Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 80 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 1595
  1. #161
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Jah, aga €1000/€2000 on ju €200000 buyiniga ? dafuq ? ja nii palju inimesi seal mängimas ?

  2. #162
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Enetis, kui seal oli vana tarkvara, siis tihti jooksid €10/€20, €25/€50 lauad ja mitu tükki ning kõik lauad oli no cap. See tähedab, et reigi võtmisel cap puudus ja lauast võeti tihti mitusada euri reiki. Vot see oli sick, ja ei saanudki aru miks neid laudu eelistati. Vist rakebacki pärast, sest vägev ju, kui päevas mõni tuhat euri reiki maksad ja seal mõnikümmend protsenti tagasi saad.

    See oli mõni kuu tagasi.
    Räägib mees, kes reklaamis, et enetis saab sitaks palju rakebacki sest rake on nii suur...

  3. #163
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 345

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Räägib mees, kes reklaamis, et enetis saab sitaks palju rakebacki sest rake on nii suur...
    Ei ole mitte kunagi nii reklaaminud. Mõni tõestus palun.

  4. #164
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei ole mitte kunagi nii reklaaminud. Mõni tõestus palun.
    Mybad, võis tegelt Skype random mula olla.

  5. #165

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!



    See on masendav! 90% NLH millest 60/35/5 FR/SH/HU
    5.5bi minna ja siis 100bi difference käes!
    Eriti vinge on et ajan 200k vpp milestone taga, kust ca 30k vpp puudu ja hetkel NL50FR lasen 24laual ning bankroll on nibinnabin, kui pean alla liikuma siis pole tehtav, ootan põnevusega järgmist riverit!! :)

  6. #166
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Ma jooksen igas mängus mida ma ever mänginud olen alla, happens. Mõttetu kassida midagi mis pole sinu teha.

  7. #167

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Ma "kassisin" isegi siis, kui ma imekombel üle EV jooksin, ehk mis mõttes ma olen ma kõvasti vähem kaotanud kui oleks pidanud?

    Turkade puhul jooksen nkn mingi 1000+ BI alla EV, nende puhul on nkn parim lüke ennast kooma tõmmata ja siis mängida.

  8. #168
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Solid teooria.
    gg, gn

  9. #169

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma jooksen igas mängus mida ma ever mänginud olen alla, happens. Mõttetu kassida midagi mis pole sinu teha.
    Well vaata, sul on õigus, AGA kui sul jääb puudu ala 10k VPP 2600$ boonusest selletõttu, et sa jooksed sitasti, siis ajab ju kassima küll. Sest siis ma ei jookse alla ev ainult see osa mida ev joon näitab, vaid reaalselt 2$k+ lisaks, mis on pmst hetkel mu br.
    Kassima ajab see, et ma biidin mängu, ei tohiks ju küsimust olla? Aga kuna ma vb busto varsti (maksud vajavad maksmist jms) siis pean varsti hakkama reaalselt tööd otsima, (PS. Ma olen hariduseta ja invaliid - ei saa teha füüsilist tööd, tean, oma viga, aga mis teha...)
    Sitt lugu tean, loodan lihtsalt natukene paremat jooksu

    Next time kui halamis isu peal, postitan vastavasse teemasse, sorry kah

  10. #170
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Suht haige jooks paistab.. Aga kui biidid siis fuck job (ja pokerstars).

  11. #171

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Suht haige jooks paistab.. Aga kui biidid siis fuck job (ja pokerstars).
    tyty annan endast parima igaljuhul, vähemalt ei tilta suhtkoht üldse, kui suudan selle 200k milestone kätte saada peaks olema br piisav et lõpuks see jamps läbi mängida :P (never know ovb, tõenäosusel pole mälu)

  12. #172
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Pool miljonit kätt BE joosta ei ole kuskilt otsast loogiline minu jaoks...mõistan kui 100K kätt on BE aga nii joosta on päris ulme. Miljoni käe kohta jooksed 100BI alla Ev ,mis on umbes 100K käe kohta 10BI, mis on ma usun enamus mängijatel standard. Lihtsalt su graafikul avaldus see poole miljoni käe jooksul. Kuid kui vaadata asja teist poolt, siis EV järgi biidiksid 2bb/100, mida ei ole üldse palju. Ükskõik, mis limiiti ka ei mängi, tuleb vigu ilmselt mujalt otsida, kui lihtsalt halvast runist ainult.

  13. #173

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
    Pool miljonit kätt BE joosta ei ole kuskilt otsast loogiline minu jaoks...mõistan kui 100K kätt on BE aga nii joosta on päris ulme. Miljoni käe kohta jooksed 100BI alla Ev ,mis on umbes 100K käe kohta 10BI, mis on ma usun enamus mängijatel standard. Lihtsalt su graafikul avaldus see poole miljoni käe jooksul. Kuid kui vaadata asja teist poolt, siis EV järgi biidiksid 2bb/100, mida ei ole üldse palju. Ükskõik, mis limiiti ka ei mängi, tuleb vigu ilmselt mujalt otsida, kui lihtsalt halvast runist ainult.
    24-38 ( enamus siiski 24-32) laua kohta on 2bb soliidne tulemus imo :P + mängu kvaliteeti mõjutab ka kindlasti run, aga vähe, ei tilta palju
    3-9laual NL50SH

    ev 7bb/100... igati korralik tulemus ju?

  14. #174
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Ok arusaadav. Nagu aru saan mängid starsis ja kuskil veel aga lihtsalt laudade vähendamisele mõelnud ei ole for $$$? Või annab rakeback/kaudne rakeback rohkem raha tagasi kui eeldatav winrate tõus vähem laudu mängides?

  15. #175

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
    Ok arusaadav. Nagu aru saan mängid starsis ja kuskil veel aga lihtsalt laudade vähendamisele mõelnud ei ole for $$$? Või annab rakeback/kaudne rakeback rohkem raha tagasi kui eeldatav winrate tõus vähem laudu mängides?
    Well heameelega mängiks ainult SH mänge, kuna see mul ilmselgelt tugevaim, kuid ei saa hetkel riskida väikse volüümi (ei mängi eriti üle 6laua SH) ja sita jooksu jätkuga, seega masstabling FR way to go.
    Kui milestone käes, siis keskendud ainult SH edasi

    Edit: Hourly (ev mõtlen siin) on vast ligikaudu sama kui crushing (niivõrg/kuivõrd) SH 6laual + rb vs pisike winrate 24laual FR + rb(kaudne), seega ovb kasulikum oleks SH kuna vähem laudu ja areneb ka natukene, lõbusam kah, kuna edge suurem:P ning võimalus ülesse liikuda. breakeven/väikse winratega masstabling FR puudub võimalus ülesse liikuda, kuna sa ei arene.
    Hetkel aasta lõpuni shortterm tundub lihtsalt FR mõistlikum, kuna väiksem variatsioon (enamust horulyst moodustab rb)
    Viimati muudetud valgelendur poolt : 06.12.12 at 03:52

  16. #176

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Kas keegi minuga volüüümi andmis diilist ei ole huvitatud? Tahaks mingit motti, et karmilt kütta :P

  17. #177
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Meil Cypher0iga 150h prop atm, rohkem ei viitsinud panna, või paljust huvitatud oled. Ma hetkel 46h mänginud.
    Tööle ära atm ja nelja aeg tgsi, PM-i vms, võid meie pooli ka tulla ma usun.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 06.12.12 at 07:04

  18. #178

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Meil Cypher0iga 150h prop atm, rohkem ei viitsinud panna, või paljust huvitatud oled. Ma hetkel 46h mänginud.
    Tööle ära atm ja nelja aeg tgsi, PM-i vms, võid meie pooli ka tulla ma usun.
    Tõsiselt käid kusagil ajatööl ja lased peale seda 150 tundi pokkerit.Gl!

  19. #179

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Meil Cypher0iga 150h prop atm, rohkem ei viitsinud panna, või paljust huvitatud oled. Ma hetkel 46h mänginud.
    Tööle ära atm ja nelja aeg tgsi, PM-i vms, võid meie pooli ka tulla ma usun.
    kus töötad?

  20. #180
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    kus töötad?
    Mesinik on üldises plaanis.

Lehekülg 9, kokku 80 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES