Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 80 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 1595
  1. #601
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Mingi kaks semi-tuntud lugu on jamh aint :D
    http://www.youtube.com/watch?v=oABEGc8Dus0
    http://www.youtube.com/watch?v=J9-Lwpgfd1E
    Eeldan, et ülejäänud muss ka hea.

  2. #602
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 481

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Lähipäevil õnnestub vist Reporteri teledebüüt ära teha (leidsid ka koha kus inimesi intervjueerida - kell kaks öösel Illusiooni ees). Nüüd tuleb ainult loota, et keegi suguvõsast seda vaatama ei juhtu.
    Been there, done that. Pole hullu midagi. Algul imelik, alates teisest päevas naerad kaasa ja edaspidi aastas korra käid üles otsimas ning irvitamas, kui hea killuvend ikka oled :)

  3. #603
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 481

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Keegi sellele peole läheb? http://www.piletilevi.ee/est/piletid...concert=117072
    Ma ei saa aru aint miks Rudimental esineb nii random kohas nagu parlament ja panoraam lol.
    Suht vähe infot hetkel seal kirjas veel, uus asi.
    See Parlament peamiselt russian pole w? Olen seal käinud mitu x, aga need korrad mälus olnud ja ei mäleta eriti. 2x visati välja ka kuna jäin magama ja teist x viisin kampsuni riietehoidu ja nahad tahtsid uuesti piletit mu käest, hakkasin vaidlema ja visati välja :/.
    Mis vene klubide vastu on? Ma klub777 olen käinud ühel peol (http://www.club777.ee/) ja sitaks kõva pidu oli, kindlasti lähen tagasi.

  4. #604
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Been there, done that. Pole hullu midagi. Algul imelik, alates teisest päevas naerad kaasa ja edaspidi aastas korra käid üles otsimas ning irvitamas, kui hea killuvend ikka oled :)
    aga kas sa oled siis paksu naisega seksinud?

  5. #605
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis vene klubide vastu on? Ma klub777 olen käinud ühel peol (http://www.club777.ee/) ja sitaks kõva pidu oli, kindlasti lähen tagasi.
    Polegi midagi, nvm. Huviprst.

  6. #606

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Keegi oskab öelda, kas Eestist on võimalik osta snuukeri kii-d?

    Netist saab tellida küll väga erinevaid aga ilma proovimata ei taha osta
    Vaata epf.ee foorumist. Seal see ostu/müügi foorum väga aktiivne pole aga lükka kuulutus üles. Piljardiekspert (Väike-Ameerikas asub) müüb neid ka, ainult ei tea palju neil kohapeal sees kiisi on. SG billiardis ka vb mingid kiid sees, though kontor asub Mäos.
    Mingi aeg müüs Kuulsaal ka...

    Kui asud Tallinnas, siis võib mängu teha kunagi?

    Ise sai kii ostetud UK-st. Sõbranna hakkas just jõuludeks koju tulema ja suht suvaliselt sai odavamat sorti variant ära ostetud ning talle saadetud. Parem kui need pajuoksad, mis enamikes kohtades...
    Kui kii-d ostad, siis küsi, mis ots ka seal peal by default on. Kui mingi tundmatu teema siis vaheta kindlasti ära.

  7. #607
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 481

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    aga kas sa oled siis paksu naisega seksinud?
    Aga sa üleüldse oled naisega seksinud?

  8. #608
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga sa üleüldse oled naisega seksinud?
    ainult paksuga

  9. #609

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Kas see paks ka teadvusel oli või kasutasid lihtsalt võimalust ära panna?

  10. #610
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    ainult paksuga
    ja arvad, et kaheksa harjutust õlale tehes saad lõpuks selle Barbie kätte?

  11. #611
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    ma ei tahagi barbiet, ma tahan normaalset naist
    ja ma ei treeni naiste pärast, ma treenin enda pärast

  12. #612
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
    Vaata epf.ee foorumist. Seal see ostu/müügi foorum väga aktiivne pole aga lükka kuulutus üles. Piljardiekspert (Väike-Ameerikas asub) müüb neid ka, ainult ei tea palju neil kohapeal sees kiisi on. SG billiardis ka vb mingid kiid sees, though kontor asub Mäos.
    Mingi aeg müüs Kuulsaal ka...

    Kui asud Tallinnas, siis võib mängu teha kunagi?

    Ise sai kii ostetud UK-st. Sõbranna hakkas just jõuludeks koju tulema ja suht suvaliselt sai odavamat sorti variant ära ostetud ning talle saadetud. Parem kui need pajuoksad, mis enamikes kohtades...
    Kui kii-d ostad, siis küsi, mis ots ka seal peal by default on. Kui mingi tundmatu teema siis vaheta kindlasti ära.
    Tänud infi eest, heameelega teeks mängu aga elan Tartus. Ega selle snuukeri harrastamisega siin on jah nii nagu ta on. Tartus 2 kohta pakuvad ainult seda võimalust. Tallinnas natuke parem ilmselt.
    Ühe sõbraga on saanud meeldivaks harjumuseks u 2 x nädalas kokku saada ja 2-4 tundi mängu teha olenevalt siis 3 v 4 võiduni. Ise eriti osav selles mängus ei ole, üliraske on aga UK-s elades jäi see pisik külge ja tõsine hasart ning võidutahe on sees :)

    Saalides pakutavad kii-d ajavad jah tõsiselt TILT-i, otsasid ei vahetata ja need pruuni pidemega avg baarikiid on liiga kerged samuti.

    Piljardieksperdis tundus küll valikut olema, eks pean uurima ja samas jäi Sportsdirect-i lehelt silma Selby kii, vist oli isegi 50% ALE-ga Eks otsasid peab ka lisaks tellima. Random pubiotsadega spinnida on suht lootusetu minu jaoks.

    Kui tihti ise käid mängimas ja palju best break on?

  13. #613
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    kepi paksu v kõhna vahet ei ole. aga kui sa kepid eesti v vene naist siis saad aru et vahe on.

  14. #614

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kepi paksu v kõhna vahet ei ole. aga kui sa kepid eesti v vene naist siis saad aru et vahe on.
    Oleneb ikka vene naisest ka. :D Aga muidu suht +1

  15. #615
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    keegi, kel tele2 ja tallinnas praegu - leviga kõik ok? mul juba pikemalt mingi error.

  16. #616

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tele 2 super, max pulgad, kesklinnas. Sul lennujaam blokib ära äkki, seal suurem terrorihirm.

  17. #617
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    krt mul pulkadega kõik ok, aga mobiil-id ei funka ja infotelefon maas vms. anomaalia

  18. #618
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Kellelgi mingeid vanu kineskooptelekaid, monitore, arvuteid jms pole üle mis teid aegade jooksul tilti on ajanud? Tuleks homme väike tildiravi teha ja veidi tehnikat ilutulestikuga õhku lasta...

  19. #619
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kepi paksu v kõhna vahet ei ole. aga kui sa kepid eesti v vene naist siis saad aru et vahe on.
    lol so true

  20. #620

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kellelgi mingeid vanu kineskooptelekaid, monitore, arvuteid jms pole üle mis teid aegade jooksul tilti on ajanud? Tuleks homme väike tildiravi teha ja veidi tehnikat ilutulestikuga õhku lasta...
    heh, graafikuid plz?

Lehekülg 31, kokku 80 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES