Tsitaat Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
Et kui mingi ohtlik viirus levima hakkab, peakski riik lihtsalt pealt vaatama ja mitte midagi tegema? Arvan et sellisel juhul hakkaks need samad vandenõuteoreetikud riiki süüdistama genotsiidis ja maakera rahvastiku vähendamise soovis jne. Covid 19 muidugi väga surmav viirus ei olnud, aga alguses me ei teadnud seda ja uue asja puhul tulebki igaks juhuks reageerida täie tõsidusega. Sinule ei tee covid tõenäoliselt midagi, aga paljud vanemad inimesed surid selle tõttu väga piinarikast surma, aga sellest on sul pohhui nähtavasti.
pigem see käsen ja poon rutiin ei istunud üldse. Riik võiks teavitada, soovitada jne ja punkt. Muidugi esmane reageerimine oli küll naljanumber. Mina tegin vaktsiini, aga siiski oma vabast tahtest-teistele oli kõik sunniviisiline-vabatahtlik, selline ei tohiks riigi juhtimine olla. Samuti ei olnud mul suurt vahet kas miski kinni või lahti, nagu kaka väldin ma avalikku ruumi võimalikult palju nagunii. Ning kust jookseb piir, sa võid ju oksendamiseni reguleerida ja keelata kõike, kui rahvas laseb. Üks päev öeldakse vsjo, alkohol siuke lisakulu riigile keelame täiesti ära. Mcdonalds teeb lapsed paksuks-keelame ära. Ladev võidab liiga palju, paneme maksu alla. Kinnisvara omanikud ju uusrikkad, mitte 30a laenu maksnud tublid tööinimesed-paneme maksu juurde. Ekre möliseb liiga palju, keelame ära.