Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 166, kokku 178 EsimeneEsimene ... 66116156164165166167168176 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 301 kuni 3 320, kokku 3547
  1. #3301
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Nii, proovin siis nl25 jälle. Alustan BR 1973€, kui peaks langema 1500 peale siis pelan nl10 edasi.


    Norm

    https://gg.gl/7hata
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 19.01.24 at 11:29

  2. #3302
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Ma ei tea, palju sul see winrate on, aga eelmise aasta postitatud ekraanitõmmise järgi võitsid 274 147 käega ca $5000, mis laias laastus on 2 senti käe kohta / kaks dollarit 100 käe kohta.

    Seega 10NL winrate on 20bb/100 ja 25NL winrate 8bb/100. Standard deviationi ei tea, aga paneme 'julmalt' 100.

    Kasutades ülaltoodud andmeid ja ärme midagi rakega muuda, siis nende andmetega 10NL-is on miinimum bakrolliks vaja 749BB (7.5B) ja 25NL-is 18.7BI.

    Kui lisame juurde rake, mis minu teada peaks alati nendes arvutustes võtma, sest reik ei mõjuta dispresiooni, siis GGpokeris on 10NL-i rake 9.10bb/100 ja 25NL-ls 8.83bb/100, mis teeks siis winrate vastavalt 29.10bb/100 ja 16.83bb/100.

    Siis 'risk of ruin less than 5%' oleks 10NL-lis vaja bankrolli 5.15 BI-d ja 25NL-is 8.9BI.d.

    Seega ükskõik mispidi vaadata, on €1973 bankroll, mis on 190 buy-ini @10NL ja 89 BI @25NL enam kui piisav. Selline bankroll oleks 'vajalik' siis, kui winrate on 0.8BB ja ka sel juhul ainult matemaatiliselt.

    Arvutusi saab ise teha: https://www.primedope.com/poker-variance-calculator/

  3. #3303
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei tea, palju sul see winrate on, aga eelmise aasta postitatud ekraanitõmmise järgi võitsid 274 147 käega ca $5000, mis laias laastus on 2 senti käe kohta / kaks dollarit 100 käe kohta.

    Seega 10NL winrate on 20bb/100 ja 25NL winrate 8bb/100. Standard deviationi ei tea, aga paneme 'julmalt' 100.

    Kasutades ülaltoodud andmeid ja ärme midagi rakega muuda, siis nende andmetega 10NL-is on miinimum bakrolliks vaja 749BB (7.5B) ja 25NL-is 18.7BI.

    Kui lisame juurde rake, mis minu teada peaks alati nendes arvutustes võtma, sest reik ei mõjuta dispresiooni, siis GGpokeris on 10NL-i rake 9.10bb/100 ja 25NL-ls 8.83bb/100, mis teeks siis winrate vastavalt 29.10bb/100 ja 16.83bb/100.

    Siis 'risk of ruin less than 5%' oleks 10NL-lis vaja bankrolli 5.15 BI-d ja 25NL-is 8.9BI.d.

    Seega ükskõik mispidi vaadata, on €1973 bankroll, mis on 190 buy-ini @10NL ja 89 BI @25NL enam kui piisav. Selline bankroll oleks 'vajalik' siis, kui winrate on 0.8BB ja ka sel juhul ainult matemaatiliselt.

    Arvutusi saab ise teha: https://www.primedope.com/poker-variance-calculator/
    Seal tegelik Bi 20$ ja 50$ ning on -700$ ja +800$ päevi isegi olnud, agro lauad

  4. #3304
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas


  5. #3305
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    nice

  6. #3306
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    https://gg.gl/p2ksi

    Tore mäng on :D


    https://gg.gl/sqy8o

    Enam nitimaks minna ei saa



    NL25 deep stack on alanud hästi, 2 päeva pelanud

    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 21.01.24 at 12:53

  7. #3307
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    https://gg.gl/p2ksi

    Tore mäng on :D


    https://gg.gl/sqy8o

    Enam nitimaks minna ei saa



    NL25 deep stack on alanud hästi, 2 päeva pelanud

    Miks Running it Twice's loobusid? Sellistes deep pankades tunduks minule vägagi mõistlik või noh - ma kasutaks Running it Twice peaaegu alati.

    EDIT: Täpsuse huvides, et ei saaks 'tagant järgi targutamises' 'süüdistada' :D panin käe pausile siis, kui RIT-ist loobusid jas siis kirjutasin kommentaari. Nüüd nägin tulemust.

  8. #3308
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks Running it Twice's loobusid? Sellistes deep pankades tunduks minule vägagi mõistlik või noh - ma kasutaks Running it Twice peaaegu alati.

    EDIT: Täpsuse huvides, et ei saaks 'tagant järgi targutamises' 'süüdistada' :D panin käe pausile siis, kui RIT-ist loobusid jas siis kirjutasin kommentaari. Nüüd nägin tulemust.
    Mulle keegi shortdeckis selgitas miks run it twice halb on aga ma ei mäleta enam põhjust.

    Otseselt ei muretse raha üle ka, alati saab alla liikuda ja ma olen viimase 2 aasta pokkeri kasumi investeerinud, alustasin 500€ ja palgast palgani elamisega ning tegin plaani jõuda 40k€ni.

    Hetke seis 14500/40000€, kahjuks blogi ei viitsi pidada enam, isegi et see ainult kord kuus

  9. #3309
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mulle keegi shortdeckis selgitas miks run it twice halb on aga ma ei mäleta enam põhjust.

    Otseselt ei muretse raha üle ka, alati saab alla liikuda ja ma olen viimase 2 aasta pokkeri kasumi investeerinud, alustasin 500€ ja palgast palgani elamisega ning tegin plaani jõuda 40k€ni.

    Hetke seis 14500/40000€, kahjuks blogi ei viitsi pidada enam, isegi et see ainult kord kuus
    Tegelikult tahaks teada, mis see põhjus oli.

    Minu loogika ütleb, et kui pokkerit mängitakse maksimum otsuste peale, siis RIT oleks lahendus, mis aitab elimineerida õnne osakaalu. Ideaallahendus oleks 'cashout funktsioon', aga sellega kaasneb teadagi teenustasu.

    Kindlasti RIT pole põhjendatud mõningates olukordades, aga pigem need oleksid kõrgete panustega mängudes, kus rolli võib hakata mängima ajaline piirang või midagi taolist.

  10. #3310
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelikult tahaks teada, mis see põhjus oli.

    Minu loogika ütleb, et kui pokkerit mängitakse maksimum otsuste peale, siis RIT oleks lahendus, mis aitab elimineerida õnne osakaalu. Ideaallahendus oleks 'cashout funktsioon', aga sellega kaasneb teadagi teenustasu.

    Kindlasti RIT pole põhjendatud mõningates olukordades, aga pigem need oleksid kõrgete panustega mängudes, kus rolli võib hakata mängima ajaline piirang või midagi taolist.
    Kõrge rake ja fish ise tühjaks teha kui võimalus on, ggnetworkis on mega rake.

    Sama nagu 10% 3bettida on liiga palju sest isegi kui kõik foldivad maksad reiki

  11. #3311
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kõrge rake ja fish ise tühjaks teha kui võimalus on, ggnetworkis on mega rake.

    Sama nagu 10% 3bettida on liiga palju sest isegi kui kõik foldivad maksad reiki
    Rake ei oma ju tähtsust või omab? Kuna fishe piisavalt ja kohtad neid täna, homme ning kui jätkad mängimist, siis ka aasta pärast, siis nende vastu tuleb ka väga palju olukordi s.h. all-in olukordi ning mängid siiski pika perspektiivi peale.

    Rake ei muuda midagi. Toome klassikalise AKs vs QQ näite ja näites oletame, et võidutõenäosused on täpselt 50% ja all-in potist võetakse $3 reiki.

    Oletame, et aasta jooksul on selliseid käsi 50, siis sa maksad reiki $150, olenemata, kas jooksutad kätt korra või kaks korda ehk Running it Twice (RIT). Samas RIT-i puhul ei ole flippe 50, vaid 100, millel on juba mõju.

    50:50 olukorras, et vastane võidaks 50 flipiga käe 60% ajast, siis selle sündmuse tõenäosus on 10.13%. Kui aga samas olukorras kasutada RIT-i, siis ei flipata 50, vaid 100 korda ja sajast flipist võita käsi 60% ajast, siis selle sündmuse tõenäosus on hoopis 2.844%.

    Seega mina väidaks hoopis seda, et kasutades RIT-i, saab summaarselt vähema rake eest 'nautida' oma pika perspektiivi võiduhinnet kiiremini ja see peaks kehtima kõikide mängude kohta, kus on piiramatu hulk fishe.

    Rake osakaalu RIT ei muuda, vaid ainult muutub 'variance' (pokkerimehed kutsuvad seda variatsiooniks, aga see pole õige - pigem variatiivsus, hajusus või dispersioon) ja pokkerimängijana me kõik ju mängimegi selle nimel, et välja 'grindida' oma pika perspektiivi tulemused ning seega RIT on üks tasuta lahendus selleni kiiremini jõuda.

  12. #3312
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Rake ei oma ju tähtsust või omab? Kuna fishe piisavalt ja kohtad neid täna, homme ning kui jätkad mängimist, siis ka aasta pärast, siis nende vastu tuleb ka väga palju olukordi s.h. all-in olukordi ning mängid siiski pika perspektiivi peale.

    Rake ei muuda midagi. Toome klassikalise AKs vs QQ näite ja näites oletame, et võidutõenäosused on täpselt 50% ja all-in potist võetakse $3 reiki.

    Oletame, et aasta jooksul on selliseid käsi 50, siis sa maksad reiki $150, olenemata, kas jooksutad kätt korra või kaks korda ehk Running it Twice (RIT). Samas RIT-i puhul ei ole flippe 50, vaid 100, millel on juba mõju.

    50:50 olukorras, et vastane võidaks 50 flipiga käe 60% ajast, siis selle sündmuse tõenäosus on 10.13%. Kui aga samas olukorras kasutada RIT-i, siis ei flipata 50, vaid 100 korda ja sajast flipist võita käsi 60% ajast, siis selle sündmuse tõenäosus on hoopis 2.844%.

    Seega mina väidaks hoopis seda, et kasutades RIT-i, saab summaarselt vähema rake eest 'nautida' oma pika perspektiivi võiduhinnet kiiremini ja see peaks kehtima kõikide mängude kohta, kus on piiramatu hulk fishe.

    Rake osakaalu RIT ei muuda, vaid ainult muutub 'variance' (pokkerimehed kutsuvad seda variatsiooniks, aga see pole õige - pigem variatiivsus, hajusus või dispersioon) ja pokkerimängijana me kõik ju mängimegi selle nimel, et välja 'grindida' oma pika perspektiivi tulemused ning seega RIT on üks tasuta lahendus selleni kiiremini jõuda.
    Tahaks lihtsalt fishi tühjaks teha ja järgmist jahtida, kui ta võidab on mul võimalus talt raha tagasi saada. Ega ei ole nii et lihtsalt võtad laua ette ja leiad fishi, kaotavaid mängijaid on muidugi palju aga kuna rake on nii suur siis peab jahtima suure stäkiga väga fishi playereid.

    Ala 60/3 stats tüüpe leiab sitaks aga neilt ei saa piisavalt kiirelt raha kätte et jahtimine ära tasuks.

    Ala AKs vs QQ flipid mul on savi, võin run it twice ka panna, vähendab lihtsalt swinge


    Vähemalt selline on minu loogika, ei ütle et see õige lahendus on, mul pole mingit matemaatikat tehtud
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 22.01.24 at 15:33

  13. #3313
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Kle Kakahirmutis - mitu lauda saab GGPokeris korraga cashi mängida?

  14. #3314
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kle Kakahirmutis - mitu lauda saab GGPokeris korraga cashi mängida?
    9

  15. #3315
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    9
    9? Ma sain aru, et neli ja sellel viitavad ka erinevad allikad või info vananenud ? Või miski süsteemiga, et samad allikad viitavad, et starsis on 4 max, aga saab võtta korraga 4 tavalist ja 4 zoomi ehk 8 lauda.

  16. #3316
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Varem sai nagu 16 vist, langetati 9 peale hiljuti

    Starsi kohta ma ei tea midagi

  17. #3317
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Varem sai nagu 16 vist, langetati 9 peale hiljuti

    Starsi kohta ma ei tea midagi
    On jah 9. Ei tea, kuidas ma selle 4 leidsin.

  18. #3318
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    https://gg.gl/gb1rg

    Huvitav spot, missclickisin preflop endale straddle peale ja edasi tundsin ennast nii preflop kui postflop commited

  19. #3319
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    https://gg.gl/gb1rg

    Huvitav spot, missclickisin preflop endale straddle peale ja edasi tundsin ennast nii preflop kui postflop commited
    Ma ütleks, et see shove on siiski bluff ja kui stäkkida, siis check-call + check-call oleks ju parem ?

  20. #3320
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ütleks, et see shove on siiski bluff ja kui stäkkida, siis check-call + check-call oleks ju parem ?
    Võimalik jah, minu loogika järgi pole mul eriti häid kaarte oodata ja käsi on tegelikult väga nõrk kasvõi KJ,QJ vastu. Kui GTO wizardis deepstack pokker tuleb siis saan teada vast.

    Väga võõras olukord kuna tekkis läbi suvalise missclicki.
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 01.02.24 at 13:17

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES