Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
Aga samas räägib inimlikest riskidest ja kuidas arbitaažennustamine aega ja jõudu nõuab. Ja no selleks, et kasvõi 300€ kuus teenida, peaks sisse 3000€ panema...tundub ohtlik. Võta siis kinni, kas on mõtet sellega tegeleda või pigem mitte. Kas selline asi nagu "easy money" on tõesti olemas või mitte? Palun arvamusi, kes asjast midagi teavad.
Inimlikud eksimused tulevad ja need mõjuvad karmilt. Lisaks palju põhjuseid, kus ühe panuse teed ära ja siis mingi jama tõttu ei saa järgmist olulist panust enam teha.Tubades ka erinevad reeglid spordisündmuste käsitlemisel, mis muudavad näiteks tennises panustamise probleemseks. Vahel tuleb sisse, et tuba tühistab mingil põhjusel ühe panuse (näiteks palpable error vms.) ja reeglina tühistatakse just potentsiaalselt võitev panus. Lisaks veel kui on vaja hallata 25+ kontot ja teha pidevalt ülekandeid, siis ka sellega on väga palju probleeme ning meeletut ajakulu +teenustasud.

Muidugi arbide leidmiseks on vaja ka abiprogramm osta ja need programmid ei pruugi sugugi täita soovitud ootusi.
Algul muidugi toad pakuvad boonuseid, see veidi leevendab kannatusi, aga samas algul ka kogemus väiksem ja lollusi tuleb rohkem sisse. Samas ei lähe palju aega kui toad hakkavad limiteerima panuse suurust ning saad teha näiteks ainult €1 suuruseid panuseid, siis enam eriti lõbus ei ole.

Minu soovitus on tavapärasest arbitraažpanustamisest hoida eemale, sest jama on rohkem kui asi väärt. Kasum tuleb vägagi vaevaliselt ja ühe või teise jama tõttu lendab see vägagi lihtsalt korstnasse, aga noh.. see on vaid minu arvamus

Kui midagi uurida, siis soovitaksin pigem proovida live panustamist, peamiselt korvpall, võrkpall ja näiteks bet365 ja betfair vahel vms. Kogemused tulevad, siis saab ka veidi skalpeerida või leida lihtsalt +EV panustamise kohti. Näiteks kui kossus nõrgem tiim läheb kohe algul ~10-ne punktiga juhtima, siis teha panus tugevama tiimi peale. Reeglina mäng vähemalt mingis faasis läheb tagasi tasavägiseks ning siis võib teha näiteks arbitraažpanuse.

Live panustamisel ei ole vaja palju kontosid ja ka bankroll ei pea olema meeletult suur (siiski suurem kui pokkeris). Lisaks live panustamise puhul panustamist nii lihtsalt ei limiteerita. Miinus on see, et panuseid tuleb leida pigem manuaalselt ja mängu peab ise pidevalt jälgima. Tihti on parimad mängud öösel ja üldse kogu värk nõuab meeletult õppimist ja kogemusi. Netist midagi sellel teemale eriti ei leia ka, seega tuleb omal käel õppida.
Kas asi on vaeva väärt? Ma tõesti ei tea, teenida igatahes on võimalik, aga ma kaldun arvama, et vähemalt hetkel on pokkeris tunduvalt lihtsam raha teha.