Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 165, kokku 173 EsimeneEsimene ... 65115155163164165166167 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 281 kuni 3 300, kokku 3448
  1. #3281
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa ikka tead, et PokerCraftis saab käelinke anda ka selliselt nagu toona Starsis BoomPlayers?

    PokerCraft > Soovitud Käsi > Replay. Siis paremal share nupul ja kopeerida link. Näide: https://gg.gl/y8ift
    Nii vast on jah parem vaadata, jätan tulevikuks meelde

  2. #3282
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Väike 1000bb pott

    https://gg.gl/a4qjn

  3. #3283
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 122

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Väike 1000bb pott

    https://gg.gl/a4qjn
    Hhahaha.

    Kätt vaatasin ja siis arvasin, et ju vastane shoveb turnil või midagi taolist, kus 1000BB potis pead hakkama riveril miljonit masti ja paardumise outi eest ära põiklema. Aga, et selline lõpplahendus. Võis tujus heaks teha.

  4. #3284
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hhahaha.

    Kätt vaatasin ja siis arvasin, et ju vastane shoveb turnil või midagi taolist, kus 1000BB potis pead hakkama riveril miljonit masti ja paardumise outi eest ära põiklema. Aga, et selline lõpplahendus. Võis tujus heaks teha.
    Selliste tüüpide pärast ma 1000bb deep pokkeris nl5s võitsingi mingi 1.5k kuus, nad ei taju mida deep stack tähendab üldse

  5. #3285
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 122

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Selliste tüüpide pärast ma 1000bb deep pokkeris nl5s võitsingi mingi 1.5k kuus, nad ei taju mida deep stack tähendab üldse
    Võimatu.

    Kuskilt lugesin kunagi, et väikestes limiitides ei saa võitagi, sest keegi ei respekti raisesid...

  6. #3286
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Võimatu.

    Kuskilt lugesin kunagi, et väikestes limiitides ei saa võitagi, sest keegi ei respekti raisesid...
    Vaatad 0.24€ pott, nuts käes ja lükkad lihtsalt 50€ all in ning lisad naeru emoticoni, töötab igakord vahest harva

  7. #3287
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    https://gg.gl/qbv09

    Selline huvitav koht et, kas nitt fold või hea fold? Vastasteks väga nitt reg ja vaal.

    Tegelikult ma arvan et mu viga oli pre 3bet kuna vaala 3bet % oli 40 aga ma ei märganud teda kohe :D

  8. #3288
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 122

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Floppi nähes, kui seal tulevärk, siis nii deepilt sellisel laual kipuks foldi poole. Bet suurus ka mulle väga meeldib - täpselt koht, mis avab kõik võimalused sulle, aga kehvad võimalused vastastele. Aga vaatame edasi.

    Praeguse mänguga ka foldiks. Isegi, kui nitt on tiltis, siis ainus käsi on JX, mida biidid või üleüldse eemaldaks statid ja teaks, et JustinBimber on regular, ka siis ei biidi saeriti midagi. Lisaks taga veel üks mängija lisaks.

    Mina foldiks.

    E: Vaatasin käe lõpuni. Päris julgelt näitad nii ässasid. Kui olid biit, mida sa ka tõenäoliselt olid, saad veel nii MoneyTaker69 maine külge :D

  9. #3289
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Floppi nähes, kui seal tulevärk, siis nii deepilt sellisel laual kipuks foldi poole. Bet suurus ka mulle väga meeldib - täpselt koht, mis avab kõik võimalused sulle, aga kehvad võimalused vastastele. Aga vaatame edasi.

    Praeguse mänguga ka foldiks. Isegi, kui nitt on tiltis, siis ainus käsi on JX, mida biidid või üleüldse eemaldaks statid ja teaks, et JustinBimber on regular, ka siis ei biidi saeriti midagi. Lisaks taga veel üks mängija lisaks.

    Mina foldiks.

    E: Vaatasin käe lõpuni. Päris julgelt näitad nii ässasid. Kui olid biit, mida sa ka tõenäoliselt olid, saad veel nii MoneyTaker69 maine külge :D
    Huvitav olukord üldse, et tegelikult ma poleks pidanud 3bettimagi kuna agro vaal taga, ehk viga tekkis sisse juba preflop ja edasine ongi siis paigast ära, kätt näitasin, et ta arvaks et mind on kerge bluffida. Kogemus näitab et note kirjutatakse eluks ajaks ning võid pikalt lisa teenida

  10. #3290
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 122

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Huvitav olukord üldse, et tegelikult ma poleks pidanud 3bettimagi kuna agro vaal taga, ehk viga tekkis sisse juba preflop ja edasine ongi siis paigast ära, kätt näitasin, et ta arvaks et mind on kerge bluffida. Kogemus näitab et note kirjutatakse eluks ajaks ning võid pikalt lisa teenida
    Käe näitamine oli mul niisama lõõp.

    Arvan, et ässadega 3bet on siiski parem.

  11. #3291
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Käe näitamine oli mul niisama lõõp.

    Arvan, et ässadega 3bet on siiski parem.
    Alustasin aastat päris hea riveri missclickiga, näitasin kah :D

    https://gg.gl/d42lf

    Aasta esimene päev tehtud

    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 01.01.24 at 15:08

  12. #3292
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    https://gg.gl/jz5vv

    Enam lihtsamaks minna ei saa

  13. #3293
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 122

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Ha :D

  14. #3294
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tele2 5G on parim, päeva jooksul läheb mitu korda nett ära, mistõttu rakendub ggnetworkis mingi imelik süsteem kus viskab mind laudadest välja, isegi kui nett on 3 sek läinud, kui ma just laudu alustan saan mitu tundi banni sest pole 10 kätt lauas pelanud.

    Vahest ei pea nett äragi minema et ggnetwork ühenduse ära kaotaks ja mulle bani lajataks :)

  15. #3295
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 122

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Tele2 5G on parim, päeva jooksul läheb mitu korda nett ära, mistõttu rakendub ggnetworkis mingi imelik süsteem kus viskab mind laudadest välja, isegi kui nett on 3 sek läinud, kui ma just laudu alustan saan mitu tundi banni sest pole 10 kätt lauas pelanud.

    Vahest ei pea nett äragi minema et ggnetwork ühenduse ära kaotaks ja mulle bani lajataks :)
    Meil töö juures netti kui sellist üldse ei ole ja kasutame ainult netti läbi telefoni, kuna puudub vajadus muuks.

    Kasutasime Tele2 piiramatut, aga paraku pidime 2022. aastal sellest loobuma, sest lihtsalt ühel hetkel tekkisid analoogsed probleemid, kus netikvaliteet lihtsalt päevaga muutus olematuks ja probleemid ei olnud toona ajutist laadi.

    Pean silmas seda, et ühel hetkel töötas kõik kvaliteetselt, aga teisel hetkel mitte ja nii päeva jooksul pidevalt ja muutis töö tegemise kohati võimatuks.

    Tõsi. Kuna üks tööline jäi veel Tele2 edasi kasutama, siis hiljem kvaliteet taastus. Samas praeguse pakkuja juures (kasutan Diil 200) pole kordagi probleemi olnud.

  16. #3296
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Meil töö juures netti kui sellist üldse ei ole ja kasutame ainult netti läbi telefoni, kuna puudub vajadus muuks.

    Kasutasime Tele2 piiramatut, aga paraku pidime 2022. aastal sellest loobuma, sest lihtsalt ühel hetkel tekkisid analoogsed probleemid, kus netikvaliteet lihtsalt päevaga muutus olematuks ja probleemid ei olnud toona ajutist laadi.

    Pean silmas seda, et ühel hetkel töötas kõik kvaliteetselt, aga teisel hetkel mitte ja nii päeva jooksul pidevalt ja muutis töö tegemise kohati võimatuks.

    Tõsi. Kuna üks tööline jäi veel Tele2 edasi kasutama, siis hiljem kvaliteet taastus. Samas praeguse pakkuja juures (kasutan Diil 200) pole kordagi probleemi olnud.
    Huvitav veel et mul telefonis elisa ja ennem oli ruuteriga 4G elisa kodus, ruuteriga läks nett aeglaseks aeg ajalt aga telefoniga hotspot teha pole kunagi ühtki probleemi olnud

  17. #3297
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    https://gg.gl/xdx5a

    Agro vaal soul readis ära mu

  18. #3298
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 122

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    https://gg.gl/xdx5a

    Agro vaal soul readis ära mu
    Mitte ei soulreadinud, vaid sai aru, et tal on normaalne käsi ja seega võib panga võita ning checki järgi. Neil on mingi taoline loogika.

  19. #3299
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 707

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mitte ei soulreadinud, vaid sai aru, et tal on normaalne käsi ja seega võib panga võita ning checki järgi. Neil on mingi taoline loogika.
    Lihtsalt kurb vaadata kuidas minu vastu checkib kolmiku järgi aga siis mõni käsi hiljem lükkab ala K4 all inni AK3 flopis

  20. #3300
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 122

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Lihtsalt kurb vaadata kuidas minu vastu checkib kolmiku järgi aga siis mõni käsi hiljem lükkab ala K4 all inni AK3 flopis
    Kui K4-ga oli ees seal flopis, siis MoneyTaker69 sugulane.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES