Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 179, kokku 180 EsimeneEsimene ... 79129169177178179180 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 561 kuni 3 580, kokku 3586
  1. #3561
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Lasid mõned coroonad ka nagu ühele turnaprole kohane ?
    Enne turniiri 1 õlle palavaga õues, turna alguses 1 red bull viinaga sest uni oli ja turna keskel 1 red bull viinaga sest väga uni oli. Ülejäänud aja võtsin sidruni vett
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 29.06.24 at 09:24

  2. #3562

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Enne turniiri 1 õlle palavaga õues, turna alguses 1 red bull viinaga sest uni oli ja turna keskel 1 red bull viinaga sest väga uni oli. Ülejäänud aja võtsin sidruni vett
    Äkki jäger+red bullist oleks piisanud ? Poleks pidanud seda redbull viina 2st bulletit panema

  3. #3563
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Käisin olympicus näitamas kes kunn on aga lahkusin kõigest 3. kohaga, turnaks siis 80€ progressive bounty, koos bounyidega siis cashisin 420€.

    Üldiselt pole rahul tulemusega sest 3way oli HUsse saamiseks 60-40 võimalusi mitu kui teised omavahel mõllasid ja lõpuks ühe kena limp - all iniga jooksin AT vs AK, tol hetkel ma olin juba tglt ammu valmis koju minema ja lisa 130-500€ vaevu hoidis motivatsiooni


    Eriti fun käs oli 88 vs A8o pre sisse ajada, flopp Axx, ma üpris valmis koju minema mincahiga ja turnis üks ilus 8, siis tuli välja et napilt coverin ja sain bounty ka veel.

    Tunnen end turniiridel üpris hästi küll aga see kella 3ni öösel istumine on julm, isu paariks aastaks jälle läinud vist.
    Palju pearahasid said? Ja kui said, siis duubledasid ka?

  4. #3564
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Äkki jäger+red bullist oleks piisanud ? Poleks pidanud seda redbull viina 2st bulletit panema
    Lõpus ei saa seda ka. Meie keela-käse ühiskonnas, kus kõik keelud ja käsud nii vahvalt ja kiirelt vastu võetakse, saab kasinnides jooki kuni kella kolmeni (või oli nädalavahetusel neljani).

    Kusjuures. Siinkohal ma ei süüdistaks ühtegi valijat otseselt, sest paraku ei ole Eestis mitte ühtegi poliitikut, kes üleüldse sellistest asjadest mõtleks. Veel vähem rääkida erakonnast.

    Mida kauem elan, seda rohkem mulle tundub, et eestlased on siiski venelaste kõrval orjameelsuselt teisel kohal - absoluutselt ei hakata ühelegi käsule ega keelule vastu, isegi mitte "mugavalt kodus" arvuti taga istudes. Rahvaarvult õnneks jääme taha lõppu ja seal on vaieldamatult esimesed venelased.

    Suur riik, aga ülimalt nõrk rahvus ja rahvas ning see on paraku meie kahjuks ja ju sealt olemegi selle orjameelsuse geeni saanud.

  5. #3565
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Palju pearahasid said? Ja kui said, siis duubledasid ka?
    Ma esimesed 2 duubeldasin ja kaotasin ehk 20€ bountisi saamata, lahkusin 90€ bountidega.

    Mulle meeldis et hoidsin väga head balanced liini ja bluffisin ikka üpris palju, aga seetõttu sain valubettida ka laiemalt.

  6. #3566
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma esimesed 2 duubeldasin ja kaotasin ehk 20€ bountisi saamata, lahkusin 90€ bountidega.

    Mulle meeldis et hoidsin väga head balanced liini ja bluffisin ikka üpris palju, aga seetõttu sain valubettida ka laiemalt.
    Palun ära hakka rääkima mingitest live-rangedest. Enamjaolt on seal tüüpiline AK-lahendus...

  7. #3567

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma esimesed 2 duubeldasin ja kaotasin ehk 20€ bountisi saamata, lahkusin 90€ bountidega.

    Mulle meeldis et hoidsin väga head balanced liini ja bluffisin ikka üpris palju, aga seetõttu sain valubettida ka laiemalt.
    Muidugi 3ni öösel nühkida ja saada 5 buy in-i 3nda koha eest tundub ränk orjamine. Võtame maha ka sinna minek/tulek + redbullid viinaga ja kindlasti härrasmehena jätsid tippi ka. Võtsid igasuguse isu taas minna,ma vahel flirdin mõttega jälle minna a õnneks tartu olympic oli siin kino ka teinud nagu kuulsin. Koliti uude kohta ja tehti suur avamine,tervitusjoogid ja puha ning tuli välja ,et polnud kasutusluba -saadi trahv ka peale vist . Lasid teise bulleti ka taasavamist ,läks too ka persse. Vist täna on uus taasavamine

  8. #3568
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Muidugi 3ni öösel nühkida ja saada 5 buy in-i 3nda koha eest tundub ränk orjamine. Võtame maha ka sinna minek/tulek + redbullid viinaga ja kindlasti härrasmehena jätsid tippi ka. Võtsid igasuguse isu taas minna,ma vahel flirdin mõttega jälle minna a õnneks tartu olympic oli siin kino ka teinud nagu kuulsin. Koliti uude kohta ja tehti suur avamine,tervitusjoogid ja puha ning tuli välja ,et polnud kasutusluba -saadi trahv ka peale vist . Lasid teise bulleti ka taasavamist ,läks too ka persse. Vist täna on uus taasavamine
    Ma kusjuurs tippi ei jätnudki, üks diiler ütles vene keeles mulle kehvasti? Tegin preflop suure foldi ja jäin mõttesse, ei pand tähele et diiler tahtis et ma chippe ta poole lükkaks, kuulsin midagi nagu nu tšo blyat(midagi sarnast) ja siis lauas mitu venelast veel tegid kommentaare sellega seoses, ühele ma ei andnud siis 10€ bubble jaoks ka ja hea meel oli näha teda ropendades bubble poisina ära minemas.

    Viimasele diilerile oleksin võind anda aga mul käis käe analüüs peas veel ja ei mõelnudki sellele, mõtlesin et annan floormanile aga selleks oligi see ennem mainitud diiler tol hetkel.


    Lisaks mainin et ma käin väga harva live turniiridel ja ei ole etiketiga kursis ja mängu kulg on ka harjumatu.

  9. #3569

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Edit: olympicpoker kodulehel oli alles hiljuti,et tänasest jälle hakkavad turniirid tartus,aga jälle edasi lükatud. Nüüd juba 6ndast . Ranka või hannes võiks ühe korraliku elu24 stiilis draama kirjutada ,kuidas nüüd siuke suur kontsern ei saa eluga hakkama.

  10. #3570
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Need punased pullid ja sidruniveed sidruniveteks, aga kas tupiktee silte nägid?

  11. #3571
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Edit: olympicpoker kodulehel oli alles hiljuti,et tänasest jälle hakkavad turniirid tartus,aga jälle edasi lükatud. Nüüd juba 6ndast . Ranka või hannes võiks ühe korraliku elu24 stiilis draama kirjutada ,kuidas nüüd siuke suur kontsern ei saa eluga hakkama.
    Kontsern on aru saanud, et pokker on tupiktee.

  12. #3572
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Need punased pullid ja sidruniveed sidruniveteks, aga kas tupiktee silte nägid?
    Oli reklaam küll et WSOP ajal saab 24/7 regularide vastu cashi mängida

  13. #3573
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Arvan et juuni kuuga võib rahule jääda, pre rake 47,5bb/100, kokku koos live turna +300€ga mingi +1,1k€ - 1,2k€





    Täna plaanis veel mõned tunnid pela teha et äkki muutub veel. [edit : mingi sott tuli juurde]



    Tunnen et see kuu on mingisugune areng toimunub, enamjaolt tänu youtube vaatamisele, olen manustanud see kuu rohkem pokkeri contenti kui viimase 5 aastaga kokku.
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 30.06.24 at 11:37

  14. #3574
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Kadedaks teeb. Ma totaalselt strugglen, tegelikult ei struggle ka, vaid upun :D

  15. #3575
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Ja ma ei saa aru, miks sa seda lollakat PC graafi kasutad. Miks trackerit ei kasuta. PC-st jube lihtne korra kuus need käed alla laadida ja siis PT-sse.

  16. #3576
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja ma ei saa aru, miks sa seda lollakat PC graafi kasutad. Miks trackerit ei kasuta. PC-st jube lihtne korra kuus need käed alla laadida ja siis PT-sse.
    Eino jaga oma koodi ja ma võin ju PT tõmmata endale :D

  17. #3577
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kadedaks teeb. Ma totaalselt strugglen, tegelikult ei struggle ka, vaid upun :D
    Pead lihtsalt mängu formaati muutma, 100bb mängud on surnud

  18. #3578
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Eino jaga oma koodi ja ma võin ju PT tõmmata endale :D
    Mul probleem selles, et kasutan PTd nii tööl kui ka kodus. Muidu võiksin anda küll.

  19. #3579
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Pead lihtsalt mängu formaati muutma, 100bb mängud on surnud
    Mingi vaktsiin tegemata või tehtud? Või mis muu saab olla, kui tupiktee jutt on muutunud nakkavaks.

  20. #3580
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mingi vaktsiin tegemata või tehtud? Või mis muu saab olla, kui tupiktee jutt on muutunud nakkavaks.
    Mul on hea rääkida 100bb mängude kohta kuna ma pole neid 4-5 aastat mänginud

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES