Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 80 EsimeneEsimene ... 1826272829303878 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 1595
  1. #541

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Btw, kuidas on vedelikku võimalik mõõta meetrites? Ühe pubi menüüd sirvides jäi silma, et mõningatel jookidel on tavapärase 0.33L; 0.5L asemel koguseks märgitud "1 meeter".
    Mul üks tuttav täispeaga vahel ostab tavapoest meetriga.Umbes nii ,et palun mulle meeter pudeleid ülemiselt riiulist.

  2. #542

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Maitsevahe on korralik, jah, 2kg kasuks. Ja suurel haugil ei ole viga midagi, kui õigesti valmistada. Kuigi parima lihaga on tõesti selline 2-3kg isend. Lõhelistel vastupidi, mida priskem ja raskem, seda rasvasem liha ja seda parema roa sellest saab.
    see valmistamise asi ongi.kalal peaks ikka kala maitset ka olema.mitte ainult maitseainete segu nö maitse.

  3. #543
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Kas mul on õigesti meeles, et sul on lapsed kellega koos elad Potsataja?

  4. #544

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    krt on varem meelde jäänu Potsataja postid PN foorumis, kus ta kurtis seda, et tööd pole ja majanduslangus võttis temalt töö. Ning ta oli maailma parim ja asendamatu müügimees. Et tervis sitt ja neerud streigivad. Siin nüüd selgub, et on tegemist kasiino sõltlasest alkohoolikuga, kelle katus vahel ära sõidab ja paneb ka MMA meestele tongi.

    Võibolla ei olegi majanduslangus tema olukorras süüdi.

  5. #545
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    no MMA vendadega võitlemine hakkab pika peale tervisele ka.

  6. #546

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    krt on varem meelde jäänu Potsataja postid PN foorumis, kus ta kurtis seda, et tööd pole ja majanduslangus võttis temalt töö. Ning ta oli maailma parim ja asendamatu müügimees. Et tervis sitt ja neerud streigivad. Siin nüüd selgub, et on tegemist kasiino sõltlasest alkohoolikuga, kelle katus vahel ära sõidab ja paneb ka MMA meestele tongi.

    Võibolla ei olegi majanduslangus tema olukorras süüdi.
    Killuke siit ja killuke sealt ja ongi tõde koos? Muidugi hea fantaasia korra võis mu kirjapandust midagi sellist välja lugeda küll.

    Kusjuures imelikul kombel olen mina millegipärast ranka jutust mitu korda hoopis midagi muud välja lugenud, kui tema kirja pani. Tõenäoliselt teiste puhul ka, aga ainult ranka on sellele tähelepanu pööranud.

  7. #547
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Keegi oskab öelda, kas Eestist on võimalik osta snuukeri kii-d?

    Netist saab tellida küll väga erinevaid aga ilma proovimata ei taha osta

  8. #548

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mulle meeldivad sellised kibeda v mõrkjad tugeva maitselised õlled. eesti omadest mu meelest ainult saku hele ja sass sellised, ülejäänud on magusad. v siis äärmisel juhul rock ka.
    Aga Pils? Eesti õlledest see ju selgelt tugevaima humala maitsega ja sestap ka enda üks lemmikõlusid.

    ( Click to show/hide )


    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Psühhiaater on tegelikult unelmate amet. Megalihtne erapraksist avada, järjekord on insta uksetaga. Pappi tuleb, mingit vastutust ei ole, midagi tegema ei pea.
    Paradoksaalselt on psühhiaater aga kõrgeima suitsiiditasemega elukutse, jäi see fakt meelde järgneva klipi lõpust:

    ( Click to show/hide )

  9. #549

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    solid source

  10. #550
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Imo natuke imelik, et eriti veel peale oppi anti tablettide näol. Minu mäletamist mööda pole mulle kunagi haiglas valuvaigisteid tablettide näol antud. Ikka tilgutisse või süstiga tagumikku. Nii peaks nad ka natuke vähem kahjulikud olema. Tõenäoliselt pidi Tramadol vms. olema, kangemaid nüüd vaevalt üldse tablettide näol olemas on.
    Kangemaid küll ja veel! Omal nahalgi järgi proovitud.

  11. #551
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Ülitilti ajab et eestis normaalseid kangemaid õllesid ei tehta. Ei jäägi midagi muud üle kui seda Hale koki kusevett juua või kalleid importõllesid (2€, 0,33l) osta.
    Varasemalt ikka tehti neid, aga nüüd on ainult Bock ja Bock, sekka mingi säästukange. Väga kehva sortiment ühesõnaga, kuigi turgu oleks.

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  12. #552
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    7,5 oli ka omal ajal minu lemmik.. mõnus veidi magusa mekiga...

  13. #553
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Oot, mis sellel alecoqi omal viga on? Täitsa ok maitse

  14. #554
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 454

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Viimasest ajast mäletan (õigemini tuletasin meelde) ma tarkuse teemal pühapeaval kirjapandud postitust, kuid kindlasti on sarnaseid ka varem olnud, kui "meri põlvini" on. Samas "nii" sõna oleks antud kontekstis imo siiski selline võimendus, mida ma ka täis peaga ei kasutaks.

    Ma olen küll ja küll mõelnud, et kas oleks mingi võimalus või tingimus, et ma täielikult oma elu hävitamise lõpetaks ja jõudnud järeldusele, et ei ole. Samas vähemalt tempot pidurdada saaks küll kõvasti. Samas eelviimane põhjaskäik 2003-2004 kestis alla aasta ja lõppes 2x keskmise palga jms. 2008 lõpuks olin kõik ise uuesti jälle ära rikkunud ja nüüd ma siis siis olen 4 aastat hiljem hasartmängusõltuvusest praktiliselt vabana, kuid alkohoolikuna. Samas alkoholismil ja hasartmängusõltuvusel on suur vahe, nimelt raha ei põleta siiski kogu aeg taskus ja summad, mida saab hakkama panna on piiratud.

    Ise mingi tegevusega klotsi kokku ajamise osas on aga lood kurvad. Selleks peab ikka 24/7 tegutsemistahet jms. olema. Mõne tegutsemistahtelise päevaga kuus ei tee s*ttagi ära. Lisaks on oma töö teinud ka need vastuseta saadetud CV-d ja luhtunud töövestlused. Samas, kui keegi aitaks hoo sisse lükata, siis võibki veerama jääda.

    Kusjuures, käed/jalad mul ka täitsa töötavad, kuigi päevast-päeva kastide vms. tõstmine oleks välistatud. Samas viimases töökohas kliendihaldurina tekkis vahel isegi küsimus, ehk peaks Berlingoga kauba vedamise eest listasu küsima. 45 kasti mahtus imo peale
    iga päev jood?

  15. #555
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Isiklikult meeldib mulle Saku Originaal, Tõmmu hiid ja Tuborg.

  16. #556
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    millisel aleksandril? ma olen aleksandrit viimased 5-6-7 aastat joonud aga imo on purgi ja vana pudeli aleksander praegu täispask. ainuke, mis kõlbab on see leedukate suure pudeli oma. praegu joon warsteinerit, imo päris hea?
    See suure keraamilise pudeli Alex on mulle täielikult vastunäidistatud.IMO ei tohiks müüa üldse sama margi õlut erinevates pakendites mis on nii erineva maitsega.
    BTW.Mis selle Smirnoffiga on.Peale igat väikest pidu Smirnoffiga on lakitud puitlaual hallid pitsirandid järgi mis enam kuidagi maha minna ei taha, teiste viinadega seda pole.Enne Smirnoffi joomist alati õllealused välja otsinud aga noh...

  17. #557
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Oot, mis sellel alecoqi omal viga on? Täitsa ok maitse
    Esimene pruul oli väga hea, teine oli juba kehvem ja viimane kord kui ostsin siis oli juba päris jama. Tundub, et esimesed satsid läksid kehvemini ja need paisati müüki hiljem. Lotot ei viitsi mängida ja parem ostan seda mille kvaliteet on kindel. (kasvõi premium, laeva pealt hea kastiga võtta).

  18. #558
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Esimene pruul oli väga hea, teine oli juba kehvem ja viimane kord kui ostsin siis oli juba päris jama. Tundub, et esimesed satsid läksid kehvemini ja need paisati müüki hiljem. Lotot ei viitsi mängida ja parem ostan seda mille kvaliteet on kindel. (kasvõi premium, laeva pealt hea kastiga võtta).
    proovisin ka alecoqi kanget, täielik solk ikka, parmuõlu. Ei suutnud pudelit lõpuni juua.

  19. #559

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Kuna siin on mõningaid õigusega seotud inimesi ja sarnaseid palveid ka varem läbi käinud, siis äkki keegi tahaks aidata lõputööd kirjutada riigihankeõiguse teemal (alateema võib ise välja pakkuda). Vaja netist materjal koguda, probleem leida ja kokku süstematiseerida-kirjutada. Kulud saavad heldelt hüvitet.

  20. #560
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2012
    Postitusi
    24

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Ega mõnel foorumlasel imeläbi ei juhtu olema kahedüüsilist värvipüstolit?
    Mõistagi laenaks seda mõneks päevaks raha eest, võin ka välja osta.
    E-bayst esimene tellimus läks aia taha ja nüüd on 10-15.p. shipping, aga on kiirkorras vaja paar tööd ära teha.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES