2, kui ei hiti siis järgmine 4 jne ...limiiti pole nagu casinnis, võid lõpmatus koguses panust suurendada. Paari kuu pärast sõidad M5-ga mitte mingi madala klassi 535i-ga!
    LOL,mis kasiinos sina küll mängid,kus limiite ei ole?? Mina küll ühtegi limiitideta kasiinot ei tea.Ja autode asjatundja ma samuti ei ole.Autot mul ei ole ja sõitnud ka kunagi ei ole.Lmao,palju ise kah Bingos Martingale süsteemiga võitnud oled?

  15. #235
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Rulett

    Keegi võiks pidurit tõmmata.. varsti võib juba hilja olla!

  16. #236

    Re: Rulett

    Kas rumaluse eest ei saa bänni?

  17. #237
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Rulett

    hahaha :D mis teema.

    olen jälginud seda kõrvalt algusest peale. Puhas kullanurk (Y) :D

  18. #238

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    LOL,mis kasiinos sina küll mängid,kus limiite ei ole?? Mina küll ühtegi limiitideta kasiinot ei tea.Ja autode asjatundja ma samuti ei ole.Autot mul ei ole ja sõitnud ka kunagi ei ole.Lmao,palju ise kah Bingos Martingale süsteemiga võitnud oled?
    OMG.............LOL WTF m....................!

  19. #239
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Rulett


  20. #240
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Rulett

    Mida sa Relamz selle spoileriga öelda tahad? Või oled üks järjekordne koomik siin foorumis?

Lehekülg 12, kokku 19 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES