Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 370

Teema: Rulett

Hübriidvaade

  1. #1
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Rulett

    Ma jäin mõtlema, et kui kasiinod annavad 150% first depot, kas siis martingalega see läbi mängida ning välja kanda tuleks +ev? Vahest loll küsimus, kuid pole kasiinomängudega ega ruletiga mingit pistmist teinud.

  2. #2

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Ma jäin mõtlema, et kui kasiinod annavad 150% first depot, kas siis martingalega see läbi mängida ning välja kanda tuleks +ev? Vahest loll küsimus, kuid pole kasiinomängudega ega ruletiga mingit pistmist teinud.
    seal on läbimängimise nõue ning see piir pannakse alati nii kõrgele kuni nende jaoks +EV.

    nt triol oli see 200% boonus just. Ma fo fun panin 20€ peale ning sain sellest 60, kuid peaksin 2000€ eest panustama, enne kui saan raha kätte. Kuna 4 promilli all meeldib tinistada ruletti, siis entertainment value poolest tegin selle cash ini sinna, kuid matemaatiliselt olen ma beat.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: Rulett

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Ma jäin mõtlema, et kui kasiinod annavad 150% first depot, kas siis martingalega see läbi mängida ning välja kanda tuleks +ev? Vahest loll küsimus, kuid pole kasiinomängudega ega ruletiga mingit pistmist teinud.
    Boonusel on läbimängimise nõuded ja väga tihti ruletis on need kõrgemad või üleüldse ei saa ruletis läbi mängida. Üldiselt boonuste andmisel kehtestateksi reeglid, et ikkagi muutub üritus -EVks. On ka erandeid muidugi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES