Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 19 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 370

Teema: Rulett

  1. #141

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Ei soovita wolfreki stakeda, tal puudub tunnetus mis on ruletis väga tähtis. Ilma tunnetuseta ei tee sa mitte kottigi, võid küll punase peale panna aga kui ei tule siis ei tule no. Mina oleks musta peale pannud ilmselgelt.
    No sellise 5000 $ stake saab ilma tunnetusesta ka ilusti kätte. Üle selle läheb tsipa keerulisemaks.

  2. #142
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Rulett

    ( Click to show/hide )


    EPIC :D

  3. #143
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Rulett

    Ostan õnnenumbreid pakkumised PM-i

  4. #144

    Re: Rulett

    ma arvan, et on küll võimalik raha teenida, sest on ikka väga väike tõenäosus, et tuleb ntx 9 korda järjest vastandvärv!!

  5. #145
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
    ma arvan, et on küll võimalik raha teenida, sest on ikka väga väike tõenäosus, et tuleb ntx 9 korda järjest vastandvärv!!
    Kui sa mu postitusi lugenud oled(kus ma kirjeldasin üksikasjalikult oma jubedaid kogemusi Matringale süsteemiga),siis peaksid juba aru saama,et Martingale süsteemis on riskid tohutud ja seda ei tasu kasutada.Aga ilmselt sa seda tead.Tegid lihtsalt ühe vaimuka postituse,meenutades minu varasemat teksti,kus ma veel illusioonide käes vaevlesin.

  6. #146
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Rulett

    vana oled ka Wolferk? keskkoolis käinud?

  7. #147
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    22 olen.Keskkoolis läbitud.

  8. #148
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    vana oled ka Wolferk? keskkoolis käinud?
    Minu vanus on ju selle foorumi profiilil ka kirjas.

  9. #149
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: Rulett

    Ma olen kõik postid läbi lugenud ja mul on sinust Wolferk natuke kahju. Pead ikka allikakriitline olema ja vahet tegema "TUNNETUSE" alusel, kas sulle räägitakse jama või mitte, vastasel juhul saab elu oi oi oi kui raske olema.
    Lõpetaks ära selle ullikese kiusamise?

    Kõik see jutt on eeldusel, et tegemist ei ole 48 postituse pikkuse Trollimisega.(Ja kui see on troll, siis 5+)

  10. #150
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    69

    Re: Rulett

    kas keegi oskab linkida või genereerida graafiku kus oleks näha väga suure mängude hulga juures (miljon keerutust?) kui hullud swingid võivad tekkida ja mitu bb/100 on long time "profit" martingale kasutades?

    ( Click to show/hide )

  11. #151
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
    Ma olen kõik postid läbi lugenud ja mul on sinust Wolferk natuke kahju. Pead ikka allikakriitline olema ja vahet tegema "TUNNETUSE" alusel, kas sulle räägitakse jama või mitte, vastasel juhul saab elu oi oi oi kui raske olema.
    Lõpetaks ära selle ullikese kiusamise?

    Kõik see jutt on eeldusel, et tegemist ei ole 48 postituse pikkuse Trollimisega.(Ja kui see on troll, siis 5+)
    Loomulikult ei olnud troll.Saan nüüd aru küll,et siplesin vaid illusioonide küüsis.Aga nüüdseks,kui ise olen süsteemi läbi proovinud ja palju abistavaid postitusi läbi lugenud,saan aru,et rulett ei ole mingi tuluallikas.Soovitan kõigil martingale süsteemist ja ruletist üleüldse eemale hoida.Maja vastu ei tasu mängida!!!

  12. #152
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: Rulett

    No siis on sellest naljatamisest siin kasu olnud, kui üks mees on päästetud kasiino küüsist:)

  13. #153
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Rulett

    kõige lollim asi mida ma kuulnud olen, et majal on seepärast max piirang, et martingale "prod" edge ei saaks. Majal on max piirang ikka tulenevalt variatsioonist

  14. #154

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    kõige lollim asi mida ma kuulnud olen, et majal on seepärast max piirang, et martingale "prod" edge ei saaks. Majal on max piirang ikka tulenevalt variatsioonist
    Jep, privadoril on õigus. Martingale ei tooda, tunnetus peab ikka olema. Muidu võidki kaotama jääda, nagu wolf.

  15. #155
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Jep, privadoril on õigus. Martingale ei tooda, tunnetus peab ikka olema. Muidu võidki kaotama jääda, nagu wolf.
    Mis tunnetusest sa jahud?? Seda ei saa ju ette tunnetada,millal tuleb 9 korda vastasvärv??!! See võib tulla esimese spinniseeriaga,aga võib tulla ka alles 1000. spinniseeriaga.Selleks peaks selgeltnägija olema,et ette "tunnetada",millal see tuleb.

  16. #156

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Mis tunnetusest sa jahud?? Seda ei saa ju ette tunnetada,millal tuleb 9 korda vastasvärv??!! See võib tulla esimese spinniseeriaga,aga võib tulla ka alles 1000. spinniseeriaga.Selleks peaks selgeltnägija olema,et ette "tunnetada",millal see tuleb.
    Sa ei saa aru, kui tuleb 6-8 korda ära juba punane vms, siis sa ei saa uuesti punasele bettida. Ilmselgelt tuleb ju 9 korda ära. See ongi tunnetuse värk, sa ei taju seda.

  17. #157
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Rulett

    Cmon jätke einimene rahule selle teema võiks lukku panna!?

  18. #158
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    kõige lollim asi mida ma kuulnud olen, et majal on seepärast max piirang, et martingale "prod" edge ei saaks. Majal on max piirang ikka tulenevalt variatsioonist
    ma tulistan puusalt aga imo majal on piirang ikka sellepärast, et mingeid scamme ei aretata (mingid tüübid olid kunagi kaameraga filminud aga seal sai ka spinnimise alguses bette panna + lisaks on veel diilereid, kes suudavad teatud range visata)

  19. #159
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Sa ei saa aru, kui tuleb 6-8 korda ära juba punane vms, siis sa ei saa uuesti punasele bettida. Ilmselgelt tuleb ju 9 korda ära. See ongi tunnetuse värk, sa ei taju seda.
    LOL!!! Kuidas sa saad tunnetada,et peale 6-8 korda tuleb must??!! Tõenäosus iga spinnigaet tuleb kindel värv(punane või must) on peaaegu 50%. Kui aga võtta arvesse tervet spinniseeriat,siis vale värvi korral iga uue spinniga suureneb tõenäosus,et tuleb see õige värv.Kui 6-8 korda on juba üks värv tulnud,siis on VÄGA TÕENÄOLINE,et tuleb teine värv.Sel hetkel värvi vahetamisel ei ole kasulik ega loogiline.Ja sellist asja ei saa tunnetada!!! Vastasel korral oleks kasiinosid ei oleks,kuna selgeltnägjad,kes tunnetavad,on need tühjaks teinud.Ei tasu lolli mängida siin foorumis,see on igale arukale inimesele läbinähtav.

  20. #160
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    LOL!!! Kuidas sa saad tunnetada,et peale 6-8 korda tuleb must??!! Tõenäosus iga spinnigaet tuleb kindel värv(punane või must) on peaaegu 50%. Kui aga võtta arvesse tervet spinniseeriat,siis vale värvi korral iga uue spinniga suureneb tõenäosus,et tuleb see õige värv.Kui 6-8 korda on juba üks värv tulnud,siis on VÄGA TÕENÄOLINE,et tuleb teine värv.Sel hetkel värvi vahetamisel ei ole kasulik ega loogiline.Ja sellist asja ei saa tunnetada!!! Vastasel korral oleks kasiinosid ei oleks,kuna selgeltnägjad,kes tunnetavad,on need tühjaks teinud.Ei tasu lolli mängida siin foorumis,see on igale arukale inimesele läbinähtav.
    Ei tasu lolli mängida siin foorumis

Lehekülg 8, kokku 19 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES