Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 185, kokku 185 EsimeneEsimene ... 85135175183184185
Näidatakse tulemusi 3 681 kuni 3 688, kokku 3688
  1. #3681
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    esimene polegi nii hull vb, kui lisada sinna veel unlimited reentry nagu gg harrastab- siis tekib juba oksemaitse suhu
    Täpselt. Seda ma pigem silmas peangi, et mõistuse piires, näiteks 15 minutit hilist registreerumist on ju igati asjakohane. Umbes nii nagu alguspäevil oli, aga edasi muutus ju absurdiks, eriti freezeout turniiril Sellele probleemile leiti imeline "lahendus" tagasiostude näol, mis nüüd on saanud standardiks.

    Seda, kuidas see mõjutab üldiselt teenistust, ma ei oska öelda ja seetõttu oleks vägagi tervitatav kuulda, kas pikad hilised registreerumised koos piiramatu tagasiostudega on kasulikud või kahjulikud just elukutseliste silmade läbi.

  2. #3682

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Täpselt. Seda ma pigem silmas peangi, et mõistuse piires, näiteks 15 minutit hilist registreerumist on ju igati asjakohane. Umbes nii nagu alguspäevil oli, aga edasi muutus ju absurdiks, eriti freezeout turniiril Sellele probleemile leiti imeline "lahendus" tagasiostude näol, mis nüüd on saanud standardiks.

    Seda, kuidas see mõjutab üldiselt teenistust, ma ei oska öelda ja seetõttu oleks vägagi tervitatav kuulda, kas pikad hilised registreerumised koos piiramatu tagasiostudega on kasulikud või kahjulikud just elukutseliste silmade läbi.
    bunga tegi sellel teemal hea seminari bbz-s. Minu teenistuse puhul hakkab see kahju tekitama kui ma ise reentryt teen roi mõttes(see kaua teistel see "aeg" minu graafikut ei mõjuta), tunnitasu mõttes jällegi ei tea-kui pole uut head turkat võtta, siis parem teha . Bountydel teen reentryt ainult unibetis/partys .

  3. #3683
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 857

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    bunga tegi sellel teemal hea seminari bbz-s. Minu teenistuse puhul hakkab see kahju tekitama kui ma ise reentryt teen roi mõttes(see kaua teistel see "aeg" minu graafikut ei mõjuta), tunnitasu mõttes jällegi ei tea-kui pole uut head turkat võtta, siis parem teha . Bountydel teen reentryt ainult unibetis/partys .
    Tegelikult ei ole ju vahet kas sa teed rebuy või regad uuele turnale eeldusel et tingimused on samad ja stäkk on peale rebuyd deep mitte mingi hyperi rebuy lõpus ostad 5bb end sisse.


    Vahe võib olla et esimesed levelid on rohkem vaalasi mängus alles.



    Pole vahet kas samalt turniirilt 5x välja langeda või 5 erinevalt
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : Eile at 13:25

  4. #3684

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Tegelikult ei ole ju vahet kas sa teed rebuy või regad uuele turnale eeldusel et tingimused on samad ja stäkk on peale rebuyd deep mitte mingi hyperi rebuy lõpus ostad 5bb end sisse.


    Vahe võib olla et esimesed levelid on rohkem vaalasi mängus alles.



    Pole vahet kas samalt turniirilt 5x välja langeda või 5 erinevalt
    Ei oska jh isegi kindlat vaadet võtta. Bountydel on suur vahe. Kui vaadata tunnelvisiooniga ,kui sa välja lendad ja teed reentry siis sa ei saavuta üle 10% roid mitte kuidagi enam,kui vaadelda iga reentryt kui uue turna algust siis ega polegi vahet.

  5. #3685
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Tegelikult ei ole ju vahet kas sa teed rebuy või regad uuele turnale eeldusel et tingimused on samad ja stäkk on peale rebuyd deep mitte mingi hyperi rebuy lõpus ostad 5bb end sisse.

    Vahe võib olla et esimesed levelid on rohkem vaalasi mängus alles.

    Pole vahet kas samalt turniirilt 5x välja langeda või 5 erinevalt
    Mina sellega ei nõustu. Esimesel tasemel tõesti ei ole mingit vahet, sest sisuliselt oleks tegu lihtsalt uue turniiriga, aga hilisematel tasemetel peab juba vahe olema olemas ja ka märgatav.

    Vastasel juhul võiks olla mõistlikum just ise hiljem registreeruda või/ja julmalt tagasi osta. See, millal enam tagasi osta ei ole mõttekas, seda ma ei oska öelda, aga kõhutunde pealt ütleks, et see periood esimese kolme taseme sisse jääb.

  6. #3686
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 857

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina sellega ei nõustu. Esimesel tasemel tõesti ei ole mingit vahet, sest sisuliselt oleks tegu lihtsalt uue turniiriga, aga hilisematel tasemetel peab juba vahe olema olemas ja ka märgatav.

    Vastasel juhul võiks olla mõistlikum just ise hiljem registreeruda või/ja julmalt tagasi osta. See, millal enam tagasi osta ei ole mõttekas, seda ma ei oska öelda, aga kõhutunde pealt ütleks, et see periood esimese kolme taseme sisse jääb.
    Lisaks oleneb veel turniirist, kas sul on kohe regada mõnele samaväärsele turniirile? 10$ micromillions 100k gtd on väga erinev 10$ 200$ gtd turniirist. ROI poolest võib ju see 200$ GTD ka parem olla.
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : Eile at 14:26

  7. #3687

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Lisaks oleneb veel turniirist, kas sul on kohe regada mõnele samaväärsele turniirile? 10$ micromillions 100k gtd on väga erinev 10$ 200$ gtd turniirist. ROI poolest võib ju see 200$ GTD ka parem olla.
    Ei roi ikka palju kõrgem micromillionsil ,selle realiseerimine juba teine küsimus ,sest onu variatsioon valvab micromillionit

  8. #3688
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Lisaks oleneb veel turniirist, kas sul on kohe regada mõnele samaväärsele turniirile? 10$ micromillions 100k gtd on väga erinev 10$ 200$ gtd turniirist. ROI poolest võib ju see 200$ GTD ka parem olla.
    Lisaks oleneb ka sellest, et naabrimutt ütles, et jõuab 30 minuti pärast, et siis teeks blowkarit. ROI poolest võib tagasiost olla viga ja mõttekas kohe regada, aga naabrimuti blowkarist prügimaja taga ära ei ütleks ju.

    Lisaks, lisaks, lisaks. See pole teema :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES