Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3663

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 322

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Veidi vaheldust ka kui kord nädalas teha üks turna päev, muidu 7 päeva nädalas cashi ainult
    See eelmine liiga oli ses suhtes põnevam, et korraga oli kolm turniiri ja seega oskused tulid kiiremini välja. Lisaks Kristjan Laasi mula kõrvale.

    Eilne oli ses sugtes halb, et minul tuli valida, kas kõrvale kuulata Riin Saartsi või jalgpalli. Oleksin ääretult tahtnud siiski Saartsi kuulata, aga kuna olid ka lapsed siin + muu möla, siis otsustasin valida jalgpalli.

    Muidugi vaikselt ka Saarts tegelt mängis ning tundus, et väga asjalikku pokkerijuttu rääkis. Laasist igakell pokkeriteoorias parem, viimane osalt ei kannata kriitikat. Ilmselget ta Laas mängida oskab, aga selgitada ärgu proovigu, sest selles jääb väga jänni ning suisa piinlik hakkab.

    Parem jätkaku mölaga.

  2. #2
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 834

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See eelmine liiga oli ses suhtes põnevam, et korraga oli kolm turniiri ja seega oskused tulid kiiremini välja. Lisaks Kristjan Laasi mula kõrvale.

    Eilne oli ses sugtes halb, et minul tuli valida, kas kõrvale kuulata Riin Saartsi või jalgpalli. Oleksin ääretult tahtnud siiski Saartsi kuulata, aga kuna olid ka lapsed siin + muu möla, siis otsustasin valida jalgpalli.

    Muidugi vaikselt ka Saarts tegelt mängis ning tundus, et väga asjalikku pokkerijuttu rääkis. Laasist igakell pokkeriteoorias parem, viimane osalt ei kannata kriitikat. Ilmselget ta Laas mängida oskab, aga selgitada ärgu proovigu, sest selles jääb väga jänni ning suisa piinlik hakkab.

    Parem jätkaku mölaga.
    Mul ei ole õrna aimuga kes see Riin on aga stream oli ok.

  3. #3

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See eelmine liiga oli ses suhtes põnevam, et korraga oli kolm turniiri ja seega oskused tulid kiiremini välja. Lisaks Kristjan Laasi mula kõrvale.

    Eilne oli ses sugtes halb, et minul tuli valida, kas kõrvale kuulata Riin Saartsi või jalgpalli. Oleksin ääretult tahtnud siiski Saartsi kuulata, aga kuna olid ka lapsed siin + muu möla, siis otsustasin valida jalgpalli.

    Muidugi vaikselt ka Saarts tegelt mängis ning tundus, et väga asjalikku pokkerijuttu rääkis. Laasist igakell pokkeriteoorias parem, viimane osalt ei kannata kriitikat. Ilmselget ta Laas mängida oskab, aga selgitada ärgu proovigu, sest selles jääb väga jänni ning suisa piinlik hakkab.

    Parem jätkaku mölaga.
    No laasi puhul peaks vaatama ikka publiku vaatevinklist,selles osas eesti rahva jaoks kindlasti tubli suuvärk. Distsipliini puudust kindlasti näha olenemata teadmistest-ja ma kõige rohkem vist ühtegi streami 10 min korraga vaadanud. Ei kannata ise mängida ja vaadata midagi muud kõrvale veel. Veel vähem ma suudan naisele mingeid vastuseid anda grindi ajal ja kassi paitada nagu kaka (vabandust OT eest lol)

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 322

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    No laasi puhul peaks vaatama ikka publiku vaatevinklist,selles osas eesti rahva jaoks kindlasti tubli suuvärk. Distsipliini puudust kindlasti näha olenemata teadmistest-ja ma kõige rohkem vist ühtegi streami 10 min korraga vaadanud. Ei kannata ise mängida ja vaadata midagi muud kõrvale veel. Veel vähem ma suudan naisele mingeid vastuseid anda grindi ajal ja kassi paitada nagu kaka (vabandust OT eest lol)
    Seda ma ju kirjutasingi, et möla on tal hea, aga pokkerianalüüsist võiks mees kõrvale hoida. Sisuliselt iga käe lõpuks, kui ta tahab callida, jõuab järeldusele, et vastasel on piisavalt nõrgemaid käsi ja kui ta tahab foldida, siis leiab piisavalt käsi, et miks ei saa callida.

  5. #5

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Seda ma ju kirjutasingi, et möla on tal hea, aga pokkerianalüüsist võiks mees kõrvale hoida. Sisuliselt iga käe lõpuks, kui ta tahab callida, jõuab järeldusele, et vastasel on piisavalt nõrgemaid käsi ja kui ta tahab foldida, siis leiab piisavalt käsi, et miks ei saa callida.
    Jamh ,see nagu libe tee nodelockimisega ka näitks-et lõpuks sa võid mõne solveriga ka nii kaua nodelockida ,kuni sa õigustad oma sita ära ja solver kiidab kui hästi sa ikka mängisid ja oma 0.02bb teenisid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 69 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 69 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES