Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 166, kokku 182 EsimeneEsimene ... 66116156164165166167168176 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 301 kuni 3 320, kokku 3692

Hübriidvaade

  1. #1
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Selline huvitav blufi koht, vastane on väga nitt

    https://gg.gl/q99i3

    Loogika oli, et kui tal on AK või AA on päris raske tal ning QQ blokib nutsi, pre ei 3bettinud kuna fish BB peal.



    Selline :

    https://gg.gl/x06ln

    Ega mul mingit plaani polnudki, peas käis A-rühma tunnusmeloodia ja mõte et see bluff on nii crazy et äkki töötabki


    Poleks väga arvanud et reksid nii hulluks lähevad... arusaamatu värk

    https://gg.gl/ybvyo
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 12.02.24 at 12:52

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Kas GGPokeris on kõik full-ring lauad 200BB ja 6-max lauad 100bb deep?

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Ja kuule. Kas need GG pokkeri built in graafikud on võidud / kaotused ilma raketa?

    Näide: Võidad $100 panga, kust läheb $3 rake, siis pokertrackeris tõuseb võidujoon 97 dollarit, aga GG graafikul $100?

    Teisisõnu GG graafikud on ilma raketa ja näitavad reaalsusest olulisemalt paremat tulemust?

  4. #4
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja kuule. Kas need GG pokkeri built in graafikud on võidud / kaotused ilma raketa?

    Näide: Võidad $100 panga, kust läheb $3 rake, siis pokertrackeris tõuseb võidujoon 97 dollarit, aga GG graafikul $100?

    Teisisõnu GG graafikud on ilma raketa ja näitavad reaalsusest olulisemalt paremat tulemust?
    Ilma reigita jah, seepärast ma nagu kirjutangi eraldi reaalsetes eurodes teenitud raha ka, eelmise aasta graphil +5000$ oli reaalses rahas +4000€ enamvähem, kursivahe ka arvestada siis umb 700$ oli rake graphist. (ei viitsi täpselt arvutada)

    Üleeelmine aasta jäin reigiga enamvähem breakeven või isegi plussi kuna kasutasin rakebacki süsteemi veits ära.


    Muidu jah, 200bb mängudes on fullring ning 0.4bb ante igalt ühelt+ blindid. Seda GTOwizardis ei ole hetkel veel ja tase on päris madal, 100bb mängud on 6max tho ma nagu tava holdemit ei ole 5-6a mänginud



    Lisaks on veel mingi player value index, põhimõtteliselt mida rohkem crushid seda vähem rakebacki saad.


    Mina soovitaks pelada ainult mõni h päevas või 20h üle päeva, emba kumba kas saaks iga päev flipoutile või 20h sessionitega saad leaderboardi top3 75-125$ nt nl25s + flipoutilt raha + rakebacki


    (Flipoutid on iga hommikune auto all in turniir kuhu sa saad chippe eelmise päeva suurte pottide, 300bb+ või badbeatide, nelikute eest, suure stackiga on väga väike võimalus mitte cashida ning cashi vahemik hetkel on 13$-1000$ enamvähem. Deepstacki mängides saab päris palju punkte sinna)
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 14.02.24 at 16:24

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ilma reigita jah, seepärast ma nagu kirjutangi eraldi reaalsetes eurodes teenitud raha ka, eelmise aasta graphil +5000$ oli reaalses rahas +4000€ enamvähem, kursivahe ka arvestada siis umb 700$ oli rake graphist. (ei viitsi täpselt arvutada)

    Üleeelmine aasta jäin reigiga enamvähem breakeven või isegi plussi kuna kasutasin rakebacki süsteemi veits ära.


    Muidu jah, 200bb mängudes on fullring ning 0.4bb ante igalt ühelt+ blindid. Seda GTOwizardis ei ole hetkel veel ja tase on päris madal, 100bb mängud on 6max tho ma nagu tava holdemit ei ole 5-6a mänginud



    Lisaks on veel mingi player value index, põhimõtteliselt mida rohkem crushid seda vähem rakebacki saad.


    Mina soovitaks pelada ainult mõni h päevas või 20h üle päeva, emba kumba kas saaks iga päev flipoutile või 20h sessionitega saad leaderboardi top3 75-125$ nt nl25s + flipoutilt raha + rakebacki


    (Flipoutid on iga hommikune auto all in turniir kuhu sa saad chippe eelmise päeva suurte pottide, 300bb+ või badbeatide, nelikute eest, suure stackiga on väga väike võimalus mitte cashida ning cashi vahemik hetkel on 13$-1000$ enamvähem. Deepstacki mängides saab päris palju punkte sinna)
    20h pokkerit 24 tunni jooksul? Seal 5K+ käega saab ju leaderiboardil alles top10 koha heal juhul.

  6. #6
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    20h pokkerit 24 tunni jooksul? Seal 5K+ käega saab ju leaderiboardil alles top10 koha heal juhul.
    Pole tükk aega leaderboardi vaadanud aga näiteks nl10s
    12.02 1. koht 5600 kätt ja 60$
    13.02 3. koht 5317 kätt ja 36$

    Aga mängid näiteks 1-2h saad 0$ (kuulun siia kategooriasse)

    Mis seal muud, kes on näljane ja tahab raha teenida siis see on vägagi võimalik ja kes tahab toriseda et stars 6max on raske ja pokker on surnud võib seda ka teha.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Kust sa neid kätearve näeD? või kust võtad need?

  8. #8
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kust sa neid kätearve näeD? või kust võtad need?
    Ggnetworki clientis vaatan nl10 deep leaderboardi

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ggnetworki clientis vaatan nl10 deep leaderboardi
    Ma saan aru, aga seal on ju raketud käed, mitte mängitud käed. või eksin?

  10. #10
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma saan aru, aga seal on ju raketud käed, mitte mängitud käed. või eksin?
    Ega ma ei teagi, äkki on muudetud mingi hetk, pole aasta aega seda listi lahti teind kuna ei aja käsi taga

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Võtsin ka FR nimekirja lahti ja 10NL-is tõesti esikohal 5426.50 kätt, mis on siis reigitud käed ehk tuleks korrutada ma ei teagi millega, sest deep ante mängudes reigitud käsi tunduvalt rohkem. Kahe-kolmega korrutada tuleks kindlalt.

    Väärib märkimist ka asjaolu, et esikohtadel muidugi agressioonriigi elanikud ja seeläbi rakebackiga GGpoker ka agressiooni toetab.

    Vene lipu all mängijatelt tuleks esiteks lipp ära võtta, kui mängida soovivad ja teiseks peaks RB olema ümmargune null ning kogu nende saadud RB otse Ukrainasse minema.

    ( Click to show/hide )

  12. #12
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Võtsin ka FR nimekirja lahti ja 10NL-is tõesti esikohal 5426.50 kätt, mis on siis reigitud käed ehk tuleks korrutada ma ei teagi millega, sest deep ante mängudes reigitud käsi tunduvalt rohkem. Kahe-kolmega korrutada tuleks kindlalt.

    Väärib märkimist ka asjaolu, et esikohtadel muidugi agressioonriigi elanikud ja seeläbi rakebackiga GGpoker ka agressiooni toetab.

    Vene lipu all mängijatelt tuleks esiteks lipp ära võtta, kui mängida soovivad ja teiseks peaks RB olema ümmargune null ning kogu nende saadud RB otse Ukrainasse minema.

    ( Click to show/hide )

    Pigem läheb 70-80% vähemalt reigitud käte alla sest sa paned iga käsi 0.4bb ante ning harv juhus saad preflop poti niisama maha kuna deep stack, 3bet potid on ka reigitud.

    5.1bb on kohe keskel , standard avamine on 2.5x-4x , ala 74s IP, BB on juba päris hea odds.


    Ma ju tegelikult saan võrrelda.

    12.02 ma mängisin 2200 kätt ja leaderboardis 1845 punkti ning sain selle eest 9$

    Though ma lasen mingi 30/20/10 statse ka vahepeal
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 15.02.24 at 10:41

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Pigem läheb 70-80% vähemalt reigitud käte alla sest sa paned iga käsi 0.4bb ante ning harv juhus saad preflop poti niisama maha kuna deep stack, 3bet potid on ka reigitud.

    5.1bb on kohe keskel , standard avamine on 2.5x-4x , ala 74s IP, BB on juba päris hea odds.


    Ma ju tegelikult saan võrrelda.

    12.02 ma mängisin 2200 kätt ja leaderboardis 1845 punkti ning sain selle eest 9$

    Though ma lasen mingi 30/20/10 statse ka vahepeal
    Siis need numbrid ei klapi ju, kui see sõltuks hetkel VPIP-st.

    Seega, kas ante laudades pole nii, et iga käsi, mis läheb floppi või 3betitud (võetud reik), on ka sinu jaoks reigitud käsi.

    GGPokeris on kõik flopiga käed reigitud käed ja lisaks kõik 3betitud käed reigitud käed ja kui peaks toimima ainult PF raise, millele kõik foldivad, siis see reigitud käe all ei lähe ja teisisõnu seda Su näitel juhtub 355 korda 2200 käe kohta ehk ca. ainult 16% käsi on nii öelda võistlemata.

    Siis ka need arvud peaksid klappima. Samas polegi nii väga tähtis, vaid nende andmete järgi saame teada, et esikoha mees rankingus mängib umbes 7K käsi päevas.

  14. #14
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis need numbrid ei klapi ju, kui see sõltuks hetkel VPIP-st.

    Seega, kas ante laudades pole nii, et iga käsi, mis läheb floppi või 3betitud (võetud reik), on ka sinu jaoks reigitud käsi.

    GGPokeris on kõik flopiga käed reigitud käed ja lisaks kõik 3betitud käed reigitud käed ja kui peaks toimima ainult PF raise, millele kõik foldivad, siis see reigitud käe all ei lähe ja teisisõnu seda Su näitel juhtub 355 korda 2200 käe kohta ehk ca. ainult 16% käsi on nii öelda võistlemata.

    Siis ka need arvud peaksid klappima. Samas polegi nii väga tähtis, vaid nende andmete järgi saame teada, et esikoha mees rankingus mängib umbes 7K käsi päevas.
    Mingi happy houri asi on ka, pead ise lugema ma ei mäleta palju, millal ja kaua saab.


    Aga 7k kätt päevas on 9 lauaga, ütleme et 50 kätt/h laud siis 16h grindi et esimene koht saada, happy houriga midagi läheb sealt vähemaks, ütleme et 15h
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 15.02.24 at 17:41

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mingi happy houri asi on ka, pead ise lugema ma ei mäleta palju, millal ja kaua saab.


    Aga 7k kätt päevas on 9 lauaga, ütleme et 50 kätt/h laud siis 16h grindi et esimene koht saada, happy houriga midagi läheb sealt vähemaks, ütleme et 15h
    Happy Hour on päeva viimased tunnid, Eesti aja järgi hommikul kaheksast kümneni või sinna tund varem.

  16. #16
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Räägime pokkerist ka :


    https://gg.gl/yhlbs


    Otsustasin preflop flattida kuna avaja on päris nitt ning ma pigem 3betiks teda A4s ja JJ+, plaan oli et kui tagant tuleb squeeze siis saan 4bettida ja elu ilus aga hoopis nitt lajatas 4beti. Selles spotis nagu callida väga ei taha ju? Pole eriti midagi potti invested ka



    Ja midagi lahedat kah




    https://gg.gl/070u3


    Mdea miks reg AAga fishe träppima hakkas aga ju oli vaja



    Ja üle pika aja sattusin vähemalt jackpoti laudagi

    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 15.02.24 at 13:49

  17. #17
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    See aasta siiamaani graafik +1250$, reaalne kasum +1000€. Vaimselt võtsin eesmärgiks see aasta teenida 7000€ ja olen graafikus ja peaks olema realistlik.

    Pokkeriga teenitud raha mis ma olen maailmaturu fondi pannud on kena +20% kuid hoiuse intressi, dividende ma pole bankrollile lisanud.

    Hetkel bankroll jagunenud :

    Hoius 2100€
    Admiral markets + eesti aktsiad 7868€
    III sammas 2830€
    Olybet 2560€

    Eesmärk jätkuvalt 40k€


    Lisaks mingi 4000-5000€ olen käind hambaarstil, puhkusel jne

    3a tagasi olin quitted ja sõber käis peale et proovi short decki ja isegi andis mulle 20€ bankrolliks ja sealt see alguse sai.

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Ma ei saa aru, mis asi see 'short deck' on ? Ei viitsi googeldada ka - pead silmas 6-maxi ?

  19. #19
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei saa aru, mis asi see 'short deck' on ? Ei viitsi googeldada ka - pead silmas 6-maxi ?
    kahed, kolmed, neljad, viied on pakist eemaldatud

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    kahed, kolmed, neljad, viied on pakist eemaldatud
    Nendest deep laudades on siis eemaldatud või kus sellist mängu mängid?

    E: Ja madalam rida on siis A6578 ? või 65789 ?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES