Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 60 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1199
  1. #121

    Re: TV-showd/seriaalid

    Deadwood on nagu Firefly, kuigi IMDB hinde põhja jääb üks teisele siiski alla ja ma pakun lampi, et ühe kordusi näeb kordi vähem. Reaalselt eksisteerinud karakterid olid siiski ainult ühes. Firefly fännid on nkn pühendumad, vaevalt 50% neist langeks välja peale küsimust "Kas see sari sulle tõesti meeldib?" ja veel 50% peale küsimust "Miks see sari sulle meeldib?"
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 15.01.13 at 19:56

  2. #122
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: TV-showd/seriaalid

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Alustasin ise lõpuks SoA vaatamist. Eelarvamus karvaste nahktagidega motomeeste vastu, takistas mind selle sarjaga alustamast. Pisut üle pingutamist on, karistamatud ja liiga badass vahepeal. Esimese hooaja lõpp oleks võinud ka mitte nii traagiline olla - samas tänu sellele saab suuremat hoogu juurde Jaxi idealistlik visioon klubist. Üldiselt, siiski tegemist väga hea sarjaga.

    Kuuldavasti viimane hooaeg oli päris hea. Kas (2,3,4) on läbivalt ka samal tasemel ?
    On, paremad isegi.

  3. #123

    Re: TV-showd/seriaalid

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey;489644[B
    ]Hakka potsataja sarju vaatama, seal on piisavalt mõttetult kirjutatud karakterid +näitlemine, et ei saa kedagi over-the-top olemises süüdistada[/B].
    millest sa räägid?
    ma avaldasin oma arvamust ühe sarja kohta, mis mul on ebamugav vaadata, thats it.
    Sorry, aga minu jaoks on mingi naiste ja suhete teema sarjas täiesti pointless, sest selle ümber on nii lihtne storyline kujundada ning end of the day ei ole mitte midagi uut päikese all.


    Sa vaata oma asju edasi ja tunne ennast erilise ning tähtsana. Ma teen oma.

  4. #124
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: TV-showd/seriaalid

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    millest sa räägid?
    ma avaldasin oma arvamust ühe sarja kohta, mis mul on ebamugav vaadata, thats it.
    Sorry, aga minu jaoks on mingi naiste ja suhete teema sarjas täiesti pointless, sest selle ümber on nii lihtne storyline kujundada ning end of the day ei ole mitte midagi uut päikese all.


    Sa vaata oma asju edasi ja tunne ennast erilise ning tähtsana. Ma teen oma.
    Potsataja sarjadest rääkisin tegelikult, aga see selleks.

    Mulle meeldivad ka meespeaosalistega sarjad rohkem reeglina, aga Homelandi kohta küll ei ütleks, et Danesi osatäitmine lihtsalt sisutäiteks kujundatud storyline on nagu enamikes teistes sarjades. Ainult ebamugav vaadata, sellega teine teema muidugi.

  5. #125
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: TV-showd/seriaalid

    Suits ja Parks and Recreation peale pausi jälle tagasi.

  6. #126
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: TV-showd/seriaalid

    Täna linastus The Following

    ( Click to show/hide )


    Traileri järgi veits klišee, aga väidetavalt pidavat olema üks kõige verisemaid seriaale, mis Usa vabalevis eales näidatud.
    Õhtul vaatan ise ka ära.

  7. #127

  8. #128
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: TV-showd/seriaalid


  9. #129

    Re: TV-showd/seriaalid

    imo mõlema viimase puhul sobib u paar esimest osa, siis läks veidi üheülbaliseks :(

    http://www.imdb.com/title/tt1798701/

    EI tea, kas keegi juba andnud. Ei ole küll üliexcited, aga enne magamaminekut selline mõnus vaatamine.

  10. #130
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: TV-showd/seriaalid

    Shamelessi 3. season päris kenasti alanud, Cali kõrval second best sari, mis praegu jookseb. Ükspäev vaatasin 2.5 meni uut hooaega ka veits, täitsa vaadatav isegi, kuigi Sheeni ajastuga võrrelda päris ei saa.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    imo mõlema viimase puhul sobib u paar esimest osa, siis läks veidi üheülbaliseks :(

    http://www.imdb.com/title/tt1798701/

    EI tea, kas keegi juba andnud. Ei ole küll üliexcited, aga enne magamaminekut selline mõnus vaatamine.
    Kirjutasid enne OTs, et õpid ja töötad täiskohaga. Lisaks tundud foorumis küllaltki aktiivne olevat, sai tookord peol korra trehvatud ning tagatipuks tundub, et vaatad veel päris palju tv-seriaale ka. Mitu tundi sul ööpäevas on? :D

  11. #131

    Re: TV-showd/seriaalid

    fyte.

    Me trehvasime peol aastavahetusel :D haha. võtsin vabaks!

    aga reaalsus on selline, et töögraafik on kokku lepitud sellisena, et 40 tunnist nädalas 30 kontoris, 10 siis n.ö. iseseisvalt. Ma eriline loengutes käia ei ole. Ei tunne selleks otsest vajadust ning saab kodus iseseisvalt ka hakkama + hoiab aega kokku. Sessi aeg on muidugi karm.

    + ma olen tegelikult julgelt 80% oma ärkveloleku ajast arvutis, sest töö arvutis, kool arvutis etc. vahepeal teen ka trenni ning nipet-näpet.

    Foorumis aktiivne alles n.ö. viimased kuu? ehk...
    Tööjuures on tööarvuti + kõrval läpakas, kus vahel siis n.ö. refreshin. Ma kirjutan ka üsnagi kiiresti, seega ei võta foorumis olek / kirjutamine erilist aega.

    Aga noh karm on. Ma olen eile kella 8st (38h and counting) hommikul üleval ning kindlasti julgelt 3-4-5h veel, sest paar tööasja vaja lõpetada. Aga kui pokkerit ei biidi ja soovid hästi elada, siis ei ole muud varianti. Valikute küsimus ning arvatavasti/loodetavasti toob tulevikus kasu.

    Sarju vaatan enamasti n.ö. muu tegevuse kõrvale, kui muusika üle viskab.

    edit: pluss ma olen oma n.ö. ülesannetes üsnagi n.ö. kiirete intervallidega. Õpin/teen tööasju 30 min tõsiselt, 30 min lebos jne.

    edit2: kui 1 kursusel käisin joomas ca 4 korda nädalas average, siis nüüd käisingi "õues mängimas" viimati aastavahetusel. enne seda oli november. Oma mõju ka püsisuhtel. teeb imesid ka suurimate joodikutega :)
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 22.01.13 at 19:40

  12. #132
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: TV-showd/seriaalid

    ( Click to show/hide )

    long story=bad story


    "Arrow" vajub ka suht ära juba imho, mis te arvate?
    esimesed osad olid nagu huvitavad, aga praegu kuidagi jube ruttu lahjaks jäänud.

    Eanin Shamelessi tõmbama, olen varem selle koguaeg 2silmavahele jätnud
    Viimati muudetud Poke poolt : 22.01.13 at 20:14

  13. #133

    Re: TV-showd/seriaalid

    :D

    Arrowil oli jah eelmine osa minu jaoks viimane. tho peategelase õde on nuts

  14. #134
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: TV-showd/seriaalid

    Arrow oli esimesed 3-4 osa uus ja huvitav imo. Siis tuli mad love story ja läks standard CW'ks ära.

    Shameless selle eest tekitab jätkuvalt tingling butterfly sensationit iga kord sellest hetkest kui download vajutada.

  15. #135
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: TV-showd/seriaalid

    Arrow oli esimesed 3-4 osa uus ja huvitav imo
    Sa vist pole dark nighti trioloogiat näind..

  16. #136
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: TV-showd/seriaalid

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Sa vist pole dark nighti trioloogiat näind..
    Seal pold selliseid kõhulihaseid tho.

  17. #137

    Re: TV-showd/seriaalid

    lol californicationi s06e02-s on see Johannes Urb. Eesti oma kutt imedemaal.

  18. #138
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: TV-showd/seriaalid

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    lol californicationi s06e02-s on see Johannes Urb. Eesti oma kutt imedemaal.
    "i need a gaygent"

  19. #139
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: TV-showd/seriaalid

    the following oli väga hea vaatamine!

  20. #140
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: TV-showd/seriaalid

    Spartacus S03E01

Lehekülg 7, kokku 60 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES