Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 370

Teema: Rulett

Niitvaade

  1. #10
    Bännitud
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    82

    Re: Rulett

    Sa pead ennast MENSA vms testide vääriliseks? Kui ei, siis mis tõeliselt intelligentsetest inimestest jutt sul? Või sa ei räägigi iseendast? Igastahes sa tuled mind ... nimetama, kuna postitasin 3-4 vms B. screenshotti siia või kuna küsisin, kas saaksin mängida Blackjacki Double Exposure versiooni ja ta lubas mul selleks tema isiklikke ressursse kasutada?Kui võidan saan kasumi endale, kui kaotan siis.... loomulik kadu. Kas mina ei võigi interneti kasiinos mängida?Ma olen küll käinud kasiinodes, kuid mulle on see meelelahutus, mitte elatusallikas, nagu hetkelgi. Kuigi ma arvan, et kui ma kuskil üldse hea olen, siis BJs. Või ei meeldi sulle see, et teise raha üpris suure tõenosusega maha mängin? Ok jätan kohe pooleli?!. Tänan olengi kasumis.

    Sina ei tunne mind ja mina sind, niiet khuzzz . Pealegi ma olen naisterahvas.


    Ja palju raha võib olla aga nagu sa arvatavasti tead, väga märkimisväärse summa kättesaamiseks on vaja kasutada laia inimgruppi ja aega, vastasel korral on pidu kiirelt läbi, samamoodi nagu reaalses kasiinos asi käib. Ja kui sa tahad kõk internetikasiinod läbi käia, siis tule jumal taevast appi, see võtaks samamoodi aega, et kõiki eraldi analüüsida ja leida lahendus. Sama tootja sama seeria platvormid on ja võivad olla aga ei pruugi olla samade valemite peal kasutusele antud. Selle viimase ma küsin järgi.

    Kui sul B-ga kana kitkuda jäta mind sellest välja. huzz
    Viimati muudetud Chloe poolt : 26.12.12 at 00:33 Põhjus: ----

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES