Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 14, kokku 14
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Exclamation 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel


    Alates 2013. aasta 1. jaanuarist lõpetab PokkeriProd.com pokkeriportaal koostöö pokkeritubade, kasiinode ja kihlveokontoritega, mis ei oma Eesti kaughasartmängu tegevusluba.

    Selle tulemusena eemaldatakse detsembri jooksul PokkeriProd.com portaali vastutuses olevate domeenide ja alamdomeenide* avalehekülgedelt viited tegevusluba mitte omavate operaatorite lehekülgedele. Alles jäävad ainult «ajaloolised» viited arhiveeritud artiklitest postitustes ja foorumi teemades.

    Erandiks on pokkeritubade foorumi teemad, mis hetkel jäävad viitama antud teemale, et hõlbustada kasutajate navigeerimist ja leidmaks võimalikult kiirelt soovitud teema. Tulevikus ei ole välistatud ka nende eemaldamine.


    Muudatus jõustub 1. jaanuaril 2013. aastal. Alates 1. detsembrist 2012. a. ei ilmu PokkeriProd.com leheküljele mitte ühtegi viidet tegevusluba mitte omavale pokkeritoale v.a. juhtudel, kui seda ei saa muudmoodi teha (näiteks: viide videole või sundviide allikale). Ükski viide litsentsi mitteomavale operaatorile ei sisalda affiliate linki vaid on nn. puhas viide.


    Leiame, et antud samm on PokkeriProd.com pikemat perspektiivi silmas pidades vältimatu. Ühtlasi vähendab see «spämmi» ja kasutu informatsiooni osakaalu. Soovime nii avaldada oma heakskiitu pokkeritubadele, kes on andnud panuse Eesti pokkerisse ja hankinud omale tegevusloa.


    Mängijatele, kes mängivad litsentseerimata pokkeritoas läbi meie viidete, ei paku me alates 1. jaanuarist garantiid, klienditeenindust jms. Edaspidi tegelevad sellega pokkeritoad või vahendajad ise. Kui antud muudatus teile ei sobi, on teil aega kanda oma rahad välja enne 1. jaanuari 2013. aastal.


    * PokkeriProd.com vastutusse kuuluvad järgnevad põhi – ja alamdomeenid:



    rakeback.pokkeriprod.com kuulub www.rakebackengine.com vastutusse ja hetkel on veel lahtine, mis selle alamdomeeniga täpsemalt toimuma hakkab. Anname teada, kui on rohkem informatsiooni.

    Pokkeriprod Turniiripokkeri Klubi


    Kuna PokkeriProd Turniiripokkeri Klubis pole arvestatavat klubilist tegevust pikalt toimunud ja liikmeskond pärast 2011. aasta ETPF sundliikmemaksu kehtestamist kahanes Eesti suurimalt klubilt väiksemaks (67 liikmelt kolmele), siis alates 1. jaanuar 2013. PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi seiskab oma töö.


    Klubi jääb alles, aga uusi liikmeid vastu ei võeta ning kõikide praeguste liikmete (3 liiget) klubiline kuuluvus peatatakse. Seega peavad kõik praegused liikmed otsima endale uue koduklubi, kui soovivad jätkata ETPF’i koosseisus. Samuti loobub Pokkeriprod Turniirpokkeri Klubi kohast ETPF’i juhatuses.

    Kõik PokkeriProd.com foorumi klubi «külalisliikmed» (märgitud profiilis «Klubi Liige» ja PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi alafoorum jäävad alles.

    Praeguseks puudub täielik informatsioon ja selle saamisel edastama info PokkeriPRod.com foorumi «Pokkeriprod Turniiripokkeri Klubi» alafoorumisse.

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Kas see muudatus tuligi sellest, mida sa kuskil teemas vihjasid, et portaalide tasemel käib mingi lobbytöö ja ei saanud täpsemalt rääkida vms?

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Ja kui jah, siis kui tugev surve oli ja kuidas protsess välja nägi?

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Jörgen - kui vastus oleks «jah», kas sa siis tõesti arvad, et ma kirjutaks ja detailselt?

    Niipalju võin öelda, et meie portaalil ei ole olnud ühtegi probleemi, kuna meil ei ole bännereid, ega nii suuri promosid ning survestanud ei ole mind mitte keegi. Seaduse mõttes ei ole erilist vahet, kas pokkeriportaalis ripub litsentsi/tegevusluba omava või mitte omava pokkeritoa bänner/promotekst.

    Ülejäänud on esimeses postituses kirjas, mida ma võin ka täiendada. Kuna meie külastajatest valdav enamus mängib siiski litsentsi omavates pokkeritubades, siis muude pokkeritubade promod jäävad kaugeks. See on autorite aja raiskamine ja põhimõtteliselt sisutühjade tekstide tootmine, mida võib isegi kutsuda spämmiks või siis kasutuks informatsiooniks. Sama lingi kogumike ja muu sellisega. Parem tuua lugejateni see, mis neid ka reaalselt huvitab.

    Pokkeritubade puhul niipalju, et kõik tegevusluba omavad pokkeritoad on mängijale turvalised ja suurte probleemide korral saavad alati abi. Selliseid postitusi «Triobet sulges konto, konfiskeeris €20 000 ja ei vasta meilidele» või «Olympic-Online cashout venib juba 2 nädalat, klienditugi tumm» vms. leiduma ei hakka, aga paraku Eestis litsentseerimata saitide kohta leidub selliseid teemasid maailma suurimates pokkerifoorumites. See on meile väga tähtis, et nii hoida, parandada ja tõsta meie mainet.

    Kolmandaks, mis jääb mu isiklikuks arvamuseks, olen ma viimased 6-7 kuud olnud väga palju pokkeritubade köögipoolel. Olen näinud, kuidas inimesed töötavad, näevad vaeva, uurivad ja puurivad, et pakkuda oma klientidele parimat teenust. Makstes selle eest vastavat hinda: litsentsid, tööjõud, maksud jne. ja seda, et pakkuda eestlastele legaalsel viisil pokkerit.

    Samas kõrval suvaline mitte litsentsiomav pokkerituba ja selle omanikud ei tea, mis asi või kus asub riik nimega «Estonia» ning pistavad ikka omale päris palju raha tasku, ja seda tänu sellele, et minusugused rahaahnusest neid promovad ja nende «parasiitliku» äriskeemi toetavad.

    Ma arvan, et kui elus sellised etapid läbi teha (olla mõlemal pool) siis näed olukorda hoopis objektiivsemalt ja oskad võtta tunduvalt parema otsuse vastu.

    Lõpetuseks - ükski otsus seoses pokkeritubadega ei mõjuta mitte ühtegi mängijat v.a. klienditeenindus ja rahade garanteerimise osa. Kes tahab, see saab ja võib mängida edasi saidil, mis ei oma Eesti tegevusluba.

  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jörgen - kui vastus oleks «jah», kas sa siis tõesti arvad, et ma kirjutaks ja detailselt?

    Niipalju võin öelda, et meie portaalil ei ole olnud ühtegi probleemi, kuna meil ei ole bännereid, ega nii suuri promosid ning survestanud ei ole mind mitte keegi. Seaduse mõttes ei ole erilist vahet, kas pokkeriportaalis ripub litsentsi/tegevusluba omava või mitte omava pokkeritoa bänner/promotekst.

    Ülejäänud on esimeses postituses kirjas, mida ma võin ka täiendada. Kuna meie külastajatest valdav enamus mängib siiski litsentsi omavates pokkeritubades, siis muude pokkeritubade promod jäävad kaugeks. See on autorite aja raiskamine ja põhimõtteliselt sisutühjade tekstide tootmine, mida võib isegi kutsuda spämmiks või siis kasutuks informatsiooniks. Sama lingi kogumike ja muu sellisega. Parem tuua lugejateni see, mis neid ka reaalselt huvitab.

    Pokkeritubade puhul niipalju, et kõik tegevusluba omavad pokkeritoad on mängijale turvalised ja suurte probleemide korral saavad alati abi. Selliseid postitusi «Triobet sulges konto, konfiskeeris €20 000 ja ei vasta meilidele» või «Olympic-Online cashout venib juba 2 nädalat, klienditugi tumm» vms. leiduma ei hakka, aga paraku Eestis litsentseerimata saitide kohta leidub selliseid teemasid maailma suurimates pokkerifoorumites. See on meile väga tähtis, et nii hoida, parandada ja tõsta meie mainet.

    Kolmandaks, mis jääb mu isiklikuks arvamuseks, olen ma viimased 6-7 kuud olnud väga palju pokkeritubade köögipoolel. Olen näinud, kuidas inimesed töötavad, näevad vaeva, uurivad ja puurivad, et pakkuda oma klientidele parimat teenust. Makstes selle eest vastavat hinda: litsentsid, tööjõud, maksud jne. ja seda, et pakkuda eestlastele legaalsel viisil pokkerit.

    Samas kõrval suvaline mitte litsentsiomav pokkerituba ja selle omanikud ei tea, mis asi või kus asub riik nimega «Estonia» ning pistavad ikka omale päris palju raha tasku, ja seda tänu sellele, et minusugused rahaahnusest neid promovad ja nende «parasiitliku» äriskeemi toetavad.

    Ma arvan, et kui elus sellised etapid läbi teha (olla mõlemal pool) siis näed olukorda hoopis objektiivsemalt ja oskad võtta tunduvalt parema otsuse vastu.

    Lõpetuseks - ükski otsus seoses pokkeritubadega ei mõjuta mitte ühtegi mängijat v.a. klienditeenindus ja rahade garanteerimise osa. Kes tahab, see saab ja võib mängida edasi saidil, mis ei oma Eesti tegevusluba.

    Ei, ma ei mõelnud üldse nii dramatailiselt ja obv, isgei kui jah, siis ei ootaks mingit rämedalt pikka sisedialoogi kokkuvõtet.
    Lihtsalt jäi meelde, et sa kuskil teemas mainisid, et portaalide teemal käib mingi protsess ja ei saa veel kommenteerida.
    Iseesnesest loogiline samm, aga tahtsin lihtsalt teada, kas see ongi see, või äkki toimub veel midagi huvitavat, sest see praegune EMTA block on suhteliselt fail õnneks ja ei imestaks, kui mingi muu jura kallal töötamine käiks, sest üsna vaikne on olnud ju.

  6. #6

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Ranka, esimeses lõigus on väike oxymoron sul. Kihlveokontoritele ei antagi Eestis kaughasartmängu tegevuslube :) Targutamise mõttes siis.

  7. #7
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    ei tea, kas see on õige koht selle väljaütlemiseks, aga 2013 aastal ootan foorumis rohkem Freaky Jasoni sõnavõtte.

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ei tea, kas see on õige koht selle väljaütlemiseks, aga 2013 aastal ootan foorumis rohkem Freaky Jasoni sõnavõtte.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Tsitaat Algselt postitas whippit Vaata postitust
    Ranka, esimeses lõigus on väike oxymoron sul. Kihlveokontoritele ei antagi Eestis kaughasartmängu tegevuslube :) Targutamise mõttes siis.

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Saad Muchos Poker kivi ka siis kaelast ära või.Nöör kaela vist päris ära painutanud juba.

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Saad Muchos Poker kivi ka siis kaelast ära või.Nöör kaela vist päris ära painutanud juba.
    Mulle tundub, et Muchos on 2012 aasta pokkerimaastiku suurim FAIL. Suur kära ja müra oli selle ümber, kuid reaalselt vist on järel sellest vaid pisike puuksu lõhn :( Pole parastaja tüüp ja tegelikult on sellest kahju, et see ei läinud nii tööle nagu ässad ilmselt plaanisid. Nüüd kui 2013 Ranka ka kaabut lehvitab, siis njah :(

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    Mulle tundub, et Muchos on 2012 aasta pokkerimaastiku suurim FAIL. Suur kära ja müra oli selle ümber, kuid reaalselt vist on järel sellest vaid pisike puuksu lõhn :( Pole parastaja tüüp ja tegelikult on sellest kahju, et see ei läinud nii tööle nagu ässad ilmselt plaanisid. Nüüd kui 2013 Ranka ka kaabut lehvitab, siis njah :(
    Täiestiiiiii nõus!

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    Mulle tundub, et Muchos on 2012 aasta pokkerimaastiku suurim FAIL. Suur kära ja müra oli selle ümber, kuid reaalselt vist on järel sellest vaid pisike puuksu lõhn :( Pole parastaja tüüp ja tegelikult on sellest kahju, et see ei läinud nii tööle nagu ässad ilmselt plaanisid. Nüüd kui 2013 Ranka ka kaabut lehvitab, siis njah :(
    Täpsustaksin.

    Idee oli hea, ja see läks käima vägagi hästi. Eesti litsentsi omades oleks ta reigi näitajatelt tõenäoliselt turul teine tuba. Pärast PIViga lahku minemist muutus mõndagi ja ei oska öelda, kui hästi või halvasti neil nüüd läheb, aga kindlasti kukkus aktiivsust oma jagu.

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 2013. aasta muudatused PokkeriProd.com veebilehel

    Ranka, muudatusi pole mõtet teha, 21.12 on niikuinii maailmalõpp.
    Võtan isegi selle nädala jooksul kõvad laenud selga ja soovitan kõigile sama!


    E: Stake teemasi hakkan ka tegema!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES