Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
Ivarile siis, et ta ranges pole palju käsi millelt me kõvasti valuet võtaksime ja seal on 9$ bet supergood minu arust. See teoreetiliselt peaks kutsuma teda rohkem ka callima kui raisema oma AhX käsi.
See öeldud, siis antud boardil ma lihtsalt ei näe käsi millega ta meid raiseb ja me ees oleme. (va random bluffs ofc ja selle jaoks on mul readi vaja, et ta võimeline sellist asja 3bet potis tegema või statsid väga tõsiselt näitavad et raiseb floppi väga tihti, ei foldi contbetile 3bet pottides, antud boardil vajaksin siiski otsest note). Ees oleme AhQx vaid, mida on vaid 3combot ja ka see käsi võidab meid ~37% ja vahel harva on seal ka AK, kuigi ta ilmselt 4betiks seda PF ja kui mitte, siis sellega splitime ja worst case scenario AhKx ja river on Th.
AK foldimine tundub seal väga weak kuid päeva lõpuks ma arvan, et shove on -ev. Käe ajal siiski isiklikult lükkan ta rangesse ka KQ ja siis enam foldida ei tohi.

edit: Põhimõtteliselt määrab ära su tegevuse see, et kas paned ta rangesse KQ või mitte. Vastase seisukohalt vaadates on KQ pf call ja samas flopil ei taha ta su betti callida ja seega ei jää tal midagi üle kui raiseda ja hope for the best.

( Click to show/hide )
Äitähh :) Ma ise mõtlesin ka et fold oleks vast parem olnud , aga station võttis võimust :D