Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 61, kokku 80 EsimeneEsimene ... 1151596061626371 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 220, kokku 1595
  1. #1201

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Kindlasti mine menti ja kirjuta avaldus, noorena tundub selline tappasaamine ja andmine loomulik elu käik, aga tegelikult võib seesama käeluumurd sul eluaeg probleeme tekitada. Need andjad peaks kah vähemalt tingimisi saama, on meil teistel ohutum ringi liikuda. Meil ei ole mingi Sitsiilia 1910, kus politseid ei segata asjasse. Tsiviilhagiga saaks kindlasti raha, lambist pakuks 2500€? Ei tea seda teemat hästi.

  2. #1202
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    Räägi sellest peksu loost läheamlt, millest alguse sai jne. Ei tahaks küll uskuda, et niisama peksa said,
    juhul kui olid selle ära teeninud on küll väga vale kuskile menti joosta ja mingeid rahasid nõuda.
    k, bear with me, trükin vasaku käega, ei viitsi romaani kirj.
    tonicu suitsuruumis oli see tüüp mingi 40-aastase "karmi ilmega" tüübiga, nad hakkasid kohe huiama, väga kiirelt ütles see tüüp, et lähme õue, ma vastasin, et lähme.
    läksime siis kahekesi õue, ma ütlesin, et pane siis mulle molli, keerasin oma põse ette. midagi ei juhtunud läksime sisse tagasi, ta läks taha, ma ostsin endale eest baarist joogi, tiksusin mingi 15min seal leti ääres, siis hakati sulgema, läksin tonicust välja vasakule mingi 50m ja laks olin pikali, lihtsalt laksiti jalgadega, ei suutnud püsti tõusta.

  3. #1203

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Pättide vastu võid ju tsiviilhagi esitada, aga võimalus, et nad maksavad midagi on 5% ehk

  4. #1204

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Lol, tonicus pole tõesti raske peksa saada.

  5. #1205

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    obv kui ise enne ei löönud ja video tõestus olemas ja jorsid teada, saad nõuda kahjutasu luumurru eest + kui tööl ei saa käia või jääb miski tegemata tänu sellele veel pappi. lisaks võib vabalt sellistel troppidel varasemalt midagi all olla ja lükatakse aastakeseks istuma vms.

  6. #1206

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    Räägi sellest peksu loost läheamlt, millest alguse sai jne. Ei tahaks küll uskuda, et niisama peksa said, juhul kui olid selle ära teeninud on küll väga vale kuskile menti joosta ja mingeid rahasid nõuda.
    Maaslamaja pikaajaliseks jalgadega peksmiseks on mul küll võimatu mingit sobivat põhjust välja mõelda. Lisaks muidugi see kambaga ette hoiatamata lendstardist peale lendamine.

  7. #1207
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Tonicus käibki valdavalt kriminaalne seltskond. Endalegi seal tahetud nuga anda ,pmst mitte millegi eest.

  8. #1208
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    k, bear with me, trükin vasaku käega, ei viitsi romaani kirj.
    tonicu suitsuruumis oli see tüüp mingi 40-aastase "karmi ilmega" tüübiga, nad hakkasid kohe huiama, väga kiirelt ütles see tüüp, et lähme õue, ma vastasin, et lähme.
    läksime siis kahekesi õue, ma ütlesin, et pane siis mulle molli, keerasin oma põse ette. midagi ei juhtunud läksime sisse tagasi, ta läks taha, ma ostsin endale eest baarist joogi, tiksusin mingi 15min seal leti ääres, siis hakati sulgema, läksin tonicust välja vasakule mingi 50m ja laks olin pikali, lihtsalt laksiti jalgadega, ei suutnud püsti tõusta.
    Päris haige juhtum. Kindlasti esita politseisse avaldus, et need debiilikud ikka teenitud karistuse saaksid. Raskete kehavigastuste tekitamine pole naljaasi. Järgmine kord võivad nad kellegi surnuks peksta niimoodi.*
    Mõttetu targutamine, aga täis peaga juba seal esimeses faasis üritaks ALATI konflikti ennetada. Täiesti mõttetu on mingite neandertaalidega edasi jaurata. Omast kogemusest tean, paar korda olen isegi korralikult täis peaga kolki saanud.
    Viimati muudetud inward poolt : 24.12.12 at 15:43

  9. #1209
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    40-50 korda jalaga näkku ja peale seda suudad veel foorumis jutelda, tundub ebareaalne täiesti.

  10. #1210
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    oli ju jutt et 20-40 korda(algul 6 korda) ja et käed olid ees ja mõned tulid läbi

  11. #1211
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    40-50 korda jalaga näkku ja peale seda suudad veel foorumis jutelda, tundub ebareaalne täiesti.


    Jep, nüüdseks on see number juba kasvanud, arstid andsid ka oma osa. 40-50 korda juba sai jalaga järjest näkku.

  12. #1212
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Provotseerisid ka ju ise, poleks seda teinud oleks kuklapekiga piirdutud prolly. Mida jorris peaga kappidelt sa siis eeldasid, et patsutavad õlale ja kõik legit? lol

  13. #1213

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Peab ikka taseri sebima endale :D

  14. #1214
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 344

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    k, bear with me, trükin vasaku käega, ei viitsi romaani kirj.
    tonicu suitsuruumis oli see tüüp mingi 40-aastase "karmi ilmega" tüübiga, nad hakkasid kohe huiama, väga kiirelt ütles see tüüp, et lähme õue, ma vastasin, et lähme.
    läksime siis kahekesi õue, ma ütlesin, et pane siis mulle molli, keerasin oma põse ette. midagi ei juhtunud läksime sisse tagasi, ta läks taha, ma ostsin endale eest baarist joogi, tiksusin mingi 15min seal leti ääres, siis hakati sulgema, läksin tonicust välja vasakule mingi 50m ja laks olin pikali, lihtsalt laksiti jalgadega, ei suutnud püsti tõusta.
    Sellise suhtumisega tappa saamine ei ole üllatav. Eriti, kui suskida herilasepesas kaikaga.

  15. #1215
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sellise suhtumisega tappa saamine ei ole üllatav. Eriti, kui suskida herilasepesas kaikaga.
    This.
    Nüüd kui kogu lugu teada on, võib kindlalt öelda, et tegemist on sinu enda süüga, sest selline tulemus on suhteliselt vältimatu kui mingite kantpeadega paukuma hakata. Kui teine osapool ise agiteerib, on minu arvates on sellises olukorras täiesti okei "pussy" olla ja mitte provokatsioonidele alluda. Vahepeal tasub tervis eneseväärikusest siiski ette asetada. Tulevikus oled loodetavasti targem.

  16. #1216
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    See ei tähenda, et need ajuinvaliidid ei peaks karistust saama.

  17. #1217
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    See ei tähenda, et need ajuinvaliidid ei peaks karistust saama.
    Sanktsioon on peksjate suhtes minu silmis täiesti õigustatud, aga sellised olukorrad tasub eos ära hoida.

  18. #1218
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Väga palju kaklusi annab vältida küll kui oskad osavalt teemat kontrollida ,aga on teatuid juhtumeid kus vahet ple kui osav juttumees oled asi läheb käest.
    Ma arvates ennetav löök on alati parem kui ise esimesena saada.(seda juhul kui juba oled veendund ,et ei vingerda end sõnadega välja ).
    Vanasti sai Ratsu baaris käidu peale klubi ringi ...siis seal oli tihti mingi jama majas...suht masendav koht.
    Ühe korra lasti isegi püssist paar pauku keset tantsu platsi ,ja vapsee imelik ,et see meediasse ei jõudnud.


    Üldjuhul soovitan käia napsitamas ikka turvalistes kohtades ...klubid ja palju baarid on kus saab väga mõnusalt aega veeta ilma ,et jamasid tuleb :P.

  19. #1219

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    EestiAA, kui vana sa oled, et vanasti Ratsu baaris käisid? Mulle jäi mingi aeg (aasta+) tagasi mulje, et käid alles gümnaasiumis.

  20. #1220
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Tänapäeval läheb asi suht varakult käest noormeestel ,ei imestaks kui 16+a seal käis :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES