Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 180, kokku 180 EsimeneEsimene ... 80130170178179180
Näidatakse tulemusi 3 581 kuni 3 585, kokku 3585
  1. #3581

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mingi vaktsiin tegemata või tehtud? Või mis muu saab olla, kui tupiktee jutt on muutunud nakkavaks.
    tupiktee mugav müüt, eks kellele pakub rõõmu näpu endast eemale viimine- sellele soovin palju edu elus. Lihtne peegel lahendaks paljudel nii mõnegi probleemi.

  2. #3582
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 800

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Proovisin optibetis paar 11€ turniiri ja mis run see nüüd oli.

    Mingi vend showeb mu minraise peale 90bb, booty taga ma mõtlesin et ega hea käega nii ei teeks, oligi tal J9 ja mu TT ei holdi, veidi hiljem avan A7s, flop Tc4d3c, turn 5s, betin veel, river blank Q vist, panen suure sizingu, tangib ja callib AK, kurb.

    Peale seda kaotan saan sisse 0.1bb vend AI, mul 40bb shipin KK et weaker näida, üks short callib veel A8o ja big stack tuleb JJ.

    Board runout 456T ja river see kuradi J, trippel up ja 2 bountyt enne rahakohti oleks tore olnd.

    Lisaks mingi kuhi deep rune veel kus flippidega sisse, üks vend mu 2bb avamisele shipib 10 enne rahasi 70bb, tean et idiot ja callin JJ maha, vastane näitab Q8o ja river Q.

    Ulme mis tase nendes 10€ turnades on, nagu iga käsi keegi arvab et ta j6s on nuts, stack size järgi ei osata mängida ja kui näed et 37 playerit ja 34 cashib siis ega nad numbreid ka ei tunne vaid shipivad pre K9o edasi.

    Optibeti 50€ bankroll on nüüd 7€,

  3. #3583

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Proovisin optibetis paar 11€ turniiri ja mis run see nüüd oli.

    Mingi vend showeb mu minraise peale 90bb, booty taga ma mõtlesin et ega hea käega nii ei teeks, oligi tal J9 ja mu TT ei holdi, veidi hiljem avan A7s, flop Tc4d3c, turn 5s, betin veel, river blank Q vist, panen suure sizingu, tangib ja callib AK, kurb.

    Peale seda kaotan saan sisse 0.1bb vend AI, mul 40bb shipin KK et weaker näida, üks short callib veel A8o ja big stack tuleb JJ.

    Board runout 456T ja river see kuradi J, trippel up ja 2 bountyt enne rahakohti oleks tore olnd.

    Lisaks mingi kuhi deep rune veel kus flippidega sisse, üks vend mu 2bb avamisele shipib 10 enne rahasi 70bb, tean et idiot ja callin JJ maha, vastane näitab Q8o ja river Q.

    Ulme mis tase nendes 10€ turnades on, nagu iga käsi keegi arvab et ta j6s on nuts, stack size järgi ei osata mängida ja kui näed et 37 playerit ja 34 cashib siis ega nad numbreid ka ei tunne vaid shipivad pre K9o edasi.

    Optibeti 50€ bankroll on nüüd 7€,
    No volüümi sisse saad ,siis tuleb leib lauale. Samas teoorias peaks neticashis stabiilsemalt teenima. Tõmba veel unibet alla,siis see optibet tundub köha selle kõrval

  4. #3584
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 800

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    No volüümi sisse saad ,siis tuleb leib lauale. Samas teoorias peaks neticashis stabiilsemalt teenima. Tõmba veel unibet alla,siis see optibet tundub köha selle kõrval
    Tegin optibeti lihtsalt mingi türi liiga ja müüri fr pärast et vahest fun.

  5. #3585
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Tegin optibeti lihtsalt mingi türi liiga ja müüri fr pärast et vahest fun.
    Optibetis pole kunagi Türi liigat olnud. Türi liiga on Coolbetis. See liiga, mis sa mängisid on äkki Optibeti kolmevõistlus vms.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 26 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 26 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES