Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 39

Teema: Tartu Olympic

  1. #1
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2012
    Postitusi
    24

    Tartu Olympic

    Tahaks hakata Live pokkerit mängima ja tänane Tartu Olympicu 22€ + 1 rebuy anytime tundub täitsa lahe, aga kuna kogemus puudub uuriks tagamaid.

    Kuidas on Tartu tase? Milline mängustiil annaks eelise, kas kinnisem, fishisem?
    On keegi äkki ise täna siit minemas, kes võiks turniiri jooksul paar õpetussõna anda?

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Tartu Olympic

    tase on metsik ja muidu ilmselt teema ka olemas tartu kohta

  3. #3
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Tartu Olympic

    Kui kaotad siis lükka laud ümber. Saad raha tagasi.

  4. #4
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2012
    Postitusi
    24

    Re: Tartu Olympic

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    tase on metsik ja muidu ilmselt teema ka olemas tartu kohta

    Otsisin pikalt, aga mitte ei leidnud

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Tartu Olympic

    ok, ilmselt pani ranka teema lukku, sest huh, seal saadi pmst odaga kõrva ja zetoonidega silmaauku jne. Lauad ümber jms jura.

  6. #6

    Re: Tartu Olympic

    no money in tartu everyone's solid and playing K6o.

  7. #7

    Re: Tartu Olympic

    Tsitaat Algselt postitas mallikas Vaata postitust
    Tahaks hakata Live pokkerit mängima ja tänane Tartu Olympicu 22€ + 1 rebuy anytime tundub täitsa lahe, aga kuna kogemus puudub uuriks tagamaid.

    Kuidas on Tartu tase? Milline mängustiil annaks eelise, kas kinnisem, fishisem?
    On keegi äkki ise täna siit minemas, kes võiks turniiri jooksul paar õpetussõna anda?
    Ära mõtle üle, lihtsalt mine kohale ja mängi.

  8. #8
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Tartu Olympic

    tartus nitiring, mängi LAG, see toidab alati

  9. #9
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2012
    Postitusi
    24

    Re: Tartu Olympic

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Ära mõtle üle, lihtsalt mine kohale ja mängi.

    TY.

    Keegi muidu ise ei ole täna minemas?

  10. #10

    Re: Tartu Olympic

    Ma võin 100% kihla vedada, et seal on venelane Artur
    20 korda vast ise käinud ja kordagi pole Artur puudunud.

  11. #11
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Tartu Olympic

    Mina mõtlen täna LIVE comebacki teha küll.
    Aga on seal endiselt 1h late buy-in võimalus? Kella seitsmeks päris ei jõuaks enam...

  12. #12
    Räme Fish
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    6

    Re: Tartu Olympic

    Supernova, käi veel paar korda mängimas, siis saad vb teada, et siiani oled vales elanud. Ta nimi on artjom :D
    Mis puutub tasemesse, siis see on päris mängitav. Palju uut verd on sügisega juurde tulnud. Eelmine aasta samal ajal leidsid ennast üsna tõenäoliselt "arturi" ja kotletase suguste rexidega blindide nitfestil, aga nüüd on seal vaba vett piisavalt.
    Turniirivalik on +1, sest muarust on see üks paremaid valikuid tartu olympsis.
    (late reg on 1,5h, vissssst)
    Gl!

  13. #13

    Re: Tartu Olympic

    Ma arvan, et 22€sele turniirile minnes pole vaja researchi teha, sest enamus võtavad seda väikse gämboolina, mille kõrvale käib sümboolne õlu või hardcore rummipralle.

    Kui sa kavatsed Oly turnadega raha teenima hakata, siis pigem mine tööle :)

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Tartu Olympic

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ok, ilmselt pani ranka teema lukku, sest huh, seal saadi pmst odaga kõrva ja zetoonidega silmaauku jne. Lauad ümber jms jura.
    Mäletan ka mingit hägust Tartu foorumi teemat või selle lähedast, aga praegu ei suuda ka mäletada, millist mõtlesin.

    Leidsin järgnevad:
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...Pokker-Trehvis
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ega-kell-19-00

  15. #15

    Re: Tartu Olympic

    Pokernewsis on Tartu Olympicu teema, PPs ei tohiks olla

  16. #16

    Re: Tartu Olympic

    mulle tartus meeldib, toredad inimesed ja pole veel kannaga kuklasse või põlvega kõhtu antud.
    10eur turnal kütad nuppe ja agrotsed nagu hälvik, paari tunni pärast cashis saad labidaga valuet selle eest. need mõned korrad, kui seal cashis käinud olen, pole veel suutnud miinusesse jääda.....see muidugi mix hiiterist ja sellest, et lauas on kindlasti mõni tegelane, kel omaha reeglitest täit ülevaadet pole.

  17. #17

    Re: Tartu Olympic

    Infoks niipalju, et cashgame jookseb pea iga reede, 70% tõenäosusega ka laupäeviti. Teistel päevadel on suht kuiv. Cashi saab käima lükata vähemalt nelja mängijaga.

    Blindid 1-1, min buyin 50€, max 300€.
    Mängud: NLHE ,PLO, NL crazy pineapple.

    Kuu lõpus toimub 70-110€-se buyiniga Monthly Special (reedeti), mis väga populaarne tartlaste seas (20-30 mängijat)

  18. #18

    Re: Tartu Olympic

    Käisin täna seal. Meenuvad pärlid: turnal 4 bb deep UTG limpfoldimine, cashis A92 flopil KT-ga AI call(0 runner flushdrawd ka), ühesõnaga same shit, different day.Omamoodi oli ka see, et kui turnal u 15 inimest alles oli, siis suur chipleader läks ära mingiks ajaks, aga ei tulnudki ennem turna lõppu tagasi, kuid jõudis "heads upi" ja sai teise koha.
    Viimati muudetud Chevy poolt : 08.12.12 at 09:43

  19. #19
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia, Estonia
    Postitusi
    58

    Re: Tartu Olympic

    Tsitaat Algselt postitas Chevy Vaata postitust
    Käisin täna seal. Meenuvad pärlid: turnal 4 bb deep UTG limpfoldimine, cashis A92 flopil KT-ga AI call(0 runner flushdrawd ka), ühesõnaga same shit, different day.Omamoodi oli ka see, et kui turnal u 15 inimest alles oli, siis suur chipleader läks ära mingiks ajaks, aga ei tulnudki ennem turna lõppu tagasi, kuid jõudis "heads upi" ja sai teise koha.
    Olen ka ise mōningad mängud Tartu Olympicus teinud. Tase jaguneb umbes selliselt, 50% kes regulaarselt kohal käivad ja on mängu pōhitōed omale selgeks teinud. Ylejäänud 50% kes käivad odava ōlu pärast, ootavad bussi, sōpra vms. Olen korduvalt saanud all-in calle any-2 kaartidega ja kui jaotuse lōpus kysida, et miks callisid, on tulnud vastus stiilis, "ma nagunii pean kohe jooma minema", "mul buss tuleb" jne.
    Yldiselt on seltskond lōbus, turniiride buy-in madal ja kui huvi livega tutvust teha, siis kindlasti soovitan.

  20. #20

    Re: Tartu Olympic

    kuldseim põhjendus, mida kuuleb tlnas ja tartus ka - "ma arvan, et mul on 2 vaba kaarti, callin su all ini ära"

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES