Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 80 EsimeneEsimene ... 715161718192767 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 1595
  1. #321
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mis teha, kui ma olen pm kogu oma elu olnud targem, kui "Average Joe". Kogu oma elu jooksul olen nkn õppinud koos kahe endast targema tüübiga (naised va.), kellest üks on turumüüja ja teine Tartu abilinnapea. Praegu olen ma muidugi töötu töövõimetuspensnionär, kui see ei muuda siiski seda fakti, et sina Junken oled märkmisväärselt lollim, kui mina
    tuleb välja et sa pole midagi nii tark kui sa iga nurga peal oma sita ajamise eest peksa saad.

  2. #322
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!


  3. #323

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
    Olympsi live turkas.Üks vana kaotab panga ja tiltis, enne kaartide jagamist tõuseb püsti lükkab oma viimased nööbid sisse ja kõnnib minema.Läkski minema, tagasi ei tulnud ega midagi ei lausunud.Tema nööbid lähevad siis poti võitjale ehk panka jah ?
    Kahtlen selles.

    Eeldan, et diiler lihtsalt korjas ja segas eelmise/kaotatud jaotuse kaarte. Samalajal "tildivana" lihtsalt viskas chipid lauda. Mis peaks minu arvates minema automaatselt majale jotsiks. Enne kaartide jagamist asetavad mängijad ju small blind ja big blind. Pluss cashis siis straddle võimalus. Ei ole nii, et mingi vend paneb kuskil pimedalt 100€ ette sisse. Iga mängija ootab oma korda.

  4. #324
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    live turnas peab alati allinis olevad kaardid avama.

  5. #325

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Nii.
    Selline asi siis. Hakkasin just laadima oma läpparisse ühte pokkerituba aga viskab selle kuramuse EMTA lehe ette ja ei lase mul midagi teha. Loomulikult on mul see kuramuse 8888,8844 pandud. Milles asi? (kasutusel Windows 7)
    PS: Tegin oma vana läppari lahti ja seal laskis ilusti alla laadida. Aga sellega mure pole lahendatud. Vaja saada teise läpparisse see kuramuse pokkerituba. Oskab keegi midagi asjalikku öelda?
    Nii, ärkasin ja proovisin veel kord värske peaga ning volaa, korras.

  6. #326
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Kui juba teemaks tuli, siis keegi WWE ka jälgib? Tean, et enamus vist seal fake aga imo väga kaasahaarav show käib.
    Need speechid, mis seal enne "fighte" on ei aja sind oksele?

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    kusjuures tegin oma baka töö viktimoloogiast e ohvriks langemisest, seal on neid põhjuseid tegelt rohkem
    Loll saab kirikus ka peksa, simple as. On ka muidugi hulgaliselt erandeid, aga üldiselt on see ikkagi kuldreegel.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mis teha, kui ma olen pm kogu oma elu olnud targem, kui "Average Joe". Kogu oma elu jooksul olen nkn õppinud koos kahe endast targema tüübiga (naised va.), kellest üks on turumüüja ja teine Tartu abilinnapea. Praegu olen ma muidugi töötu töövõimetuspensnionär, kui see ei muuda siiski seda fakti, et sina Junken oled märkmisväärselt lollim, kui mina
    Junkenist oluliselt targem olemiseks ei pea väga tark olema just, või mis? See, et sa väidetavalt tark oled ei ole mingi näitaja. Ma ajan MEELETULT(ei ole väga shokeeriv ilmselt) sitta suust välja, aga millegi pärast ma ei ole kümneid kordi kümpi saanud. There's always a fine line ja kui sa seda üles ei leia, siis sa järelikult ei ole piisavalt tark.

    Sry, unustasin ära, et sa maal elad. Seal käivadki asjad vähe teisiti ju.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 10.12.12 at 09:14

  7. #327
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Need speechid, mis seal enne "fighte" on ei aja sind oksele?



    Loll saab kirikus ka peksa, simple as. On ka muidugi hulgaliselt erandeid, aga üldiselt on see ikkagi kuldreegel.



    Junkenist oluliselt targem olemiseks ei pea väga tark olema just, või mis? See, et sa väidetavalt tark oled ei ole mingi näitaja. Ma ajan MEELETULT(ei ole väga shokeeriv ilmselt) sitta suust välja, aga millegi pärast ma ei ole kümneid kordi kümpi saanud. There's always a fine line ja kui sa seda üles ei leia, siis sa järelikult ei ole piisavalt tark.

    Sry, unustasin ära, et sa maal elad. Seal käivadki asjad vähe teisiti ju.
    ooooh yes you do baby, aga las see jääb, ma ei viitsi vaielda :D

  8. #328
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    ooooh yes you do baby, aga las see jääb, ma ei viitsi vaielda :D
    Põhikooliharidusega kiilakas oss Siim Järva-Jaanist arvab ka, et ta ei ole tard...

    PS. ära kasuta võõrkeeli kui sa neid ei valda.

  9. #329

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!


  10. #330
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Awwww you. Ära papsi tho, lähen käin irl kellelegi ajudele nüüd.

  11. #331
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    poh et kõrgharidus aga nojah, ma lasen sul keskharidusega vennal siis mõelda, et mul on põhikooli haridus. Saad ka ennast targana tunda kunagi elus.

  12. #332

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Awwww you. Ära papsi tho, lähen käin irl kellelegi ajudele nüüd.
    tõlget?

  13. #333
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    foorum eriti gayks läinud kätte, treeningu teemas osad postitavad juba oma paljaid pilte. täitsa ull värk. gaypokker.

    spewmonkey, ma saan aru, et sa harjutad siin foorumis sitastiütlemise MM-ks, aga kas see anne sul sünnist saati või oled elus kunagi kellelegi hästi ka öelnud? sa ei pea nüüd mind kohe idioodiks sõimama, ma tean seda isegi.

  14. #334
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    tõlget?
    Ära põe vms.. :D

  15. #335

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    foorum eriti gayks läinud kätte, treeningu teemas osad postitavad juba oma paljaid pilte. täitsa ull värk. gaypokker.
    ranka hakka juba domeene regama.
    www.pokkeripeded.com
    www.pedeprod.com

  16. #336

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Need speechid, mis seal enne "fighte" on ei aja sind oksele?


    Junkenist oluliselt targem olemiseks ei pea väga tark olema just, või mis? See, et sa väidetavalt tark oled ei ole mingi näitaja. Ma ajan MEELETULT(ei ole väga shokeeriv ilmselt) sitta suust välja, aga millegi pärast ma ei ole kümneid kordi kümpi saanud. There's always a fine line ja kui sa seda üles ei leia, siis sa järelikult ei ole piisavalt tark.

    Sry, unustasin ära, et sa maal elad. Seal käivadki asjad vähe teisiti ju.
    Tegelikult on asi sinise silma või hullemaga lõppenud kolmel korral, neist kahel juhul täiskasvanueas. Ühel juhul oli tegu uue aasta hommikuga, kui 3+3 venelast Kalamajas peale lendasid ja teisel juhul lendas väikest viisi allilmategelane lendstardist otse klubi tantsupõrandal peale, kuna ma olin tema vastu sõbra kasuks politseis tunnistusi andnud.

    Maal on imo elu rahulikum kui linnas.

  17. #337

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Maal on imo elu rahulikum kui linnas.
    Aga selle eest värvikirevam

  18. #338
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Vennal võib päris valus olla, on netis kvalifitseerunud, esimese käega floppab nutsi ja ikka tõmmatakse ära :D algab 49 minutil.
    http://www.pokertube.com/videos/part...p.1?playNext=1

  19. #339

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Aga selle eest värvikirevam
    ( Click to show/hide )
    Samal ajal linnas:

    ( Click to show/hide )

  20. #340

    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Kuule potsataja, tee well ära, küsimusi oleks paljudel ja tundub, et sulle meeldiks ka vastata.

Lehekülg 17, kokku 80 EsimeneEsimene ... 715161718192767 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES