Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3694

Hübriidvaade

  1. #1
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 876

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Rake ei oma ju tähtsust või omab? Kuna fishe piisavalt ja kohtad neid täna, homme ning kui jätkad mängimist, siis ka aasta pärast, siis nende vastu tuleb ka väga palju olukordi s.h. all-in olukordi ning mängid siiski pika perspektiivi peale.

    Rake ei muuda midagi. Toome klassikalise AKs vs QQ näite ja näites oletame, et võidutõenäosused on täpselt 50% ja all-in potist võetakse $3 reiki.

    Oletame, et aasta jooksul on selliseid käsi 50, siis sa maksad reiki $150, olenemata, kas jooksutad kätt korra või kaks korda ehk Running it Twice (RIT). Samas RIT-i puhul ei ole flippe 50, vaid 100, millel on juba mõju.

    50:50 olukorras, et vastane võidaks 50 flipiga käe 60% ajast, siis selle sündmuse tõenäosus on 10.13%. Kui aga samas olukorras kasutada RIT-i, siis ei flipata 50, vaid 100 korda ja sajast flipist võita käsi 60% ajast, siis selle sündmuse tõenäosus on hoopis 2.844%.

    Seega mina väidaks hoopis seda, et kasutades RIT-i, saab summaarselt vähema rake eest 'nautida' oma pika perspektiivi võiduhinnet kiiremini ja see peaks kehtima kõikide mängude kohta, kus on piiramatu hulk fishe.

    Rake osakaalu RIT ei muuda, vaid ainult muutub 'variance' (pokkerimehed kutsuvad seda variatsiooniks, aga see pole õige - pigem variatiivsus, hajusus või dispersioon) ja pokkerimängijana me kõik ju mängimegi selle nimel, et välja 'grindida' oma pika perspektiivi tulemused ning seega RIT on üks tasuta lahendus selleni kiiremini jõuda.
    Tahaks lihtsalt fishi tühjaks teha ja järgmist jahtida, kui ta võidab on mul võimalus talt raha tagasi saada. Ega ei ole nii et lihtsalt võtad laua ette ja leiad fishi, kaotavaid mängijaid on muidugi palju aga kuna rake on nii suur siis peab jahtima suure stäkiga väga fishi playereid.

    Ala 60/3 stats tüüpe leiab sitaks aga neilt ei saa piisavalt kiirelt raha kätte et jahtimine ära tasuks.

    Ala AKs vs QQ flipid mul on savi, võin run it twice ka panna, vähendab lihtsalt swinge


    Vähemalt selline on minu loogika, ei ütle et see õige lahendus on, mul pole mingit matemaatikat tehtud
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 22.01.24 at 15:33

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES