Jaanuaris algab PokkeriProd.com foorumis võistlus, mille eesmärgiks on motiveerida kasutajaid pokkerit mängima. Peaauhinnaks on nädala suurturniiri pileti.

Võistlus kestab 1. jaanuar 00:00 – 31. jaanuar 23:59 (Eesti aja järgi). Iga osaleja peab tasuma 50 euro suuruse osalustasu, mis talle tagastatakse, kui ta on kuu aja vältel mänginud vähemalt 120 tundi netipokkerit.
Mängijate osalustasu (50€), kes eesmärki ei täida, jagatakse kõikide osalejate vahel, kes selle täitsid. Lisaks võidab osaleja, kes kogub kuu vältel kõige rohkem tunde, nädala suuturniiri pileti.

Pilet tuleb kasutada ära veebruari kuu jooksul ja 20% kogu kasumist jaotub võrdselt kõigi võistluses osalejate vahel. Kasumit ei pea jagama, kui see on väiksem kui $999 ning kasum arvutatakse valemiga: kogu_võit – turniiri_pilet.


Mängija peab välima järgnevate turniiride hulgast:


  • Olympic-Online: 20:00 $215 sisseostuga $200 000 Sunday Special
  • Triobet: 21:30 €215 osalustasuga €75 000 GTD
  • PokerStars: 18:00 $215 osalutasuga Sunday Warm-Up või Sunday Million
  • Paf: 19:00 $200 osalustasuga ChampionChip $150 000 GTD


Registreerumine

€50 suurune osalustasu tuleb kanda järgmisele pangakontole:
10010337038013 RAINER ROOMET (SEB).

Selgitusse märkida: Jaanuari 120 tunni võistlus ning lisada juurde oma foorumi kasutajanimi. Kindlasti pärast kande sooritamist lisada kommentaar siia teemasse.

Osalejaks loetakse mängijat, kelle raha on jõudnud minu kontole hiljemalt 31. detsember 23:59. Võistluselt saab maha registreerida, kui vastava sisuline kommentaar või kiri (foorumi PM) on saadetud hiljemalt 31. detsember 23:59 foorumi aja järgi.

Probleemid/Kahtlused

Kõikide probleemide, kahtluste ja vaidluste korral olen kohtunikuks mina. Kui peaks juhtuma keset võistlust võistlejal midagi, mis ei saa jätkata tal osalemist ja soovib raha tagasi, siis võidakse küsida ka teiste võistlejate arvamust.

Näiteks: osaleja kukub, murrab jalaluu ja on kolm nädalat ilma kvaliteetse internetita, aga siiski viimane otsus jääb minule.

Tulemused

Kõik osalejad peavad hiljemalt 1. veebruar 23:59 postitama siia teemasse tõestuse oma tulemustest. Piisab HEM või PT3 screenshotist või mõnest muust usaldusväärsest allikast. Kahtluste korral olen kohtunikuks mina. Mängija, kes seda ei tee, eemaldatakse võistluselt.

Tulemusi võib postitada ka jooksvalt või siis kui saab 120 tundi pokkerit täis. Sel juhul kantakse raha tagasi ja samale pangakontole, kust see laekus.

Võitja

Mängija, kes jaanuaris mängib kõige rohkem tunde pokkerit saab omale nädala suurturniiri pileti, mis tuleb kasutada ära veebruari kuu jooksul. Kui seda ei tehta siis mängija kaotab õiguse piletile. Võistluse võitja peab avalikustama siin teemas kuupäeva ja mis turniiri täpselt mängib ning lisama oma kasutajanime.

Kui turniirilt osa ei võta või kui võidab $1000 või rohkem kasumit ning sellest 20% ei tagasta siis on meil õigus lisada mängija foorumi petturite nimekirja.

Kui antud tingimused ei sobi, siis palun ära võta võistlusest osa!

Osalejate nimekiri:


  1. ranka
  2. Tarq666
  3. qbj0hn
  4. pumper
  5. mislinn
  6. majandaja
  7. virukun
  8. ingvar78
  9. priidix
  10. noborder
  11. owner88
  12. Cypher0
  13. ger77