Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 168, kokku 176 EsimeneEsimene ... 68118158166167168169170 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 341 kuni 3 360, kokku 3505
  1. #3341
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Võtsin ka FR nimekirja lahti ja 10NL-is tõesti esikohal 5426.50 kätt, mis on siis reigitud käed ehk tuleks korrutada ma ei teagi millega, sest deep ante mängudes reigitud käsi tunduvalt rohkem. Kahe-kolmega korrutada tuleks kindlalt.

    Väärib märkimist ka asjaolu, et esikohtadel muidugi agressioonriigi elanikud ja seeläbi rakebackiga GGpoker ka agressiooni toetab.

    Vene lipu all mängijatelt tuleks esiteks lipp ära võtta, kui mängida soovivad ja teiseks peaks RB olema ümmargune null ning kogu nende saadud RB otse Ukrainasse minema.

    ( Click to show/hide )

  2. #3342
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Võtsin ka FR nimekirja lahti ja 10NL-is tõesti esikohal 5426.50 kätt, mis on siis reigitud käed ehk tuleks korrutada ma ei teagi millega, sest deep ante mängudes reigitud käsi tunduvalt rohkem. Kahe-kolmega korrutada tuleks kindlalt.

    Väärib märkimist ka asjaolu, et esikohtadel muidugi agressioonriigi elanikud ja seeläbi rakebackiga GGpoker ka agressiooni toetab.

    Vene lipu all mängijatelt tuleks esiteks lipp ära võtta, kui mängida soovivad ja teiseks peaks RB olema ümmargune null ning kogu nende saadud RB otse Ukrainasse minema.

    ( Click to show/hide )

    Pigem läheb 70-80% vähemalt reigitud käte alla sest sa paned iga käsi 0.4bb ante ning harv juhus saad preflop poti niisama maha kuna deep stack, 3bet potid on ka reigitud.

    5.1bb on kohe keskel , standard avamine on 2.5x-4x , ala 74s IP, BB on juba päris hea odds.


    Ma ju tegelikult saan võrrelda.

    12.02 ma mängisin 2200 kätt ja leaderboardis 1845 punkti ning sain selle eest 9$

    Though ma lasen mingi 30/20/10 statse ka vahepeal
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 15.02.24 at 10:41

  3. #3343
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Räägime pokkerist ka :


    https://gg.gl/yhlbs


    Otsustasin preflop flattida kuna avaja on päris nitt ning ma pigem 3betiks teda A4s ja JJ+, plaan oli et kui tagant tuleb squeeze siis saan 4bettida ja elu ilus aga hoopis nitt lajatas 4beti. Selles spotis nagu callida väga ei taha ju? Pole eriti midagi potti invested ka



    Ja midagi lahedat kah




    https://gg.gl/070u3


    Mdea miks reg AAga fishe träppima hakkas aga ju oli vaja



    Ja üle pika aja sattusin vähemalt jackpoti laudagi

    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 15.02.24 at 13:49

  4. #3344
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Pigem läheb 70-80% vähemalt reigitud käte alla sest sa paned iga käsi 0.4bb ante ning harv juhus saad preflop poti niisama maha kuna deep stack, 3bet potid on ka reigitud.

    5.1bb on kohe keskel , standard avamine on 2.5x-4x , ala 74s IP, BB on juba päris hea odds.


    Ma ju tegelikult saan võrrelda.

    12.02 ma mängisin 2200 kätt ja leaderboardis 1845 punkti ning sain selle eest 9$

    Though ma lasen mingi 30/20/10 statse ka vahepeal
    Siis need numbrid ei klapi ju, kui see sõltuks hetkel VPIP-st.

    Seega, kas ante laudades pole nii, et iga käsi, mis läheb floppi või 3betitud (võetud reik), on ka sinu jaoks reigitud käsi.

    GGPokeris on kõik flopiga käed reigitud käed ja lisaks kõik 3betitud käed reigitud käed ja kui peaks toimima ainult PF raise, millele kõik foldivad, siis see reigitud käe all ei lähe ja teisisõnu seda Su näitel juhtub 355 korda 2200 käe kohta ehk ca. ainult 16% käsi on nii öelda võistlemata.

    Siis ka need arvud peaksid klappima. Samas polegi nii väga tähtis, vaid nende andmete järgi saame teada, et esikoha mees rankingus mängib umbes 7K käsi päevas.

  5. #3345
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis need numbrid ei klapi ju, kui see sõltuks hetkel VPIP-st.

    Seega, kas ante laudades pole nii, et iga käsi, mis läheb floppi või 3betitud (võetud reik), on ka sinu jaoks reigitud käsi.

    GGPokeris on kõik flopiga käed reigitud käed ja lisaks kõik 3betitud käed reigitud käed ja kui peaks toimima ainult PF raise, millele kõik foldivad, siis see reigitud käe all ei lähe ja teisisõnu seda Su näitel juhtub 355 korda 2200 käe kohta ehk ca. ainult 16% käsi on nii öelda võistlemata.

    Siis ka need arvud peaksid klappima. Samas polegi nii väga tähtis, vaid nende andmete järgi saame teada, et esikoha mees rankingus mängib umbes 7K käsi päevas.
    Mingi happy houri asi on ka, pead ise lugema ma ei mäleta palju, millal ja kaua saab.


    Aga 7k kätt päevas on 9 lauaga, ütleme et 50 kätt/h laud siis 16h grindi et esimene koht saada, happy houriga midagi läheb sealt vähemaks, ütleme et 15h
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 15.02.24 at 17:41

  6. #3346
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mingi happy houri asi on ka, pead ise lugema ma ei mäleta palju, millal ja kaua saab.


    Aga 7k kätt päevas on 9 lauaga, ütleme et 50 kätt/h laud siis 16h grindi et esimene koht saada, happy houriga midagi läheb sealt vähemaks, ütleme et 15h
    Happy Hour on päeva viimased tunnid, Eesti aja järgi hommikul kaheksast kümneni või sinna tund varem.

  7. #3347
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    See aasta siiamaani graafik +1250$, reaalne kasum +1000€. Vaimselt võtsin eesmärgiks see aasta teenida 7000€ ja olen graafikus ja peaks olema realistlik.

    Pokkeriga teenitud raha mis ma olen maailmaturu fondi pannud on kena +20% kuid hoiuse intressi, dividende ma pole bankrollile lisanud.

    Hetkel bankroll jagunenud :

    Hoius 2100€
    Admiral markets + eesti aktsiad 7868€
    III sammas 2830€
    Olybet 2560€

    Eesmärk jätkuvalt 40k€


    Lisaks mingi 4000-5000€ olen käind hambaarstil, puhkusel jne

    3a tagasi olin quitted ja sõber käis peale et proovi short decki ja isegi andis mulle 20€ bankrolliks ja sealt see alguse sai.

  8. #3348
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Ma ei saa aru, mis asi see 'short deck' on ? Ei viitsi googeldada ka - pead silmas 6-maxi ?

  9. #3349
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei saa aru, mis asi see 'short deck' on ? Ei viitsi googeldada ka - pead silmas 6-maxi ?
    kahed, kolmed, neljad, viied on pakist eemaldatud

  10. #3350
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    kahed, kolmed, neljad, viied on pakist eemaldatud
    Nendest deep laudades on siis eemaldatud või kus sellist mängu mängid?

    E: Ja madalam rida on siis A6578 ? või 65789 ?

  11. #3351
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nendest deep laudades on siis eemaldatud või kus sellist mängu mängid?

    E: Ja madalam rida on siis A6578 ? või 65789 ?
    Ma mängin erinevaid mänge olenevalt mis on hetkel solvimata, võin linnadepõletamist ka mängida kui sellega raha teeniks

    Alustasin 2021 shortdeckiga, sealt liikusin shortdeck turnadele, sealt 1000bb holdemisse ning kui see ära kadus siis 200bb holdemisse(seda pelan praegu ka)


    A-6-7-8-9

  12. #3352
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma mängin erinevaid mänge olenevalt mis on hetkel solvimata, võin linnadepõletamist ka mängida kui sellega raha teeniks
    Ega juhuslikult Naxeri sugulane pole... See mängiks ka kõike, mis liigub ja kus on raha...

  13. #3353
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ega juhuslikult Naxeri sugulane pole... See mängiks ka kõike, mis liigub ja kus on raha...
    Eesmärk on ju võimalikult lihtsalt võimalikult palju raha teenida, mitte teha solveritega tööd, analüüsida holdem manageris käsi ja lauas vastase nime kohal 20 stati vaadata ja higistada kas suudad nl25s 3bb/100 winner olla või 5$ spinnides 100 euri taga ajada.

    See ei ole ajaliselt seda vaeva väärt, ma saan pühendada 100% oma pokkeri ajast grindimisele ja raha teenimisele, kui mu uus limiit ära solvitakse siis otsustan kas soovin solveriga vaeva näha või uurin mis muid mänge olemas on. Ma ei suuda nagunii konkureerida mingite noorte ida-eurooplastega kes viitsivad pühendada iga kuu 300h pokkerile.

  14. #3354
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Nahhui, kas sina oma Iirimaa sugulasi kutsud? Pole vaja igasugu kakarotte! Ja isegi, kui oma kakarotte kutsud, siis õpeta nad kirjutama!

    ( Click to show/hide )

  15. #3355
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Kuule Kakahirmutis, kas oled aru saanud, kuidas see GGPokeri HUD täpselt töötab?

    Ma olen osade mängijate vastu mänginud väga palju, aga mingi aeg nagu statid resetiks ja näitab, et olen mänginud kõigest kümmekond kätt.

    Samas mängijad, kelle vastu pole ühtegi kätt mänginud ja näen esimest korda, näitab juba sadakond kätt.

    Mitte, et sellest GGPoker HUD mingit kasu oleks, aga sportlik huvi.

  16. #3356
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuule Kakahirmutis, kas oled aru saanud, kuidas see GGPokeri HUD täpselt töötab?

    Ma olen osade mängijate vastu mänginud väga palju, aga mingi aeg nagu statid resetiks ja näitab, et olen mänginud kõigest kümmekond kätt.

    Samas mängijad, kelle vastu pole ühtegi kätt mänginud ja näen esimest korda, näitab juba sadakond kätt.

    Mitte, et sellest GGPoker HUD mingit kasu oleks, aga sportlik huvi.
    Mingi reset on jah, kasu tast muidugi on, et tuvastada fishe või kas keegi on täna veidi rohkem viina joonud kui tavapäraselt. 60/5 või 80/70 fishi tunned ikka 10-20 käega ära

  17. #3357
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mingi reset on jah, kasu tast muidugi on, et tuvastada fishe või kas keegi on täna veidi rohkem viina joonud kui tavapäraselt. 60/5 või 80/70 fishi tunned ikka 10-20 käega ära
    ROFL :D

    Aga tänud. Siis ma pole ainus, kellel HUD 'jukerdab'.

  18. #3358
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Ma ei saa aru kuidas sa ranka ei biidi? Väga lihtne mäng on

    https://gg.gl/1fxvi

  19. #3359
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma ei saa aru kuidas sa ranka ei biidi? Väga lihtne mäng on

    https://gg.gl/1fxvi
    Biidn küll! Aga reiki ei biidi! :D

  20. #3360
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Shottisin nl50, mõned coolerid ja mõned bad beatid, aga mis teha, peksti alla poole tagasi ja toksin veidi nl10, raha peale juurde panna nagu ei taha vast
    Käsi millegipärast jagada ei saa, pokercraft näitab errorit

    Lisaks mingi 200€ reigi kulu ka


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES